Hoşgeldiniz!

off road

Dacia Duster Off Road 01:55
Dacia Duster Off Road 19.623 izlenme - 4 yıl önce Dacia Duster Off Road - Vububup 313
Alanya'da Off Road Yapamamak 02:46
Alanya'da Off Road Yapamamak 3.994 izlenme - 1 yıl önce Yakup usta Grand Cherokee Jeep almış "E o kadar para verdik, niye verdik?" düşüncesi ile Alanyada dere geçmeye kalkmıştır. Araçta snorkel olmadan ve stock lastikler ile dereye girilmemesi gerektiğini çok acı bir şekilde öğrencektir. Son olarak; Dosta verilecek bir araçtır. Garaj aracı olup çok temiz bakılmıştır. Kazası yoktur. Acil ihtiyaçtan satılık.
Muhteşem Off Road Gösterisi 05:27
Muhteşem Off Road Gösterisi 7.942 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem Off Road Gösterisi
Off Road Macerası 01:04
Off Road Macerası 1.694 izlenme - 1 yıl önce 4x4 araçlarla yaptığımız ilk offroad maceramız / Birisinin “Hem severim, hem döverim” dediğini duyarsanız, ağzının payını vermeden... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/off-road/ Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Alanya'da Off Road Yapamamak 02:46
Alanya'da Off Road Yapamamak 757 izlenme - 9 ay önce Yakup usta Grand Cherokee Jeep almış "E o kadar para verdik, niye verdik?" düşüncesi ile Alanyada dere geçmeye kalkmıştır. Araçta snorkel olmadan ve stock lastikler ile dereye girilmemesi gerektiğini çok acı bir şekilde öğrencektir. Son olarak; Dosta verilecek bir araçtır. Garaj aracı olup çok temiz bakılmıştır. Kazası yoktur. Acil ihtiyaçtan satılık.
Mitsubishi Off Road 00:29
Mitsubishi Off Road 941 izlenme - 2 yıl önce ATİLLA NIN ZOR ÇIKIŞI,,,
Zorlu Off Road 02:03
Zorlu Off Road 159 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zorluoffroad.htm Zorlu ve harika bir off road yarış oyunu sizleri bekliyor. Yön tuşları ile menüde dolaşarak aracınızı ve yarışacağınız alanı seçmeli ve boşluk tuşu ile okeyleyerek yarışa başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayarak yarışda birinci gelmeye çalışın. İyi Eğlenceler...
Rusya Off Road 00:59
Rusya Off Road 243 izlenme - 10 ay önce Off Road yapmaya çalısan dayılar birbirlerini heba ediyorlar sağ arkadaki dayıya dıkkat etmenızı rıca edıyorum.
Off Road Yarışı 02:37
Off Road Yarışı 53 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/offroadyarisi.htm Çılgın off roadlar ile engebeli yollarda kapışarak ne kadar iyi bir şoför olduğunuzu herkese kanıtlayın. Oyuna başladıktan sonra süratli aracınızı kontrol edebilmeniz için ok tuşlarını kullanmalısınız. Yollarda ilerlerken tümseklere ve keskin virajlara dikkat etmeniz gerekiyor. Uygun anı yakaladığınızda ise boşluk tuşuna basarak aracın performansını arttırabilir ve hızlı bir şekilde ilerlemeye başlayabilirsiniz. Tüm rakiplerinizi sollayarak oyunda galip gelmelisiniz. İyi eğlenceler..
Off Road Savaşı 01:49
Off Road Savaşı 53 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/offroadsavasi.htm Off Road Savaş oyunumuzda New Game seçeneğini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Zorlu engeller ve mücadeleci rakipler ile hem kamyonlarınızı yarıştıracak hemde savaşacaksınız. Yön tuşlkarını kullanarak kamyonu kontrol ederek yarışabilir, yollarda soru işareti olan nesneleri toplayarak çıkan ekipmanları Z tuşu ile kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Off Road Yarışları 02:13
Off Road Yarışları 18 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/offroadyarislari.htm Çılgın off roadlar ile engebeli yollarda kapışarak ne kadar iyi bir şoför olduğunuzu herkese kanıtlayın. Oyuna başladıktan sonra süratli aracınızı kontrol edebilmeniz için ok tuşlarını kullanmalısınız. Yollarda ilerlerken tümseklere ve keskin virajlara dikkat etmeniz gerekiyor. Uygun anı yakaladığınızda ise boşluk tuşuna basarak aracın performansını arttırabilir ve hızlı bir şekilde ilerlemeye başlayabilirsiniz. Tüm rakiplerinizi sollayarak oyunda galip gelmelisiniz. İyi eğlenceler..
Off Road Yarışları 02:13
Off Road Yarışları 300 izlenme - 3 yıl önce
Off Road Yarışı 02:37
Off Road Yarışı 163 izlenme - 3 yıl önce
Off Road Devam 1 00:18
Off Road Devam 1 4.996 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off Road Şampiyonasına Pilotum Ünal GEBOLOĞLU ve Co Pilot Başak AĞAR olarak katılmaktayız. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOTUM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla. İrtibat için mailim : egedenak@hotmail.com
Off Road Serisi 4 00:23
Off Road Serisi 4 3.222 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 2 00:29
Off Road Serisi 2 2.771 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 5 01:28
Off Road Serisi 5 2.290 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Devam 3 00:35
Off Road Devam 3 2.304 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off Road Şampiyonasına Pilotum Ünal GEBOLOĞLU ve Co Pilot Başak AĞAR olarak katılmaktayız. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOTUM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla. İrtibat için mailim : egedenak@hotmail.com
Off Road Serisi 8 01:14
Off Road Serisi 8 2.100 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 46 00:26
Off Road Serisi 46 2.249 izlenme - 8 yıl önce İzmir Off Road Klübünün düzenlediği Mahalli Off Road yarışınada katıldık. Pilotum ÜNAL GEBOLOĞLU ve Co Pilot BEN BAŞAK AĞAR desteğiniz için teşekkür ederiz. Sponsorumuzada ayrıca teşekkür ederiz. Yarışlarımız devam edicek.... İrtibat adresimiz. egedenak@hotmail.com
Off Road Serisi 3 02:02
Off Road Serisi 3 1.687 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Devam 2 01:33
Off Road Devam 2 1.658 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off Road Şampiyonasına Pilotum Ünal GEBOLOĞLU ve Co Pilot Başak AĞAR olarak katılmaktayız. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOTUM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla. İrtibat için mailim : egedenak@hotmail.com
Off Road Serisi 9 01:13
Off Road Serisi 9 1.347 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 17 01:50
Off Road Serisi 17 1.138 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 40 00:49
Off Road Serisi 40 1.631 izlenme - 8 yıl önce İzmir Off Road Klübünün düzenlediği Mahalli Off Road yarışınada katıldık. Pilotum ÜNAL GEBOLOĞLU ve Co Pilot BEN BAŞAK AĞAR desteğiniz için teşekkür ederiz. Sponsorumuzada ayrıca teşekkür ederiz. Yarışlarımız devam edicek.... İrtibat adresimiz. egedenak@hotmail.com
Off Road ve Drfit 00:31
Off Road ve Drfit 1.954 izlenme - 9 yıl önce Yaümurlu bir günde Off Road ve Drift Bir Arada Nissan ve Lada
Off Road Serisi 33 00:08
Off Road Serisi 33 917 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Off Road Serisi 34 00:06
Off Road Serisi 34 865 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.
Çamburunu Off Road Toyota 01:27
Çamburunu Off Road Toyota 172 izlenme - 9 ay önce ÇAMBURUNU OFF ROAD
Off Road Serisi 13 00:13
Off Road Serisi 13 763 izlenme - 9 yıl önce Türkiye Off road Şampiyonası 2. yarışı Ankarada yapıldı. Bu yarışa Katılan ben Co Pilot Başak ve Pilotum Ünal kendi klasmanımızda 4. olduk. Türkiye çapında yapılan yarışlardaki TEK BAYAN PİLOT VE CO PİLOT BENİM. Bu durumu sizinlede paylaşmak istedim. Videolarım devam edicek... Yanımızda olun ve bizi destekleyin lütfen. Çok hoş ve keyifli bir adrenalin alımı bu... Saygılarımla.