Hoşgeldiniz!

oflu hoca

Oflu Hoca 01:32
Oflu Hoca 189.609 izlenme - 8 yıl önce Oflu Hoca fenomenin videosu. Bu videoyu izlediğinizde gülmek garanti
Btpclub Oflu Hoca Btpclub Oflu Hoca Btpclub Oflu Hoca 02:26
Btpclub Oflu Hoca Btpclub Oflu Hoca Btpclub Oflu Hoca 12.561 izlenme - 3 yıl önce
Oflu Hoca Manyak Bişi 00:39
Oflu Hoca Manyak Bişi 32.799 izlenme - 3 yıl önce Dediğini Yapın Hocanın
Oflu Hocadan Bayram Mesajı 00:46
Oflu Hocadan Bayram Mesajı 461 izlenme - 3 ay önce Her kurban bayramı adettendir deri meselesi. Üstünde koparılan fırtınalara bakınca Türk Hava Kurumu şimdiye dek topladıklarıyla Mars suyundan hamam yaptırırdı diyorsunuz amma velakin öyle değildir. Oysa aklın yolu bir; çözüm yıllar önce verilmişti. Dinlemedik... Hatırlayalım.
Oflu Hocanın Şifresi (Yeni Fragman) 01:48
Oflu Hocanın Şifresi (Yeni Fragman) 139.650 izlenme - 1 yıl önce Üçgen Yapım tarafından çekilen ve ‘Moskova’nın Şifresi Temel’ ‘Sümela’nın Şifresi’ film serisinin üçüncüsü ‘Oflu Hoca’nın Şifresi’ Trabzon’da çekimlerine devam ediyor.
OHA: Oflu Hoca'yı Aramak (Fragman) 02:33
OHA: Oflu Hoca'yı Aramak (Fragman) 80.772 izlenme - 9 ay önce Senaristliğini ve yönetmenliğini Levent Soyarslan'ın üstlendiği sinema filmi "OHA: Oflu Hocayı Aramak" filmi 20 Mart'ta tüm sinemalarda! Yaşar Kalyoncu, Taies Farzan, Adem Yılmaz, Ergun Karamık, Murat Çelik, Burak Saraçoğlu, Uğur Akkuş, Harun Akusta ve Hakan Meriçliler’in oynadığı film Karadenizli işadamı Ali Baltaoğlu’nun Kaçkar Dağları’nda başlayacağı konut projesine reklam yararı sağlayacağına inandığı bir belgesel ekibine sponsor olmasını ve bu ekibin Karadeniz’in çağdaş efsanelerini araştırırken başlarına gelen olayları anlatmaktadır. http://ohafilmi.com http://facebook.com/ohafilmi http://twitter.com/ohafilmi http://instagram.com/ohafilmi
Oflu Hoca - Nasıl Bilirdiniz ? 00:39
Oflu Hoca - Nasıl Bilirdiniz ? 14.659 izlenme - 3 yıl önce Of lu hoca manyak bişi
Oflu Hoca Bölüm 4 Cenabetlik 01:15
Oflu Hoca Bölüm 4 Cenabetlik 62.648 izlenme - 8 yıl önce Cenabetlik
Oflu Hoca Bölüm 3 Cenaze 02:30
Oflu Hoca Bölüm 3 Cenaze 47.900 izlenme - 8 yıl önce Cenaze
Oflu Hoca'dan Hayat Dersleri 11:22
Oflu Hoca'dan Hayat Dersleri 191 izlenme - 3 ay önce Türk internet tarihinin efsanesi Oflu Hoca'dan (Yakup Kalaycı) müthiş ve ibretlik hayat derslerini dinleyeceksiniz.
oflu hoca 03:11
oflu hoca 33.412 izlenme - 8 yıl önce hasan hoca
Oflu Hocanın Şifresi Fragman 01:48
Oflu Hocanın Şifresi Fragman 11.774 izlenme - 1 yıl önce Üçgen Yapım tarafından çekilen ve ‘Moskova’nın Şifresi Temel’ ‘Sümela’nın Şifresi’ film serisinin üçüncüsü ‘Oflu Hoca’nın Şifresi’ Trabzon’da çekimlerine devam ediyor.
İsmail Türüt - Oflu ile Bayburtlu 04:24
İsmail Türüt - Oflu ile Bayburtlu 97 izlenme - 3 ay önce Lise yıllarında sıra arkadaşım Ofluydu. Her tenefüs bu şarkıyı söylerdi. O günlerden zihnime kazınmış bir eserdir. İsmail Türüt gibi terleyenlerin sitesi Alkışlarla Yaşıyorum gururla sunar.
Oflu Hoca Bölüm 2 Güncel Gazeteler 03:18
Oflu Hoca Bölüm 2 Güncel Gazeteler 76.416 izlenme - 8 yıl önce Güncel Gazeteler
Oflu Hoca Bölüm 1 Para Konusu 01:22
Oflu Hoca Bölüm 1 Para Konusu 48.223 izlenme - 8 yıl önce Para Konusu
oflu hoca-- -- 02:21
oflu hoca-- -- 7.957 izlenme - 6 yıl önce
oflu hoca-- -- 02:21
oflu hoca-- -- 5.051 izlenme - 6 yıl önce
Oflu Yasin Hoca'dan Üniversite Gerçekleri 02:55
Oflu Yasin Hoca'dan Üniversite Gerçekleri 337 izlenme - 3 ay önce Sivri dilli hoca Yasin Gündoğdu'dan yine yerinde tespitler! Hocamız son dönemlerde üniversitelere neden gidildğini, orada nelerin döndüğünü ve ne öğretildiğini bizlere aktarıyor, izleyelim feyz alalım!
Oflu Hoca - Dedenin Aşk İlanı :)) 01:52
Oflu Hoca - Dedenin Aşk İlanı :)) 221 izlenme - 2 hafta önce
Oflu Hoca'nın İbretlik Amerika Macerası 13:07
Oflu Hoca'nın İbretlik Amerika Macerası 256 izlenme - 3 ay önce Türk internet tarihinin efsanesi Oflu Hoca'nın(Yakup Kalaycı) insanın tüylerini diken diken eden, dehşete düşüren akıl almaz sürrealist Amerika maceraları.
Cuma Vaazında Stand-up Yapmak 02:50
Cuma Vaazında Stand-up Yapmak 7.473 izlenme - 3 yıl önce Videodaki hocamız haklı aslında. Bunu kendi üslubuna has bir şekilde anlatıyor ve bana kalırsa iyi de ediyor.
Oflu Hocanın Şifresi Fragman 01:48
Oflu Hocanın Şifresi Fragman 15.323 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Sümela'nın Şifresi filmine imza atan Adem Kılıç'ın yönetmenliğini üstlendiği komedi filmi, yerel bir futbol takımı olan Doğanspor'un yeni başkanınlık seçimleri için iki aday arasında gelişen eğlenceli rekabeti konu ediniyor. Oflu Hoca'nın günleri karmaşayla geçmektedir. Yerel bir kanalın programında çıkar, fırında çalışır ve babasıyla başı sürekli derde gider. Gençliğinde yer aldığı Doğanspor futbol kulübünde yaşanan son gelişmeler de işlerin tuzu biberi olur. Oflu Hoca ve diğerlerine göre kulübün yeni başkanı olmak isteyen Müeahhit Ahmet bu koltuk için uygun isim değildir. Bu nedenle Oflu Hoca da başkanlık için adaylığını koymak zorunda kalır ve aralarında esaslı bir rekabet başlar. Çetin Altay ve Ahmet Varlı'nın başrolleri paylaştığı filmde ikiliye Didem Balçın, Köksal Engür ve Tarık Papuççuoğlu eşlik ediyor.
Oflu Hocanın Şifresi Fragman 01:48
Oflu Hocanın Şifresi Fragman 4.286 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Sümela'nın Şifresi filmine imza atan Adem Kılıç'ın yönetmenliğini üstlendiği komedi filmi, yerel bir futbol takımı olan Doğanspor'un yeni başkanınlık seçimleri için iki aday arasında gelişen eğlenceli rekabeti konu ediniyor. Oflu Hoca'nın günleri karmaşayla geçmektedir. Yerel bir kanalın programında çıkar, fırında çalışır ve babasıyla başı sürekli derde gider. Gençliğinde yer aldığı Doğanspor futbol kulübünde yaşanan son gelişmeler de işlerin tuzu biberi olur. Oflu Hoca ve diğerlerine göre kulübün yeni başkanı olmak isteyen Müeahhit Ahmet bu koltuk için uygun isim değildir. Bu nedenle Oflu Hoca da başkanlık için adaylığını koymak zorunda kalır ve aralarında esaslı bir rekabet başlar. Çetin Altay ve Ahmet Varlı'nın başrolleri paylaştığı filmde ikiliye Didem Balçın, Köksal Engür ve Tarık Papuççuoğlu eşlik ediyor.
Oflu Hocanın Şifresi Fragman 01:48
Oflu Hocanın Şifresi Fragman 933 izlenme - 1 yıl önce Daha önce Sümela'nın Şifresi filmine imza atan Adem Kılıç'ın yönetmenliğini üstlendiği komedi filmi, yerel bir futbol takımı olan Doğanspor'un yeni başkanınlık seçimleri için iki aday arasında gelişen eğlenceli rekabeti konu ediniyor. Oflu Hoca'nın günleri karmaşayla geçmektedir. Yerel bir kanalın programında çıkar, fırında çalışır ve babasıyla başı sürekli derde gider. Gençliğinde yer aldığı Doğanspor futbol kulübünde yaşanan son gelişmeler de işlerin tuzu biberi olur. Oflu Hoca ve diğerlerine göre kulübün yeni başkanı olmak isteyen Müeahhit Ahmet bu koltuk için uygun isim değildir. Bu nedenle Oflu Hoca da başkanlık için adaylığını koymak zorunda kalır ve aralarında esaslı bir rekabet başlar. Çetin Altay ve Ahmet Varlı'nın başrolleri paylaştığı filmde ikiliye Didem Balçın, Köksal Engür ve Tarık Papuççuoğlu eşlik ediyor.
Oha - Oflu Hoca'yı Aramak - Fragman 02:33
Oha - Oflu Hoca'yı Aramak - Fragman 6.105 izlenme - 9 ay önce O.H.A- Oflu Hoca'yı Aramak 2015 Full HD izleyebilirsiniz. Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/oha-oflu-hocayi-aramak-izle.html farkıyla... Oflu Hocayı Aramak,Oflu Hocayı Aramak izle,Oflu Hocayı Aramak Full izle,Oflu Hocayı Aramak Hd izle,Oflu Hocayı Aramak 720p izle,Oflu Hocayı Aramak tek parça izle
Efsane Cinnet Getiren Oflu Hoca (22 dk - Tamamı) 21:44
Efsane Cinnet Getiren Oflu Hoca (22 dk - Tamamı) 546 izlenme - 3 ay önce Efendim daha önce sitemizde 3 dakikalık ve 13 dakikalık kısa versiyonları bulunan "90'lı yılların internet fenomeni cinnet getiren laz hoca" nın nacizane derlediğim 22 dakikalık full versiyonunu alkışlarlayaşıyorum.com ahalisinin beğenisine sunuyorum.
oflu hoca--1-- 03:30
oflu hoca--1-- 2.981 izlenme - 6 yıl önce
oflu hoca--2-- 04:35
oflu hoca--2-- 2.760 izlenme - 6 yıl önce
oflu hoca--hamsi-- 01:52
oflu hoca--hamsi-- 1.679 izlenme - 6 yıl önce
Hoca Azraili Görürse Ne Olur 03:31
Hoca Azraili Görürse Ne Olur 20.530 izlenme - 2 yıl önce Komik Hoca Azraili Görürse , Oflu Hoca