Hoşgeldiniz!

okan bayülgen

Sanat Nedir? (Konuk Okan Bayülgen) 05:16
Sanat Nedir? (Konuk Okan Bayülgen) 3.076 izlenme - 2 hafta önce Sanat sanat için miydi? Yeşil miydi yoksa saz mıydı? https://tr.wikipedia.org/wiki/Sanat Okan Bayülgen Resmi Sayfaları https://twitter.com/okanbayulgen https://facebook.com/okanbayulgen Nedir? https://www.facebook.com/nedir.tv https://twitter.com/Nedir321 https://instagram.com/nedir321
Okan Bayülgen 00:56
Okan Bayülgen 27.802 izlenme - 9 yıl önce Okan Bayülgen'in banka reklamı
Sanat Nedir? (Konuk Okan Bayülgen) 05:16
Sanat Nedir? (Konuk Okan Bayülgen) 486 izlenme - 2 hafta önce Sanat sanat için miydi? Yeşil miydi yoksa saz mıydı? 1- Bir etkinliğin gerçekleştirilmesi veya belli bir işin yapılmasıyla ilgili yöntem, bilgi ve kuralla­rın tümü. 2- Bir işi belli bir estetik duyguyu yansıtacak bir biçimde gerçekleştirme tarzı. Doğada olmayan bir şeyi yaratma ama­cına yönelmiş rasyonel faaliyet. 3- Sanat eserlerinin yaratılmasını mümkün kılan doğal yeteneğe dayalı ya da deneyim yoluy­la kazanılmış beceri ya da ustalık. Birtakım fiziki araçları, arzu edilen sonuçlara ulaşmak üzere, sezgi ya da bilgi yoluyla öğrenilen estetik ilke
Okan Bayülgen - Amazonun Yürüyüşü 02:50
Okan Bayülgen - Amazonun Yürüyüşü 86 izlenme - 3 hafta önce Okan Bayülgen - Amazonun Yürüyüşü (Video Klip) 2015 Okan Bayülgen - Amazonun Yürüyüşü Okan Bayülgen - Amazonun Yürüyüşü (Dada)
Okan Bayülgen - Makinakafa 04:11
Okan Bayülgen - Makinakafa 4.172 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in Yeni Çalışması Makina Kafa'nın Jenerik Müziği..
Okan Bayülgen: 02:01
Okan Bayülgen: 127 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Aykırı Sorular ünlü televizyon programcısı Okan Bayülgen'i ağırladı.
Okan Bayülgen - Ağıt 05:32
Okan Bayülgen - Ağıt 113 izlenme - 7 ay önce Yedi Karanfil'in bestesini yaptığı, Okan Bayülgen'in 2000 yılında tarfik kazasında vefat eden arkadaşı Boran Kaya'ya yazdığı ve seslendirdiği eser.
Okan Bayülgen Tehditle Sevişme 01:42
Okan Bayülgen Tehditle Sevişme 14.050 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın Gece Kuşağı.. Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Lüks Leman Abla, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Okan Bayülgen Tiplemeler 02:07
Okan Bayülgen Tiplemeler 14.524 izlenme - 9 yıl önce Okan Bayülgen'in gay mimarlar tiplemesi
Okan Bayülgen Sigara Tartışması 01:40
Okan Bayülgen Sigara Tartışması 1.830 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen'in Mart ayında sigara ile ilgili yaşadığı tartışma. Yeditepe Üniversitesi'nde yaptığı konuşmayla çalkalanıyor. İnternete yeni sızan görüntülerde Yeditepe Üniversitesi Sosyal Medya 2012'ye katılan Okan Bayülgen, konuşma yaptığı sırada bir sigara yakıyor. Genç bir kız onu uyarmak için yanına gelince de kıza demediğini bırakmıyor. İşte Okan Bayülgen'in şoke eden o sözleri.
Okan Bayülgen Kaçamak 01:34
Okan Bayülgen Kaçamak 390 izlenme - 11 ay önce Oyun Bozan filminde bir taksici rolünü canlandıran Okan Bayülgen bir cinayete tanık olmasıyla bütün hayatı ve hayalleri birdenbire değişir. Oyun Bozan filminde Şafak Sezer polis, Zeki Alasya ise bir şair rolünde. Yapım Yılı: 2000 Yönetmen: Nesli Çölgeçen Yapımcı: Erler Film Oyuncular: Okan Bayülgen, Şafak Sezer, Zeki Alasya
Okan Bayülgen Seksi Traş 01:43
Okan Bayülgen Seksi Traş 363 izlenme - 1 yıl önce Taksicilikten Mafya adamlığına soyunan Metin'in (Okan Bayülgen) seksi mafya traşı. Oyun Bozan filminde bir taksici rolünü canlandıran Okan Bayülgen bir cinayete tanık olmasıyla bütün hayatı ve hayalleri birdenbire değişir. Oyun Bozan filminde Şafak Sezer polis, Zeki Alasya ise bir şair rolünde. Yapım Yılı: 2000 Yönetmen: Nesli Çölgeçen Yapımcı: Erler Film Oyuncular: Okan Bayülgen, Şafak Sezer, Zeki Alasya
Okan Bayülgen Başbakan'ı Eleştirdi 01:00
Okan Bayülgen Başbakan'ı Eleştirdi 760 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen Show TV'de yayınlanan programında kızlar erkekler aynı evde yaşıyor açıklamasından dolayı Başbakan'a göndermede bulundu.
Okan Bayülgen Traşı 01:20
Okan Bayülgen Traşı 49 izlenme - 4 ay önce Taksicilikten Mafya adamlığına soyunan Metin'in (Okan Bayülgen) seksi mafya traşı. Oyun Bozan filminde bir taksici rolünü canlandıran Okan Bayülgen bir cinayete tanık olmasıyla bütün hayatı ve hayalleri birdenbire değişir. Oyun Bozan filminde Şafak Sezer polis, Zeki Alasya ise bir şair rolünde. Yapım Yılı: 2000 Yönetmen: Nesli Çölgeçen Yapımcı: Erler Film Oyuncular: Okan Bayülgen, Şafak Sezer, Zeki Alasya
Okan Bayülgen Mesneviyi Seslendirdi 03:13
Okan Bayülgen Mesneviyi Seslendirdi 137 izlenme - 11 ay önce Mevlana'nın ölüm yıldönümü kabul edilen Şeb-i Arus etkinliğinde sahneye çıkan Okan Bayülgen, semazenler ve Alaturca Records'un müzikleri eşliğinde Mesnevi'yi okudu.
Koç Holding Okan Bayülgen 09:00
Koç Holding Okan Bayülgen 207 izlenme - 2 yıl önce Koçzade Vehbi Efendi
Okan Bayülgen Kimdir? 01:18
Okan Bayülgen Kimdir? 25 izlenme - 3 ay önce Okan Bayülgen Biyografi, Okan Bayülgen Kim, Okan Bayülgen Kimdir, Okan Bayülgen Hayatı, Okan Bayülgen
Okan Bayülgen Beyaz Tv'de 02:31
Okan Bayülgen Beyaz Tv'de 159 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen Beyaz Tv'de
Okan bayülgen 07:50
Okan bayülgen 234 izlenme - 4 yıl önce rtvmedya.net
Gece Kuşu- Okan Bayülgen 01:05
Gece Kuşu- Okan Bayülgen 2.076 izlenme - 8 yıl önce
Okan Bayülgen: Beni Azıdıryorsunuz 01:00
Okan Bayülgen: Beni Azıdıryorsunuz 453 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen: Beni Azıdıryorsunuz
Okan Bayülgen Saçında Kene Var 00:06
Okan Bayülgen Saçında Kene Var 83.261 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen Saçında Kene Var - Vine Hakan Kazız
Okan Bayülgen - Makinakafa 04:11
Okan Bayülgen - Makinakafa 64.566 izlenme - 2 yıl önce Makinakafa Jenerik
Okan Bayülgen - Salih Zafer Kunt Vine 00:06
Okan Bayülgen - Salih Zafer Kunt Vine 314.830 izlenme - 2 yıl önce Yeni Vine Fenomenlerinden Salih Zafer Kunt Okan Bayülgen İle Birlikte Bir Vine Çekti. "hakan Hepcan Mı Ben Mi" Diye Sordu. İşte O Vine Videosu.
Okan Bayülgen İle Selfie 01:02
Okan Bayülgen İle Selfie 59 izlenme - 2 yıl önce Taksim'e gelen sanatçı Okan Bayülgen, 1 Mayıs nedeniyle görev alan polislerinilgisiyle karşılaştı. Polisler Okan Bayülgen ile fotoğraf çektirirken aralarından bir tanesi selfie çekti.
Okan Bayülgen Mesnevi'yi seslendirdi 01:08
Okan Bayülgen Mesnevi'yi seslendirdi 32 izlenme - 11 ay önce Hz. Mevlana'nın 741. vuslat yıl dönümü etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan televizyoncu ve oyuncu Okan Bayülgen, semazenler ve Alaturca Records'un müzikleri eşliğinde Mesnevi'yi okudu.
Okan Bayülgen Çıplakkafa Tanıtım 01:36
Okan Bayülgen Çıplakkafa Tanıtım 147 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in Yeni Programlarından Çıplakafanın Tanıtımı Yayınlandı.
Okan Bayülgen Mafya Babasının Manitasıyla 00:56
Okan Bayülgen Mafya Babasının Manitasıyla 12.466 izlenme - 1 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Lüks Leman Abla, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası..
Okan Bayülgen - Aysel Git Başımdan 01:57
Okan Bayülgen - Aysel Git Başımdan 556 izlenme - 1 yıl önce Okan Bayülgen'in canlı yayında okuduğu Attila İlhan'ın "Aysel Git Başımdan" şiiri fon müzikli versiyonu. Şarkı Sözleri: Aysel git başımdan ben sana göre değilim Ölümüm birden olacak seziyorum. Hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim Aysel git başımdan istemiyorum. Benim yağmurumda gezinemezsin üşürsün Dağıtır gecelerim sarışınlığını Uykularımı uyusan nasıl korkarsın, hiçbir dakikamı yaşayamazsın. Aysel git başımdan ben sana göre değilim. Benim icin kirletme aydınlığını, hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim Islığımı denesen hemen düşürürsün, gözlerim hızlandırır tenhalığını Yanlış şehirlere götürür trenlerim. Ya ölmek ustalığını kazanırsın, ya korku biriktirmek yetisini. Acılarım iyice bol gelir sana, sevincim bir türlü tutmaz sevincini. Aysel git başımdan ben sana göre değilim. Ümitsizliğimi olsun anlasana hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim. Sevindiğim anda sen üzülürsün. Sonbahar uğultusu duymamışsın ki içinden bir gemi kalkıp gitmemiş, uzak yalnızlık limanlarına. Aykırı bir yolcuyum dünya geniş, Büyük bir kulak çınlıyor içimdeki. Çetrefil yolculuğum kesinleşmiş. Sakın başka bir şey getirme aklına. Aysel git başımdan ben sana göre değilim, ölümüm birden olacak seziyorum, hem kötüyüm karanlığım biraz çirkinim. Aysel git başımdan seni seviyorum...
Biber Gazı Mağduru Okan Bayülgen 00:26
Biber Gazı Mağduru Okan Bayülgen 14.824 izlenme - 2 yıl önce Taksim Gezi Parkı Olaylarında Biber Gazı Mağdurlarından Biri de Okan Bayülgen Oldu.