Hoşgeldiniz!

ölüler

Ölüler Böyledir 00:06
Ölüler Böyledir 2.615 izlenme - 2 yıl önce Ölüler Böyledir
Yasayan Ölüler 03:54
Yasayan Ölüler 2.150 izlenme - 7 yıl önce hossohbet.com
Yaşayan Ölüler
Yaşayan Ölüler 260 izlenme - 12 ay önce Yaşayan Ölüler. SESLENDİRME.FARUK GEÇİM. Şiirden Deryalar Müzisyen/Grup .......Benden SaNa Kalan Son Hatıram''Kuru'' - bir''yaprak''&''şİİlerim.......
Mustafa Uğur - Ölüler Konuşmaz 04:22
Mustafa Uğur - Ölüler Konuşmaz 3.977 izlenme - 4 yıl önce
Ölüler Konuşmaz Ki Fragman 02:37
Ölüler Konuşmaz Ki Fragman 32 izlenme - 7 ay önce Bulana veya getirene yüz bin lira verdiğim über yapım "Ölüler Konuşmaz Ki" nin Fragmanı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Moğollar - Ölüler Altın Takar Mı 04:50
Moğollar - Ölüler Altın Takar Mı 31 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Moğollar - 30. Yıl Çıkış Tarihi: 26.03.1998 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Yamaçlarda zeytin büyür Dallarında siyah altın Ovasında tütün uyur Uyanınca sarı altın Buğday eken altın biçer Pamuk desen beyaz altın Çamurunda güzellik var Kleopatra'nın pudrası Bakırçay bu yediveren Almasını bilenlere Ağaç kesip dağ delersen Uyanır uyuyan tanrılar Referandum ettik gari Madenciye güle güle Siyanürü duyduk hele Ölüler altın takar mı? Bergama'ya yolun düşsün Siyanürcü şirket duysun Gördüğün dünya cenneti Sahipsiz toprak sanmasın Gittim gördüm bergama'yı Sordum duyduğum belayı Yüzler yere düştü ama Umuduyla birlikteydi Siyanürcü güle güle Ölüler altın takar mı?
Moğollar - Ölüler Altın Takar Mı 04:14
Moğollar - Ölüler Altın Takar Mı 880 izlenme - 5 yıl önce ölüler altin takar mi moğollar
Moğollar - Ölüler Altın Takar Mı 04:50
Moğollar - Ölüler Altın Takar Mı 94 izlenme - 4 yıl önce
Blues Sister - Ölüler Şehrinde 04:07
Blues Sister - Ölüler Şehrinde 11 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Ne Arıyorsun? Çıkış Tarihi: 19.09.1996 Etnik
Blues Sister - Ölüler Şehrinde 04:07
Blues Sister - Ölüler Şehrinde 77 izlenme - 4 yıl önce
Ne Acı 01:53
Ne Acı 62 izlenme - 2 yıl önce Ne Acı
Ölüler Adası Oyununun Tanıtım Videosu 02:41
Ölüler Adası Oyununun Tanıtım Videosu 151 izlenme - 1 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/oluler-adasi.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ Korku oyunlarımıza bir yenisini ekledik ve sizleri bir gizemi çözmeniz için oyunumuza davet ediyoruz. 3D görsellik kalitesi ve gerçek bir film gibi oyunda keyifli vakit geçirebilmek için yukarıdaki linklerimizi kullanınız.
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz4] 10:02
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz4] 43 izlenme - 5 ay önce Devamı geliçektir. Dizisiyle büyük kitleye sahip olan Walking Dead(yürüyen ölüler) oyunuyla karşımıza çıkıyor,oyunun grafikleri tf 2 ve darkness 2 deki çizgisel grafikleri andırıyor,oynanış bakımındanda bizi duygusal,macera ve bir okadarda karanlık bölümler bekliyor,bakalım The Walking Dead dizisi kadar etki yaratacakmı.
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz1] 11:13
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz1] 37 izlenme - 5 ay önce Devamı geliçektir. Dizisiyle büyük kitleye sahip olan Walking Dead(yürüyen ölüler) oyunuyla karşımıza çıkıyor,oyunun grafikleri tf 2 ve darkness 2 deki çizgisel grafikleri andırıyor,oynanış bakımındanda bizi duygusal,macera ve bir okadarda karanlık bölümler bekliyor,bakalım The Walking Dead dizisi kadar etki yaratacakmı.
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz2] 09:18
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz2] 18 izlenme - 5 ay önce Kızmayın Devamı geliçektir. Dizisiyle büyük kitleye sahip olan Walking Dead(yürüyen ölüler) oyunuyla karşımıza çıkıyor,oyunun grafikleri tf 2 ve darkness 2 deki çizgisel grafikleri andırıyor,oynanış bakımındanda bizi duygusal,macera ve bir okadarda karanlık bölümler bekliyor,bakalım The Walking Dead dizisi kadar etki yaratacakmı.
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz7] 06:41
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz7] 17 izlenme - 5 ay önce Kızmayın Devamı geliçektir. Dizisiyle büyük kitleye sahip olan Walking Dead(yürüyen ölüler) oyunuyla karşımıza çıkıyor,oyunun grafikleri tf 2 ve darkness 2 deki çizgisel grafikleri andırıyor,oynanış bakımındanda bizi duygusal,macera ve bir okadarda karanlık bölümler bekliyor,bakalım The Walking Dead dizisi kadar etki yaratacakmı.
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz5] 09:07
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz5] 11 izlenme - 5 ay önce Kızmayın Devamı geliçektir. Dizisiyle büyük kitleye sahip olan Walking Dead(yürüyen ölüler) oyunuyla karşımıza çıkıyor,oyunun grafikleri tf 2 ve darkness 2 deki çizgisel grafikleri andırıyor,oynanış bakımındanda bizi duygusal,macera ve bir okadarda karanlık bölümler bekliyor,bakalım The Walking Dead dizisi kadar etki yaratacakmı.
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz3] 03:41
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz3] 9 izlenme - 5 ay önce Kızmayın Devamı geliçektir. Dizisiyle büyük kitleye sahip olan Walking Dead(yürüyen ölüler) oyunuyla karşımıza çıkıyor,oyunun grafikleri tf 2 ve darkness 2 deki çizgisel grafikleri andırıyor,oynanış bakımındanda bizi duygusal,macera ve bir okadarda karanlık bölümler bekliyor,bakalım The Walking Dead dizisi kadar etki yaratacakmı.
The Walking Dead[yürüyen Ölüler Oynuyoruz6] 07:08
The Walking Dead[yürüyen Ölüler Oynuyoruz6] 6 izlenme - 5 ay önce Kızmayın Devamı geliçektir. Dizisiyle büyük kitleye sahip olan Walking Dead(yürüyen ölüler) oyunuyla karşımıza çıkıyor,oyunun grafikleri tf 2 ve darkness 2 deki çizgisel grafikleri andırıyor,oynanış bakımındanda bizi duygusal,macera ve bir okadarda karanlık bölümler bekliyor,bakalım The Walking Dead dizisi kadar etki yaratacakmı.
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz8] 03:21
The Walking Dead[Yürüyen Ölüler Oynuyoruz8] 6 izlenme - 5 ay önce Kızmayın Devamı geliçektir. Dizisiyle büyük kitleye sahip olan Walking Dead(yürüyen ölüler) oyunuyla karşımıza çıkıyor,oyunun grafikleri tf 2 ve darkness 2 deki çizgisel grafikleri andırıyor,oynanış bakımındanda bizi duygusal,macera ve bir okadarda karanlık bölümler bekliyor,bakalım The Walking Dead dizisi kadar etki yaratacakmı.
Moğollar - Ölüler Altın Takar mı 04:13
Moğollar - Ölüler Altın Takar mı 10 izlenme - 7 ay önce Moğollar'dan efsane bir parçanın video klibi. İçerisinde doğa katline, insan katline kadar pek çok eleştirinin yer aldığı, Siyanürün nasıl insan hayatını yoka saydığını anlatan klip...
Mirady - Kimliksiz Ölüler (Mıriyen Benasname) 04:09
Mirady - Kimliksiz Ölüler (Mıriyen Benasname) 11 izlenme - 5 ay önce Mirady - Kimliksiz Ölüler (Mıriyen Benasname)
Ahmet Dağhan Demirtaş - Son Savaşı Ölüler Kazanacak 03:47
Ahmet Dağhan Demirtaş - Son Savaşı Ölüler Kazanacak 7.432 izlenme - 4 yıl önce
Kur'an Mezarlıklar, Ölüler Kitabı Değildir!! 01:27
Kur'an Mezarlıklar, Ölüler Kitabı Değildir!! 6 izlenme - 1 yıl önce
Zuhal Olcay - Yalnız Ölüler Resimlerine Sığınırlar 00:19
Zuhal Olcay - Yalnız Ölüler Resimlerine Sığınırlar 6 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Hiçbir Yerde Çıkış Tarihi: 04.10.2002 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Yanlız ölülerin fotoğraflarını Ellerde taşındığını yada Duvarlarda asılı olduğunu çok geç farettim Yanlız onların resimleri ellerde dolaşır Yanlız ölüler resimlerine sığınırlar Ölüm çerçevelere yerleşir peşimizi bırakmaz.
Zuhal Olcay - Yalnız Ölüler Resimlerine Sığınırlar 00:19
Zuhal Olcay - Yalnız Ölüler Resimlerine Sığınırlar 252 izlenme - 4 yıl önce
Ölüler Ülkesi 01:48
Ölüler Ülkesi 14.241 izlenme - 8 yıl önce Ölüler Ülkesi fragmanı
ölüler sevemez 02:47
ölüler sevemez 547 izlenme - 5 yıl önce ölüler sevemezsen sekiz ay bekleyebildin benisöylemediğin laf bırakmadın.ben seni yıllardır bekliyorum amane sana tek bir kelime söyledimnede başkalarına bu şansı verdim..sen bir defa öldün içimdebense kendi içimde hergün ölüyorum.sen yine dirilirsin belki içimde amaben ruhumu azrail'e dirilmemek üzere verdim.sen bir daldan tutup ayakta kalabildinben çınar gövdesi gibi uzandım yeredallarım ayrılık ateşinde yanan bir odunkül oldum. savruldum bir o yere bir bu yere....!ve
osuran ölüler 02:14
osuran ölüler 967 izlenme - 5 yıl önce herkesin izlemesini isterim çünkü çok komik
ölüler dünyası 10:19
ölüler dünyası 149 izlenme - 4 yıl önce