Hoşgeldiniz!

ölümsüzler

ölümsüzler 05:24
ölümsüzler 11.135 izlenme - 8 yıl önce 84 yıl önce kurduk bu vatanı kimse bölemedi bölemez
ölümsüzler 02:01
ölümsüzler 285 izlenme - 9 yıl önce ölümsüzler
ölümsüzler 01:53
ölümsüzler 82 izlenme - 7 yıl önce ölümsüzler
ölümsüzler 19:35
ölümsüzler 78 izlenme - 7 yıl önce d.y.r
Ölümsüzler - 02:21
Ölümsüzler - 18 izlenme - 2 ay önce ŞARKI DETAYLARI İÇİN: https://www.facebook.com/IlVanpiroll-...
Minecraft - ÖLÜMSÜZLER BANKA SOYUYOR! 04:59
Minecraft - ÖLÜMSÜZLER BANKA SOYUYOR! 34 izlenme - 3 ay önce Videoyu beğenin,yorum atın,paylaşın bir şeyler yapın işte :D Abone ol: http://bit.ly/ZJvttQ Facebook ~ https://www.facebook.com/Ibrahimleakiyoz Twitch ~ http://www.twitch.tv/ibrahimleakiyoz Instagram ~ http://instagram.com/ibrahimcangunes Google+: http://goo.gl/6njwXM Reklam ve iş görüşmeleri için: chayduffman98@gmail.com Kişisel hesabım: https://www.facebook.com/IbrahmCanGunes
onlar ölümsüzler 04:11
onlar ölümsüzler 1.548 izlenme - 7 yıl önce onlar biz evlerimizde rht oturmamız içni öldüler bunun için onları unutmayalım onlar ölümsüz kahramanlar..
ölümsüzler 9U 11:36
ölümsüzler 9U 313 izlenme - 7 yıl önce HİÇ BİTMEYECEK...
ölümsüzler adanada 04:10
ölümsüzler adanada 99 izlenme - 6 yıl önce heryer bizim
Selin  fatih ölümsüzler 3 03:37
Selin fatih ölümsüzler 3 58 izlenme - 4 yıl önce Selin fatih ölümsüzler
Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Ölümsüzler 04:58
Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Ölümsüzler 267 izlenme - 3 yıl önce Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Ölümsüzler
kemik kuyusu 03:26
kemik kuyusu 80 izlenme - 8 yıl önce izleyin
ölümsüzler ölüm kuyusunda 01:29
ölümsüzler ölüm kuyusunda 668 izlenme - 8 yıl önce izleyin gerçek
Cem Karaca - Mutlaka Yavrum 03:55
Cem Karaca - Mutlaka Yavrum 244 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Ölümsüzler 2(2005) Şarkı Sözleri(lyrics): Biz görmedik sen görürsün, yavrum yavrum yavrum yavrum, didişmeden geçen bir gün mutlaka, yalansız dolansız bir dünyayı, yavrum yavrum, kuramadık kurarsınız mutlaka, boşa harcandı beni yıllarım, boşa geçen yıllarıma yanarım, affet beni ne olur yalvarırım, yavrum yavrum yavrum yavrum, yarın senin ellerinde güzel bu... Biz görmedik sen görürsün, yavrum,yavrum,yavrum,yavrum daha mutlu türkiyemi mutlaka, kulun kula kul olmadı, bir yarık, yavrum yavrum yavrum yavrum, kuramadık kurarsınız mutlaka, iliminle,kitabınla,aklınla, ellerinle,dişinle,tırnağınla insan olmanın verdiği onurla, yavrum yavrum yavrum yavrum yüreğinle vur yarını güzel bu... (X2)
izleyin 03:26
izleyin 75 izlenme - 8 yıl önce görün
murat başaran-gülümse anne 04:33
murat başaran-gülümse anne 299 izlenme - 6 yıl önce .......
Erkekçe Vuruşalım - Gelincik Kovboy 01:28
Erkekçe Vuruşalım - Gelincik Kovboy 22 izlenme - 2 ay önce Erkekçe vuruşan kovboyların hikayesini izleyeceksiniz.Filmde bulunan sansürlenen bölümler tarafımdan buğulanmıştır.Lakin sigaraya bile sansürü uygun bulan rtük için sinematurk kanalında ''şok ibrahim tatlıses'' videosu benzerini yakalamak çok ironik bir durumdur.Evet kral çıplaktır. Film Künyesi Ölümsüzler 1971 Bahsi geçen Şok - İbrahim Tatlıses videosu: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14049/
immortals official trailer [hd] 02:17
immortals official trailer [hd] 1.173 izlenme - 4 yıl önce immortals official trailer [hd]
DRACULA: BAŞLANGIÇ 02:05
DRACULA: BAŞLANGIÇ 84.568 izlenme - 1 yıl önce Dracula’ya dönüşen adamın başlangıç hikayesini anlatan Dracula: Başlangıç (Dracula Untold) filminde Luke Evans (Hızlı ve Öfkeli 6, Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı) rol alıyor. Sarah Gadon, Dominic Cooper, Diarmaid Murtagh ve Samantha Barks’ın da aldığı epik aksiyon-maceranın yönetmeni Gary Shore, yapımcısı ise Michael De Luca.
Murat Melih Özen - Karafatmalar 02:46
Murat Melih Özen - Karafatmalar 150 izlenme - 5 ay önce KARAFATMALAR Söz- Müzik: Murat Melih Özen Uçalım uçalım benimle gel Gidelim gidelim buralardan En güzel en güzel giysileri giyelim Gezelim karafatmalar uyurken Her şeyi istiyorlar öldükçe diriliyorlar Aslında ölümsüzler hayatına hükmediyorlar Çıkış yok çıkış yok buralaradan, Kaçış yok kaçış yok buralardan
highlander fragmanı 1 00:31
highlander fragmanı 1 153 izlenme - 4 yıl önce eski çağlardan beri ölümsüzler insanların içerisinde yaşamaktadırlar. bu ölümsüzlerin aşık olması yasaktır. iyilik ile kötülük arasında dağılmışlardır. iyilerin başında connor mcleod ile kötülüğün temsilcisi kurgan arasında nihai bir savaş başlayacaktır.
Şefkat Tepe - 87. Bölüm Fragmanı 00:46
Şefkat Tepe - 87. Bölüm Fragmanı 1.008 izlenme - 3 yıl önce Naza hem hapishaneden kaçmayı başarır hem de Celil için hazırladığı acı plana göre Zeynep'in dağa kaçırılması emrini verir. Naza dağdaki teröristleri motive etmek için kullanılan kızlarla birlikte Zeynep'i de harcamayı planlar. Diğer yandan timi çok daha zor günler bekler. Kendilerine Ölümsüzler Taburu ismini veren bir grubun yaptığı eylemler timin elini kolunu bağlar. Taburun başındaki Pier, hiçbir şekilde acıması olmayan, tehlikeli biridir ve Serdar'a açık bir şekilde meydan okuyarak, onu, kozlarını paylaşmak üzere dağlara çağırır.
Şefkat Tepe - Örgüt Küçük Çocuklara Babalarını Öldürtüyor 02:16
Şefkat Tepe - Örgüt Küçük Çocuklara Babalarını Öldürtüyor 833 izlenme - 3 yıl önce Terör Örgütünün Kandırarak Dağa Çıkardığı Küçük Çocuklar, Duygularından Arındırılmak İçin Babalarını Öldürmek Zorunda Bırakılıyor. Daha Önce Gün Yüzüne Çıkarılmayan, Yaşları 5 Ve 10 Arasında Değişen Çocukların Geçirildiği Acımasız Eğitimler Ve Babalarını Öldüren Çocukların Yaşadığı Psikolojik Savaş Gözler Önüne Seriliyor. diğer Yandan Sungurlar Timine Ölümsüzler Taburu'nu Bitirme Görevi Veriliyor. Ancak Çok İyi Eğitim Almış Bu Tabur, Sungurlar Timi İçin Farklı Planlar Hazırlar. Dicle İsimli Örgüt Sempatizanı Kız İse Ailesinin Katledilmesinin İntikamını Almak İçin Sungurlar Timinin Hayatını Tehlikeye Atar.
Şefkat Tepe - 88. Bölüm Fragmanı 00:47
Şefkat Tepe - 88. Bölüm Fragmanı 3.670 izlenme - 3 yıl önce Örgüt Küçük Çocuklara Babalarını Öldürtüyor şefkat Tepe'nin Nefeslerinizi Tutarak İzleyeceğiniz 88. Bölümünde; terör Örgütünün Kandırarak Dağa Çıkardığı Küçük Çocuklar, Duygularından Arındırılmak İçin Babalarını Öldürmek Zorunda Bırakılıyor. Daha Önce Gün Yüzüne Çıkarılmayan, Yaşları 5 Ve 10 Arasında Değişen Çocukların Geçirildiği Acımasız Eğitimler Ve Babalarını Öldüren Çocukların Yaşadığı Psikolojik Savaş Gözler Önüne Seriliyor. diğer Yandan Sungurlar Timine Ölümsüzler Taburu'nu Bitirme Görevi Veriliyor. Ancak Çok İyi Eğitim Almış Bu Tabur, Sungurlar Timi İçin Farklı Planlar Hazırlar. Dicle İsimli Örgüt Sempatizanı Kız İse Ailesinin Katledilmesinin İntikamını Almak İçin Sungurlar Timinin Hayatını Tehlikeye Atar.
Ahmet Kaya - Bir Anka Kuşu 05:23
Ahmet Kaya - Bir Anka Kuşu 71 izlenme - 3 ay önce 1992 yılında çıkan Dokunma Yanarsın albümünün belki de kıyıda köşede kalmış bir şarkısı. Albümdeki hemen hemen bütün şarkılar ön plana çıkmıştır. Bir Anka Kuşu'nun sözleri Yusuf Hayaloğlu'na, müziği ise Ahmet Kaya'a aittir. Bir solukta dinlenebilen ve insanın kursağında kalan güzel bir eser. Sonunda şiir olarak Prometheus'dan bahsedilir. Prometheus, Zeus tarafından cezalandırılmış bir Titan'dır. Mitolojiye göre gözyaşıyla yoğurduğu balçıktan ilk insanı yarattı ve ateşi çalarak insanlara armağan etti. Daha sonra Zeus onu zincire vurarak cezalandırdı. Bir kartal her gece gelip onun ciğerini yemeye başladı. Ama ciğer sürekli yenileniyordu ve bu işkence 30.000 yıl sürecekti. Ama Herkül'ün onu serbest bırakmasıyla Prometheus kartalı buldu ve karaciğerini yedi. Zeus bu şekilde cezasını sonlandıran Prometheus'u affetti ve tekrar ölümsüzler arasına aldı. Şiirde geçen diğeri isimleri (Spartaküs gibi) zaten biliyorsunuzdur, o yüzden bu açıklamayı yapmak istedim. "Promethus' tum, çiviyle çakılırken taşlara Ciğerimi kartallara yedirdim Spartaküs'tüm, köleliğin çığlığında Aslanlara yem oldum, tükendim Kör kuyuların dibinde Yusuf'tum Kerbela çölünde Hüseyin Zindanlarda Cem Sultan, sehpada Pir Sultan Kaçıncı ölmem, kaçıncı dirilmem bu Tanrılardan ateş çaldım Yüzyıllarca tutuştum, üst üste yandım. Bir Anka kuşu gibi anne, bir anka kuşu gibi Kendimi külümden yarattım."
Şefkat Tepe 88.Bölüm Fragmanı (8.Aralık 2012) 00:47
Şefkat Tepe 88.Bölüm Fragmanı (8.Aralık 2012) 3.610 izlenme - 3 yıl önce ÖRGÜT KÜÇÜK ÇOCUKLARA BABALARINI ÖLDÜRTÜYOR Şefkat Tepe'nin nefeslerinizi tutarak izleyeceğiniz 88. bölümünde; Terör örgütünün kandırarak dağa çıkardığı küçük çocuklar, duygularından arındırılmak için babalarını öldürmek zorunda bırakılıyor. Daha önce gün yüzüne çıkarılmayan, yaşları 5 ve 10 arasında değişen çocukların geçirildiği acımasız eğitimler ve babalarını öldüren çocukların yaşadığı psikolojik savaş gözler önüne seriliyor. Diğer yandan Sungurlar timine Ölümsüzler Taburu'nu bitirme görevi veriliyor. Ancak çok iyi eğitim almış bu tabur, Sungurlar timi için farklı planlar hazırlar. Dicle isimli örgüt sempatizanı kız ise ailesinin katledilmesinin intikamını almak için Sungurlar timinin hayatını tehlikeye atar.
Ölmeden Sonsuza Kadar Yaşayabilir miyiz ? 05:41
Ölmeden Sonsuza Kadar Yaşayabilir miyiz ? 282 izlenme - 5 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 ölümsüzlük ile ilgili aramalar ölümsüzlük mümkün mü ölümsüzlük iksiri lokman hekim ölümsüzlük iksiri ölümsüzlük bulundu ölümsüzlük nedir ölümsüzler ölümsüzlük suyu ölümsüzlük büyüsü ölümsüzlük mümkün mü ile ilgili aramalar ölümsüzlük bulundu ölümsüzlük iksiri işte ölümsüzlük mümkün mü ölümsüzlük mümkün mü haberi ölümsüzlük suyu bugün ölümsüzlük mümkün mü 2008 ölümsüzlük mümkün mü ölümsüz olmak mümkün mü ölümsüzlük iksiri ile ilgili aramalar ölümsüzlük suyu ölümsüzlük mümkün mü ölümsüzlük iksiri lokman hekim ölümsüzlük iksiri tarifi ölümsüzlük iksiri oyunu ölümsüzlük iksiri oyna ölümsüzlük iksiri nedir ölümsüzlük iksiri hakkında bilgiler ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Tarihin En Ölümcül Savaşçıları 05:00
Tarihin En Ölümcül Savaşçıları 8 izlenme - 1 ay önce Pancar Tarlası Sunar. Videolarımızın devamı için kanalımıza Abone olmayı unutmayınız. :) Pers Ölümsüzleri Pers ordusunun ağır piyadesine verilen 'ölümsüzler' lakabının sebebi, 10.000 kişiden oluşan taburların hiçbir zaman eksilmemesiydi. Bir savaşçı öldüğünde yerine hemen bir yenisi ekleniyordu. Ölümsüzler bu özellikleriyle antik Akdeniz uygarlığının en korkulan savaşçılarıydı. Sparta Savaşçıları "Her Spartalı asker doğar! 7 yaşında askeri eğitime başlayan bu savaşçı topluluk antik dünyanın en korkulan savaşçılarını yetiştiriyordu. Eğitimleri boyunca türlü zorluklarla karşılaşan Sparta savaşçıları sonunda kusursuz birer ölüm makinesine dönüşüyordu. Roma Centurio'su Profesyonel askerin ilk örneği olan Centurio'lar, hayatlarını savaş sanatına adıyor; başarıları yeni rütbelerle ödüllendiriliyordu. Roma İmparatorluğunun üç kıtaya yayılmasında çok önemli rol oynayan Centurio'lar, centuria denilen ve 80 askerden oluşan özel birlikleri komuta ediyor ve en zorlu görevlere gönderiliyordu. Viking Savaşçısı Tüm Avrupa'ya korku salmış olan bu acımasız savaşçılar benzersiz savaş teknikleri ve kullandıkları balta gibi alışılmışın dışında silahlarla her çatışmaya 2-0 önde başlıyordu. Fiziksel üstünlüklerine korkusuzlukları da eklenince Viking savaşçıları tüm kıtada efsaneleşmişti. Rajput Savaşçıları "Kralın Oğlu" anlamına gelen Rajput savaşçıları bugün hâlâ Hint ordusunda görev alan bir birlik. Bir zamanlar Hindistan'ın batı sınırında yer alan Rajasthan'dan gelen bu savaşçılar, Hindistan'ı gelecek bir dış tehdit karşısında ilk savunacak olan topluluktu ve bu nedenle sürekli savaş eğitimi alıyorlardı. Samuray Hayatlarını 'Bushido', yani "savaşçının yolu" geleneğine göre yaşayan bu kılıç ustası savaşçılar, mesleklerine onurla bağlı olmalarıyla tanınır. Samuraylar başarısız olduklarında onurlarını kurtarmak için seppuku yaparak intihar ediyorlardı. Kılıçlarını kutsal sayan bu savaşçılar, hâlâ saygıyla anılan bir şöhrete sahip. Maori Savaşçısı Yeni Zelanda'ya 13. yüzyılda göç ettikleri sanılan Maoriler, düşmanlarının kalbine korku salan savaşçılardı. Savaş danslarıyla rakiplerine neler yapabileceklerini anlatan Maoriler, kültürlerini hâlâ yaşatıyorlar. Moğol Süvarisi Kısa bacaklı, çevik ve dayanıklı Orta Asya atlarının üzerinde doğan bu acımasız savaşçılar, özellikle toplu haldeyken önüne geçilemez bir güce dönüşüyordu. At üzerinde ok kullanabilen bu savaşçıların adı yıkım ve ölümle anılıyordu ve 2 yüzyıl boyunca bilinen dünyanın tamamına korku salmışlardı.