Hoşgeldiniz!

onları

Onları unutmayalım 02:00
Onları unutmayalım 19 izlenme - 3 yıl önce Onları da unutmayalım onlar desteğinizle bugünün yarınları olacaklar daha mutlu daha hayata bağlı insanlar olacaklar.Onları unutmayalım...Onların sizin sevgi dolu, tebessümle bakan yüzlerinize ihtiyacı var...
Sagopa Kajmer Onları Da Anlıyorum 04:58
Sagopa Kajmer Onları Da Anlıyorum 2.181 izlenme - 4 yıl önce Sagopa Kajmer Onları Da Anlıyorum
Sagopa Kajmer Onları Da Anlıyorum 04:57
Sagopa Kajmer Onları Da Anlıyorum 331 izlenme - 4 yıl önce
Sagopa Kajmer - Onları Da Anlıyorum 05:02
Sagopa Kajmer - Onları Da Anlıyorum 192 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Sevgim gerçek olmasaydı ağlayabilir miydim?(x2) Aşkın bende olmasaydı nasıl gülebilirdim?(x2) Ateş beni yaktıkça daha çok soğuyorum, soğuyorum Ben ateşi körükledikçe, buz gibi donuyorum Bana şaşkın bakıyorlar, onları da anlıyorum Evvel zaman bir damla iken durumum, elhan derya hâl buluyorum. Çıksın artık be kalem, tek bir harf çiz bari. Vaktim olur zayi, etme böyle kırma yârini. Bir işaret et! Bir çizikten yol bulurum. Bir çizikten değil miydi onca köprü kurduğum? Ey askerim kurşunum, kulun hâli aynı kalem-i kurşun. Anlatayım şöyle ki; Dışa kapanıktır başı, yavaş açılır dışa ilki. Ucu sivrildikçe olur sanki ormanda gezen tilki. Aşk şarabımı alkol sanar kınarlar beni. De ki öyleyse Sago başı dönmüş ayyaşın teki. Manzarayı bilir misin hiç görmediğin yerlerdeki? Bilmeden konuşmak aptallık değil de ne ki peki? Anlamsızlaşmış bakışları çoğunun. Şeytanlaşmış içi melek görünen çocuğun. Düşününce kötüyü tahmin edemezsin ateşini içime işleyen soğuğun Bana bir çıkış yolu bulun, sonu gelsin kâbusumun. Artık Kasva yorgun düştü. Seher vaktim umut kuşum yine cik cik ötüştü. Yunus, Sago mahkûmuyla her gün görüştü (ne haber Sago) 24 saatlik günler onunla hayat bölüştü. Rap Konuştu Vazgeç ahmak, bu ne hâldir Diyorlar. Lakırdılar sular seller. Ne varmış canım şu hâlimde? İnsan olan hâlden anlar. Bana şaşkın bakıyorlar, onları da anlıyorum. Evvel zaman bir damla iken durumum, elhan derya hâl buluyorum. İki sıfır bir sıfır Sagopa Kajmer Kaf-Kef Bak rap konuştu Mikrofonumun üzerinden minik minik kelebekler uçuştu Kalbim coştu Herkes susuştu Ne oldu? Ne oldu? Ne oldu? Ne oldu... Lan sana diyorum ne oldu!!! Sevgim gerçek olmasaydı ağlayabilir miydim?
Sagopa Kajmer - Onları Da Anlıyorum 04:57
Sagopa Kajmer - Onları Da Anlıyorum 294 izlenme - 2 yıl önce Sagopa Kajmer - Onları Da Anlıyorum
Ölüm Onları Teğet Geçti 01:53
Ölüm Onları Teğet Geçti 61 izlenme - 3 yıl önce Ölüm onları teğet geçti
Bağışlarınızla Onları Yaşatın... 02:16
Bağışlarınızla Onları Yaşatın... 366 izlenme - 1 yıl önce Bir köy düşünün, sokaklarda yalnızca çocuklar geziyor. Çünkü sahibi çocuklar... LÖSEV - Lösemili Çocuklar Köyü Star Ana Haber - 01.10.2014
Allah Resulü Onları Kovdu Huzurundan 06:48
Allah Resulü Onları Kovdu Huzurundan 32 izlenme - 2 yıl önce Http://www.habibullah.tv Http://www.habibullah.org.tr Http://www.radyohabibullah.com Http://www.ilahin.com Http://www.islamiradyodinle.com Allah Resulü Onlar...
Onları Özledik Jemi 05:50
Onları Özledik Jemi 31 izlenme - 3 yıl önce Jemi(Joe Jonas ve Demi Lovato) ile ilgili yaptığım bir video. Umarım beğenirsiniz.
Herkes Onları İzliyor 02:27
Herkes Onları İzliyor 49 izlenme - 2 yıl önce Minikler Dans Şov 2...
Bülent Arınç: Onları seviyoruz 03:16
Bülent Arınç: Onları seviyoruz 3.480 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 'Duran Adam' eylemlerine seslendi:''8 saat yerine 8 dakika olsun.''
Lucescu Onları Galatasaray'a mı Getiriyor? 01:06
Lucescu Onları Galatasaray'a mı Getiriyor? 36 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'da Mircea Lucescu ismi yüksek sesle söylenmeye başlanırken önemli iddialar da ard arda geliyor.
Lucescu Onları Galatasaray'a mı Getiriyor? 01:06
Lucescu Onları Galatasaray'a mı Getiriyor? 24 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray'da Mircea Lucescu ismi yüksek sesle söylenmeye başlanırken önemli iddialar da ard arda geliyor.
Sagopa Kajmer - Onları da anlıyorum 04:58
Sagopa Kajmer - Onları da anlıyorum 20.896 izlenme - 5 yıl önce Sagopa Kajmer 2010.. İbRHmDmR
Onları hiç böyle görmediniz 01:10
Onları hiç böyle görmediniz 182 izlenme - 6 gün önce Barcelona'nın yıldız isimleri Messi, Neymar, Bravo, Luis Suarez ve Mascherano reklam filmi için kameraların karşısına geçtiler
Mario Gomez onları çıldırttı! 01:01
Mario Gomez onları çıldırttı! 264 izlenme - 1 ay önce UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın Lokomotiv Moskova ile 1-1 berabere kaldığı maçı canlı anlatan Beşiktaş Tv spikerleri Mario Gomez'in golünün ardından adeta çılgına döndü.
Aldıkları Haplar Onları Ne Hale Getirdi 01:47
Aldıkları Haplar Onları Ne Hale Getirdi 5.912 izlenme - 3 yıl önce Acınası halde parkta bulunan gençler kendilerinden geçmiş yerlerde sürünüyorlardı.
Sanırsın Uzaylılar Gelmiş De Onları Görmüş 00:41
Sanırsın Uzaylılar Gelmiş De Onları Görmüş 36 izlenme - 1 yıl önce Sanırsın Uzaylılar Gelmiş De Onları Görmüş
mayıs 04:47
mayıs 158 izlenme - 5 yıl önce deniz yusuf hüseyin
Onları hiç böyle görmediniz 01:18
Onları hiç böyle görmediniz 697 izlenme - 1 ay önce Fenerbahçe'nin yeni sezonda giydiği formaların reklam filmi sırasında kamera arkasında yıldız isimlerin yaşadığı keyifli dakikalar.
Nouma: Demba Ba Onları Camiye Götürsün 01:31
Nouma: Demba Ba Onları Camiye Götürsün 255 izlenme - 12 ay önce Pascal Nouma, taraftarın yeni sloganı "Demba Ba bizi cumaya götür"ü değerlendirdi ve ekledi, "Ben onları diskoya götüremedim, umarım Demba Ba onları camiye götürür" dedi.
Onlar Sizi Değiştirmeden, Siz Onları Değiştirin! 01:15
Onlar Sizi Değiştirmeden, Siz Onları Değiştirin! 143 izlenme - 2 yıl önce Onlar sizi değiştirmeden, siz onları değiştirin!
Muhteşem Doğa Güzellikleri (Onları Hiç Böyle Görmediniz) 02:03
Muhteşem Doğa Güzellikleri (Onları Hiç Böyle Görmediniz) 2.136 izlenme - 3 yıl önce 2-3 Dakikanızı Ayırıp Bu Nefis Videoyu Mutlaka İzleyin (muhteşem Doğa Güzellikleri)
Onları hiç böyle görmediniz 01:10
Onları hiç böyle görmediniz 7 izlenme - 6 gün önce Barcelona'nın yıldız isimleri Messi, Neymar, Bravo, Luis Suarez ve Mascherano reklam filmi için kameraların karşısına geçtiler
Onları hiç böyle görmediniz 01:18
Onları hiç böyle görmediniz 7 izlenme - 1 ay önce Fenerbahçe'nin yeni sezonda giydiği formaların reklam filmi sırasında kamera arkasında yıldız isimlerin yaşadığı keyifli dakikalar.
Elimizde Canlı Bomba Listesi Var Ama Onları Patlatmadan Tutuklayamayız 02:20
Elimizde Canlı Bomba Listesi Var Ama Onları Patlatmadan Tutuklayamayız 6.480 izlenme - 2 ay önce Daha önce canlı bombayı patladıktan sonra tutuklayıp hukuka teslim eden Başbakan Davutoğlu'nun bu sözlerinin gaf olduğu düşünülüyordu. Oysaki sebebi başkaymış. Türkiye Hukuk devleti olduğu için eylem yapmadan önce tutuklama yetkileri yokmuş. Umarım mesele anlaşılmıştır.
Yusuf Erdoğan: 'Allah Onları Islah Etsin' 01:16
Yusuf Erdoğan: 'Allah Onları Islah Etsin' 111 izlenme - 3 ay önce Trabzonspor'un Beşiktaş'ı 2-1 yendiği mücadelede 1 gol atan Yusuf Erdoğan, mücadele sonrasında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde 00:58
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde 203 izlenme - 11 ay önce Habertürk spikeri Ece Üner, Müezzinoğlu ve yazar Yıldız'ın kadınlar hakkında sözlerinin tartışıldığı programda "Böylelerini doğurmamak bizim elimizde" dedi.
ONLARI YÜKSEGE AS PERŞEMBE 14.00DA TVEM'DE 00:40
ONLARI YÜKSEGE AS PERŞEMBE 14.00DA TVEM'DE 4 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Kar ve Soğuk En Çok Onları Etkiledi 00:26
Kar ve Soğuk En Çok Onları Etkiledi 5 izlenme - 10 ay önce İstanbul'u etkisi altına alan kar ve soğuk hava, en çok Suriyeli ve evsiz vatandaşları etkiledi. Sokakta kalan Suriyeli çocuklar ve anneleri, ateş yakıp ısınmaya çalıştı.