Hoşgeldiniz!

otobüste

Otobüste Taciz 00:38
Otobüste Taciz 550.100 izlenme - 3 yıl önce Otobüste Taciz
Otobüste Taciz Şaşkınlığı 00:37
Otobüste Taciz Şaşkınlığı 453.164 izlenme - 1 yıl önce Otobüste Taciz Olayına Şahit Olan Vatandaş O Anları Kameraya Aldı. Şaka Mı Gerçek Mi Siz Karar Verin... Otobüste Fordçuluk, Otobüsre Taciz Bu Olsa Gerek.
Otobüste Taciz Ederken Soyulmak 03:57
Otobüste Taciz Ederken Soyulmak 274.896 izlenme - 2 yıl önce Otobüste Taciz Ederken Soyulmak
Otobüste Kadın Kendini Zorla Taciz Ettiriyor 02:53
Otobüste Kadın Kendini Zorla Taciz Ettiriyor 879.035 izlenme - 3 yıl önce Otobüste Kadın Kendini Zorla Taciz Ettiriyor
otobüste taciz 09:05
otobüste taciz 292.807 izlenme - 1 yıl önce
Otobüste Kavga 05:19
Otobüste Kavga 3.430 izlenme - 3 yıl önce Otobüste Kavga
Otobüste Potpori 03:30
Otobüste Potpori 394 izlenme - 12 ay önce Otobüs yolculuğunda çekilmiş çok eğlenceli ve bir o kadar da müzik ziyafeti dolu bir video. En güzel yerinde kesmeselermiş iyiymiş ama akşama kadar dinlerim artıkın...
Otobüste Tembellik 01:00
Otobüste Tembellik 15 izlenme - 10 ay önce Tembellik oyunlarının bir yenisi ile daha karşınızdayız. Oyunumuzda yanınızdaki elemana çaktırmadan ekranın sağındaki görevleri tamamlamaya çalışmalısınız. Yön tuşlarını ve mouse'unuzu kullanarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/otobustetembellik.htm
otobüste 00:54
otobüste 1.933 izlenme - 7 yıl önce otobüste eĞlenbce
Otobüste Potpori 03:30
Otobüste Potpori 316 izlenme - 1 yıl önce Otobüs yolculuğunda çekilmiş çok eğlenceli ve bir o kadar da müzik ziyafeti dolu bir video.
Tacizci Otobüste Suçüstü Yakalandı 00:40
Tacizci Otobüste Suçüstü Yakalandı 8.755 izlenme - 8 ay önce Bir taciz haberi de Çin'den geldi. Ancak bu kez yaptığı korkunç şey tacizcinin yanına kalmadı. Kadın bir yolcunun eteğinin altından elini sokan adam, diğer yolcular tarafından dışarı atıldı. Üstelik olay bununla da kalmadı. Kadın yolcunun eteğinin içine elini sokan tacizci suçüstü yakalandı. Diğer yolcular tarafından karga tulumba dışarı atıldı.Olay Çin'de bir otobüste yaşandı. Etek giyen genç kızı eliyle taciz eden şahıs, yakalanınca kendini savundu. Bir şey yapmadığını öne sürdü. Genç kadın ise tacizcinin yalan söylediğinin eliyle bacaklarını okşadığını söyledi. Tacize uğrayan genç kız ve görgü tanıkları, daha sonra sapık yolcuyu otobüsten tekme tokat indirip dövmeye devam ettiler.
Otobüste Taciz Kamerada 02:50
Otobüste Taciz Kamerada 9.633 izlenme - 10 ay önce İstanbul 'da otobüs te yaşanan taciz olayı bir vatandaşın kamerasından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde taciz ettiği kadına sırtı dönük olan adamın buna rağmen eliyle yaptığı hareket dikkat çekiyor. Kadının durumu fark etmemesinden istifade ederek tacize devam eden adamın bunu rahatlıkla sürdürmesi görenleri şaşırtıyor.
Otobüste Yer Verme Kavgası 01:00
Otobüste Yer Verme Kavgası 1.783 izlenme - 2 yıl önce Kadın kendine yer veremeyen adamın kucağına oturdu.
Otobüste Düşen Kızın Acıklı Hikayesi 00:34
Otobüste Düşen Kızın Acıklı Hikayesi 196 izlenme - 10 ay önce İki arkadaşın şen kahkahalar ile çocuklar gibi eğlendiği anların sonu hiç iyi bitmemişti. Her güzel şey gibi oyunun da bir sonu vardı. Ama unutmamak gerekir ki ''düşene gülmeyen bizden değildir.''.
Otobüste Tecavüze Yeltenmek 00:31
Otobüste Tecavüze Yeltenmek 3.254 izlenme - 1 yıl önce Çin'de Korkunç olay bir otobüste geçiyor. Aracın boş olmasından yararlanan bir sapık, genç kadına tecavüz etmeye kalkıyor. Mağdur kadını zanlının elinden otobüs şoförü kurtarıyor. Zanlı, önce şoförü görmesi rağmen tecavüz girişimini sürdürüyor, ardından tekme tokat dayak yiyor...
Otobüste Kıza Sırnaşırken Soyulmak 03:57
Otobüste Kıza Sırnaşırken Soyulmak 426 izlenme - 3 ay önce Uyuyan kızın yanına gidip taciz etmeye kalkan adam cüzdanının çalındığını çok sonra fark ediyor. 2.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Otobüste Kıza Sırnaşırken Soyulmak başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Otobüste Psychedelic Trans 11:47
Otobüste Psychedelic Trans 716 izlenme - 10 ay önce Öndeki arkadaşın mikrofu eline almasıyla birlikte koca bir otobüsü nasıl transa geçirdiğini izliyoruz.Bad trip geçiren kameraman (6:50), nahoş hareketler sergileyen muavin, etkiyle yalpalamaya başlayan şoför ve klimayı açmaya çalışan bir kadın içerir...
Angaranın Bağları Otobüste 01:04
Angaranın Bağları Otobüste 1.925 izlenme - 3 yıl önce İp attım ucu kaldı da Daraz da gücü kaldı Ben sevdim eller aldı İçimde acı kaldı Ankara'nın bağları da Büklüm, büklüm yolları Ne zaman sarhoş oldun da Kaldır...
Otobüste Rock'n Roll Potpori 03:30
Otobüste Rock'n Roll Potpori 424 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüste Haşlanan Yolcular 00:58
Otobüste Haşlanan Yolcular 226 izlenme - 11 ay önce Sibirya'nın güneyindeki Krasnoyarsk şehrinde sıcak su borusunun patlaması sonucu asfaltı delen kaynar su, havaya doğru püskürmeye başlamış. O sırada yoldan geçmekte olan bir yolcu otobüsü, fışkırma noktasında durunca kaynar su ve buhar otobüsün içine dolmaya başlıyor. Kendisini dışarı atan on beş yolcunun on üçü ağır yanık yaralarıyla hastaneye kaldırılmış.
Otobüste Portofino Keyfi 02:27
Otobüste Portofino Keyfi 96 izlenme - 7 ay önce Çorum'da Hitit gezisinde, çoğunluğu çocuklardan oluşan müzik grubumuzla giderken, Akordiyoncu İsmail abimiz birden portofino çalası geliyor. Osman hocam'da gitarla eşlik ediyor, bana da kameraya çekmek kalıyor. Hakikaten çok keyifli bir dinleti ve yolculuk olmuştu.İyi seyirler.
Otobüste Potpori Keyfi 03:30
Otobüste Potpori Keyfi 182 izlenme - 1 yıl önce Otobüs yolculuğunda çekilmiş çok eğlenceli ve bir o kadar da müzik ziyafeti dolu bir video. En güzel yerinde kesmeselermiş iyiymiş ama akşama kadar dinlerim artık..
Otobüste Hırsızlık Anı Kamerada 02:08
Otobüste Hırsızlık Anı Kamerada 319 izlenme - 2 yıl önce Otobüste Hırsızlık Anı Kamerada
Otobüste Tehlikeli Yolculuk 00:25
Otobüste Tehlikeli Yolculuk 14 izlenme - 2 ay önce Antalya'da özel halk otobüsü şoförü, fazla yolcu sebebiyle kapıları kapanmayan ve dışarı taşan yolcuyla seyretmekte beis görmeyince kazaya davetiye çıkardı. Yaklaşık 2 kilometre süren yolculuk, şans eseri bir kaza ile sonuçlanmadı.
Otobüste Müzik Yapan Adamlar 03:30
Otobüste Müzik Yapan Adamlar 190 izlenme - 1 yıl önce Otobüste güzel şarkılar yapan grubumuzu izliyoruz :)))
Otobüste Yumruklar Konuştu 00:36
Otobüste Yumruklar Konuştu 9 izlenme - 5 ay önce ABD’nin Pensilvanya Eyaletine bağlı Philadelphia kentinde, hareket etmek üzere bekleyen yolcu otobüsünde tartışma çıktı. Tartışma sırasında taraflardan biri öfkesine hakim olamayınca karşısındaki kişiye art arda yumruk salladı. Aldığı yumruklarla neye uğradığına şaşıran adamsa, uzun süre kendine gelemedi.Olaya müdahale eden otobüs sürücüsü ise, tarafları araçtan indirdi ve yoluna devam etti.Otobüste tartışma büyüyünce yumruklar konuştu.
Otobüste Yumruklar Konuştu 00:36
Otobüste Yumruklar Konuştu 15 izlenme - 5 ay önce ABD’nin Pensilvanya Eyaletine bağlı Philadelphia kentinde, hareket etmek üzere bekleyen yolcu otobüsünde tartışma çıktı. Tartışma sırasında taraflardan biri öfkesine hakim olamayınca karşısındaki kişiye art arda yumruk salladı.
Otobüste Hırsızlık Anı Kamerada 02:08
Otobüste Hırsızlık Anı Kamerada 135 izlenme - 1 yıl önce Otobüste Hırsızlık Anı Kamerada
Otobüste Şaka 00:09
Otobüste Şaka 155 izlenme - 3 yıl önce Otobüste Şaka Yapınca
Otobüste Hırsızlık Anı Kamerada 02:08
Otobüste Hırsızlık Anı Kamerada 92 izlenme - 1 yıl önce Hırsız,kadın Telefonunu Çaldı