Hoşgeldiniz!

oya aydoğan

Oya Aydoğan Medyum Kağan'ı Neden Aradı? 01:12
Oya Aydoğan Medyum Kağan'ı Neden Aradı? 21.589 izlenme - 2 yıl önce Oya Aydoğan, Medyum Kağan'ı Canlı Yayında Neden Aradı?
İzet Altinmeşe - Nazey - Oya Aydoğan 02:10
İzet Altinmeşe - Nazey - Oya Aydoğan 1.079 izlenme - 7 ay önce İzzet Altınmeşe, adını bilemeyeceğim eski bir filmde, sevgilisi Oya Aydoğan'la cilveleşip, Nazey türküsünü söylüyor. Türküyü Oya hanımın söylememiş olabilir. Ne de olsa eski filmler hep seslendirme.
Oya Aydoğan Pilates Yaparsa - Pazar Sürprizi 05:21
Oya Aydoğan Pilates Yaparsa - Pazar Sürprizi 6.872 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; kilolarından şikayetçi olan oya aydoğan'ın pilates görüntüleri ekranlara geliyor.
Mehmet Ali Erbil - Oya Aydoğan Çıplak Sevişme 01:43
Mehmet Ali Erbil - Oya Aydoğan Çıplak Sevişme 14.244 izlenme - 7 ay önce
oya aydoğan - candan sevmeli 02:44
oya aydoğan - candan sevmeli 5.002 izlenme - 4 yıl önce ahmet stone ihtiyar
İstenmeyen Kadın Oya Aydoğan ve Sevda Yelleri 03:57
İstenmeyen Kadın Oya Aydoğan ve Sevda Yelleri 365 izlenme - 6 ay önce Ferdi Tayfurun Günaha Girme filminden bir sahne.ferdi abimiz çoğu filminde olduğu gibi yine uzunca yıllar ortadan kaybolmuş türlü çileler çekmiş geride bıraktığı kadını da o yokken damgalı muamelesi görmüştür çevresi tarafından.bu arada bysiirtli56 ben değilim gardaşlar onu belirteyim
Sahilde Karı Kız Kesip Giyinik Olanları Uyarmak ( 18) 01:00
Sahilde Karı Kız Kesip Giyinik Olanları Uyarmak ( 18) 18.524 izlenme - 2 ay önce Memelere özgürlük düşüncesi ile tatile çıkan abimiz giyinik olanları uyarmaktan geri kalmaz.
Muhterem Nur, Oya Aydoğan'a Ateş Püskürdü 08:12
Muhterem Nur, Oya Aydoğan'a Ateş Püskürdü 360 izlenme - 3 yıl önce Muhterem Nur, Oya Aydoğan'a ateş püskürdü Oya Aydoğan'ın merhum sanatçı Müslüm Gürses hakkında yaptığı açıklamalara cevap gecikmedi
İzzet Altınmeşe - Oya Aydoğan - Nazey Nazey 01:57
İzzet Altınmeşe - Oya Aydoğan - Nazey Nazey 2.712 izlenme - 3 yıl önce İzzet Altınmeşe - Oya Aydoğan - Nazey Nazey
Esra Ceyda Ersoy, Oya Aydoğan Reklm Çekimi Backstage 00:11
Esra Ceyda Ersoy, Oya Aydoğan Reklm Çekimi Backstage 1.046 izlenme - 6 ay önce
Canlı Yayında Oya Aydoğan Nur Yerlitaş Atışması (mfmfm) 02:00
Canlı Yayında Oya Aydoğan Nur Yerlitaş Atışması (mfmfm) 1.554 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Oya Aydoğan Nur Yerlitaş Atışması (mfmfm)
oya aydoğan yanlış anlama:) 00:45
oya aydoğan yanlış anlama:) 35.983 izlenme - 6 yıl önce oya aydoğan'a i love you oya diyorlar ancak o yanlış anlıyor :))
Oya Aydoğan | Oylum Talu İle Anlatacaklarım Var 32:06
Oya Aydoğan | Oylum Talu İle Anlatacaklarım Var 544 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının sevilen yıldızı Oya Aydoğan TV8'de Oylum Talu'nun sunduğu 'Anlatacaklarım Var'' programına konuk oldu
Banu Alkan ve Oya Aydoğan Taklidi - Fehmi Dalsaldı 04:01
Banu Alkan ve Oya Aydoğan Taklidi - Fehmi Dalsaldı 443 izlenme - 10 ay önce Bankada memur olarak çalışırken arkadaşlarının tavsiyesiyle İzzet Çapa'ya ait bir mekanda ilk olarak Bülent Ersoy takliti yaparak kariyerine başlayan sanatçı, Şahika Koçarslanlı, Gönül Yazar, Sezen Aksu, Huysuz Virjin, Yıldız Tilbe, Seda Sayan, Nur Yerlitaş, Zerrin Özer, Oya Aydoğan dahil pek çok taklit yapabilmektedir. Bir süre Saba Tümer'le Bugün adlı programda yayınlanan Gullüm Show daha sonra bir süre Melek'te yayınlanmıştır, taklitlerine devam etmektedir. http://www.youtube.com/user/gullumshow/
Emrah ve Annesinin Sürüklendiği Ahlaksız Yol 03:29
Emrah ve Annesinin Sürüklendiği Ahlaksız Yol 354 izlenme - 7 ay önce Sıkıldığı bir anda Emrah köyde oturan annesini şehire davet eder, onun bu köylü hallerinden şehirde oldukça rahatsız olan Emrah derhal onu bir milf edasıyla süsler giydirir ve değişime kendi gözleride inanamaz kısa süreli şoka girer, annesi gerçekten çok seksi biri olmuştur. Ancak Emrah bununla yetinmez, kullandığı lehçe açısından bir anda çok kızıp köye geri yollayacağı annesine yaptığı haksızlığın farkına varır ve annesinin "orospuluğa uzanan yol"undaki en önemli yapı taşlarını oluşturmaya devam eder. İlk olarak o yıllarda sosyete oyunu olan Tenis'de eşsiz Forehand'lerini gösterir. Sonra ise bu yoldaki en önemli adım olarak gördüğüm günümüz beach diye adlandırılan ortamlara annesiyle birlikte hızlı bir giriş yapar. Bikiniler, jet ski turları, yelkenliler,kanolar derken bütün su sporlarında bildiklerini gösterir ve annesini gece hayatının aranan isimleri arasına sokmayı başarır ( İlerleyen bölümlerde balık rakılar, Konak'ta fayton turları vb. etkinliklerede ayrıca yer verir).Malesef burada yer almayan filmin sonlarına doğru ise yaptıklarından pişman olan Emrah, annesini bu hale getirenler için alayına isyan eder kendisi hariç.
Burada Laf Çok Sinan Özen Pakize Suda Oya Aydoğan 17.11.2014 01:27:22
Burada Laf Çok Sinan Özen Pakize Suda Oya Aydoğan 17.11.2014 62 izlenme - 7 ay önce Burada Laf Çok Sinan Özen Pakize Suda Oya Aydoğan 17.11.2014
Oya Aydoğan'dan İngilizce Show - Makina 00:46
Oya Aydoğan'dan İngilizce Show - Makina 60 izlenme - 11 ay önce Sağır duymaz uydurur sözü oya aydoğanla birlikte oya ingilizce bilmez uydurur haline dönmüş olup birazcık da olsa ingilizce öğren be oya abla diyoruz..
Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan'a Kontrası (Ayar İçerir) 03:27
Ferdi Tayfur'un Oya Aydoğan'a Kontrası (Ayar İçerir) 1.297 izlenme - 7 ay önce Başrollerinde Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan'ın oynadığı gerçeküstücü, ayrıca isim olarak da oldukça yaratıcı "kalbimde ki acı" filminden bir kesit. Oya Abla'mızın partisinde garsonluk yapan Ferdi Abi'mizin hunharca gülen zengin züppelerine yaptığı ayarı izleyelim. O değil de fare gülmesi sesi nasıl oluyor lan?!
Ülkücüler Filminden Gösterilmeyen Kesitler (1977) 06:20
Ülkücüler Filminden Gösterilmeyen Kesitler (1977) 4.905 izlenme - 5 ay önce 1977 yılında yayınlanan "Ülkücüler" filminde yayınlanmayan Oya Aydoğan ve Cüneyt Arkın arasında geçen konuşma
Beren Saat Kösem Sultan'ı Canlandıracak 02:14
Beren Saat Kösem Sultan'ı Canlandıracak 476 izlenme - 6 ay önce tanıtımı 1 yıl önce yayınlanan kösem sultan dizisinin başrolü konusunda onlarca söylenti çıktı. eylül ayında başlayacak dizinin başrol oyuncusu belli oldu. kösem sultan rolü için beren saat’le anlaşıldı. uzun süren görüşmeler sonrası kösem sultan'ı beren saat canlandıracağı açıklandı. hülya avşar’ın safiye sultan olarak kamera karşısına geçeceği kösem sultanın başrol oyuncusu da sonunda netlik kazandı. oyuncu arayışı devam ederken adı bensu soral, sibel kekilli ve tuba büyüküstün’le birlikte sık sık gündeme gelen beren saat, rolün sahibi oldu.
Ferdi Tayfur'un Alman Olması 03:22
Ferdi Tayfur'un Alman Olması 90 izlenme - 7 ay önce Başrollerinde Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan'ın oynadıkları son sabah filminden bir kesit. Ferdi babamız meğer ne çok Alman'a benziyormuş.Esmer, kara kaşlı, kara saçlı, kara bıyıklı 100 metreden Türkoğlu Türk olduğu belli olan adamın nesini Alman'a benzettiler ilginç doğrusu. Bu arada köylü kızı rolünde ki Oya ablamızın da almanca bilmesi de ilginç.
Hortlayıp Bütün Mahalleyi Ayağa Kaldırmak 01:33
Hortlayıp Bütün Mahalleyi Ayağa Kaldırmak 47 izlenme - 7 ay önce Yönetmenliğini Yücel Uçanoğlu, senaristliğini Osman F. Seden'in üstlendiği başrollerinde Müslüm Gürses(Ömer) ve Oya Aydoğan (Mihrican) olan Bağrıyanık filminden bir sahne. ''Bu şarkı ölüyü diriltir'' sözü bu sahneden geliyor herhalde.
İbrahim Tatlises - Zulmetme Bana Gönül 03:04
İbrahim Tatlises - Zulmetme Bana Gönül 115 izlenme - 7 ay önce İbrahim Tatlıses sevdiği kızın gönlünü çalabilmek için bir nevi -camdan cama- serenat olayına girer ve patlatır bir türkü. Kızı bayağı bir etkiler(o öyle sanır aslında). Sahne, ''Tövbe'' adlı filmden.
Zavallılar - Güzel Karısını Çalıştırmak 01:04
Zavallılar - Güzel Karısını Çalıştırmak 832 izlenme - 7 ay önce Emrah'ın babası 10 milyarda 1 görülen tek dokunuşta yıkılma hastalığına yakalanmıştır ve kendini kahveye kumara vermiştir.Bundan dolayı annesi Oya Aydoğan fazla mesai (!) yapmak eve daha fazla para getirmek zorundadır.Ayrıca bu sahnede otobüs kelimesinin sözlük anlamını da öğreniyoruz. alkışlarlayaşıyorum,otobüs denince aklına başka bişeyler(!) gelenlerin sitesi...
Cüneyt Arkın' la Absurd Komediye Giriş 02:27
Cüneyt Arkın' la Absurd Komediye Giriş 25 izlenme - 3 ay önce Sinemanın birçok alanında öncü ve tek olan Cüneyt abimizin, aksiyonu ve absurd komediyi harmanlayarak yeni bir tür denediği "Deli Şahin" filminden eğlenceli bir kesit izliyoruz...
Ne Karıydı Be Kütür Kütür - Paçanoz Ahmet 01:07
Ne Karıydı Be Kütür Kütür - Paçanoz Ahmet 3.280 izlenme - 7 ay önce Yönetmenliğini Yücel Uçanoğlu, senaristliğini Osman F. Seden'in üstlendiği başrollerinde Müslüm Gürses(Ömer) ve Oya Aydoğan (Mihrican) olan Bağrıyanık filminden jet muavin paçanoz ahmet'in oya aydoğan'ı röntgenleme sahnesi.
Hüsnü Hüsniyeye Dolmuşta Asılırken 03:43
Hüsnü Hüsniyeye Dolmuşta Asılırken 46 izlenme - 3 ay önce 7 Bela Hüsnü Filminden Hüsnünün Hüsniyeye asıldığı sahneler. mesut bahtiyar notu: asıl bombalar sokaktaki adam karakterlerinden gelmektedir.
Aynur Tümen - Kişisel Gelişim Uzmanı Ve Yaşam Koçu - Oya Aydoğan - Ev Hali Programı 36:19
Aynur Tümen - Kişisel Gelişim Uzmanı Ve Yaşam Koçu - Oya Aydoğan - Ev Hali Programı 154 izlenme - 1 yıl önce Aynur Tümen - Kişisel Gelişim Uzmanı Ve Yaşam Koçu - Oya Aydoğan Ev Hali Programı
Kızı Göğsünden Kilitlemek - Ferdi Tayfur 01:54
Kızı Göğsünden Kilitlemek - Ferdi Tayfur 672 izlenme - 7 ay önce Natuk Baytan'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği 1983 yapımı, başrollerinde Ferdi Tayfur ve Oya Aydoğan olan Kalbimdeki Acı filminden bir sahne. Ferdi abimiz kızı gögsünden kitler ve yanında sürükler. Kurtarıcı olarak gelen Yadigar abimiz de kızı kurtarır.
ata demirer- oya aydoğan fransızca emrah takliti 02:10
ata demirer- oya aydoğan fransızca emrah takliti 8.552 izlenme - 5 yıl önce