Hoşgeldiniz!

özel harekat

Polislerimizin Sevinci Fatih Portakal'ı Rahatsız Etti 00:40
Polislerimizin Sevinci Fatih Portakal'ı Rahatsız Etti 8.956 izlenme - 2 hafta önce Özel harekat polislerinin tekbirler eşliğinde gövde gösterisi yapması Fatih Portakal'ı rahatsız etti. Ünlü sunucu olayı, #gerekvarmıhashtag'i altında böyle eleştirdi.
Özel Harekat 05:50
Özel Harekat 5.845 izlenme - 2 yıl önce Özel Harekat
Af Freak - Özel Harekat 02:33
Af Freak - Özel Harekat 888 izlenme - 3 yıl önce SÖZLER NAKARAT Bak bu Serian asef ya siktir git ya sev Basen geniş paniren düzerse eline ayet Bul oku lan piç çünkü var geride kaiser Sirius cru vega ve balistayla panzer Şimdi bir çok hasım ıse evhamlı Orospu kim dedik ortamda sen kaldın Elendes ve Metafla suratında renk attı Çünkü bir orduya bedel lan benim tek partım Verse 1 Doğutturur seni,bak bu punchımsa girip rahme Büyük düşünürsün!Ancak aklında sikim varken Sıçma rap'e,yaptığının ıkınmaktan farkı varmı Sen varya moruk,birtek ışık yansa parıldardın Vers'ün sana yaptırımı g.ötünün kasılması Benle battle mı?Moruk şimdi ölümün yakın asıl! Malesef senin en büyük avantajınsa dostum Kızların s.ikini bamya sanıp yemeye çalışması :) Çekemiyorsun demekki lan puncha kasıt arıyorsun Andaval osurduğunda bile hava attım sanıyodur Boş konuşmuş olurum anlamaktan acisse beynin Hamilesin lan spermlerimse rahmine mermi Dikkat özel harekatla bi gece basılmasın evin Ünlenme sebebin rapinin götün nasılması demi Baksana lan dostum sandığın insanlara Senden bahsediyorsam bana 'karın nasıl denir' NAKARAT Bak bu serian asef ya siktir git ya sev Basen geniş paniren düzerse eline ayet bul oku lan piç çünkü var geride kaiser Sirius cru vega ve balistayla panzer Şimdi bir çok hasım ıse evhamlı Orospu kim dedik ortamda sen kaldın Elendes ve Metafla suratında renk attı Çünkü bir orduya bedel lan benim tek partım VERSE 2 Anlattığım ap ayrı ve yazdıklarım varisim Yaşam tarzı lan bu dinle azılı bir katili Sahibin her kimse gelsin buraya konuşsun Emin ol dürülecektir hesabı kadar kabilin Diss'imle aynı etki yaratır götüne tır girmesi ve Söyle mantığı nedir lan eline kız çizmenin Soytarısın yine attığım her punchımsa seni yorar Nasılsa Netten vatan kurtarmak artık yeni moda Rhyme'a asıl kaldı yanlız inanmayan farka baksın Yaptığın rap a değil lan bütün ilgiyse arkanaydı Bakın ileri zeka hepsi çok bilmiş ergen nesil Karakteriyse ömür boğu pembe dizilere teslim Freak rapta tarih yazdı lan sen hala çanak çömlek Şapka bile kıskanırdı seni bu kadar başta görse Bi siktir burası yaşına göre oldukça küfürlü bak Toprağa göm ve gübrele belki bamyan büyük çıkar
Polis Özel Harekat Atış 00:29
Polis Özel Harekat Atış 54.960 izlenme - 4 yıl önce Polis Özel Harekat Atış
Polis Özel Harekat 04:09
Polis Özel Harekat 229.796 izlenme - 9 yıl önce Güzel bir video oldu mutlaka izleyin beğeniceksiniz...
Polis Özel Harekat 03:16
Polis Özel Harekat 174.331 izlenme - 7 yıl önce dağların kartalları,yeşil kurtlar,pkk nın korkulu rüyası polis özel harekat timleri....
Özel Harekat Polislerinin Eğitimi 04:08
Özel Harekat Polislerinin Eğitimi 4.423 izlenme - 3 yıl önce Özel harekat polislerinin eğitimi aksiyon filmlerini aratmıyor
Polis Özel Harekat 01:55
Polis Özel Harekat 8.081 izlenme - 1 yıl önce Polis Özel Harekat
Polis Özel Harekat 03:13
Polis Özel Harekat 1.278 izlenme - 1 yıl önce Pkk Nın Korkulu Rüyası..
Özel Harekat Kurtardı 00:55
Özel Harekat Kurtardı 232 izlenme - 10 ay önce Sultanbeyli'de kocası tarafından darbedildiği iddia edilen kadın, Özel Harekat polislerinin düzenlediği operasyonla kurtarıldı.
Polis Özel Harekat - Şehitlerimiz 07:09
Polis Özel Harekat - Şehitlerimiz 2.455 izlenme - 3 yıl önce Şehitlerimiz ; Yalçın Dizdaroğlu, Okan Koç,Ertuğrul Polat Anısına
Polis Özel Harekat Cizre'de Operasyon 05:19
Polis Özel Harekat Cizre'de Operasyon 35.691 izlenme - 1 yıl önce Ogulcan Turan Urun | Abone Olunuz. |
Özel Harekat Camide Ezan Okudu 01:49
Özel Harekat Camide Ezan Okudu 27 izlenme - 6 gün önce Mardin'in Nusaybin ilçesinde sokağa çıkma yasağının 13. gününde teröristler tarafından karargah olarak kullanılan cami özel harekat polislerinin başarılı operasyonuyla temizlendi. Camiyi teröristlerden temizleyen özel harekat polisleri, ilk ezanı da kendileri okuyup, minareye Türk bayrağı astı.
Gerçek Anlamda Özel Harekat Eğitimi 02:01
Gerçek Anlamda Özel Harekat Eğitimi 1.962 izlenme - 10 ay önce Adam artık miri olmuş, hızla isabeti birleştirdiğinde demekkine böyle cevherler çıkıyormuş. Kendisi asker ve özel birlik elemanı eğitiyormuş
Özel Harekat Polisi Baskını Anlattı 01:54
Özel Harekat Polisi Baskını Anlattı 1.352 izlenme - 1 yıl önce Musul'da 49 diplomat ve polisin, aileleriyle birlikte rehin alan IŞİD militanlarının başkonsolosluk baskınının detayları ortaya çıktı. Musul Konsolosluğu'nda görevli bir özel harekat polisi, IŞİD baskınını bir forum sitesinde anlattı: Biz çatışacaktık, iki saat direndik. Ama Ankara 'Kimseyi göz göre göre kaybedemeyiz' emri verdi IŞİD'in İrak'ın Kuzey kenti Musul'u ele geçirmesi sırasında Türk Konsolosluğu'nu basarak 15'i diplomat 49 Türk vatandaşını rehin alması olayının ayrıntıları netleşmeye başladı. Ayrıntılar bugün Vatan gazetesinin manşetinde Mehmet Ali Demir imzasıyla yer aldı. Özel Harekat Polislerinin kendi aralarında haberleştiği forum sitesinde konsoloslukta çalışan bir özel tim görevlisi baskın anını şöyle anlattı: 4 TANKIN NAMLUSU BİNAYA ÇEVRİLİYDİ Irak Şam İslam Ordusu militanları salı akşamı binayı sardı. 900 militan önceki gün 12:00'de kapıya dayandı. Havan, doçka ve bixi ağır makineli silah, rpg roketleri vardı. Irak ordusundan çaldıkları 4 tankın namlusu binaya çevriliydi. 30 özel harekatçı kapıyı açmadı. Çatışmaya hazırlık için hakim noktalara keskin nişancılar konuşlandı. SİLAHLARI TESLİM ETMEDİLER Konsolosluktaki diplomat ve çocuklar güvenli yere alındıktan sonra Ankara'ya 'Mermimiz bitene kadar çatışacağız' notu geçildi. Dışişleri personellerimizi göz göre göre kaybedemeyiz diyerek çatışmama emri verdi. Özel harekatçılar, kapıları iki saat açmadı. Pazarlıktan sonra içeri giren IŞİD'çiler, ağır silahları topladı. Beylik tabancalarını teslim etmeyen özel harekatçılar, tutuldukları otele kendi kullandıkları ciple gitti.
Özel Harekat Polisleri, Gazetecileri Kovaladı 01:19
Özel Harekat Polisleri, Gazetecileri Kovaladı 189 izlenme - 4 ay önce Nusaybin'de yaralı polislerin hastaneye gelişini çekmeye çalışan gazeteciler, Özel Harekat polisleri tarafından "Örgüttensiniz lan hepiniz" denilerek silahlarla kovalandı.
Özel Harekat Kıstırdı Helikopter Vurdu 08:28
Özel Harekat Kıstırdı Helikopter Vurdu 1.514 izlenme - 2 yıl önce Özel Harekat Kıstırdı Helikopter Vurdu.operasyonu Yerden Kıdemli Yüzbaşı Bora Küçükkahraman Yönetti
Özel Harekat Mahalleyi Ablukaya Aldı 05:32
Özel Harekat Mahalleyi Ablukaya Aldı 887 izlenme - 3 yıl önce Ankara Emniyet Müdürlüğü, Özel Hareket polislerinin de aralarında bulunduğu 200 polisle Altındağ ilçesinde bazı adreslere operasyon düzenledi. Yaklaşık 3 saat süren operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.
Özel Harekat Polisine Nefes Kesen VIP Eğitimi 03:50
Özel Harekat Polisine Nefes Kesen VIP Eğitimi 8.233 izlenme - 2 yıl önce Elazığ özel harekat polislerine özel VIP eğitimi.
Özel Harekat Polislerimizi Sonunda Çıldırtılar 01:21
Özel Harekat Polislerimizi Sonunda Çıldırtılar 824 izlenme - 2 ay önce Öldürülen Pkklıları almak için hastane önüne gelerek slogan atan Pkk yandaşlarını Polis Özel Harekat ekiplerimiz başlarına vura vura dağıttı! Tahammül yok ! Af yok ! Hoşgörü bitti ! Mesele Vatan Meselesi !
Türk'ün Vazifesi Ve Bir Zamanlar Özel Harekat 02:44
Türk'ün Vazifesi Ve Bir Zamanlar Özel Harekat 124 izlenme - 1 yıl önce Türk'ün Vazifesi Ve Bir Zamanlar Özel Harekat
özel harekat 06:10
özel harekat 10.239 izlenme - 7 yıl önce cok süper bnce İzleyın begenırsınız umarım
özel harekat 04:15
özel harekat 4.836 izlenme - 6 yıl önce a.kurtoglu
özel harekat 04:36
özel harekat 1.626 izlenme - 7 yıl önce ÖZEL HATEKAT "VATAN SANA CANIM FEDA"
özel harekat 04:27
özel harekat 1.343 izlenme - 6 yıl önce türk askeri.
Park Halindeki Motoru Deviren Özel Harekat Polisi 00:46
Park Halindeki Motoru Deviren Özel Harekat Polisi 6.688 izlenme - 3 ay önce Görüntüler Mardin'de çekilmiş. Açıklama yapmalık bir durum yok zaten yorum sizlerin.
Terörün Belini Kıran Özel Harekatçılara Mesaj 04:35
Terörün Belini Kıran Özel Harekatçılara Mesaj 6 izlenme - 5 gün önce PKK'lı teröristlere karşı temizlik operasyonu yapan Özel Harekat Polisleri için şehit eş ve çocukları, gaziler ve emekli polisler 10'ar saniyelik videolarla mesaj gönderdi.
360 Derece Özel Harekat Kamerası 00:59
360 Derece Özel Harekat Kamerası 331 izlenme - 5 ay önce SWAT oyunlarında veya aksiyon filmlerinde özel harekat timlerinin şüpheli bir binaya girmeden önce içeriye sis veya ses bombası attığını sıkça görmüşsünüzdür. İşte şimdi o bombaların yerini 360 derece görüş sunan bu kamera alıyor. Explorer isimli kamera, adından da anlaşılacağı üzere etrafı “keşfetmeyi” sağlıyor. Top şeklinde tasarlanan cihaz, üzerinde barındırdığı 6 kamera sayesinde 360 derecelik görüş açısı sunuyor. Explorer, kalın kauçuk maddeyle kaplandığı için üzerindeki lensler zarar görmüyor. 240 W gücündeki bu LED’ler etrafı aydınlatarak daha temiz bir görüş sağlıyor ve böylece saldırganların tespit edilmesi daha kolay hale geliyor. Explorer’ın yakaladığı görüntüleri izlemek içinse Android ve iOS uyumlu uygulamasını indirmek yeterli. Güvenlik odaklı geliştirilse de Explorer’ı bireysel olarak da satın almak mümkün. Ancak bunun için biraz paraya kıymanız gerekiyor. Zira cihazın fiyatı 1.495 dolar. Yakın kızılötesi ışınlı versiyonu ise 2.495 dolar. Cihazın çalışma şeklini gösteren canlandırma videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.
Jandarma Özel Harekat (JÖH) Eğitimleri 03:07
Jandarma Özel Harekat (JÖH) Eğitimleri 418 izlenme - 9 ay önce Jandarma Özel Harekatçıların eğitimlerini izliyoruz. http://www.asker.tv - Askeri Video Sitesi
Polis özel harekat 03:54
Polis özel harekat 2.230 izlenme - 4 yıl önce