Hoşgeldiniz!

peşmerge

Ahmet Kaya - Peşmerge 02:49
Ahmet Kaya - Peşmerge 1.139 izlenme - 4 yıl önce
Ozan Serdar - Peşmerge 02:57
Ozan Serdar - Peşmerge 1.055 izlenme - 4 yıl önce
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 02:54
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 5.852 izlenme - 1 yıl önce IKBY'nin, Kobani'ye gonderecegi pesmergenin agir silahlarini tasiyan konvoyunu karsilamak uzere bir grup, Habur Sinir Kapisina gitti.
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 02:23
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 2.137 izlenme - 1 yıl önce Pesmerge guclerinin, Kobani’ye gecisi basladi. Erbil’den yola cikan 152 pesmergeden bir bolumu havadan, bir bolumu de karadan once Turkiye’ye ulasti, sonra da Kobani’nin yolunu tuttu.
Peşmerge Konvoyu Türkiye’ye Geldi 00:53
Peşmerge Konvoyu Türkiye’ye Geldi 834 izlenme - 1 yıl önce Irak Kurt Bolgesel Yonetimi'nin gonderdigi pesmergeler Turkiye sinirini gecerek Kobani'ye ulasti. Yogun guvenlik onlemleriyle ucakla Urfa'ya gelen 76 pesmerge Kobani'ye kara yoluyla giden pesmergelerle birlesecek. Kobani'ye dogru yola cikan Pesmerge gucleri iki grup halinde Turkiye'ye giris yapti. Erbil'den havalanan ve Kobani'ye gidecek gucteki Pesmergelerin yarisini tasiyan ucak Urfa GAP Havalimani’na inerken Habur'dan Turkiye'ye giris yapan 50 araclik Pesmerge konvoyu ise kara yolunu kullanarak Urfa'ya dogru ilerliyor. 80 PESMERGE ERBIL'DEN URFA'YA UCTU Kobani’ye gidecek olan Kurdistan Pesmerge Gucleri Erbil Uluslararasi Havalimani’ndan once Urfa'ya hava yoluyla ulasti. Pesmerge guclerinin buyuk bolumu karadan acilan guvenli koridoru kullanirken geriye kalan 80 kisilik grup ise havayolu ile Urfa uzerinden Kobani'ye gitti. 40 gunu askindir ISID’in kusatmasi altinda olan Rojava’nin Kobani kentine yardima gidecek olan pesmergeler, once Urfa’ya ordan da Kobani’ye gecti. 50 ARACLIK KONVOY AGIR SILAHLAR ILE HABUR'DAN GECTI! Katyusa fuzeleri, havan toplari gibi agir silahlarla donanmis pesmerge konvoyu, Habur sinir kapisindan Turkiye'ye girdi. Her aracta iki Pesmerge'nin yer aldigi Konvoy'un Silopi, Sirnak, Mardin, Kiziltepe, Viransehir, Sanliurfa, Suruc ve Mursitpinar guzergâhini izleyerek Kobani'ye girecegi belirtiliyor.
PEŞMERGE KAYIP VERDİ VTR 00:48
PEŞMERGE KAYIP VERDİ VTR 21 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Yüzlerce Peşmerge Suriye'ye Girdi 02:49
Yüzlerce Peşmerge Suriye'ye Girdi 610 izlenme - 3 yıl önce
Peşmerge Delirdi D 01:19
Peşmerge Delirdi D 172 izlenme - 4 yıl önce Peşmerge
Ahmet Kaya - Peşmerge 02:47
Ahmet Kaya - Peşmerge 6 izlenme - 6 saat önce Ahmet Kaya - Peşmerge Gözlerim Bin Yaşında (2006) - GAM MÜZİK Söz: Orhan Kotan Müzik: Ahmet Kaya Şarkı Sözleri: kıvılcımlar toplayarak çoğalıyorum yanmış yıkılmış ocaklardan karnımda savaş alanlarından bir mahşer bir kıyamet binlerce yumruktan atıyor yıldızlar birer ikişer isyan ki bir hançerdir kandan kan çeliktendir açıktır emniyeti silahların çırçıplak ortada namus ve hürriyet hürriyet birinci sözü kitapların bayrak namluların ucunda bağrında dinamit fitilleri ve çakmak taşları avucunda kıvılcımlar toplayarak çoğalıyor.......... serptiğim tohum gürüldeyerek götürür toprağa başkaldıran halkların uğultusunu yanmış yıkılmış ocaklar kıvılcımlanır halkımın gözbebekleriyle teçhizatlanmış mukavemet çetelerine bağlanır antenlerim ve çünkü döl yatakları köpük köpük gelinlerim ve katledilmiş umuduyla hayat ve kahır sonra açlık ve darağacı ve simsiyah bir ağrı: vatansızlık bundandır işte yüzümde zindanların parçalandığı dağlarda bir gök gürültüsü gibi yaşadığım bundandır korku ihanetle bütünleşir ben silahımla yani silahıma nişanlıdır istiklal ve köz kömürde tavlanan demir ve çığlık çığlık girdapların ihtilali çatırdayarak göğeren bir orduyum ki, aşiret halklarından destanlar getirir çağın yürek ağrılarına kavgam Ahmet Kaya Resmi Web Sayfaları www.ahmetkaya.com facebook.com/AhmetKayaGam twitter.com/AhmetKayaGam youtube.com/AhmetKayaGam
Çılgın Peşmerge Dansı - Kerkük 01:38
Çılgın Peşmerge Dansı - Kerkük 74 izlenme - 8 ay önce Bunca zamandır düşünmüşümdür bu dansları yapan insanlar ne kullanıyordur diye. Hala da bir kişi çıkıp bana bunu yaptıran gücün ne olduğunu söylemedi. Bu videomuzda da Kerkük den bir peşmergenin hünerlerini izleyeceğiz.
Şivan Perwer - Peşmerge 06:21
Şivan Perwer - Peşmerge 3.616 izlenme - 4 yıl önce
The Peşmerge Of The M.A.L 00:45
The Peşmerge Of The M.A.L 461 izlenme - 9 yıl önce Peşmergeler okulu basarsa
IŞİD ve Peşmerge çatışıyor 01:06
IŞİD ve Peşmerge çatışıyor 318 izlenme - 10 ay önce Mahmur ve 2 Hıristiyan kasabası IŞİD'in elinde. "Daha fazla video için ve güncel haberlerden , yeni yüklenen diğer içeriklerden anında haberdar olmak için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz…"
IŞİD ve Peşmerge çatışıyor 01:28
IŞİD ve Peşmerge çatışıyor 101 izlenme - 10 ay önce Array "Daha fazla video için ve güncel haberlerden , yeni yüklenen diğer içeriklerden anında haberdar olmak için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz…"
Peşmerge Kıyafeti Giyen Kişiye Atatürk Büstü Öptürmek 00:37
Peşmerge Kıyafeti Giyen Kişiye Atatürk Büstü Öptürmek 9.227 izlenme - 3 ay önce Muğla'da peşmerge kıyafeti giyip sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı öne sürülen İbrahim Ç., saldırıya uğradı, Atatürk büstü öptürüldü. http://i.hizliresim.com/AqVVNq.jpg http://i.hizliresim.com/0kXXAL.jpg
IŞİD Tutsak Peşmergelerin Görüntülerini Yayınladı 03:37
IŞİD Tutsak Peşmergelerin Görüntülerini Yayınladı 649 izlenme - 9 ay önce 30 Ocak'ta Kerkük'ün güney sınırında terör örgütü IŞİD saldırısında tutsak olarak IŞİD'ın eline geçen 21 kişinin görüntüleri yayınlandı. Tutsakların 20'si Kürt ve birinin de Kerkük Türkmen olduğu sanılıyor. Üzerlerinde turuncu renkli ve idam kıyafetini andıran elbise ile görünen tutsak peşmergeler kafeslere konularak kendileri ile röportaj yapılıyor. Tutsaklar daha sonra konuldukları demir parmaklı kafeslerde pikap araçlarla Kerkük'ün 44 km güneyindeki Havice ilçesinde halkın arasında gezdiriliyor. Tutsakların infaz edilip edilmedikleri henüz bilinmiyor.
IŞİD Peşmergenin Kontrolündeki Sincar'ı Ele Geçirdi 00:51
IŞİD Peşmergenin Kontrolündeki Sincar'ı Ele Geçirdi 424 izlenme - 1 yıl önce Irak Şam İslam Devleti örgütü iki gündür devam eden şiddetli çatışmaların ardından peşmergenin kontrolündeki Sincar kentini ele geçirdi. Yerel kaynaklar, IŞİD'in hükümet binalarına bayrağını çektiğini ve peşmerge güçlerinin kenti tamamen terk ettiğini bildirdi. Irak'ın kuzeybatısında, Suriye sınırına yaklaşık 50 km mesafede bulunan kent, Musul - Suriye yolu için stratejik öneme sahip. Musul-Sincar arasındaki Zumar kenti de IŞİD militanlarının eline geçti.
Kerkük Işid Ve Peşmergeye Kaldı 01:20
Kerkük Işid Ve Peşmergeye Kaldı 50 izlenme - 1 yıl önce Irak Ordusunun Kerkük'ten Çekilmesi Sonrasında Petrol Kaynakları İle Zengin Bölge Savunmasız Kaldı. Bölgenin Kontrolünü Ele Geçirmek İsteyen Irak Şam İslam D...
peşmerge dayağı 00:43
peşmerge dayağı 1.066 izlenme - 8 yıl önce izle yetr:d
Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti 02:40
Davutoğlu, Peşmerge Eğitim Kampını Ziyaret Etti 117 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Erbil'de bir peşmerge eğitim kapmını ziyaret etti.
Kerkük IŞİD ve Peşmergeye Kaldı 01:20
Kerkük IŞİD ve Peşmergeye Kaldı 606 izlenme - 1 yıl önce #Irak ordusunun Kerkük’ten çekilmesi sonrasında petrol kaynakları ile zengin bölge savunmasız kaldı. Bölgenin kontrolünü ele geçirmek isteyen Irak Şam İslam Devleti militanları ile peşmerge arasında yoğun çatışmalar yaşanıyor. Güvenlik boşluğunu fırsat bilenlerin şehrin güneyindeki Kone bölgesinden geçen boru hatlarından ham petrol çaldığı da gelen haberler arasında. Evlerini terk eden bölge halkının çoğunun ise Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi’nin başkenti Erbil’e akın ettiği, şehrin girişindeki güvenlik noktalarında yüzlerce araçlık konvoy oluştuğu bildirildi. Musul ve Tikrit’i ele geçiren IŞİD örgütü başkent Bağdat’ı da tehdit ediyor. Birleşmiş Milletler sözcüsü Musul’da ölü sayısının yüzleri aşmasından endişe edildiğini belirtti. Musul’da son olarak 16 Gürcistan uyruklu vatandaşın kaçırıldığı ve mahkumların militanlar tarafından serbest bırakıldığı öğrenildi. Iraklı mültecilerin sayısının son bir yıl içerisinde 800 bin arttığını, son olaylarda yaklaşık 300 bin kişinin Erbil ve Duhok kentlerine sığındığını açıklandı.
 IŞİD Peşmerge Askerlerini Kafeslerde Yakmaya Hazırlıyor 09:18
IŞİD Peşmerge Askerlerini Kafeslerde Yakmaya Hazırlıyor 675 izlenme - 9 ay önce IŞİD Peşmerge Askerlerini Yakacak...___@____xclas______Deaş...Islam Devleti Peşmerge Kürt Askerlerini İnfaz Ediyor!
Peşmerge IŞİD’in Elindeki Şengal’i Ele Geçirdi 05:54
Peşmerge IŞİD’in Elindeki Şengal’i Ele Geçirdi 26 izlenme - 2 hafta önce en son haber, son haber, son dakika haber, son dakika haberleri, güncel haber, flash haber, ışıd haberler, spor haberleri, yurtiçi haberleri
Mevlüt Çavuşoğlu: Peşmergenin Kobani'ye Geçmesine Yardımcı Oluyoruz 00:57
Mevlüt Çavuşoğlu: Peşmergenin Kobani'ye Geçmesine Yardımcı Oluyoruz 31 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin Iraklı Kürt peşmerge güçlerinin Kobani'ye geçmesine yardımcı olduğunu doğruladı. Bundan önceki saatlerde Erbil merkezli Rudaw haber ajansı Türkiye'nin Barzani'ye bağlı Kürt kuvvetlerine geçiş izni verdiğini duyurmuştu. Çavuşoğlu'nun basın toplantısı, ABD'nin IŞİD kuşatması altındaki kente havadan silah yardımı yaptığını duyurmasını izliyor. ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı, Kobani'deki Kürt savaşçılara hava yoluyla "silah, askeri mühimmat ve tıbbi yardım ulaştırıldığını" açıkladı. Hafta içinde ABD'nin, YPG'ye silah desteği vereceği iddiaları gündeme gelmiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Pazar günü yaptığı konuşmada, böyle bir girişimi desteklemeyeceklerini ifade etmişti.
Kobani Kürtlerin Eline Geçti 00:52
Kobani Kürtlerin Eline Geçti 2.864 izlenme - 10 ay önce Uzun süredir şiddetli çatışmaların yaşandığı Kobani, artık tamamen terör örgütü IŞİD'e karşı savaşan Kürt güçlerinin eline geçti. IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberini doğrulayan Peşmerge güçlerinden Yüzbaşı Behram Şervani, birçok bölgede terör örgütü tarafından yerleştirilen mayın ve diğer patlayıcıları temizlemeye başladıklarını duyurdu. Suriye'nin Halep kentine bağlı Kobani'de 5 aydır şiddetli çatışmalar yaşanıyordu.
Peşmerge Bakanlığı Genel Sekreteri Cebbar Yaver - Erbil 04:44
Peşmerge Bakanlığı Genel Sekreteri Cebbar Yaver - Erbil 16 izlenme - 1 yıl önce Peşmerge Bakanlığı Genel Sekreteri Cebbar Yaver - Erbil
Peşmerge güçleri IŞİD hedeflerini vurdu 01:20
Peşmerge güçleri IŞİD hedeflerini vurdu 73 izlenme - 10 ay önce Peşmerge güçleri, Musul'un kuzeyindeki çatışmalarda IŞİD'in iki jipini vurdu. Daha fazla haber için www.izlesene.com/anadoluajansi
Işidle Savaşan Peşmergelerden Kısa Bir Halay Molası 01:00
Işidle Savaşan Peşmergelerden Kısa Bir Halay Molası 383 izlenme - 1 yıl önce Işidle Savaşan Peşmergelerimizden Kısa Bir Halay Molası
Peşmerge güçleri, Mahmur'a girdi - MUSUL 01:18
Peşmerge güçleri, Mahmur'a girdi - MUSUL 114 izlenme - 1 yıl önce Peşmerge güçleri, Mahmur'a girdi - MUSUL
Peşmerge Mahmur’u kontrolüne aldı - MUSUL 01:09
Peşmerge Mahmur’u kontrolüne aldı - MUSUL 38 izlenme - 1 yıl önce Peşmerge Mahmur’u kontrolüne aldı - MUSUL