Hoşgeldiniz!

pişmaniye

Pişmaniye Şeklinde Stad Yapmak 00:28
Pişmaniye Şeklinde Stad Yapmak 4.039 izlenme - 2 gün önce Müthiş bir yaratcılık. Sayın Muzaffer Çintimar, stadda pişmaniyeyi andıran bir durum söz konusu olduğunu söylüyor. Stad şampiyonlara ev sahipliğe yapacakmış.
Pişmaniye Pişmanlıktır! 02:01
Pişmaniye Pişmanlıktır! 827 izlenme - 3 yıl önce Pişmaniye Yerken
Erol Büyükburç - Pişmaniye 04:56
Erol Büyükburç - Pişmaniye 3.984 izlenme - 8 ay önce Elvis Presley modundan çıkıp Tarık Mengüç moduna geçen Erol abimiz çılgınca bir işe el atıp "Pişmaniye" şarkısıyla gündeme gelir. Ezeldendir İzmit'liymiş havası veren abimiz; dokuz sekizlik notalarla kıvrak bir pişmaniye şarkısı bestelemiştir. İzmit'in saat kulesinde ,seka parkta ve İzmit fuarında çekilen klipte Şakşuka tadındadır.
Erol Büyükburç - Pişmaniye 04:56
Erol Büyükburç - Pişmaniye 10 izlenme - 8 ay önce Elvis Presley modundan çıkıp Tarık Mengüç moduna geçen Erol abimiz çılgınca bir işe el atıp "Pişmaniye" şarkısıyla gündeme gelir. Ezeldendir İzmit'liymiş havası veren abimiz; dokuz sekizlik notalarla kıvrak bir pişmaniye şarkısı bestelemiştir. İzmit'in saat kulesinde ,seka parkta ve İzmit fuarında çekilen klipte Şakşuka tadındadır. (Tren seferlerinin iptal olması ve büyük oranda yolcu trafiğinin yitirilmesinin şarkının oluşumunda etkisi olduğunu düşünüyorum.
Pişmaniye Nasıl Yapılır 04:08
Pişmaniye Nasıl Yapılır 1.269 izlenme - 1 yıl önce Pişmaniye veya diğer adıyla tel helva, İzmit'e has meşhur bir tatlı türüdür. Son senelerde Kocaeli'ndeki tüm şenliklerin vazgeçilmez yiyeceklerindendir. Özgün bir tatlı çeşidi olması, hafifliği, pişmaniyenin il dışında da aranmasını ve ilgi görmesini sağlamıştır. Bu videoda pişmaniye nasıl yapılır izliyoruz
Pişmaniye Nasıl Yapılır 04:08
Pişmaniye Nasıl Yapılır 193 izlenme - 12 ay önce Pişmaniye veya diğer adıyla tel helva, İzmit'e has meşhur bir tatlı türüdür. Son senelerde Kocaeli'ndeki tüm şenliklerin vazgeçilmez yiyeceklerindendir. Özgün bir tatlı çeşidi olması, hafifliği, pişmaniyenin il dışında da aranmasını ve ilgi görmesini sağlamıştır. Bu videoda pişmaniye nasıl yapılır izliyoruz
Mesir Macunu Pişmaniye Oldu 03:15
Mesir Macunu Pişmaniye Oldu 179 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale’de bir firma, mesir macunu baharatlarından pişmaniye üretti. Çanakkale’de üretilen pişmaniye, ‘pişmaniyenin memleketi' İzmit’e bile satılıyor.
yemeyeni pişman ettiren pişmaniye 02:09
yemeyeni pişman ettiren pişmaniye 257 izlenme - 5 yıl önce pişmaniyeyi hiç böyle iştahlı yedinizmi ?
Pişmaniye Nasıl Yapılır - Hindistan 04:13
Pişmaniye Nasıl Yapılır - Hindistan 3.519 izlenme - 3 ay önce Yunanlılardan çektiğimiz yetmezmiş gibi, birde bu hindular çıktı başımıza...
Erol Büyükburç - Obsesif Pişmaniye Şarkısı 03:56
Erol Büyükburç - Obsesif Pişmaniye Şarkısı 68 izlenme - 10 ay önce Pişmaniye Erol Ağabey için ne ifade ediyor bilmiyorum ama belli ki oldukça önemli. Bahsi geçen pişmaniyeye benzetilen birisi de değil, direk olarak pişmaniyenin kendisi. Nasıl yemeli, kime yedirmeli, hediye etmeli? Nereden almalı? Ayrıca kökeni, çeşitleri, paketleme ve saklama koşulları. İzmit, Dünya, insanlık ve tüm Galaksi için önemi...
Erol Büyükburç - Pişmaniye 04:56
Erol Büyükburç - Pişmaniye 2 izlenme - 3 ay önce Elvis Presley modundan çıkıp Tarık Mengüç moduna geçen Erol abimiz çılgınca bir işe el atıp "Pişmaniye" şarkısıyla gündeme gelir. Ezeldendir İzmit'liymiş havası veren abimiz; dokuz sekizlik notalarla kıvrak bir pişmaniye şarkısı bestelemiştir. İzmit'in saat kulesinde ,seka parkta ve İzmit fuarında çekilen klipte Şakşuka tadındadır. (Tren seferlerinin iptal olması ve büyük oranda yolcu trafiğinin yitirilmesinin şarkının oluşumunda etkisi olduğunu düşünüyorum. İzmit'ten selamlar gırk!) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/53732/erol-buyukburc-obsesif-pismaniye-sarkisi
Pişmaniye Şeklindeki Statta Sona Yaklaşıldı 00:39
Pişmaniye Şeklindeki Statta Sona Yaklaşıldı 5 izlenme - 3 ay önce Kocaeli'de inşaatı süren ve bittiğinde ilin en meşhur ürünü pişmaniyeye benzeyecek olan 33 bin kişilik stadyumun kaba inşaatı yüzde 80 seviyelerine ulaştı.
Nikomedya Pişmaniye ve Çikolata 01:58
Nikomedya Pişmaniye ve Çikolata 1.115 izlenme - 8 yıl önce Bordo,Mavi Bereli Komndoları Birine girecekmi hee
Nikomedya Pişmaniye ve Çikolata 02:51
Nikomedya Pişmaniye ve Çikolata 915 izlenme - 8 yıl önce Kızlar fırcayı yitecekmi bakalım...
Nikomedya Pişmaniye ve Çikolata 02:30
Nikomedya Pişmaniye ve Çikolata 723 izlenme - 8 yıl önce Olmaz kardeş öyle boyunduruk atılırmı hiç
Nikomedya Pişmaniye ve Çikolata 01:05
Nikomedya Pişmaniye ve Çikolata 685 izlenme - 8 yıl önce Çok temiz calışıyorlarmı sizcede.
Ejder Sakalı Tatlısı - Pişmaniye Yapımı 04:02
Ejder Sakalı Tatlısı - Pişmaniye Yapımı 1.408 izlenme - 2 ay önce Kore'nin başkenti Seul'de iki hafta bekletilmiş bal küpü ve mısır unundan yapılan Pişmanşyeye Ejder Sakalı Tatlısı diyorlarmış ya da biz Ejder Sakalı Tatlısına Pişmaniye demekteyiz.
pişmaniye canavarı 00:56
pişmaniye canavarı 3.168 izlenme - 6 yıl önce pişmaniye canavarı emirhan
Pişmaniye Kutu Açılımı ve İncelemesi 07:43
Pişmaniye Kutu Açılımı ve İncelemesi 8 izlenme - 3 ay önce Daha önce hazırladığımız BT ile 5 Çayı'nın bir bölümünde, okurumuzun yolladığı mesir macununu incelemiştik. Şimdi de Hakkı Alkan'ın İzmit'ten geçerken yol kenarından aldığı standart bir pişmaniyeyi kutusundan çıkartıyor ve inceliyoruz. http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
Pişmaniye Şeklindeki Kocaeli Stadyumu, Havadan Görüntülendi 01:02
Pişmaniye Şeklindeki Kocaeli Stadyumu, Havadan Görüntülendi 105 izlenme - 7 ay önce Kocaeli'de inşaatı süren ve bittiğinde pişmaniye görünümünde olacak olan 33 bin kişilik Kocaeli Stadyumu'nın kaba inşaatının yüzde 75'i tamamlandı.
pişmaniye böyle yenir D 06:14
pişmaniye böyle yenir D 28 izlenme - 3 yıl önce pişmaniye böyle yenir D
Kemal sunal - pişmaniye pazarlığı 01:49
Kemal sunal - pişmaniye pazarlığı 10 izlenme - 6 ay önce
pişmani böyle olur 04:23
pişmani böyle olur 2.671 izlenme - 8 yıl önce evde pişmaniye yapımı ve neşesi
pişmaniyeyapımı 02:13
pişmaniyeyapımı 1.271 izlenme - 8 yıl önce evde pişmaniye yapımı
pişmaniye aşkı 1 01:06
pişmaniye aşkı 1 95 izlenme - 4 yıl önce küçük kızın pişmaniye sevgisi
pişmaniye yiyen kedi 01:09
pişmaniye yiyen kedi 2.277 izlenme - 5 yıl önce ilginç ama güzel...
sebo abiden pişmaniye yorumları 01:04
sebo abiden pişmaniye yorumları 2.659 izlenme - 8 yıl önce sevgili sebo abimiz yine gizli cameraya takıldı.onu çok seviyor yeni videolarını merakla bekliyoruz.
pişmaniye hırsızı musa 01:37
pişmaniye hırsızı musa 708 izlenme - 6 yıl önce bi çocuğun belkide en masum hali (:
Tuna Yollarda | İzmit 31:22
Tuna Yollarda | İzmit 79 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray TV'nin gezi ve kültür programı Tuna Yollarda bu bölümünde İzmit'i geziyor.
Avusturya'da 02:07
Avusturya'da "Pişmaniye" Festivali 360 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mehter marşı- Pişmaniye yiyenler- İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç'un konuşması Avusturya'da "pişmaniye" festivali- 7. Uluslararası Pişmaniye Festivali Viyana'da başladı- Festivale gelenlere elle çekilen İzmit pişmaniyesi dağıtıldı, mehter takımı konser verdi Avusturya'nın başkenti Viyana'da İzmit pişmaniyesinin tanıtımı amacıyla düzenlenen "7. Uluslararası Pişmaniye Festivali" başladı.