Hoşgeldiniz!

redhack

Suavi - Redhack 03:33
Suavi - Redhack 21.626 izlenme - 2 yıl önce Suavi'nin hacker grubu Redhack için yaptığı marş...
Suavi - Redhack Marşı 03:33
Suavi - Redhack Marşı 45.053 izlenme - 3 yıl önce
RedHack belgesel oluyor 01:14
RedHack belgesel oluyor 83 izlenme - 3 yıl önce RedHack belgesel oluyor
Redhack Lideri Manyak 01:51
Redhack Lideri Manyak 276 izlenme - 12 ay önce Polisler aylardır RedHack lideri olduğu söylenen 'MaNYaK' isimini kullanan hackerın peşinde. Polis, son olarak 'MaNYaK' diye oyuncu Barış Atay'ı gözaltına almış, Atay'la birlikte 14 kişi dört gün sonra serbest bırakılmıştı. Serbest bırakılanlardan yine 'MaNYaK' olduğu iddia edilen Taylan K.'nın hakkında savcılığın itirazı üzerine tutuklama kararı çıkartıldı ve cezaevine kondu. Emniyet'in herkesi 'MaNYaK' yapmasından esinlenen hackerlar, bu kez sürekli maskeyle dolaşan Meksika'nın devrimci lideri Marcos'un videosuna özenerek bir video hazırladı. Marcos, "Yüzümü gösteriyorum" videosunda her maskeyi çıkarışında, ayrı bir yüz ortaya çıkan bir klip hazırlamıştı.
RedHack Halk Tv Konuşması 43:01
RedHack Halk Tv Konuşması 64 izlenme - 3 ay önce Redhack'in bugün Halk tv'de yaptığı kayıtlarda tutulması, arşivlik efsane konuşmanın birinci bölümü. devamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125687/redhack-halk-tv-konusmasi-2
Cnntürk'te Redhack Belgeleri Tartışılıyor 02:36
Cnntürk'te Redhack Belgeleri Tartışılıyor 270 izlenme - 3 yıl önce Cnn Türk Reyhanlı'ya 2 Dakika Ayırdı! Cnn Türk'te Hafta İçi Her Sabaha Farklı Yorumcular Ve Ebru Baki'nin Sunuımu İle Ekrana Gelen 'parametre' Programında Bu...
Redhack Operasyonu Başladı 03:18
Redhack Operasyonu Başladı 323 izlenme - 2 yıl önce Redhack Operasyonu Başladı
Redhack YÖK'ün Sitesini Hackledi 02:12
Redhack YÖK'ün Sitesini Hackledi 118 izlenme - 3 yıl önce YÖK'ün gizlisi saklısı kalmadı; gizli, resmi tüm belgeleri internette yayınlandı.
Barış Atay: Redhack Soruşturması 03:34
Barış Atay: Redhack Soruşturması 1.113 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan Barış Atay, 17 Aralık Operasyonu'nu değerlendirdi. Atay, "Olayları buraya kadar getiren "tek adamcı ve ne istersem onu yaparımcı" bir şey. Ben cemaatin yaptırdığını kişisel olarak düşünebilirim. Ama şunu da söyleyemem "Cemaat iyi yapmış. Ben cemaati de iktidarı da istemiyorum. Tek adamcı bir zihniyeti kabul edemem" dedi.
Suavi - Redhack Marşı (Altyazılı) 03:32
Suavi - Redhack Marşı (Altyazılı) 32 izlenme - 12 ay önce Özgün müziğin güçlü ismi Suavi, son aylarda yaptıkları eylemlerle gündemden düşmeyen ve çeşitli kamu kuruluşlarının sitesini çökerten hacker grubu RedHack (Kızıl Hackerlar Birliği) için bir marş hazırladı. RedHack 'in Twitter 'daki resmi profilinden, "Rock 'n' roll baby ;) ovv # RedHack " sözleriyle paylaşılan marş, Twitter 'ın en çok konuşulan konularından biri haline gelmişti, tınıları Country müziği andıran parçanın sözleri dikkat çekti. İşte marşın sözleri... "Anlamadan olmaz Bizi önce bir an anla.. Bizim işimiz olmaz yalanla dolanla Ula yine karıştı sapla samanla Biz ayıklayacağız bekle zamanla Redhack Redhack Red kırmızı demektir Az değil çok emektir Jilet sırtı yollardan, Korkmadan yürümektir Anla yalnızca anla Destek at çözülsün pazıl Direndikçe haksızlığa Olalım daha da kızıl..." Kaynak: Radikal Gazetesi
Sahnede Red-hack Yorumu! 00:14
Sahnede Red-hack Yorumu! 127 izlenme - 2 yıl önce Barış Atay'dan Sahnede Red-hack Yorumu!
Suavi Redhack Marşı 03:33
Suavi Redhack Marşı 370 izlenme - 3 yıl önce Suavi-Redhack Marşı Suavi-Redhack Marşı Suavi-Redhack Marşı Suavi-Redhack Marşı Suavi-Redhack Marşı Suavi-Redhack Marşı Suavi-Redhack Marşı Suavi-Redhack Marşı Suavi-Redhack Marşı
Suavi'den Redhack İçin Marş 01:05
Suavi'den Redhack İçin Marş 56 izlenme - 3 yıl önce Siber saldırıları düzenleyen Redhack'e müzisyen Suavi'den destek geldi
RedHack - Sansüre Dur De 05:18
RedHack - Sansüre Dur De 3 izlenme - 3 ay önce Sansür ve gözetlemeye HAYIR! Gerçekler ile sessizlikler yer değişirse; O zaman sessizlikler yalan olur! RedHack Sansür Açıklaması
Redhack Sözcüsünden Barış Atay Açıklaması 08:33
Redhack Sözcüsünden Barış Atay Açıklaması 1.214 izlenme - 2 yıl önce redhack'in sözcüsü olduğunu belirten bir kişi dün hayat tv'ye bağlandı ve barış atay'ın gözaltına alınmasını eleştirip, 'yüzüme hasret ölecekler' dedi.
Redhack Gezi Parkı Drenişi Belgeseli 13:02
Redhack Gezi Parkı Drenişi Belgeseli 14 izlenme - 6 ay önce Redhack Gezi Parkı Drenişi Belgeseli Gezi Parkı protestoları[değiştir | kaynağı değiştir] Ayrıca bakınız: 2013 Gezi Parkı protestoları 28 Mayıs 2013'ün sabah saatlerinde, Taksim Yayalaştırma Projesi kapsamında Taksim Gezi Parkı'nın bir duvarının yıkılmaya başlanması ve bazı ağaçların sökülmesi üzerine başlayan ve polis tarafından müdahaleye uğrayan protesto gösterileridir.[5] Ardından hükümetin politikalarına karşı ülke genelinde protesto gösterilerine dönüşmüştür. Kolluk kuvvetlerinin tazyikli su ve gaz bombası ile gerçekleştirdikleri sert müdahaleler sonucunda Hatay'da Abdullah Cömert ve Ahmet Atakan, Ankara'da Ethem Sarısülük, İstanbul'da Mehmet Ayvalıtaş, Berkin Elvan, Eskişehir'de Ali İsmail Korkmaz isimli vatandaşlar hayatlarını kaybederken, binlerce kişi de ağır ve hafif yaralandı.[6] Ayrıca Mustafa Sarı adlı komiser köprüden alt geçide düşerek kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
RedHack - Türkiye Gerçekleri 13:02
RedHack - Türkiye Gerçekleri 220 izlenme - 7 ay önce 13 dakikası da dikkatlice izlenecek bir yapım. Birileri özgürlüğün teminatının kendilerinde olduğunu söyleyip insanların direnişini görmemezlikten geliyorsa burada büyük sorun vardır.
RedHack Halk Tv Konuşması 2 38:20
RedHack Halk Tv Konuşması 2 4 izlenme - 3 ay önce Redhack'in bugün Halk tv'de yaptığı kayıtlarda tutulması, arşivlik efsane konuşmanın devamı ve son bölümü. ilki için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125686/redhack-halk-tv-konusmasi
01:48
"Fuat Avni, RedHack mi?" 38 izlenme - 1 yıl önce Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemaz Öztürk CNN TÜRK'te Aslı Aydıntaşbaş'ın Karşı Gündem programına katıldı ve sorularını yanıtladı. Öztürk, 17 Aralık operasyonları sonrasında Twitter'da hükümete ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik iddia ve ithamları ile bir fenomen haline gelen "Fuat Avni" adlı hesabının kime ya da kimlere ait olduğunu yorumladı. Öztürk, hükümeti hedef alan sosyalist hacker grubu RedHack'e de değinerek, espriyle "Fuat Avni'nin RedHack olabileceğini" ileri sürdü. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/karsigundem
Redhack - Melih Gökçek Yönelttiği Sorular 03:54
Redhack - Melih Gökçek Yönelttiği Sorular 27 izlenme - 12 ay önce Redhack Terörist ve illegal bir örgüttür. Melih Gökçek de ben teröristler ile muhatap olmam gibi basit bir ergüman ile cevap vermeyebilir. Bu normal karşılanabilir bire durumdur. Ama bazı kesimler kesin cevap vermeli bazı kesimler için ise sinek küçüktür ama mide bulandırır keşke cevap verseydi olabilir. Ama kardeş Terörist bebe katili abdullah öcalanı muhatap alan hükümetin bir parçası olarak bu soruların cevapsız bırakılmaması gerektiğini şahsen insanların akıllarında soru işareti bırakmadan cevaplaması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca piçamaların çizgisi enine olmasın seni kilolu gösterir başganım.
RedHack - Belgesel 2013 01:06:32
RedHack - Belgesel 2013 752 izlenme - 2 yıl önce Direniş Belgeseli...
Redhack Tutuklusu Barış Atay Adliyeye Böyle Getirildi 02:39
Redhack Tutuklusu Barış Atay Adliyeye Böyle Getirildi 239 izlenme - 2 yıl önce Redhack Soruşturmasında Gözaltına Alınan Oyuncu Barış Atay, Elleri Kelepçeli Bir Şekilde Ankara Adliyesi'ne Getirildi.
geliyoruz zincirleri kıra kıra.. 02:02
geliyoruz zincirleri kıra kıra.. 762 izlenme - 3 yıl önce geliyoruz zincirleri kıra kıra..
RedHack - Hayat Televizyonu - Vardiya Gece 44:36
RedHack - Hayat Televizyonu - Vardiya Gece 5 izlenme - 3 ay önce 14 kişinin gözaltına alındığı ve Taylan Kulaçoğlu'nun tutuklandığı Redhack operasyonu Hayat Televizyonu'nda Redhack Sözcüsü tarafından yorumlandı.
İl Özel Dairesini Hackleyen Redhack 01:04
İl Özel Dairesini Hackleyen Redhack 48 izlenme - 12 ay önce Redhackin bu sabaha karşı yaptığı operasyonda il özel dairesi başkanlığı hackledi, il özel dairesi başkanlığı öğle saatlerine doğru sistemi kapatmak zorunda kaldı.
RedHack - Ali İsmail Korkmaz Belgeseli 24:50
RedHack - Ali İsmail Korkmaz Belgeseli 9 izlenme - 3 ay önce Ali İsmail "vurmayın, öldüm" demesine rağmen polislerin ona son tekmeyi atıp öldürmesinin bugün 1.yılı ve yine hepimizin içi kapkaranlık. Geçen sene bugün bir çiçek gitti hayattan, hayatımızdan. Daha yaşayacak onca şeyi varken o hep 19'unda kalmayı seçti. Korkaklar her gün, cesurlar sadece bir gün ölür. Elbet onun öldüğü yerde de çiçekler açacak! Unutma, unutturma!
TOMA'nın Alman Hastahanesine Saldırması 01:01
TOMA'nın Alman Hastahanesine Saldırması 19 izlenme - 7 ay önce Tayyip diktasının son görüntüleri..Savaş zamanı bile hastahanelere saldırmanın yasak olduğu bilinmektedir ama bu TOMAyı kullanan şerefsizin yaptığı suçu izliyoruz..
Mısırlı Eylemciden Türkiye'deki Eylemcilere Uyarı Konuşması 06:12
Mısırlı Eylemciden Türkiye'deki Eylemcilere Uyarı Konuşması 10 izlenme - 7 ay önce Mısırlı Eylemciden Türkiye'deki Eylemcilere Uyarı Niteliğini Taşıyan Konuşma Mısırlı eylemcinin orduyu istemeyin uyarısı !
Redhack'ten Dilan Protestosu 01:15
Redhack'ten Dilan Protestosu 117 izlenme - 3 yıl önce Redhack'ten Dilan protestosu
Redhack Ulusal Kanal Canlı Yayına Çıktı 01:00
Redhack Ulusal Kanal Canlı Yayına Çıktı 1.748 izlenme - 3 yıl önce Yaptıkları Eylemlerle "akp'nin Dokunulmaz" Olmadığını Söyleyen Redhack 15. Yılında İlk Kez Ekrana Çıktı.