Hoşgeldiniz!

rüzgar gülü

Teoman - Rüzgar Gülü 03:26
Teoman - Rüzgar Gülü 83 izlenme - 6 ay önce Teoman - Rüzgar Gülü Şarkı Sözleri: Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Teoman - Rüzgar Gülü 03:35
Teoman - Rüzgar Gülü 56 izlenme - 8 ay önce Çıkış Tarihi: 2012 Şarkı Sözleri: Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Teoman - Rüzgar Gülü 03:16
Teoman - Rüzgar Gülü 633 izlenme - 1 yıl önce Teoman - Rüzgar Gülü
Teoman - Rüzgar Gülü 04:02
Teoman - Rüzgar Gülü 115 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Radyo Klas/Hit Olmayan Giremez Çıkış Tarihi: 27.03.2002 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Teoman - Rüzgar Gülü 03:35
Teoman - Rüzgar Gülü 14 izlenme - 3 ay önce Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Teoman - Rüzgar Gülü 03:09
Teoman - Rüzgar Gülü 20 izlenme - 6 ay önce Teoman - Rüzgar Gülü Şarkı Sözleri: Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Teoman - Rüzgar Gülü 03:20
Teoman - Rüzgar Gülü 7 izlenme - 3 ay önce Teoman'ın Onyedi albümünden. Üstü çok tozlanmıştı, biraz temizlensin dedim. Keyifli dinlemeler. Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Teoman - Rüzgar Gülü 03:35
Teoman - Rüzgar Gülü 11 izlenme - 6 ay önce Teoman - Rüzgar Gülü Şarkı Sözleri: Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Yaşar - Rüzgar Gülü 04:19
Yaşar - Rüzgar Gülü 8 izlenme - 6 ay önce Yaşar - Rüzgar Gülü Şarkı Sözleri: Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Salt - Rüzgar Gülü 03:33
Salt - Rüzgar Gülü 5 izlenme - 6 ay önce Salt - Rüzgar Gülü Şarkı Sözleri: Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışçasına konuşmaya başladım Dedim benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan yada hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sende hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş Oellerin soğukluğunda Tüm bu garip duygular bir tür iç kanama
Yaşar - Rüzgar Gülü 04:17
Yaşar - Rüzgar Gülü 515 izlenme - 3 yıl önce
Rüzgar Gülü Batesmotelpro 01:58
Rüzgar Gülü Batesmotelpro 548 izlenme - 4 yıl önce
Furkan Rüzgar Gülü Remix 00:21
Furkan Rüzgar Gülü Remix 221 izlenme - 4 yıl önce
Çelebi Ertaş - Rüzgar Gülü 03:50
Çelebi Ertaş - Rüzgar Gülü 5.373 izlenme - 1 yıl önce Aşk Müzik Akustikli Günler BedoOfficial Şarkı Sözleri
Teoman - Rüzgar Gülü 03:35
Teoman - Rüzgar Gülü 4.442 izlenme - 3 yıl önce
Çelebi Ertaş - Rüzgar Gülü 03:50
Çelebi Ertaş - Rüzgar Gülü 1.541 izlenme - 1 yıl önce Çelebi Ertaş - Rüzgar Gülü (klip) 2014
Teoman - Rüzgar Gülü (2001) 03:58
Teoman - Rüzgar Gülü (2001) 13 izlenme - 3 ay önce Teoman'ın 2000 yılında Onyedi albümüyle 1 milyon sattıktan sonra 2001 yazında çektiği,dibe vuranların ya da hala üşüyenlerin şarkısı olan Rüzgar Gülü'ne çektiği klibidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Derdiyoklar İkilisi - Rüzgar Gülü 03:45
Derdiyoklar İkilisi - Rüzgar Gülü 371 izlenme - 4 yıl önce
Adnan Önder - Rüzgar Gülü 01:58
Adnan Önder - Rüzgar Gülü 9 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Hoşgeldin Çıkış Tarihi: 05.07.2002 Etnik
Çeşitli Sanatçılar - Rüzgar Gülü 04:20
Çeşitli Sanatçılar - Rüzgar Gülü 40 izlenme - 4 yıl önce
Adnan Önder - Rüzgar Gülü 01:59
Adnan Önder - Rüzgar Gülü 37 izlenme - 4 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Rüzgar Gülü 04:19
Çeşitli Sanatçılar - Rüzgar Gülü 21 izlenme - 4 yıl önce
Teoman Rüzgar Gülü (2012) 03:35
Teoman Rüzgar Gülü (2012) 1.495 izlenme - 4 yıl önce Teoman Rüzgar Gülü (2012)
Teoman - Rüzgar gülü 03:35
Teoman - Rüzgar gülü 2.263 izlenme - 4 yıl önce rüzgar gülü teoman
Salt - Rüzgar Gülü (Rockband) 03:28
Salt - Rüzgar Gülü (Rockband) 258 izlenme - 3 yıl önce Salt - Rüzgar Gülü Şarkı Sözleri; Kır evinin verandasında Bir rüzgar gülüne rastladım İnsanmışcasına konuşmaya başladım Dedim, benim kadar yalnızsan Tek gecelik bir aşksan Omuzlarına abanan Bir anıdan kaçıyorsan Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü? Hayalimdeki adsız kadın Sanki ağzımda tadın Eminim ki sen de hep kendini aradın Evimin yolu beni unutmuş otellerin soğukluğunda... Tüm bu garip duygular Bir tür iç kanama Dibe vurduysan Ya da hala düşüyorsan Bir yaz günü bir yaz günü Hiç bu kadar üşüdün mü? Rüzgar gülü rüzgar gülü Hiç ölümü düşündün mü?
Teoman Rüzgar Gülü (Remix) 03:57
Teoman Rüzgar Gülü (Remix) 2.093 izlenme - 4 yıl önce http//www.vizyonfilmseyret.com
Rüzgar Gülü Lif Modeli Yapılışı 46:43
Rüzgar Gülü Lif Modeli Yapılışı 834 izlenme - 7 ay önce Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi.... Örgü, El İşleri ve Hobi gibi konular üzerine videolu anlatımlar yapıyoruz. Bunun için Tüm izleyicilerimizden Kanalımıza ABONE OLMANIZI Rica Ediyoruz. -------------------------------------------------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom
Teoman Rüzgar gülü 03:21
Teoman Rüzgar gülü 1.247 izlenme - 3 yıl önce Teoman Rüzgar gülü,
Çeşitli Şarkıcılar - Rüzgar Gülü 04:02
Çeşitli Şarkıcılar - Rüzgar Gülü 48 izlenme - 4 yıl önce
Rüzgar Gülü - Batesmotelpro 01:58
Rüzgar Gülü - Batesmotelpro 11 izlenme - 9 ay önce Sütü Seven Kamyoncu'nun yapımcılarından klişe mizahi unsurlarla dolu fragmanımsıyı izlerken bütün düşünme yetimizi bir kenara bırakmayı deniyoruz. - Asıl Oyun şimdi başlıyor Ömür. -Ne oyunu? -Pişpirik. - Pişpirik mi?