Hoşgeldiniz!

şaka programı

Yusuf'la Şaka Programı - Fragman 00:56
Yusuf'la Şaka Programı - Fragman 650 izlenme - 6 ay önce Yusuf adlı arkadaşımız, şakalarla dolu bir programla ekranlarımızı yıkacağı iddiasını bire fragmanla taçlandırmış.
'Karamel' Şaka Programı 08:47
'Karamel' Şaka Programı 2.963 izlenme - 4 yıl önce
Tribbial Şakalar 01:00
Tribbial Şakalar 386 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Şakalar )
Mustafa Karadeniz Simitçiye Şaka 14:59
Mustafa Karadeniz Simitçiye Şaka 32.266 izlenme - 3 yıl önce beyaz tv'de yayınlanan şaka şaka programında mustafa karadeniz efsana şakalardan birini yaptı. mustafa karadeniz simitçi ali dayı ile biraz fazla uğraştı ancak gönlünü almayı bildi.
beyaz tv - şaka şaka programı 18:03
beyaz tv - şaka şaka programı 17.279 izlenme - 5 yıl önce mustafa karadeniz kameramanı burak akcan'ı böyle şakaladı...
Erkut İle Şaka Programı 1. Bölüm 04:10
Erkut İle Şaka Programı 1. Bölüm 129 izlenme - 2 yıl önce By Renacr Mehmet İle Saka Programı Şans Sizede Güle Bilir
Gözlerini Ondan Alamadılar 01:48
Gözlerini Ondan Alamadılar 121 izlenme - 6 ay önce Japonya'da yayınlanan televizyon programında şakazede erkekler zor durumda kaldı. güzel kızın göğüslerine bakma sürelerine göre sınıflandırılan erkekler kendilerini ekranda görünce kahkaha krizine girdi.
Şaka Olsun Programı - Lerzan Mutlu (TGRT - 2004) 31:52
Şaka Olsun Programı - Lerzan Mutlu (TGRT - 2004) 113 izlenme - 6 ay önce Lerzan Mutlu'nun sunumuyla,dönemin popüler şarkılarının eklenmesiyle birlikte yayınlanan şakaları içeren 2004 yapımı şaka programıdır.Yayınlandığı dönemde bayağı ilgi görmüştür.Papağan Yakup'u da söylemeden geçmemek gerek tabii ki.Program GAG kadar olmasa da dikkat çekmiştir.
Arjantin'de Televizyon Programında Şaka Yapmak 2 01:01
Arjantin'de Televizyon Programında Şaka Yapmak 2 596 izlenme - 1 yıl önce Uydu alıcısı satan bir tanıdığa gittim. Arjantin kanallarını artık izleyebiliyorum. Yıllarca boşuna Samanyolu Tv izlemişim. Televizyonun faydalı yanları da varmış. Her ne kadar şifreli Cine 5 kadar net olmasa da artık idare edeceğiz.
şaka şaka 07:33
şaka şaka 876 izlenme - 4 yıl önce beyaztv şaka şaka programı
Sinan Özeni Korkutan Şaka İki Kere Kiki Programı Nostalji 2002 02:04
Sinan Özeni Korkutan Şaka İki Kere Kiki Programı Nostalji 2002 143 izlenme - 1 yıl önce Sinan Özeni Korkutan Şaka İki Kere Kiki Programı Nostalji 2002
1 nisan şakası kanaltürk şaka şaka programı ölü şa 04:57
1 nisan şakası kanaltürk şaka şaka programı ölü şa 19.508 izlenme - 6 yıl önce
öğrenci evinde İddaa programı 32:22
öğrenci evinde İddaa programı 1.311 izlenme - 6 yıl önce öğrenci evinde yapılan İddaa programından ne umarsınız bilmiyorum ama eğleneceğinizi garanti edebilirim.
tgrt tipi şaka programı (şahan gökbakar) 01:43
tgrt tipi şaka programı (şahan gökbakar) 6 izlenme - 3 ay önce şakalara fon müziği olarak korkunç bir parça koyarlar, en olmadık yerde bir kahkaha, altta yazan saçma yazılar vb. tam bir türk tv uyarlaması
G.D.O. KaraKedi | Burada Laf Çok Programı 02:14:34
G.D.O. KaraKedi | Burada Laf Çok Programı 536 izlenme - 3 yıl önce Şafak Sezer ve Seda Yıldız'ın konuk olduğu Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok Programı. (21.01.2013)
şaka şaka 2 14:40
şaka şaka 2 937 izlenme - 4 yıl önce beyaztv şaka şaka programı
av bayi şaka şaka 13:40
av bayi şaka şaka 376 izlenme - 4 yıl önce beyaztv şaka şaka programı
Gülme Garantili Şaka 01:42
Gülme Garantili Şaka 222 izlenme - 6 ay önce bir televizyon programı olan şaka yarışmasında öyle bir şaka yapılıyor ki
Oyun İçinde Oyun - Böcek İlaçlama 08:34
Oyun İçinde Oyun - Böcek İlaçlama 5 izlenme - 2 ay önce 2000'li yılların başlarında yayınlanan ve o dönem fenomen haline gelen şaka programının en komik bölümlerinden biridir. Sondaki goril şakası hala ilk günkü gibi güldürmeyi başarıyor.
Baykuş Komik Şaka 07:32
Baykuş Komik Şaka 225 izlenme - 11 ay önce baykuş komik şaka şaka komik şaka kamera şakası komik şakalar eğlenceli şakalar .amator araba cocuk dans futbol gol hatun kaza klip komik muzik reklam seksi sicak sinema spor turk tv unlu video: şaka eşek şakası komik şakalar eşşek şakası televizyon programı komik saka resimleri komik saka videoları komik saka oyunları komik saka haberleri komik
Türkiye'de Gay Şakası Yapmak 10:02
Türkiye'de Gay Şakası Yapmak 619 izlenme - 6 ay önce Türkiye'de gay şakası yapılırsa olacaklar belli. Sinirli abimiz gay'e fena halde sinirlenip arkasından taşla kovalıyor. Daha fazla spoiler vermeden sizi video ile baş başa bırakayım.
Masaüstü Araçları (Şaka) 03:08
Masaüstü Araçları (Şaka) 263 izlenme - 7 ay önce Mirc, ICQ, Msdos tabanlı "karabasan"ın olduğu yıllardan bir bilgisayar şakası. Yapımcısı programı şu şekilde anlatıyor: Masaüstü Araçları isimli bir programın kurulumu. Ama aslında öyle bir program yok. Kurulumu başlattığınızda, program kurulmamak içi sürekli bahaneler üretiyor, kurulumu iptal etmenize de izin vermiyor. İlla ki sonuna kadar ileri, ileri demeniz ve beklemeniz lazım. Oldukça sabır istiyor haliyle. Bu programı 1998 yılında yazmıştım. O yıllarda şaka programları çok popülerdi ancak bu tarz bir Türkçe şaka progamı yoktu. Ben de arkadaşlarıma gönderip eğlenmek maksadıyla bu programı yazdım ve hiç beklemediğim kadar popüler oldu. Bilgisayar dergileri CD eklerinde bu programa yer verdi, TRT'de yayınlanan İnternet TV programında tanıtımı yapıldı, download sitelerine eklendi... Bu programla ilgili birçok e-posta aldım bugüne kadar. Kimisi çok beğendiğini yazmıştı, kimisi küfürlerle doluydu. Hatta bilgisayarındaki bütün çalışmalarını benim yüzümden kaybettiğini iddia eden bile oldu (nasıl başardıysa artık). Bir dönem, antivirüs programları bu şaka programını trojan olarak algılamaya başladı. Programa çok gıcık olan birisi bunu trojan olarak rapor etti diye tahmin ediyorum. Antivirüs yazılımı üreten firmaların teknik ekipleriyle irtibata geçip dosyayı tekrar incelemeleri için yolladım ve virüs veritabanlarından kaldırtmayı başardım. Ancak hâlâ virüs olarak algılayan yazılımlar olabilir. Bu programın tamamen zararsız olduğuna emin olabilirsiniz. Siz de pogramı denemek isterseniz http://www.sinanilyas.com/makale/16/masaustu-araclari-saka-programi.php adresini kullanabilirsiniz.
Hülya Avşar Şebeke Programında İstenmeyen Kadın Olursa! 07:59
Hülya Avşar Şebeke Programında İstenmeyen Kadın Olursa! 821 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin ilginç şaka programı "Şebeke"nin bu haftaki yeni bölümüne Hülya Avşar konuk oldu.Eve gelen misafiri şakalayan aileye Avşar kızı da eklenince ortaya kahkaha dolu görüntüler çıktı.
Baba? Baba Sen misin? - Vivox 04:35
Baba? Baba Sen misin? - Vivox 78 izlenme - 3 ay önce Haftalık şaka programına bu haftada ''Baba'' videosuyla geldik. Yoldan geçen amcalara baba diyerek onların tepkilerini aldık ve güzel şeyler ortaya çıktı. Vivox ekibi.
Böyle De Şaka Olmaz Ki 01:29
Böyle De Şaka Olmaz Ki 249 izlenme - 2 yıl önce arap kanalında yayınlanan şaka programı izleyicileri gülmekten kırıp geçirdi
ormanda aslan var şaka şaka 15:34
ormanda aslan var şaka şaka 389 izlenme - 4 yıl önce beyaztv şaka şaka programı
bahri turan 06:11
bahri turan 463 izlenme - 5 yıl önce tgrt şaka programı bahri turan şakalanıyor
Mustafa Karadeniz - Oto Yıkama Şakası 21:16
Mustafa Karadeniz - Oto Yıkama Şakası 668 izlenme - 1 yıl önce Zamanında yediği dayakla uzman şakacılar arasına giren Mustafa Karadeniz'in yine hazırladığı başka bir şakası. Bu sefer karşımıza kıl bir araba yıkayıcısı olarak çıkıyor. Bu adamı bazen dövmek farz gibi.
Üzerinde Aslında Tişört Yok 02:08
Üzerinde Aslında Tişört Yok 264.888 izlenme - 1 yıl önce Danimarka'da TV 3 kanalında yeni başlayan Dating programı çerçevesinde bir genç kadının vücudunun üst kısmı sanki tişört varmış gibi boyandı. Genç kadının çıplak vücuduna Chanel marka tişört giydirmiş gibi siyah boya sürüldü üzerine de sprey boya ile Chanel yazıldı. Aslında üstsüz olan genç kadın Kopenhag caddelerinde dolaştı, kafeteryaya oturdu ancak çok az insan üzerinde bir şey olmadığını fark etti. Bazı insanlar genç kadına meraklı gözlerle, bazıları hayranlıkla bakarken bazıları da üzerindeki boyayı tişört sanıp hiç ilgi göstermedi. Genç kadın bir kafeteryaya oturduğunda bir erkek kafeteryadan ayrılırken, iki kadınsa gözlerini genç kadından ayıramadı. Diğer müşteriler ise genç kadına şaşkınlıkla baktılar. BT Gazetesinde yayınlanan genç kadının görüntüleri büyük ilgi gördü.
Gönül Yazar Evlilik Programındaki Adaya Talip Oldu 02:05
Gönül Yazar Evlilik Programındaki Adaya Talip Oldu 169 izlenme - 5 ay önce Hayatı boyunca 7 kez nikah masasına oturan Gönül Yazar, bu kez izdivaç programında bir adaya talip oldu.Türk Sanat Müziğinin "Taşbebek" unvanlı sanatçısı Gönül Yazar, Esra Erol’un programına sürpriz bir ziyarette bulundu. Ünlü sanatçı, adaylardan Demir Bey’e talip olarak gelerek hem damat adayını hem de stüdyodakileri şaşırttı.Demir Bey, her ne kadar sanatçıyı sesinden tanıdığını söylese de paravan açılıp karşısında Gönül Yazar’ı görünce büyük şok yaşadı. Tabii tüm yaşananlar sadece şaka amaçlıydı.