Hoşgeldiniz!

saldırı

Fransa Kana Bulandı - En Az 153 Ölü 00:37
Fransa Kana Bulandı - En Az 153 Ölü 4.570 izlenme - 2 hafta önce Fransa’nın başkenti Paris’te bir konser salonunun, stadyumun ve restoranın da aralarında bulunduğu 6 farklı noktaya düzenlenen terörist saldırıda en az 153 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Fransa’nın başkenti Paris’te gece saatlerinde 6 farklı noktaya saldırı düzenlendi. Konser salonunun, stadyumun ve restoranın da aralarında bulunduğu noktalara eş zamanlı olarak düzenlenen kanlı saldırıda en az 153 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Fransa’da olağanüstü hal ilan edilmesine neden olan saldırıda, Bataclan Konser Salonu’na baskın yapan saldırganların 87 kişi öldürdüğü, çok sayıda kişiyi rehin aldığı belirtildi. Restoranda da 5 kişinin öldürüldüğü baskını düzenleyen 8 saldırgan öldürüldü. Yetkililer, kaosun hakim olduğu bölgede yaşayan halkın evlerinden çıkmaması uyarısında bulunurken yaklaşık bin 500 askeri personelin de bölgeye yönlendirildiği aktarıldı. 40 kişinin de Paris’in diğer bölgelerinde öldürüldüğünü aktaran yetkililer, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ve Almanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier’in de bulunduğı ulusal bir stadyuma düzenlenen saldıra ise en az 200 kişinin yaralandığı kaydedildi. Saldırının ardından bölgedeki metro istasyonu ulaşıma kapatılırken, okulların, üniversitelerin ve birçok binanın kapalı olması talimatı verildi.
Saldırı 00:04
Saldırı 77 izlenme - 3 yıl önce Saldırı
Saldırı 00:05
Saldırı 36 izlenme - 3 yıl önce Saldırı
Paris'teki Konser Katliamı Amatör Kamerada 00:30
Paris'teki Konser Katliamı Amatör Kamerada 5.129 izlenme - 2 hafta önce Fransa’nın başkenti Paris’te yaşanan kanlı terör saldırılarının ardından yeni videolar ortaya çıktı. Yeni görüntülerde şehirde yaşanan büyük paniğin yanı sıra konserde sırasında silah sesleri duyuluyor.
Belediye Başkanı Sevdiği Köpeğin Saldırısına Uğradı 01:59
Belediye Başkanı Sevdiği Köpeğin Saldırısına Uğradı 4.349 izlenme - 1 hafta önce Nazilli Belediye başkanı Haluk Alıcık sevimli bir köpeğin saldırısına uğradı. Ani bir hareketle saldırıdan yara almadan kurtulan Belediye Başkanı’nın durumu kameralara yansıdı.
Paris Saldırısıyla Alakalı Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 04:55
Paris Saldırısıyla Alakalı Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 2.512 izlenme - 2 hafta önce 13 Kasım 2015 günü Paris'de eş zamanlı yaşanan saldırılarda yüzlerce insan hayatını kaybetmişti. Peki sokaktaki Türk halkı bu saldırılarla ilgili ne düşünüyor.
Turna Saldırı 01:05
Turna Saldırı 19.132 izlenme - 3 yıl önce Turna
Korkunç Saldırı 00:06
Korkunç Saldırı 1.700 izlenme - 2 yıl önce Korkunc Saldırı
Kadına Saldırı 02:11
Kadına Saldırı 484 izlenme - 9 ay önce Güvenlik kameraları tarafından çekilen görüntülerde kadına yönelik şiddetin Türkiye'de ne boyuta geldiğini gözler önüne seriyor. Bir adam kadını döverken diğer adamlar olayı yatıştırmaya çalışıyor: Adam tekme tokat darp ettiği kadını onca insanın içinde aracına bindirerek götürüyor.
CİZRE SALDIRI 00:40
CİZRE SALDIRI 185 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
TUNCELİ SALDIRI 00:59
TUNCELİ SALDIRI 117 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
SALDIRI VTR 01:29
SALDIRI VTR 2 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Polise Saldırı 00:39
Polise Saldırı 138 izlenme - 10 ay önce Array "Daha fazla video için ve güncel haberlerden , yeni yüklenen diğer içeriklerden anında haberdar olmak için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz…"
Saldırı Timi 03:58
Saldırı Timi 30 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/saldiritimi.htm Düşmanlar bölgenizi işgal ederek tesisinizi yok etmek istiyor. Kontrolü elden bırakmamanız için savaşarak mücadelenizi sürdürmelisiniz. Bölgede asker kalmadığından hayatta kalmak için çabalayan laboratuvar görevlisi eline silahı alır ve tim oluşturur. İlk bölümde başarı sağladığınız taktirde güvenli bölgeye geçiş yaparak daha zorlu savaşlara katılacaksınız. Kontrol için yön tuşlarını ya da w,a,s,d tuşlarını kullanabilirsiniz. Silahınızı değiştirmek için Q tuşunu ateş etmek için mouseyi kontrol edin. Biten merminizi doldurmak için ise R tuşunu tuşlayabilirsiniz. İyi oyunlar..
Saldırı Timi 03:58
Saldırı Timi 417 izlenme - 3 yıl önce
Saldırı Kamyonu 01:25
Saldırı Kamyonu 6 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/saldirikamyonu.htm Oyunda size verilen silahlı kamyon ile karşınıza çıkan bombardıman uçaklarını vurmalısınız. Uçaklar, enerjinizi azaltarak sizi yok etmeyi planlıyor. Bu duruma engel olmak için mouse ile uçak hedeflere nişan alıp ateş açın. Yön tuşları ile ya da w,a,s ve d tuşlarını kullanarak saldırı kamyonunun kontrol etmesini sağlayın. Tüm hedefleri yok ederek saldırı kamyonunun başarılı olması için çabalayın. İyi oyunlar..
Turna Saldırı 04:21
Turna Saldırı 368 izlenme - 3 yıl önce Turna Saldırı
Saldırı Tankı 02:22
Saldırı Tankı 8 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/saldiritanki.htm Saldırı Tankı oyunumuzda tankı kontrol ederek düşman karargahlarına saldırılar yapacak ve düşmanın tüm tank ve araçlarını yok edeceğiz. W,A,S,D tuşları ile tankı kontrol edebilir mouse'unuz ile nişan alarak boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. 1,2,3,4 tuşları ile kamera değişikli yapabilir ve farklı silahları kullanarak düşmanınıza en iyi ve en güçlü darbeleri vurabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Gasp Saldırı 02:46
Gasp Saldırı 255 izlenme - 3 yıl önce Caykurda Müdür Olarak Görev Yapan Irfan Topalın Cete Kurup Is Yerlerıne Yaptıgı Sdaldırılardan Bırısı
Nükleer Saldırı 06:19
Nükleer Saldırı 26 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/nukleersaldiri.htm Oyunda nükleer silahların korunduğu kapıyı korumalısınız. Kapıyı kırarak içeri girmek isteyen saldırganları dövmek için Z ve X tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Yön tuşları ile oyundaki koruyucu adamı kontrol edin. Kapının hasar görmemesi için onları uzak tutmaya çalışmalısınız. İyi oyunlar..
Motorlu Saldırı 01:29
Motorlu Saldırı 5 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/motorlusaldiri.htm Şehirdeki insanlar zaman geçtikçe canavar zombilere dönüşüyor. Kendisini zombi virüsünden koruyan cesur motorcu ekibini kurduktan sonra canavarları ezmek için yola çıkıyor. Binaların üzerinde motoru ile zombilere meydan okuyan kahraman sürücünün kontrolünü sağlayarak görevini başarılı bir şekilde yerine getirmesini sağlayacaksınız. A ve S tuşlarını kullanarak oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Siber Saldırı 00:34
Siber Saldırı 179 izlenme - 4 yıl önce
Saldırı Anı 01:42
Saldırı Anı 60 izlenme - 3 yıl önce Saldırı Anı
Ultra Saldırı 00:06
Ultra Saldırı 26 izlenme - 1 yıl önce Ultra Saldırı
Nükleer Saldırı 06:19
Nükleer Saldırı 34 izlenme - 3 yıl önce
Saldırı Kamyonu 01:25
Saldırı Kamyonu 24 izlenme - 3 yıl önce
Saldırı Anı 00:06
Saldırı Anı 27 izlenme - 3 yıl önce Saldırı Anı
Sinemaya Saldırı 01:54
Sinemaya Saldırı 24 izlenme - 3 yıl önce Sinemaya Saldırı
Motorlu Saldırı 01:29
Motorlu Saldırı 10 izlenme - 3 yıl önce
Oyun Saldırı 00:08
Oyun Saldırı 12 izlenme - 2 yıl önce Oyun Saldırı