Hoşgeldiniz!

salyangoz

Salyangoz Saldırısı 10:32
Salyangoz Saldırısı 12 izlenme - 4 hafta önce easy web site builder,business web site builder,web site builders Peygamberi görmek İçin (Neler Vermezdim) Klip Çocuk Şarkısı dindersiforum dindersicom dindersi Peygamberi görmek için Peygamberi görmek için Neler, neler, neler Neler vermezdim Harçlığımın yarısını Yumurtamın Sarısını Elmaların irisini Hayır Hepsini En sevdiğim oyuncağım En sevdigim oyuncağım Uçurtmam, yarış arabam Güzel bebeğim Harçlığımın yarısını Yumurtamın Sarısını Elmaların irisini Hayır Hepsini Sana Canım feda olsun Sana Canım feda olsun Gönlümün sultanı Canım peygamberim
Terayağlı Salyangoz 01:12
Terayağlı Salyangoz 97 izlenme - 8 ay önce Balıkesir'in Bandırma ilçesinde kurulu bir balıkçılık firması, işlediği yaklaşık bin 500 ton kara salyangozunun büyük bölümünü tereyağı, maydanoz ve sarımsakla hazırlayıp Fransa'da anlaşmalı olduğu şirket aracılığıyla pek çok ülkeye ihraç ediyor.
Minik Salyangoz 01:22
Minik Salyangoz 51 izlenme - 10 ay önce Minik salyangozun oyunda ilerleyebilmesi için yardımınız gerekiyor. Oyuna başladıktan sonra yön tuşları yardımı sayesinde minik salyangozu kontrol ettirebilirsiniz. Z tuşu sayesinde ise minik salyangozun zıplamasını sağlayabilirsiniz. Macera dolu bu yolda ilerleyerek oyunu tamamlamaya çalışın. İyi şanslar dileriz.. http://www.oyunskor.com/miniksalyangoz.htm, http://www.youtube.com/watch?v=0rgx1L5Y6RM
Minik Salyangoz 01:22
Minik Salyangoz 180 izlenme - 3 yıl önce
salyangoz 15:05
salyangoz 484 izlenme - 6 yıl önce salyangoz www.cicekozu.net
salyangoz 01:27
salyangoz 158 izlenme - 6 yıl önce
Salyangoz Bere Yapımı 02:32
Salyangoz Bere Yapımı 2.163 izlenme - 1 yıl önce Çocukların bayılacağı oldukça eğlenceli bir bere modeli, salyangoz şeklinde bir bete yapabilirsiniz. Videoyu izleyerek örgü tekniğini öğrenebilirsiniz.
Turbo Salyangoz Yarışı 01:06
Turbo Salyangoz Yarışı 3.599 izlenme - 2 yıl önce Turbo filminin salyangoz yarış sahnesi.
Sünger Bob Salyangoz 01:20
Sünger Bob Salyangoz 776 izlenme - 3 yıl önce
Duş Alan Salyangoz 00:28
Duş Alan Salyangoz 748 izlenme - 3 yıl önce Duş Alan Salyangoz
Sünger Bob Salyangoz 01:20
Sünger Bob Salyangoz 37 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/sungerbobsalyangoz.htm Bildiğiniz gibi Sünger Bob un köpeği bir salyangoz. Bu oyunda kaybolan köpeğin izini sürüyorsunuz. Haritadan köpeği soracağı yere vardıktan sonra evin üzerine tıklayın. Uğradığı evler çok kalabalık olduğu için elindeki rakete bağlı lastikli top ile evdeki aynı iki kişiyi bulup yok ediyorsunuz ve en sonunda ev sahibine köpeğin nerde olduğunu soruyor başarılı oluyorsunuz. Bol şans..
Altın Kabuklu Salyangoz 00:26
Altın Kabuklu Salyangoz 115 izlenme - 12 ay önce Akşamüstü yorgun argın eve geldim. Yağmurda yağmış hafiften.. Vi baktım viseyler parlıyor.. Hemen videoya alıp sizlerle paylaşayım dedim. Bunlardan daha çok var. Alıp kurutsam kabuğu para eder mi diye düşünüyorum.
Böyle Büyük Salyangoz Görmediniz 00:36
Böyle Büyük Salyangoz Görmediniz 92 izlenme - 2 yıl önce Böyle Büyük Salyangoz Görmediniz
Duş Alan Salyangoz 00:28
Duş Alan Salyangoz 146 izlenme - 3 yıl önce Duş Alan Salyangoz
Turbo - Salyangoz Ekibi Sahnesi 00:59
Turbo - Salyangoz Ekibi Sahnesi 1.000 izlenme - 2 yıl önce Turbo filminde yer alan salyangoz ekibinin tanıtım sahnesi
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 01:14
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 1.000 izlenme - 2 yıl önce Saltangozdan ninja hareketi. Tek hamlede önündeki canlı solucanı yuttu.
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 03:37
Salyangoz Yiyen Adamın Lezzet Testi 101 izlenme - 10 ay önce Salyangoz Yiyen Adam olsa da videonun adı aslında yalan tabii ki ama yapacak birşey yok samimiyeti yetiyor.
Yaya Geçidi Kullanan Medeni Salyangoz 00:46
Yaya Geçidi Kullanan Medeni Salyangoz 210 izlenme - 3 yıl önce Salyangoz kostümlü kamera şakası
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 01:14
Solucanı Tek Hamlede Yutan Salyangoz 77 izlenme - 2 yıl önce Saltangozdan ninja hareketi. Tek hamlede önündeki canlı solucanı yuttu.
Akıllı Salyangoz 2 01:40
Akıllı Salyangoz 2 6.703 izlenme - 3 yıl önce
Sanatsal Salyangoz Çiftleşmesi 02:07
Sanatsal Salyangoz Çiftleşmesi 773 izlenme - 10 ay önce Microcosmos belgeselinden alıntı olan bu video kesitinde salyangozların sanatsal çiftleşmelerini izliyoruz. Bakınca iğrenç bi hayvan ama gel gör ki video İbrahim Tatlıses'in öpüşme sahnelerinden daha estetik unsurlar içeriyor.
Akıllı Salyangoz 4 04:08
Akıllı Salyangoz 4 847 izlenme - 3 yıl önce
Akıllı Salyangoz 3 03:43
Akıllı Salyangoz 3 734 izlenme - 3 yıl önce
Akıllı Salyangoz 5 01:34
Akıllı Salyangoz 5 145 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz5.htm Akıllı salyanoz oyunumuzun yeni serisi ile karşınızdayız. Oyunumuzda salyangozumuz başka bir salyangoza aşık olur ve onu bulmak için yola koyulur. Engellerle dolu bu yolda salyangozumuza yardımcı olarak engelleri aşmasını sağlamalıyız. Böylece dişi salyangozun yanına giderek oyunumuzu tamamlayabiliriz. İyi Eğlenceler..
Akıllı Salyangoz 2 01:40
Akıllı Salyangoz 2 98 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz2.htm Akıllı salyangoz oyununun diğer bir versiyonu olan bu oyunda salyangozu exit yazan çıkış bölgesine götürebilmek için çaba sarfedeceksiniz. Mouseyi kullanarak salyangozun yolunu düzenleyin ve önüne çıkabilecek engelleri etkisiz konuma getirin. İyi eğlenceler..
Akıllı Salyangoz 3 03:43
Akıllı Salyangoz 3 21 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz3.htm Akıllı salyangoz, yeni üçüncü oyunu ile oyunskor'da. Akıllı salyangozumuz, bu oyununda çöldedir. Hepimizin bildiği üzere bir salyangoz için çöl hiç uygun bir yer değil. Onu yapacağınız hamleler ile yönlendirmelisiniz. Bazı yerlerde mouse ile tıklatarak durdurun veya tekrar hareket ettirin. Tuzak dolu bölümlerde akıllı salyangozun başarılı olarak etapları tamamlaması için ona yardım edin. Bol şanslar..
Salyangoz Terapisi Çılgınlığı 01:55
Salyangoz Terapisi Çılgınlığı 205 izlenme - 2 yıl önce tuhaf güzellik uygulamalarından salyangoz tedavisi uygulaması
Akıllı Salyangoz 8 01:15
Akıllı Salyangoz 8 35 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz8.htm Akıllı Salyangoz oyunumuzun yeni serisinde yeni maceralara ve tehlikeli tuzaklar bizleri beklemektedir. Mouse'unuz ile engelleri aşabilmek için nesneleri hareket ettirmelisiniz. Boşluk tuşuna basarak tehlikeli yerlerde kabuğunuza saklanıp tehlikeyi atlatmalısınız. İyi Eğlenceler..
Akıllı Salyangoz 4 04:08
Akıllı Salyangoz 4 13 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz4.htm Sevilen ve beğenilerek oynana akıllı salyangozumuzun maceralarına devam ediyoruz. Bu kez atmosferde ve uzayda yaptığımız yolculukta başka gezegenlerdeki yaratıklara ve engellere takılmadan çıkış yani exit yazılı yerlere varmaya çalışıyoruz. Bunun için mouse'unuzu kullanarak platform üzerindeki butonları kullanmalısınız. İyi Eğlenceler..
Akıllı Salyangoz 6 01:39
Akıllı Salyangoz 6 8 izlenme - 10 ay önce Akıllı salyangoz oyunumuzun 6. serisinde yeni yıla özel yeni bir maceraya hazırmısınız. Mouse'unuzla salyangozu kontrol edebilir ve engelli aşarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. Bölümlerdeki gizli 3 altını bularak en çok puanı yapmaya çalışın. İyi Eğlenceler... http://www.oyunskor.com/akillisalyangoz6.htm