Hoşgeldiniz!

samanyolu tv

Samanyolu Jenerik 00:12
Samanyolu Jenerik 569 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Jenerik
Samanyolu TV Müzik Remix 01:30
Samanyolu TV Müzik Remix 378 izlenme - 6 ay önce En güncel videolar için ve Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Hollywood vs Samanyolu TV 00:06
Hollywood vs Samanyolu TV 589 izlenme - 2 yıl önce Hollywood vs Samanyolu TV Çok İyi Fark
Samanyolu Matrix 01:58
Samanyolu Matrix 196 izlenme - 7 ay önce Samanyolu Tv nin dev yapımı Beşinci Boyut'ta ermiş rolündeki abilerimiz iki arkadaşı birbirine kırdırmamak için kurşunların önünü kesiyor.
Samanyolu Tv Dizisinde Azrail Ritüeli 00:51
Samanyolu Tv Dizisinde Azrail Ritüeli 301 izlenme - 7 ay önce Samanyolu televizyonunda ekrana gelecek olan 'Küçük Kıyamet' isimli dizide Azrail'in can alma ritüeli özel efekt ve animasyonlarla ekrana getirilecek. İnsanlarla helalleşmenin önemini anlatmaya çalışan dizinin efekt ve animasyonları, Narnia Günlükleri, Altın Pusula, Mumya, Karayip Korsanları ve Fetih 1453 gibi dünyaca ünlü birçok filmin görsel animasyonlarında imzası bulunan Serkan Zelzele'nin imzasını taşıyor.
Samanyolu Tv - Dreambox 00:17
Samanyolu Tv - Dreambox 1.595 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Tv - Dreambox
Fenerbahçe Tv - Samanyolu 04:22
Fenerbahçe Tv - Samanyolu 683 izlenme - 2 yıl önce Ne Mutlu Fenerbahçeliyim Diyene !
Samanyolu Logo Jenerik 00:12
Samanyolu Logo Jenerik 724 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Logo Jenerik
Samanyolu 20.Yıl Kutlaması! 03:13
Samanyolu 20.Yıl Kutlaması! 30 izlenme - 3 yıl önce Samanyolu Yayın Grubu Çalışanları 20.yıl Programında Biraraya Geldiler...
Silahını Bırakmayan Asker - Samanyolu Tv 03:00
Silahını Bırakmayan Asker - Samanyolu Tv 884 izlenme - 9 ay önce Şehitlik mertebesi büyük bir mertebe,daha önceler samayonlu tv 'de yer alan ölümsüz kahramanlar adlı program vardı burada şehit olan askerlerin hayat hikayeleri ve şehitlik mertebesine eriştiği zamanlar anlatılırdı buda o şaşırtıcı hikayelerden biri
Bedük'ün Samanyolu Haber Kameramanı'na Atarlanması 02:32
Bedük'ün Samanyolu Haber Kameramanı'na Atarlanması 6.549 izlenme - 4 hafta önce Hepimizin aşina olduğu Bedük, Samanyolu Tv Kameramanı'nın, kafasına vurduğunu iddia ediyor ve olaylar gelişiyor.
Peygamberin Gülleri Yetim Kız Samanyolu Tv 04:07
Peygamberin Gülleri Yetim Kız Samanyolu Tv 7.749 izlenme - 3 yıl önce Peygamberin Gülleri Yetim Kız Samanyolu Tv
Samanyolu Tv Efekt Koymaca Shakira Waka Waka 00:57
Samanyolu Tv Efekt Koymaca Shakira Waka Waka 292 izlenme - 3 yıl önce Samanyolu Tv Efekt Koymayı Unuttu Shakirayla Tamamladık
Samanyolu Tv'de Şok Sahne 04:31
Samanyolu Tv'de Şok Sahne 6.347 izlenme - 2 yıl önce Şefkat Tepe dizisindeki sahne herkesin dilinde.. STV'nin gündemden düşmeyen dizisi Şefkat Tepe bu kez kendi sınırlarını bile zorladı ve Hz. Muhammed'li sahnesiyle izleyenleri şaşkına çevirdi. Dizinin Hz. Peygamberli sahnesi sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.
Samanyolu Tv Spikeri Canlı Yayında Bayıldı! 01:15
Samanyolu Tv Spikeri Canlı Yayında Bayıldı! 1.057 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Haber spikeri Cihan Demir yayın esnasında baygınlık geçirdi.
Samanyolu 20.Yıl Kutlama Gecesi 00:32
Samanyolu 20.Yıl Kutlama Gecesi 173 izlenme - 3 yıl önce Samanyolu'nun Kutlama Gecesi Ünlüler Geçidi İle Göz Doldurdu 25.12.2012
Walking Dead'ın Samanyolu TV'de Yayınlanması 01:06
Walking Dead'ın Samanyolu TV'de Yayınlanması 23 izlenme - 3 ay önce Walking Dead saykodelik bir isim ve bilindik soundtrack ile Samanyolu TV'de yayınlanmış. Cemaat o kadar çok dansöz gibi kıvırıyor ki yakında gerçek olursa şaşmam. Gezici ihanet çetesi ile birlikte her şeyi yapabilirler. İyi seyirler.
8 Maddede Samanyolu Tv Dizi Oyunculuğu 00:58
8 Maddede Samanyolu Tv Dizi Oyunculuğu 459 izlenme - 11 ay önce Samanyolu Tv dizilerinde nasıl oyuncu olunur. Sadece 8 maddede öğreniyoruz. Ortaya eğlenceli bir video çıkmış izliyoruz.
Samanyolu Tv Kaş Yaparken Göz Çıkardı 01:48
Samanyolu Tv Kaş Yaparken Göz Çıkardı 749 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan’ın dershanelerin kapatılacağını açıklamasının cemaatte yarattığı rahatsızlık devam ediyor. Cemaate yakın Bugün gazetesi yazarı Adem Yavuz Arslan, Güneydoğu’da dershanelerin dağa çıkışı engellediğini iddia ederken, aynı gün Samanyolu tv benzer bir habere imza attı. Dershanelerin kapatılmaması gerektiğini savunan kanal, Marmara Üniversitesi Din Kültürü Öğretmenliği bölümünde henüz okumaya başlayan Şemdinlili Fahri Töre’nin açıklamalarına yer verdi. Cemaat dershanesinden üniversiteye gelen Töre, dershanelerin öğrenciler için ne kadar önemli olduğunu anlatırken ilginç ifadeler kullandı. Fahri Töre haberin 35. Saniyesinde “üniversite sınavının şifrelerini biz tamamen dershaneden aldık” dedi.
Fenerbahçe Taraftarı Samanyolu Klibi (FB TV) 04:22
Fenerbahçe Taraftarı Samanyolu Klibi (FB TV) 338 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Taraftarı Samanyolu Klibi (FB TV)
Samanyolu TV Dizisinden İktidara Yapılan Gönderme 01:06
Samanyolu TV Dizisinden İktidara Yapılan Gönderme 40 izlenme - 6 ay önce Samanyolu TV'de yayınlanan Küçük Gelin dizisi bu sahnesinde gerek bir oyuncusunun Zübük ceketi giymesiyle gerekse diğer oyuncunun repliklerinde konuştuklarıyla iktidara, ona oy verenlere ve onların bakış açılarına, düşüncelerine göndermede bulunmuş. İktidarla malum şahıs arasındaki bu soğuk savaşın bir süre daha süreceği görünüyor. Sonu hayır olsun.
Samanyolu Tv Haber Spikeri Canlı Yayında Fenalaşıp Bayıldı 00:37
Samanyolu Tv Haber Spikeri Canlı Yayında Fenalaşıp Bayıldı 83.360 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Haber spikeri Cihan Demir, haberleri sunarken bayıldı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı spiker Cihan Demir, daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Muhsin Kara-Naat Gecesi 2012 Samanyolu Tv 05:39
Muhsin Kara-Naat Gecesi 2012 Samanyolu Tv 573 izlenme - 3 yıl önce Muhsin Kara-Naat Gecesi 2012 Samanyolu Tv
Samanyolu Tv Oktay Usta Yeşil Elma Maxim Sor Bir Bilene 06:01
Samanyolu Tv Oktay Usta Yeşil Elma Maxim Sor Bir Bilene 1.011 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Tv Oktay Usta Yeşil Elma Sinan YILMAZ Ve Maxim 07.01.2014 Tarihli Yayın...
Samanyolu TV nin spikeri, Ebru Gediz 1 00:10
Samanyolu TV nin spikeri, Ebru Gediz 1 1.715 izlenme - 3 yıl önce Samanyolu TV nin seksi spikeri, Ebru Gediz 1
The Walking Dead - Samanyolu Tv edition 2 01:48
The Walking Dead - Samanyolu Tv edition 2 363 izlenme - 8 ay önce
Yoldan Çıkan Adam (Breaking Bad) - Samanyolu TV 04:02
Yoldan Çıkan Adam (Breaking Bad) - Samanyolu TV 9 izlenme - 3 ay önce Kanser olduktan sonra yoldan çıkan adamın acıklı öyküsü herkesi yasa boğuyor...
Oktay Usta İle Yeşil Elma 00:53
Oktay Usta İle Yeşil Elma 707 izlenme - 3 yıl önce Ev Hanımlarının Gözdesi Oktay Usta İle Yeşil Elma, Her Gün Sinema, Sanat Ve Televizyon Dünyasından Ünlü Bir Konukla Mutfağa Girip, Pratik Yemek Tarifleriyle Mutfağınızı Zenginleştirmeye Devam Ediyor. Konuklarına Yemek Yaptırmasıyla Haklı Bir Üne Kavuşan Oktay Usta, Seyirciye Benzersiz Tatlar, Keyifli Sohbetler Ve Sürprizlerle Dolu Anlar Vaat Ediyor...
Soner Köse 'Canlı' Samanyolu Haber TV 'Merhaba Haftasonu' Programı 08:18
Soner Köse 'Canlı' Samanyolu Haber TV 'Merhaba Haftasonu' Programı 696 izlenme - 4 yıl önce Soner Köse 'Canlı' Samanyolu Haber TV 'Merhaba Haftasonu' Programında Mahir Etyemez'in konuğuydu.
Samanyolu Salih'in Oruç Tutmadığı Ortaya Çıkınca Kıvırması 01:31
Samanyolu Salih'in Oruç Tutmadığı Ortaya Çıkınca Kıvırması 2.007 izlenme - 7 ay önce Samanylu Tv'de iftar programında maceracı muratın sunduğu programa beşinci boyut salih konuk oluyor. Salih'i öksürük tutmasının ardından su istiyor ve oruç tutmadıkları ortaya çıkıyor, maceracı murat da kıvırmaya çalışıyor. Ama hala dindar numarası yapmaları takdire şayan, buyurun efendim.