Hoşgeldiniz!

sarı gülüm var benim

Deniz Kızı Eftalya - Sarı Gülüm Var Benim 02:42
Deniz Kızı Eftalya - Sarı Gülüm Var Benim 391 izlenme - 4 yıl önce
Müzeyyen Senar - Sarı Gülüm Var Benim 02:49
Müzeyyen Senar - Sarı Gülüm Var Benim 613 izlenme - 3 yıl önce
Müzeyyen Senar - Sarı Gülüm Var Benim 02:53
Müzeyyen Senar - Sarı Gülüm Var Benim 36 izlenme - 6 ay önce Müzeyyen Senar - Sarı Gülüm Var Benim Şarkı Sözleri: Sarı gülüm var benim Garip gönlüm var benim Ölüm var ayrılık yok Sarı elâ gözlüm Böylece kavlim var benim Gözgöze bakışırken Elim değdi eline Bin âşık fedâ olsun Sarı elâ gözlüm Saçının bir teline
Hasan Akıncı - Sarı Gülüm Var Benim 03:53
Hasan Akıncı - Sarı Gülüm Var Benim 147 izlenme - 4 yıl önce
Salih Kahraman - Sarı Gülüm Var Benim 03:03
Salih Kahraman - Sarı Gülüm Var Benim 107 izlenme - 4 yıl önce
Müzeyyen Senar - Sarı Gülüm Var Benim 02:53
Müzeyyen Senar - Sarı Gülüm Var Benim 81 izlenme - 4 yıl önce
Münip Utandı - Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim 04:17
Münip Utandı - Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim 24 izlenme - 11 ay önce Hazırlayan:Erhan Duzturk - Güfte- Beste: Anonim. Usul: Aksak Makam: Uşşak Türkü - Sarı gülüm var benim garip gönlüm var benim ölüm var ayrılık yok sarı elâ gözlüm böylece kavlim var benim
Çeşitli Sanatçılar - Sarı Gülüm Var Benim 03:47
Çeşitli Sanatçılar - Sarı Gülüm Var Benim 0 izlenme - 6 ay önce Çeşitli Sanatçılar - Sarı Gülüm Var Benim
Serap KUZEY-Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim (UŞŞAK)R.G. 02:41
Serap KUZEY-Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim (UŞŞAK)R.G. 22 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *SERAP KUZEY* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: ---- BESTE: ANONİM USUL: AKSAK MAKAM: UŞŞAK TÜRKÜ **** Sarı gülüm var benim Garip gönlüm var benim Ölüm var ayrılık yok (Sarı elâ gözlüm) Böylece kavlim var benim * Göz Göze bakışırken Elim değdi eline Bin âşık fedâ olsun (Sarı elâ gözlüm) Saçının bir teline.
Gönül AKÖZ-Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim (UŞŞAK)R.G. 03:37
Gönül AKÖZ-Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim (UŞŞAK)R.G. 4 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *GÖNÜL AKÖZ* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: ---- BESTE: ANONİM USUL: AKSAK MAKAM: UŞŞAK TÜRKÜ **** Sarı gülüm var benim Garip gönlüm var benim Ölüm var ayrılık yok (Sarı elâ gözlüm) Böylece kavlim var benim * Göz Göze bakışırken Elim değdi eline Bin âşık fedâ olsun (Sarı elâ gözlüm) Saçının bir teline.
Fatma ARSLANOĞLU-Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim (UŞŞAK)R.G. 03:49
Fatma ARSLANOĞLU-Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim (UŞŞAK)R.G. 4 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *FATMA ARSLANOĞLU* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: ---- BESTE: ANONİM USUL: AKSAK MAKAM: UŞŞAK TÜRKÜ **** Sarı gülüm var benim Garip gönlüm var benim Ölüm var ayrılık yok (Sarı elâ gözlüm) Böylece kavlim var benim * Göz Göze bakışırken Elim değdi eline Bin âşık fedâ olsun (Sarı elâ gözlüm) Saçının bir teline.
Zeki TOPÇUOĞLU-Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim (UŞŞAK)R.G. 03:51
Zeki TOPÇUOĞLU-Sarı Gülüm Var Benim Garip Gönlüm Var Benim (UŞŞAK)R.G. 2 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *ZEKİ TOPÇUOĞLU * VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: ---- BESTE: ANONİM USUL: AKSAK MAKAM: UŞŞAK TÜRKÜ **** Sarı gülüm var benim Garip gönlüm var benim Ölüm var ayrılık yok (Sarı elâ gözlüm) Böylece kavlim var benim * Göz Göze bakışırken Elim değdi eline Bin âşık fedâ olsun (Sarı elâ gözlüm) Saçının bir teline.