Hoşgeldiniz!

satanist

satanist 00:29
satanist 36.747 izlenme - 8 yıl önce
satanist 02:32
satanist 12.375 izlenme - 6 yıl önce
satanist 03:51
satanist 9.835 izlenme - 6 yıl önce
Satanist Türk Gençliği 03:13
Satanist Türk Gençliği 698 izlenme - 3 ay önce Kan ve cinsel içerikli söz bulunduğundan +18 koydum. Bu videoyu 2007 senesinde sitede görmüştüm. Geçenlerde aklıma geldi , bayağı bir araştırdıktan sonra bulup ve sizlerle paylaşmak istedim. Bu gençler şimdi belki de çoluk çocuğa karıştı fakat geçmişte yaşanan ve bizim gördüğümüz bu iğrençlik tamamen medyadan kaynaklı bir durum. Batıcı zihniyet olabilir. Rahat sevişmeler , aileden uzaklaşma , uyuşturucu ve daha pek çok illet. Bu açıklamamı eleştirebilirsiniz.
hayko cepkin gaziantep konseri 07012011 06:20
hayko cepkin gaziantep konseri 07012011 1.377 izlenme - 5 yıl önce süper bir konser oldu
Gangnam Style Satanist Bir Danstır 02:25
Gangnam Style Satanist Bir Danstır 1.238 izlenme - 3 yıl önce Tv5 Televizyonunda Yayınlanan Bu Haberi Görünce Psy Abimize Olan Sevgim Bi Anda Öfkeye Dönüştü. Kendisini Önce Twitterda Takip Ettiklerimden Çıkarttım Daha Sonra Facebook'ta Sayfasını Beğenmekten Vazgeçtim. Antik Çindeki Bu Satanist Ayine Sizde Tepkinizi Belli Edin. Mukaddes Aile Ortamımıza Bu Dansı Sokmayın!
Satanist Evlat Arif Annesini Dövüyor 04:31
Satanist Evlat Arif Annesini Dövüyor 68 izlenme - 2 ay önce Hain satanist evlat Arif'in annesini döverken evde "gizli" kamerayla çekilmiş görüntüleri...Arif'in konuşmasını duyduktan sonra Arif'in Hakan Taşıyancı bir satanist olduğunu anladık.Muhammed Bozdağ yine döktürüyor.Herkesin evinde gizli kamerası bulunan program "Hayat Dersi".
90'lardaki Satanist Gençler 08:35
90'lardaki Satanist Gençler 2.386 izlenme - 12 ay önce 90'lı yıllarda yaşanan satanizm mevzularını irdeleyeceğimiz bu videoyla ibretlik anlar yaşayacağız. Bakalım Şeytan'a tapanlara neler olmuş.
bütün rap clar mezara qirecek diri diri bir qün! 05:04
bütün rap clar mezara qirecek diri diri bir qün! 20.072 izlenme - 6 yıl önce paylaşmayan rap cı olsun qece rüyasına satanistler qirsin xd bu işin şakası ama bir qün o qercek olacak bütün rap clar mezara qirecek kafası kesilerek ve param parca olarak ve o zamana az kaldı sıra sizede qeleck emin olun bunu yazan tasun okumayana qosun
Satanist Kimdir?  - Sokak Röportajı 04:45
Satanist Kimdir? - Sokak Röportajı 1.671 izlenme - 2 yıl önce Sözler Köşkü sokak röportajı bu hafta satanizm nedir diye sordu? Gelen ilginç cevaplardan bazıları: şeytana tapanlar, siyah kedi, köpek, hayvan, domuz kesenler, kedi kanı içenler Bir vatandaş da imanın ateşiyle yanın çağrısında bulundu. Cehennemin gerekliliğini belirten bir genç ve satanislere camiye gelin çağrısında bulunan bir amca da videoya renk katmış.
satanist adam 00:30
satanist adam 18.367 izlenme - 8 yıl önce zavallı adam kedinin kurbanı oldu
Satanist Kimdir? Ne Yer? Ne Keserler? 04:45
Satanist Kimdir? Ne Yer? Ne Keserler? 256 izlenme - 1 yıl önce Sözler Köşkü sokak röportajı bu hafta satanizm nedir diye sordu? Gelen ilginç cevaplardan bazıları: şeytana tapanlar, siyah kedi, köpek, hayvan, domuz kesenler, kedi kanı içenler Bir vatandaş da imanın ateşiyle yanın çağrısında bulundu. Cehennemin gerekliliğini belirten bir genç ve satanislere camiye gelin çağrısında bulunan bir amca da videoya renk katmış. Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . Videolarımızdan Anında Haberdar olmak için Tıklayın : http://bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Satanist Kimdir? Ne Yer? Ne Keserler? 04:45
Satanist Kimdir? Ne Yer? Ne Keserler? 73 izlenme - 12 ay önce Sözler Köşkü sokak röportajı bu hafta satanizm nedir diye sordu? Gelen ilginç cevaplardan bazıları: şeytana tapanlar, siyah kedi, köpek, hayvan, domuz kesenler, kedi kanı içenler Bir vatandaş da imanın ateşiyle yanın çağrısında bulundu. Cehennemin gerekliliğini belirten bir genç ve satanislere camiye gelin çağrısında bulunan bir amca da videoya renk katmış. Yeni videolar için: http://bit.ly/1C6eVhv
Satanist Şakası (Şaka Şaka) 05:49
Satanist Şakası (Şaka Şaka) 1.313 izlenme - 4 yıl önce
Satanist Ferdi - Seni Dişi Olarak Görmüyorum 00:15
Satanist Ferdi - Seni Dişi Olarak Görmüyorum 312 izlenme - 12 ay önce Ferdi Yada Tayfur (Bu filmde iki tane var biri Ferdi biri Tayfur) Melis'in babası, bi de mahalleden Tebernüş uzmanla beraber danaya gireceklerdir. Tam pazarlık yapılıp malı alacaklarken Melis'in babası "-Bu sene düğelerde iş yok babuş, ben koyuna girecem kusura bakmayın" Diye bir kolpa ile bu ortaklıktan vazgeçer. Ferdi bu işe o kadar uyuz olur ki Tayyar'ın kızını kaçırıp ona azdırıcı sigara içirip küsküyü de vermez, Aziz mübarek günde yoldan çıkıp, hatunu kendi şarkılarıyla Satan'a kurban etmek için yola koyulur.
Seyircinin Arasına Girip Artistlik Yapmak (Satanist İçerir) 01:43
Seyircinin Arasına Girip Artistlik Yapmak (Satanist İçerir) 11 izlenme - 2 ay önce Slipknot'ı bilen bilir. Güzel şarkıları vardır slow parçaları pek pek iyidir. Neyse efenim bir konser gününde grubun DJ yi olan sid gardeşimiz seyircinin arasına dalmış ama mıncıklanmamış yada yumruk yememiş yeri kalmamıştır. Aslında bu videonun birde çıkışı var çıkışta kendisi hastaneye kaldırılmıştır. Hatta bu videosuda bizzat internetten bulabilirisniz.
Satanistlerin Eyleminde Olaylar Çıktı! 05:58
Satanistlerin Eyleminde Olaylar Çıktı! 508 izlenme - 3 yıl önce Satanistlerin Eyleminde Olaylar Çıktı
Satanist Keçi !!1 | Goat Simulator 19:53
Satanist Keçi !!1 | Goat Simulator 126 izlenme - 12 ay önce Canlı yayınlar Haftaiçi P.tesi - Salı ve Perşembe Akşam 8'de !! Canlı Yayın : http://www.twitch.tv/pintipanda Facebook : https://www.facebook.com/pintipanda Twitter : https://twitter.com/pintipanda Esen Kalın ^^ Oyunlar: Don't Starve, Black Mesa, Cubeworld, Deus Ex, Starcraft 2, DOTA 2, League of Legends, Alice Madness Returns, Grand Theft Auto 5, Skyrim, Counter Strike Oynadığım Oyunları Ucuza Almak için : https://www.g2a.com/r/pintipanda girip PANDA kodunu kullanabilirsiniz.
Satanist Kimdir? Ne Yer, Ne Keserler? - Sözler Köşkü 04:45
Satanist Kimdir? Ne Yer, Ne Keserler? - Sözler Köşkü 422 izlenme - 10 ay önce Sözler Köşkü sokak röportajı bu hafta satanizm nedir diye sordu? Gelen ilginç cevaplardan bazıları: şeytana tapanlar, siyah kedi, köpek, hayvan, domuz kesenler, kedi kanı içenler Bir vatandaş da imanın ateşiyle yanın çağrısında bulundu. Cehennemin gerekliliğini belirten bir genç ve satanislere camiye gelin çağrısında bulunan bir amca da videoya renk katmış.
yoncaköydeki satanist mağrası 00:20
yoncaköydeki satanist mağrası 28.036 izlenme - 8 yıl önce
Tren Kurbanı Ayaksız Minik Kedi 02:00
Tren Kurbanı Ayaksız Minik Kedi 119 izlenme - 2 yıl önce Tren Kurbanı Ayaksız Minik Kedi
recep ivedik satanist araba bölümü 03:16
recep ivedik satanist araba bölümü 59.893 izlenme - 7 yıl önce recep ivedik satanist araba bölümü [[[[ismuta]]]]
Kedi Sesiyle Game of Thrones Açılış Müziği 01:47
Kedi Sesiyle Game of Thrones Açılış Müziği 114 izlenme - 10 ay önce Game of Thrones dizisini çoğumuz biliyoruzdur. Dizinin kendisine hayran olduğumuz gibi açılış şarkısınada hayranız. İnternette keman, gitar, rock gibi versiyonları çıkan şarkının birde kedi versiyonu yapılmış. Böyrün efenim...
Pajhaa Pajeroo & Hellborn Satanist Oyuncu Şarkısı (Yiyorsa Saldır) 02:55
Pajhaa Pajeroo & Hellborn Satanist Oyuncu Şarkısı (Yiyorsa Saldır) 190 izlenme - 9 ay önce Söz Müzik : Gökhan aydın (Pajhaa Pajeroo ) Profil : https://www.facebook.com/PajhaaPajeroo Sayfa: https://www.facebook.com/PajhaPajeroo Menejer: https//www.facebook.com/zeus.cihan Klan Şarkısı Yaptırmak İçin Sayfaya Özel Mesaj Atmalısınız. bnbbnbnvnvbnvbnvnvbnvbnvbnvbnvbnvnvbnvbnvn
cradle of filth - satanict 04:54
cradle of filth - satanict 39.102 izlenme - 8 yıl önce klib manyak
**semiher-rockizm**Hem rockcıyız hem de satanist 04:21
**semiher-rockizm**Hem rockcıyız hem de satanist 4.902 izlenme - 8 yıl önce hayatının bir parçası değil hayatı rock olanlar için
1999 Akmar Baskını 02:16
1999 Akmar Baskını 773 izlenme - 7 ay önce İzlediğiniz görüntüler, 1999’da Ortaköy’de gerçekleşen ve tarihe “satanizm cinayeti” olarak geçen olaylar sonrasına aittir. Akmar Pasajı’nda polislerin düzenledikleri baskında dükkanlara nasıl girdiği ve çalışanlardan kimisini nasıl göz altına aldığı görülmektedir. Ayrıca dönemin haber kanallarının, rock ve heavy metal kültürüne ait fanzin, tişört ve aksesuarlar konusundaki yorumları dikkat çekicidir. (Güven Erkin Erkal)
cradle of fİlth 04:51
cradle of fİlth 914 izlenme - 8 yıl önce cradle of filth is real satanict
Hayatın Şifreleri - 3 Satanist Gencin İbret Veren Öyküsü 06:08
Hayatın Şifreleri - 3 Satanist Gencin İbret Veren Öyküsü 218 izlenme - 7 ay önce Televizyon ekranlarında yılın programı yapıldı. Ömer Çelakıl, Rezzan Kiraz, Zekeriya Beyaz, Ali Murat Güven ve Satanistler konulu programda ortalık birbirine girdi. Kar maskeli satanist diye çağrılan gençler sorguya çekildi. Özellikle 01,43'e dikkat ederseniz bir satanistin imana gelişine tanık olacaksınız.
hayatın şifreleri 3 satanist gencin ibret veren öyküsü 09:59
hayatın şifreleri 3 satanist gencin ibret veren öyküsü 2.589 izlenme - 4 yıl önce