Hoşgeldiniz!

savaş uçakları

Savaş Uçakları 00:37
Savaş Uçakları 22.343 izlenme - 9 yıl önce Savaş uçaklarının gösteri tatbikatından görüntüler.
En Harikası Savaş Uçakları 46:57
En Harikası Savaş Uçakları 1.226 izlenme - 10 ay önce En iyi savaş uçaklarını anlatan güzel bir belgesel olmuş günün birinde bizim savaş uçaklarımızı tanıtıcaklar
Savaş Uçakları Mali Operasyonunda 01:02
Savaş Uçakları Mali Operasyonunda 2.990 izlenme - 3 yıl önce Fransa, Mali'de muhalif militanların ilerleyişinin durdurulduğunu açıkladı.
Otoyola İnen Savaş Uçakları 01:49
Otoyola İnen Savaş Uçakları 3.398 izlenme - 10 ay önce 1991 yılında savaş egzersizleri, otoyolları da kullanan İsviçreli avcı pilotları.
Savaş Uçakları Havada Çarpıştı 01:20
Savaş Uçakları Havada Çarpıştı 1.070 izlenme - 1 yıl önce İtalyan Jetleri Havada Çarpıştı! italya'da Hava Kuvvetlerine Ait 2 Jet, Eğitim Uçuşu Sırasında Çarpıştı. italya Hava Kuvvetleri'nden Yapılan Açıklamada, Toplam Dört Mürettebat Taşıyan Jetlerin, Ülkenin Doğusunda Eğitim Uçuşu Sırasında Havada Çarpıştığı, Ormanlık Ve Dağlık Bir Bölgeye Düştüğü Bildirildi. pilotlarla Kılavuzların Çarpışmadan Önce Kendilerini Jetlerden Fırlatıp Fırlatmadıkları Henüz Bilinmiyor. Sivil Savunma Yetkilisi Susanna Balducci De Sky Tg24 Tv'ye Yaptığı Açıklamada, Ascoli Yakınında Meydana Gelen Kazada Yerde Ölen Ya Da Yaralanan Olmadığını Söyledi. Balducci, Bir İtfaiye Helikopterinin, Jetlerin Düştüğü Bölgede Çıkan Yangını Söndürmeye Çalıştığını İfade Etti.
Ukraynalıların Türk Hava Kuvvetleri İçin Yaptığı Video 01:18
Ukraynalıların Türk Hava Kuvvetleri İçin Yaptığı Video 11.199 izlenme - 4 gün önce Biliyorsunuz ki dün bazı olaylar yaşandı rus uçakları hava sahamızı ihlal etti etmedi tartışmaları yaşandı ihlal ettiğini söyleyen TSK rus uçaklarını füze ile vurarak düşürdü ve rus 1 pilot öldü diğeri yaralı deniyor. Biliyorsunuz ki Ukrayna rusyanın baş düşmanıdır hatta iç savaş mevcut rus yanlılarıyla ukraynalılar arasında ve ukraynalılar son olaylardan dolayı video hazırlamışlar izliyoruz.
Dünyanın En Pahalı Savaş Uçakları 02:40
Dünyanın En Pahalı Savaş Uçakları 1.274 izlenme - 7 ay önce DÜNYANIN EN PAHALI 9 SAVAŞ UÇAĞI İZLEYİN HAYRAN KALACAKSINIZ........ ilginç adetler ile ilgili aramalar ilginç evlilik gelenekleri ilginç adetler video ilginç evlilik adetleri dünyada ilginç adetler ilginç adetler hayatı ilginç gelenekler eski ilginç adetler ilginç evlenme adetleri güldürüyor ilginç gelenekler ile ilgili aramalar evlilik gelenekleri eski ilginç gelenekler garip gelenekler komik gelenekler erkek ilginç gelenekler ilginç gelenekler mynet ilginç gelenekler garip ilginç gelenekler video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Savaş Uçakları Vur Emriyle Havalandı 00:48
Savaş Uçakları Vur Emriyle Havalandı 847 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Suriye’ye yapacağı hava operasyonu için geri sayım başlarken, Diyarbakır 2. Hava Kuvvet Komutanlığı, 8. Ana Jet Üssü’nden havalanan 4 adet F 16 savaş uçağı sınır boyunda keşif uçuşu yaptı. Hava harekatı öncesinde Diyarbakır’dan havalanan Türk jetleri Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi ile Suriye sınırı boyunda 2 saat süreyle keşif uçuşu yaptı. Savaş uçaklarının keşif uçuşuna mühimmatlı çıktığı ve olası olumsuzluklara karşı ‘Vur’ emriyle havalandıkları belirtildi. Dün akşam havalanan ve yaklaşık 2 saat boyunca keşif uçuşu yapan Türk jetlerinin sorunsuz bir şekilde üslerine geri döndükleri belirtildi.
İsrail Savaş Uçakları Gazze'yi Vuruyor! 02:39
İsrail Savaş Uçakları Gazze'yi Vuruyor! 372 izlenme - 1 yıl önce İsrail Savaş Uçakları Gazze'yi Vuruyor!
savaş uçakları 01:29
savaş uçakları 11.192 izlenme - 7 yıl önce
Özel Kuvvetler Metina'ya Sızdı Savaş Uçakları Bombaladı 01:13
Özel Kuvvetler Metina'ya Sızdı Savaş Uçakları Bombaladı 74 izlenme - 1 ay önce Özel Kuvvetler Metina'ya Sızdı, Savaş Uçakları Bombaladı
Türk Savaş Uçakları Sınırda İHA Düşürdü 02:29
Türk Savaş Uçakları Sınırda İHA Düşürdü 17 izlenme - 1 ay önce Türk Savaş Uçakları, Sınırda İHA Düşürdü
IŞİD'in Uçakları Havalandı 00:14
IŞİD'in Uçakları Havalandı 84 izlenme - 12 ay önce İşid'in elinde 3 savaş uçağı olduğu ileri sürülüyordu. İşid'in söz konusu uçakları Halep'in kuzeyinde bulunan bir askeri havalimanında kullandığı iddia edildimişti,işte o jetlerden birisinin Suriye'nin Aleppo şehrinde tekbirler eşliğinde havalanma anının izliyoruz
Rus uçakları Azez’e Bomba Yağdırdı 02:40
Rus uçakları Azez’e Bomba Yağdırdı 4 izlenme - 5 saat önce Rus savaş uçaklarının Türkiye sınırına 7 kilometre mesafedeki Halep’in Azez ilçesine düzenlediği hava saldırısında ilk belirlemelere göre 15 kişi hayatını kaybederken, 70 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Kilis’in karşısındaki Suriye’nin Azez ilçesine Rus savaş uçakları tarafından saat 17.45 sıralarında bir mahalle hedef alınarak bomba yağdırdı. Yerel kaynaklar ilk belirlemelere göre, olay yerinde 15 kişinin hayatını kaybettiği 70 kişinin ise yaralandığını bildirdi. Azez ilçesinde elektrik olmadığı için Suriyeli yaralıların müdahale etmekte zorluk çekildiği, durumu ağır olan yaralıların Türkiye-Suriye sınırına getirilmeye başlandı. Burada hazır bekletilen ambulanslar ile Kilis Devlet Hastanesi’ne 10 kişi tedavi amaçlı getirildi. Çok sayıda yaralının da muhaliflerin kontrolünde bulunduğu hastanelere kaldırıldığı yönünde bilgiler geliyor. Kilis’te, yaşayan Suriyeliler, yakınlarından haber alabilmek için hastaneye akın etmesi sonucu kısa süreli gerginlik yaşandı.
Sesten hızlı uçabilen F-18 00:16
Sesten hızlı uçabilen F-18 589 izlenme - 3 yıl önce Sesten hızlı uçabilen bir F-18 uçağı ses duvarını kırarken
Savaş Uçaklarına Sorti Yapan Kargo Uçağı 00:38
Savaş Uçaklarına Sorti Yapan Kargo Uçağı 527 izlenme - 2 ay önce Ukrayna hava alanında bir kargo uçağı savaş uçaklarının üzerinde alçak uçuş yaptı. Devasa uçağın savaş uçaklarına adeta nazire yaptığı uçuş ilgi çekiyor.
Pkk Hedeflerine Hava Harekatı Kameraya Böyle Yansıdı 01:41
Pkk Hedeflerine Hava Harekatı Kameraya Böyle Yansıdı 164 izlenme - 4 ay önce Diyarbakır 8. Ana Jet Üssü'nden havalanan F-16 savaş uçakları ile Şırnak 23. Jandarma Tümen Komutanlığı'ndan havalanan milli yapım Atak helikopterleri bölgeyi bombaladı. Şırnak merkez Gabar Dağı’nın iç kesimlerinde bulunan ve Akçay 6'ncı Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı’na bağlı Seslice Taburu sorumluluk alanındaki Halis Tepe üs bölgesine saat 15.30 sıralarında saldırı düzenlendi. Düzenlenen saldırıda herhangi bir zayiat olmadığı öğrenildi. PKK’lılar tarafından atılan havanın yerinin tespit edilmesinden sonra Halis Tepe Üs bölgesinden teröristlerin bulunduğu alana top atışları yapıldı. KARADAN TOPLARLA, HAVADAN HELİKOPTERLE TERÖRİSTLER ATEŞ ALTINA ALINDI Karadan teröristlerin kaçış güzergahlarına top atışları yapılırken, bölgeye havadan da helikopter ve F-16 savaş uçakları gönderildi. Saldırı sonrasında Şırnak 23. Sınır Jandarma Tümen Komutanlığı'ndan havalanan helikopter teröristlerin kaçış güzergahlarını ateş altına aldı. Helikopterin teröristlerin kaçış bölgesini taraması saniye saniye amatör kameraya yansıdı. F-16 SAVAŞ UÇAKLARI MEVZİLERİ VURDU Genelkurmay Başkanlığı resmi internet sitesinden yapılan duyuruda saldırı sonrasında kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için bölgeye 2 adet F-16 Savaş uçağı gönderildiği ve tespit edilen mevzilerin vurulduğu belirtildi. Açıklamada, "Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristler tarafından, Şırnak Akçay Halis Tepe Üs bölgesine uzun namlulu silahlarla saldırıda bulunulmuştur. Yapılan silahlı saldırıya, unsurlarımız tarafından anında karşılık verilmiştir. Bilahare, iki adet F-16 uçağı ile Bölücü Terör Örgütü hedeflerine, hava harekatı düzenlenmiştir. İcra edilen hava harekatı ile, bölgede tespit edilen Bölücü Terör Örgütüne ait iki Doçka mevzii imha edilmiştir" denildi.
Eski Dostlar 03:19
Eski Dostlar 136 izlenme - 2 ay önce Windows Photo story ile yaptığım ve Türk Hava Kuvvetlerinin eskiden kullandığı savaş uçağı resimlerinden oluşan bir deneme.
savaş uçakları manyak bunlar 03:26
savaş uçakları manyak bunlar 29.003 izlenme - 8 yıl önce en iyi savaş uçakları
harika savaş uçakları 03:47
harika savaş uçakları 2.814 izlenme - 7 yıl önce savaş uçaklarından oluşmuş bir video.yorum yazmayı ihmal etmeyin . puan vermeyi de unutmayın
savaş uçakları çarpışıyor 00:22
savaş uçakları çarpışıyor 1.528 izlenme - 7 yıl önce qaraman z1ndan
İşte Savaş Uçaklarının Enkazı 01:29
İşte Savaş Uçaklarının Enkazı 538 izlenme - 9 ay önce Dün akşam Malatya’nın Akçadağ ilçesi İkinciler Mahallesi yakınlarındaki bir mevkide düşen iki savaş uçağının enkazı gün ağarınca tüm detayları ile gün yüzüne çıktı.
Savaş uçakları ile görülmemiş şov! 00:10
Savaş uçakları ile görülmemiş şov! 51 izlenme - 7 ay önce Savaş uçakları ile görülmemiş şov! ABD, Louisiana'da savaş uçakları ile yapılan gösteri nefesleri kesti.
Arap Uçakları Sana'yı Böyle Vurdu  00:30
Arap Uçakları Sana'yı Böyle Vurdu 35 izlenme - 8 ay önce Arap uçakları Sana'yı böyle vurdu Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyona bağlı savaş uçakları, Yemen’in başkenti Sana çevresindeki Scud füze mevzilerini vurdu.
 Savaş uçakları Suriye’ye acil koduyla havalandı 02:52
Savaş uçakları Suriye’ye acil koduyla havalandı 534 izlenme - 2 yıl önce 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'nda şu saatlerde hareketli anlar yaşanırken 6 adet savaş uçağı 'acil' koduyla Suriye sınır hattına doğru havalandı Diyarbakır'da bulunan 2. Hava Kuvvet Komutanlığı'nda şu saatlerde hareketli anlar yaşanırken 6 adet savaş uçağı 'acil' koduyla Suriye sınır hattına doğru havalandı.Diyarbakır'da bulunan 2. Hava Kuvvet Komutanlığı 8. Ana Jet Üssünden havalanan 6 adet F-16 savaş uçağı, Suriye sınırında keşif uçuşu yapmak için havalandı. Savaş uçaklarının havalanma sebebinin ise Suriye-Türkiye sınır hattında hareketliliğin tespit edilmesi olduğu öğrenildi. Savaş uçakları, acil koduyla havalanarak sınır hattında keşif uçuşu yaptı. Savaş uçaklarının tam mühimmat havalandığı belirtilirken, olası bir ihlalde vurma yetkisinin olduğu öğrenildi.
joınt  f 16 savaş uçakları 01:07
joınt f 16 savaş uçakları 55.287 izlenme - 9 yıl önce istersen bir izle
Gökyüzüne Kalp Çizdiler 02:17
Gökyüzüne Kalp Çizdiler 121 izlenme - 1 yıl önce Gökyüzüne Kalp Çizdiler
Yüzyılın Savaşları 14 10:49
Yüzyılın Savaşları 14 62 izlenme - 3 yıl önce Avcı Uçaklarının Savaşı - Doğu Cephesi 1914 - 1917
 Savaş uçakları PKK kampları üzerinde keşif yaptı 02:16
Savaş uçakları PKK kampları üzerinde keşif yaptı 746 izlenme - 2 yıl önce Çekilen bazı PKK'lıların Türkiye'ye giriş yapma hazırlığında olduğu istihbaratı, savaş uçaklarını harekete geçirdi. Çözüm süreci kapsamında Kuzey Irak topraklarına çekilen teröristlerden bir grubun yeniden yurda girmeye çalıştığı istihbaratını alan güvenlik kuvvetleri, PKK kampları üzerinde keşif uçuşu yaptı.8. Ana Jet Üssü'ndan havalanan 5 adet F-16 savaş uçağı, Irak'ın Kuzeyinde bulunan PKK kampları üzerinde keşif uçuşu yaptı. Kuzey Irak'ta bulunan PKK kamplarından Kandil, Zap ve Metina üzerinde keşif uçuşu yapan Türk F-16 savaş uçakları, yaklaşık 2 saat süren keşif uçuşunun ardından PKK kamplarıyla ilgili istihbarat topladı. 8 Ekim ve 9 Ekim'de ayrı ayrı keşif uçuşları gerçekleştiren F-16 savaş uçaklarının PKK'nın son günlerde sınır hattı ve kamplardaki olağan dışı hareketliliğini gözlemlemek amacıyla havalandığı belirtildi.Öte yandan, istihbarat raporlarına yansıyan bilgilere göre, geri çekilen bazı PKK'lı grubun tekrar ülkeye giriş yapmaya çalıştığı, sınır hattında bazı noktalarda beklediği belirtiliyor. Bu istihbarat üzerine uçakların Diyarbakır'dan havalanarak sınır hattında keşif uçuşu yaptığı açıklandı.
Rus Uçakları, Suriye'yi Böyle Vurdu 00:57
Rus Uçakları, Suriye'yi Böyle Vurdu 31 izlenme - 2 ay önce Rus Uçakları, Suriye'yi Böyle Vurdu Suriye'ye hava saldırısı düzenleyen Rus jetleri, bombalarını bırakırken kameraya böyle yansıdı.