Hoşgeldiniz!

sedat peker

Sedat Peker Avukatı Oynatıyor - Avukat Gel. 00:28
Sedat Peker Avukatı Oynatıyor - Avukat Gel. 736 izlenme - 11 ay önce uğur
Sedat Pekerin Adamları ! 03:09
Sedat Pekerin Adamları ! 415 izlenme - 11 ay önce uğur etiket ; sedat peker reis sedat peker reis reisin aile fotoğrafı
Sedat Peker -Reisimizin Son Videosu (Sehitler Dile Geldi 05:42
Sedat Peker -Reisimizin Son Videosu (Sehitler Dile Geldi 77 izlenme - 11 ay önce Özü Sözü Bir Olana Selam Olsun
Sedat Peker--Kavgamız Turana Kadardır... 05:29
Sedat Peker--Kavgamız Turana Kadardır... 33 izlenme - 11 ay önce BİR GÜN BU İNSANI BOYNU EĞİK GÖRÜRSENİZ, BİLİN Kİ YERE DÜŞEN BİRİNİ KALDIRMAK İÇİN EĞİLMİŞTİR... Sayın Sedat PEKER'E...
Sedat Peker'in  Düğün Görüntüleri 07:09
Sedat Peker'in Düğün Görüntüleri 1.467 izlenme - 5 ay önce Sedat Peker, cezaevinde evlendiği avukat eşi Özge Peker ile Esma Sultan Yalısı’nda düğün yaptı. Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen düğüne hem iş hem de magazin dünyasından tanıdık pek çok isim katıldı. Sedat Peker, Ergenekon Davası sebebiyle Kandıra F Tipi Cezaevi’nde tutuklu bulunduğu sırada avukatı olan Özge Yılmaz evlenmişti ve bir çocuk sahibi olmuştu. Peker, tahliye olduktan sonra eşi Özlem Peker’le nikah tazeleyerek dünya evine girdi. İstanbul’un gözde mekanlarından Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen düğüne iş ve magazin dünyasından bir çok isim katıldı. Sosyal medyada da çok konuşulan düğüne katılanlar, mekandan birbirinden ilginç fotoğraflar paylaştı.
Sedat Peker: Milli Takımı Tutuyorum 01:50
Sedat Peker: Milli Takımı Tutuyorum 12 izlenme - 2 hafta önce Son dönemlerde ismi gündemi fazlasıyla meşgul eden Sedat Peker'in hangi takımı tuttuğunu hiç merak ettiniz mi?
Sedat Peker Cadı Avını Anlatıyor 01:24
Sedat Peker Cadı Avını Anlatıyor 2.684 izlenme - 1 yıl önce Mesela 1500 senelerinde yaşayan 19 yaşında bir kız çocuğu.. İsmi Jan Dark (Jeanne d'Arc).. Fransanın İngilizler tarafından işgal edilmeye çalışıldığında , bir bölümü işgal edildiğinde Begonya Dükü tarafından gözaltına alınır ve Fransa'nın devrik kralına yardımcı olmaya çalıştığı için askerler üzerinde etkili tesiri bulunduğundan dolayı cadılık suçlamasıyla suçlanır ve yakılır. Hristiyanlık dinine göre en kötü suçlama cadılık. En iğrenç, en alttaki suçlama cadılık suçlamasıdır. Aradan 500 sene geçer.. Sene 1980'ler.. Roma Klisesinde Papa'nın başkanlığında tüm kardinallerin katılımıyla toplantı yapılır ve Jan Dark Hristiyanlık dininin en üst seviyesine getirilir. Yani Azize'lik ünvanı verilir.. Şimdi ben diyorum ki ; Eğer ben birilerinin dediği gibi organize suç lideri ve menfaat için yapıyorsam öldükten sonra da hiçbir zaman bunun iki tane iyi kelime bile olsa birilerinin ağzından duyamayacam.. Ama ben gene şuna inanıyorum.. Eğer ben samimiysem birilerine rağmen , bazı güçlere rağmen , bazı rahatsız olan egemen güçlere rağmen 500 sene geçse de ben Allah'ın adaletine inanıyorum..
Sedat Peker - Hey Gidi Hey By Daraske 05:48
Sedat Peker - Hey Gidi Hey By Daraske 11.067 izlenme - 1 yıl önce Sedat Peker Reis :)
Sayın Sedat Pekerin En Çok İzlenen Konuşması ! 04:29
Sayın Sedat Pekerin En Çok İzlenen Konuşması ! 506 izlenme - 11 ay önce uğur
Sedat Peker Rize Mitingi Gerçek Görüntüler 05:57
Sedat Peker Rize Mitingi Gerçek Görüntüler 270 izlenme - 1 ay önce Ünlü İş Adamı Sedat Peker, Fırtına Gazetesi tarafından Rize’de düzenlenen “Teröre Lanet Et, Şehidine Sahip Çık” mitingine katıldı. 13 Ekim 2015 Salı 22:14 Rize Cumhuriyet Meydanında büyük bir katılımın gerçekleştiği ve 25 binden fazla kişinin katılım sağladığı Rize mitinginde Sedat Peker’in konuşmasının tamamı 4 bölüm halinde burada. Miting sonrasında ise Sedat Peker ile tokalaşmak isteyenler büyük bir izdiham oluşturdu.
Sedat Peker ve Bilinmeyen Yönleri 03:33
Sedat Peker ve Bilinmeyen Yönleri 496 izlenme - 3 ay önce Sesleri de aliyor mu? , Ben telefonla konusurken de cekebiliyor musun? gibi ilginc sorularla kafa karistirdiktan sonra, kameran cocuga " yakisikli mi cikiyorum, cirkin mi? " sorusuyla verdigi ayarla beni benden alan, kameranin her sorulan soruya sut dokmus gibi "Evet abi" , " Cok guzel cikiyosunuz abi." gibi cevaplarina ayri bir guldugum Sedat Peker'in gunluk yasamindan bir kesit izleyeceksiniz.
Sedat Peker'in Düğün Görüntüleri 07:09
Sedat Peker'in Düğün Görüntüleri 7.813 izlenme - 5 ay önce İş adamı Sedat Peker, cezaevinde evlendiği Özge Yılmaz ile Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda düğün yaptı. Düğüne magazin ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Tutuklu bulunduğu Kandıra F Tipi Cezaevi’nde avukatı Özge Yılmaz ile evlenen iş adamı Sedat Peker, düğün yaptı. Tahliyesinin ardından eşi Özge Yılmaz’la ünlü Ortaköy Esma Sultan Yalısı’nda yaptıkları düğüne magazin ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Sedat Peker ve Özge Yılmaz çiftinin düğün törenlerinin görüntüsü, sosyal medyada paylaşıldı.
Sedat Peker - Değişmeye Çalışıyorum 06:29
Sedat Peker - Değişmeye Çalışıyorum 2.166 izlenme - 10 ay önce Star tv kanalında yapılmış olan bir proğram, adını bende bilmiyorum arkadaşlar. Sedat Peker röportajın'da değişmeye çalıştığını anlatıyor.
Sedat Peker Belgeseli Bölüm 1 08:00
Sedat Peker Belgeseli Bölüm 1 14 izlenme - 3 ay önce Sedat Pekerin kendi sayfasında aşağıdaki not ile paylaşmış : "Beykent Üniversitesi Gayrettepe Kampüsü Kavram Meslek Yüksek Okulu Radyo ve Televizyonculuk bölümü 2. Sınıf "Belgesel Yayıncılık" Dersi Ödevi Olarak, Sayın SEDAT PEKER'in Biyografik Belgeselinin 1. Bölümü (8 dakika)"
Sedat Peker’in Umre Ziyaretinden Fotoğraflar Yayınlandı 00:41
Sedat Peker’in Umre Ziyaretinden Fotoğraflar Yayınlandı 242 izlenme - 7 ay önce Sedat Peker, 3 Mayıs Türkçülük Günü'nde umre ziyaretinde bulunmak üzere Suudi Arabistan'a gitti. Peker, umre ziyaretiyle ile ilgili olarak "Umre ziyaretimi 3 Mayıs gününe aldım. Bilge lider Cennetmekan Başbuğ'un 'Türklük bedenimiz, İslamiyet ruhumuzdur' öğretisinin halen daha bize rehber olduğunu dosta, düşmana göstermek içindir" dedi. HELALLİK İSTEDİ Sosyal medya aracılığıyla sevenlerinden helallik isteyen Peker, şu ifadelere yer verdi: "Sizden helallik almak isterim. Sizler bu satırları okuduğunuz saatlerde ben Umre vazifemi yerine getirmek için yola çıkmış olacağım. Bir sebeple bana hakkınız geçtiyse lütfen hakkınızı helal edin. Eğer benim bir hakkım var ise hakkım sizlere helal olsun."
Sedat Peker , Öztürkler , Onural 04:35
Sedat Peker , Öztürkler , Onural 72 izlenme - 11 ay önce SİYAHIN KADERİ SUÇLANMAK...
sedat peker 03:33
sedat peker 106.097 izlenme - 6 yıl önce sedat pekerin bilinmeyen halleri
MHP'ye Oy Vermeyeceğim - Sedat Peker 02:17
MHP'ye Oy Vermeyeceğim - Sedat Peker 780 izlenme - 11 ay önce Cezaevinden çıktıktan sonraa ilk kez röportaj veren Sedat Reyizin MHP ve Muhsin Yazicıoğlu hakkında yaptığı açıklamalar.
Başkanlık Sistemi Gerekliliktir - Sedat Peker 05:38
Başkanlık Sistemi Gerekliliktir - Sedat Peker 26 izlenme - 3 ay önce Reisimiz Sayın Sedat PEKER Başkanlık Sisteminin gerekliliğini ve önemini açıklıyor. Dinlemekte fayda olduğunu düşünüyorum iyi seyirler.
Sedat Peker'in Teşekkür Konuşması 04:17
Sedat Peker'in Teşekkür Konuşması 464 izlenme - 5 ay önce İşadamı Sedat Peker, 8 yıl önce cezaevinde evlendiği Avukat Özge Yılmaz ile Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda muhteşem bir düğün yaptı.
Sedat Peker'e Koruma Vermişler 01:43
Sedat Peker'e Koruma Vermişler 56 izlenme - 1 ay önce Rize'de yaptığı mitingde "Oluk oluk kan akacak" sözleriyle tepki çeken ve hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'e, İzmir Emniyet Müdürlüğü tarafından 2 koruma verildiği ortaya çıktı.
sedat peker 06:26
sedat peker 57.367 izlenme - 5 yıl önce sedat peker
Sedat Peker İçin Yazılan 7 Özel Şarkı 29:27
Sedat Peker İçin Yazılan 7 Özel Şarkı 1.137 izlenme - 11 ay önce uğur Etiket ; Sedat Peker İçin Söylenen Şarkılar Sedat Peker için yazılan şarkılar Sedat Peker için yapılan şarkılar İbrahim Erbaş - Gönüllerin Reis'i Bazor Sedat Peker Özel Teoman Binyamin Bekirzade - Yaşayan Efsanedir Reis Muhammed Ali Yılmaz - Bir Adam Var Arkadaş Kadıköy Acil - Bir Umuttur Yaşamak Gökhan Özel - Mangal Yürekli Reis'im
sedat peker 04:52
sedat peker 60.731 izlenme - 6 yıl önce sedat
Yeni Sedat Peker'in Tecavüzcüye İşkence Görüntüleri 01:52
Yeni Sedat Peker'in Tecavüzcüye İşkence Görüntüleri 8.388 izlenme - 9 ay önce İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya Değerli Takipciler Sitemize Bekliyoruz İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya
Sedat Peker Şefkat Çetine Gözdağı Veriyor ! © 03:40
Sedat Peker Şefkat Çetine Gözdağı Veriyor ! © 240 izlenme - 11 ay önce uğur Şimdi soruyorum, diyorum ki ; Sayın Şefkat Çetin. Partinizin mafya ile ilişki içinde olmasını istememenize saygı duyuyorum. Bir an için kendimi organize suç lideri olduğu iddiasıyla yargılanan adam olmanın kenarına bırakıp organize suç lideri olarak kabul ediyorum. Benim düzenlediğim bir geceye katıldı diye bir insanı o partiden alma hünerini göstermenizi de ayakta saygı ile alkışlıyorum. Peki imza atma yetkisi sizin elinizde, teşkilattan sorumlu genel başkan yardımcısı sizsiniz. Sizi o görevden almak için kim o imzayı atacak? Sizin de acaba en son imzayı kendi görevinize son verirken atmanız gerekmiyor mu? Devletin resmi tahkikatıdır, benim değil. Devletin resmi kayıtlarıdır, benim değil. Bir de şunu söyleyeyim. Kişiye sormuşlar 'karşınızdakini nasıl tanırsınız?' o da demiş ki 'kendim gibi.' Çocuklarım okuma yaşına geldi, okula başlayacaklar. Aile babasıyım. Kullanılan kelimeler bir insanın kendi karakterinin yansıması olduğuna inanıyorum. Şu an ülkede iç politikada ciddi bir kargaşa var. Bu partilerin diğer partilerin sorunları var. Ben politikanın içinde taraf olmak istemiyorum. Şefkat Çetin'i sevenler veya sevmeyenler arasında taraf olmak istemiyorum. Ama şunu söylüyorum, diyorum ki; Benim ailem ve çocuklarım var. Kimseyi alakadar etmeyen bir konu ile ilgili bu şekilde yorumlar yapmak oyuncağı elinden alınmış bir çocuk gibi bağırıp, geçmişteki siyasal, politik kini uğruna o teşkilatı görevden almak doğru değildir. Derlerse ki 'biz senle uğraşacağız' Hayhay, onur şeref duyarım. Bir Amerikan atasözü şöyle diyor; 'Belaya bulaşırsan yükseklerde bulaş. Çünkü belaya yükseklerde bulaşırsan bunun kârı sen ölsen bile, senden sonra sana mutlaka ulaşacaktır. Ben kâr edebilmek adına bela çıkarmak istemiyorum. Ama söylediklerimin haricinde ketuniyet taşıyan bir insan olduğum için dahil olduğum birçok konu ile ilgili ağzımı açmayacağımı herkes bilir. Ama dahil olduğum konularda benim haricimde başka insanlarda var. Onların hayat tarzları ketuniyet değil. Belki çıkar onlar bir şey söylerler. Ondan sonraki olacak sıkıntı ve karışıklıklar, yorumlar, onlar-bunlar benim sorunum olmaz. Sadece şunu istiyorum. Lütfen ve lütfen. Çocuklarım var. Şahsıma karşı yapılan hitap tarzlarına dikkat edilsin. Ülkücüden mafya olmazmış. Ya ben ülkücü değilim ki. Veya benim mafya olduğumu nerden biliyorsunuz? Devletin böyle bir mahkeme kararı yok. Sabıkasızdır kağıdımı geçenlerde gösterdim, bazıları demiş ki; 'şov yaptı' Ya Hu ne yapayım, nasıl anlatayım? Allah aşkına yani bir yol göstersinler 'bunu yap desinler' anlatayım. Yani aklı başında bir insan olduğumu kanıtlamak için Kim 500 Milyar İster programına katılıp orda soruları mı cevaplayayım? Yani ben mafya ve organize suç, suçlamalarının haricinde başka konulara da vakıfım mı diyeyim? Sonra 500 Milyarı da alınca, derler ki; 'orayı da ayarlamış' Yani hep bir şeyler söylemek zorunda insanlar kendilerini hissediyorlar. etiket ; Sedat Peker - Şefkat çetin Şefkat çetin kimdir? MHP üst yönetiöi Sedat Peker Ülkücü mü?
Sedat Peker'den Rize'de Teröre Lanet Mitingi 05:06
Sedat Peker'den Rize'de Teröre Lanet Mitingi 8.931 izlenme - 2 ay önce Memleketi Rize’de düzenlenen “Teröre Lanet, Şehidine Sahip Çık” mitinginde hemşehrilerine seslenen Sedat Peker, neden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek verdiğini açıkladı.
koca reis  SEDAT PEKER 05:56
koca reis SEDAT PEKER 5.977 izlenme - 4 yıl önce Koca reis
sedat peker 02:23
sedat peker 30.053 izlenme - 6 yıl önce reis'e mektup
koca reis  SEDAT PEKER 05:56
koca reis SEDAT PEKER 2.379 izlenme - 4 yıl önce Koca reis