Hoşgeldiniz!

sen gülüm idun

Özcan Deniz Ft. Fahriye Evcen - Sen Yarim İdun 02:45
Özcan Deniz Ft. Fahriye Evcen - Sen Yarim İdun 2.371.376 izlenme - 3 yıl önce Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun.! alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar Söz-Müzik: Yasemin Yıldız
İntizar - Sen Yarim İdun 03:30
İntizar - Sen Yarim İdun 1.068.890 izlenme - 3 yıl önce Sen Yarim İdun şarkısı İntizar yorumu ile sizlerle.. İntizar - Sen Yarim İdun / Şarkı Sözleri sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun.! alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayirum. artık yeter senin içun ağlamayirum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bitti senin içun ağlamayirum.
Koliva - Sen Gülüm İdun 03:25
Koliva - Sen Gülüm İdun 764 izlenme - 3 yıl önce Koliva Sen Gülüm İdun - webcanavari.net - kadincaforum.net
Sen Gülüm İdun 04:23
Sen Gülüm İdun 745 izlenme - 3 yıl önce Sen Gülüm İdin
Sen Gülüm İdun 01:40
Sen Gülüm İdun 125 izlenme - 3 yıl önce Dinlerseniz Sevinirim......
Caner EREN-Sen Gülüm İdun 03:56
Caner EREN-Sen Gülüm İdun 89 izlenme - 3 yıl önce Caner EREN-Sen Gülüm İdun
Caner Eren- Sen Gülüm İdun 03:56
Caner Eren- Sen Gülüm İdun 107 izlenme - 3 yıl önce Caner EREN- Sen Gülüm İdun
Evim Sensin - Sen Yarim İdun 03:18
Evim Sensin - Sen Yarim İdun 2.179 izlenme - 2 yıl önce Sen Yarim İdun, Sen Gülüm İdun ...
Fatih Harbiye - Sen Yarim İdun 01:51
Fatih Harbiye - Sen Yarim İdun 9.839 izlenme - 2 yıl önce sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun.! alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayirum. artık yeter senin içun ağlamayirum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bitti senin içun ağlamayirum.
sen gülüm idun 06:33
sen gülüm idun 47.232 izlenme - 6 yıl önce sen varya sen
Yasemin Yıldız - Sen Yarim İdun 03:47
Yasemin Yıldız - Sen Yarim İdun 14.670 izlenme - 3 yıl önce Yasemin Yıldız - Sen Yarim İdun Türküsü türkünün Sözleri sen Gülüm İdun sevduğum İdun söz Vermuştuk Ölümüne sen Benum İdun. alnımıza Yazıldı Yar bu Kara Yazi söz Vermiştuk Tutamaduk biz Sözümüzü. bedduam Olsun Beni Hiç Unutmayasun ölene Kadar Sevduğum Yarsız Kalasun unutamam Artık Seni Hep Seveyrum senun İçun Yar Öleyrum. sen Yarim İdun sevdalim İdun ölesiye Sevdum Seni her Şeyum İdun. kader Böyle Ayırdı Bak Yollarımızı ne Yapalum Kuramaduk Yar Yuvamuzı görüyorum Bu Aşk Beni Senide Yakar ayrı Düştük Seninle Yar Sonsuza Kadar o Güzel Gözlerine Doyamayorum artık Yeter Senin İçun Ağlamayarum o Güzel Gözlerine Doyamayorum her Şey Bittu Senin İçun Ağlamayarum.
Özcan Deniz Ft. Fahriye Evcen - Sen Yarim idun 03:15
Özcan Deniz Ft. Fahriye Evcen - Sen Yarim idun 652.298 izlenme - 3 yıl önce Özcan Deniz Sen Yarim İdun Evim Sensin Film Müziği sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun. alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayirum. artık yeter senin içun ağlamayirum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bitti senin içun ağlamayirum.
Yasemin Yıldız - Sen Yarim İdun 03:47
Yasemin Yıldız - Sen Yarim İdun 3.894 izlenme - 3 yıl önce sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermuştuk ölümüne sen benum idun.! alnimiza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözümüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayorum. artık yeter senin içun ağlamayarum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bittu senin içun ağlamayarum.
Yasemin Yıldız - Sen Yârim İdun 06:33
Yasemin Yıldız - Sen Yârim İdun 2.376 izlenme - 3 yıl önce Sen Gülümdün Sevdiğimdin Söz Vermiştik Ölümüne sen Gülüm İdun , sevduğum İdun , söz Vermuştuk Ölümüne sen Benum İdun.! alnimiza Yazildi Yar bu Kara Yazi söz Vermiştuk Tutamaduk biz Sözümüzü. bedduam Olsun Beni Hiç Unutmayasun ölene Kadar Sevduğum Yarsız Kalasun unutamam Artık Seni Hep Seveyrum senun İçun Yar Öleyrum.. sen Yarim İdun , sevdalim İdun , ölesiye Sevdum Seni her Şeyum İdun.. kader Böyle Ayirdi Bak Yollarimizi ne Yapalum Kuramaduk Yar Yuvamuzi görüyorum Bu Aşk Beni Senide Yakar ayrı Düştük Seninle Yar Sonsuza Kadar o Güzel Gözlerine Doyamayorum. artık Yeter Senin İçun Ağlamayarum o Güzel Gözlerine Doyamayorum. her Şey Bittu Senin İçun Ağlamayarum.
sen gülüm idun 02:36
sen gülüm idun 165 izlenme - 4 yıl önce masum çocuk
İntizar - Sen Yarim İdun 03:31
İntizar - Sen Yarim İdun 744 izlenme - 2 yıl önce İntizar - Sen Yarim İdun Şarkı Sözleri: sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun.! alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayirum. artık yeter senin içun ağlamayirum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bitti senin içun ağlamayirum.
İntizar - Sen Yarim İdun 03:31
İntizar - Sen Yarim İdun 253 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Aşk Yağmurları Çıkış Tarihi: 14.11.2012 Arabesk Şarkı Sözleri: Sen Gülüm İdun Sevduğum İdun Söz Vermiştuk Ölümüne Sen Benum İdun Alnumuza Yazildi Yar Bu Kara Yazi Söz Vermiştuk Tutamaduk Biz Sözumüzü Bedduam Olsun Beni Hiç Unutmayasun Ölene Kadar Sevduğum Yarsız Kalasun Unutamam Artık Seni Hep Seveyrum Senun İçun Senun İçun Yar Öleyrum Sen Yarim İdun Sevdalim İdun Ölesiye Sevdum Seni Her Şeyum İdun Kader Böyle Ayirdi Bak Yollarimizi Ne Yapalum Kuramaduk Yar Yuvamuzi Görüyorum Bu Aşk Beni Senide Yakar Ayrı Düştük Seninle Yar Sonsuza Kadar O Güzel Gözlerine Doyamayirum Artık Yeter Senin İçun Ağlamayirum O Güzel Gözlerine Doyamayorum Her Şey Bitti Senin İçun Ağlamayirum
sen gülüm idun 03:55
sen gülüm idun 4.558 izlenme - 6 yıl önce sen gülüm idun sevmeyi bilene çokk güzel bi şarkı herkese benden hatıra..
sen gülüm idun 03:46
sen gülüm idun 923 izlenme - 5 yıl önce gülüm
sen gülüm idun 03:46
sen gülüm idun 147 izlenme - 5 yıl önce
temel emİr - sen gülüm İdun 02:29
temel emİr - sen gülüm İdun 319 izlenme - 6 yıl önce facebook buyuk harflerle temel emİr yazarsaniz hayran sayfasina üye olabilirsiniz
İntizar Sen Yarim İdun 03:32
İntizar Sen Yarim İdun 115.576 izlenme - 3 yıl önce Özcan Deniz veFahriye Evcen'nin baş rollerini paylaştığı, Evim Sensin film müziği! İntizar Sen Yarim İdun ( Evim Sensin ) İntizar Sen Yarim İdun ( Evim Sensin ) İntizar Sen Yarim İdun Şarkı Sözleri sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermuştuk ölümüne sen benum idun.! alnimiza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözümüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayorum. artık yeter senin içun ağlamayarum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bittu senin içun ağlamayarum.
Furkan Karakaya - Sen Yarim İdun 02:31
Furkan Karakaya - Sen Yarim İdun 17 izlenme - 7 ay önce https://www.facebook.com/furkankarakaya52 https://www.youtube.com/user/cotyorali52/videos https://instagram.com/furkankarakaya52/ Yasemin Yıldız - Sen Yarim İdun Sen gülüm idun , Sevduğum idun , Söz vermiştuk ölümüne Sen benum idun.! Alnumuza yazildi yar Bu kara yazi Söz vermiştuk tutamaduk Biz sözumüzü. Bedduam olsun beni hiç unutmayasun Ölene kadar sevduğum yarsız kalasun Unutamam artık seni hep seveyrum Senun içun senun içun yar öleyrum.. Sen yarim idun , Sevdalim idun , Her şeyum idun.. Kader böyle ayirdi bak yollarimizi Ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi Görüyorum bu aşk beni senide yakar Ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar O güzel gözlerine doyamayirum. Artık yeter senin içun ağlamayirum O güzel gözlerine doyamayorum. Her şey bitti senin içun ağlamayirum.
Çiğdem Gürdal - Sen Yarim İdun 04:06
Çiğdem Gürdal - Sen Yarim İdun 225 izlenme - 1 yıl önce Şarkı sözleri, Sen gülüm idun , sevduğum idun , Söz vermuştuk ölümüne sen benum idun.! Alnimiza yazildi yar bu kara yazi Söz vermiştuk tutamaduk biz sözümüzü. Bedduam olsun...
Sen Yarim İdun (karaoke) 03:30
Sen Yarim İdun (karaoke) 1.775 izlenme - 1 yıl önce Sen Yarim İdun (karaoke) Şarkı Sözleri (lyrics): Sen Gülüm İdun Sevduğum İdun Söz Vermiştuk Ölümüne Sen Benum İdun Alnumuza Yazildi Yar Bu Kara Yazi Söz Vermiştuk Tutamaduk Biz Sözumüzü Bedduam Olsun Beni Hiç Unutmayasun Ölene Kadar Sevduğum Yarsız Kalasun Unutamam Artık Seni Hep Seveyrum Senun İçun Senun İçun Yar Öleyrum Sen Yarim İdun Sevdalim İdun Ölesiye Sevdum Seni Her Şeyum İdun Kader Böyle Ayirdi Bak Yollarimizi Ne Yapalum Kuramaduk Yar Yuvamuzi Görüyorum Bu Aşk Beni Senide Yakar Ayrı Düştük Seninle Yar Sonsuza Kadar O Güzel Gözlerine Doyamayirum Artık Yeter Senin İçun Ağlamayirum O Güzel Gözlerine Doyamayorum Her Şey Bitti Senin İçun Ağlamayirum
Özcan Deniz - Sen Yarim İdun 02:45
Özcan Deniz - Sen Yarim İdun 193 izlenme - 9 ay önce Özcan Deniz - Sen Yarim İdun Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun.! alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalım idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayirum. artık yeter senin içun ağlamayirum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bitti senin içun ağlamayirum.
Sen Yarim İdun - İki Kelime 04:06
Sen Yarim İdun - İki Kelime 278 izlenme - 10 ay önce şarkı sözleri Sen gülüm idun , sevduğum idun , Söz vermuştuk ölümüne sen benum idun.! Alnimiza yazildi yar bu kara yazi Söz vermiştuk tutamaduk biz sözümüzü. Bedduam olsun beni hiç unutmayasun Ölene kadar sevduğum yarsız kalasun Unutamam artık seni hep seveyrum Senun içun yar öleyrum.. Sen yarim idun , sevdalim idun , Ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. Kader böyle ayirdi bak yollarimizi Ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi Görüyorum bu aşk beni senide yakar Ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar O güzel gözlerine doyamayirum. Artık yeter senin içun ağlamayirum O güzel gözlerine doyamayirum. Her şey bittu senin içun ağlamayirum. Solist Çiğdem Gürdal Kanun Ahmet Baran Ud Kamuran Umuzdaş Keman Evren Turna Viyolonsel Sadık Atakan Atabey Perküsyon Burak Çakır İki Kelime Gaziantep Konserinden...
yasemin yıldız sen gülüm idun 03:34
yasemin yıldız sen gülüm idun 37.693 izlenme - 6 yıl önce yasemin yıldız - sen gülüm idun
yasemin yıldız sen gülüm idun 03:54
yasemin yıldız sen gülüm idun 1.456 izlenme - 4 yıl önce yasemin yıldız sen gülüm idun
Evim Sensin - Sen Yarim İdun (Orjinal Soundtrack) 03:18
Evim Sensin - Sen Yarim İdun (Orjinal Soundtrack) 973 izlenme - 2 yıl önce Evim Sensin - Sen Yarim İdun (Orjinal Soundtrack) Söz - Müzik: Yasemin Yıldız Düzenleme: Yıldıray Gürgen - Berkay Şenol Şarkı Sözü: sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun.! alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar o güzel gözlerine doyamayirum. artık yeter senin içun ağlamayirum o güzel gözlerine doyamayorum. her şey bitti senin içun ağlamayirum.