Hoşgeldiniz!

sensiz kaldım

Sensiz Kaldım 02:29
Sensiz Kaldım 432 izlenme - 2 yıl önce sensiz kaldım
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:22
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 309.958 izlenme - 6 yıl önce hülya avşarın sesı kotudur desem hepnız katılırsınız belkı ama burda o kadar guzel seslendırmıs kı hülya avşar semsiz kaldım Hülya Avşar Doğum Yeri: Edremit, Balıkesir Doğum Tarihi: 08.10.1963 Boy : 1.62 m Takma Adı : Avşar Kızı Onu Ünlü Yapan Ne? 1983: Bulvar Gazetesinin düzenlediği güzellik yarışmasında birinci olmuştu.
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:27
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 4.716 izlenme - 2 yıl önce Yarası Saklım (1995) - TEMPA TÜM ELEKTRİKLİ geceler karanlık kabuslar üzerimde yine dertlerimle ben başbaşayım gözlerin cağırmıyor sözlerin avutmuyor kadere küsmüş gönlüm yapayanlızsın söyle bana sensizlik neden bu kadar zor günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor senle dolu günlerimi kalbime gömdüm içimde kalan sevgi seni düşlüyor sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor vurdun gittin insafsız hiçmi için YANMIYOR..
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:27
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 5.407 izlenme - 4 yıl önce
Suat Suna - Sensiz Kaldım 05:41
Suat Suna - Sensiz Kaldım 4.115 izlenme - 4 yıl önce
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:21
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 169 izlenme - 2 ay önce İlk çıktığı zamanlarda dilimize dolanmış, sevgilimize söylediğimiz şarkıların başında gelmiştir. Söz&müzik Suat Suna'ya ait olan bu şarkı Hülya Avşar'a kaybettiği popülerliliğini yeniden kazandırmıştır. Hala dillerde hafiften mırıldanmaları mevcuttur.
Sensiz Kaldım - Hülya Avşar 05:28
Sensiz Kaldım - Hülya Avşar 2.207 izlenme - 3 yıl önce Sensiz Kaldım Hülya Avşar
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:22
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 1.108 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Özdemir
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:27
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 598 izlenme - 2 yıl önce Yarası Saklım (1995) - TEMPA TÜM ELEKTRİKLİ Şarkı Sözleri: Geceler karanlık Kabuslar üzerimde Yine dertlerimle ben başbaşayım Gözlerin çağırmıyor Sözlerin avutmuyor Kadere küsmüş gönlüm yapayanlızım Söyle bana sensizlik neden bu kadar zor Günlerim çekilmiyor Yaşamak çok zor Senle dolu günlerimi kalbime gömdüm İçimde kalan sevgi Seni düşlüyor… Sensiz kaldım İnanki dünyama gün doğmuyor Günahım neydi Tanrım Hasretin çekilmiyor Yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor Vurdun gittin insafsız Hiç mi için yanmıyor…
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:21
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 214 izlenme - 1 yıl önce Sensiz Kaldım - Şarkı Sözleri: geceler karanlık kabuslar üzerimde yine dertlerimle ben başbaşayım gözlerin cağırmıyor sözlerin avutmuyor kadere küsmüş gönlüm yapayanlızsın söyle bana sensizlik neden bu kadar zor günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor senle dolu günlerimi kalbime gömdüm içimde kalan sevgi seni düşlüyor sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor vurdun gittin insafsız hiçmi için YANMIYOR..
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:21
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 1.323 izlenme - 4 yıl önce Facebook sayfamız açılmıştır . https://www.facebook.com/kralmatematikciVideoMuzikKanali
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:27
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 102 izlenme - 8 ay önce Çıkış Tarihi: 1995 Şarkı Sözleri: geceler karanlık kabuslar üzerimde yine dertlerimle ben başbaşayım gözlerin cağırmıyor sözlerin avutmuyor kadere küsmüş gönlüm yapayanlızsın söyle bana sensizlik neden bu kadar zor günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor senle dolu günlerimi kalbime gömdüm içimde kalan sevgi seni düşlüyor sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor vurdun gittin insafsız hiçmi için YANMIYOR..
Sensiz Kaldım - Hulya Avşar 05:27
Sensiz Kaldım - Hulya Avşar 103 izlenme - 11 ay önce Şarkı Sözleri (lyrics): geceler karanlık kabuslar üzerimde yine dertlerimle ben başbaşayım gözlerin cağırmıyor sözlerin avutmuyor kadere küsmüş gönlüm yapayanlızsın söyle bana sensizlik neden bu kadar zor günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor senle dolu günlerimi kalbime gömdüm içimde kalan sevgi seni düşlüyor sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor vurdun gittin insafsız hiçmi için YANMIYOR..
Suat Suna - Sensiz Kaldım 05:48
Suat Suna - Sensiz Kaldım 53 izlenme - 12 ay önce Suat Suna-Sensiz kaldım Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Geceler karanlık Kabuslar üzerimde Yine dertlerimle ben başbaşayım Gözlerin çağırmıyor Sözlerin avutmuyor Kadere küsmüş gönlüm yapayanlızım Söyle bana sensizlik neden bu kadar zor Günlerim çekilmiyor Yaşamak çok zor Senle dolu günlerimi kalbime gömdüm İçimde kalan sevgi Seni düşlüyor... Sensiz kaldım İnanki dünyama gün doğmuyor Günahım neydi Tanrım Hasretin çekilmiyor Yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor Vurdun gittin insafsız Hiç mi için yanmıyor...
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 04:36
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 32 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Kişiye Özel - Haute Couture Çıkış Tarihi: 10.11.2009 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: geceler karanlık kabuslar üzerimde yine dertlerimle ben başbaşayım gözlerin cağırmıyor sözlerin avutmuyor kadere küsmüş gönlüm yapayanlızsın söyle bana sensizlik neden bu kadar zor günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor senle dolu günlerimi kalbime gömdüm içimde kalan sevgi seni düşlüyor sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor vurdun gittin insafsız hiçmi için YANMIYOR..
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:25
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 634 izlenme - 4 yıl önce
Suat Suna - Sensiz Kaldım 05:40
Suat Suna - Sensiz Kaldım 4 izlenme - 6 ay önce Suat Suna - Sensiz Kaldım Şarkı Sözleri: Geceler karanlık kabuslar üzerimde Yine dertlerimle ben başbaşayım Gözlerin çağırmıyor sözlerin avutmuyor Kadere küsmüş gönlüm yapayalnızım Söyle bana sensizlik neden bu kadar zor Günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor Senle dolu günlerimi kalbime gömdüm İçimde kalan sevgi seni düşlüyor Sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor Günahım neydi Tanrım hasretin çekilmiyor Yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor Vurdun gittin insafsız Hiç mi için yanmıyor
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:25
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 9 izlenme - 6 ay önce Hülya Avşar - Sensiz Kaldım Şarkı Sözleri: geceler karanlık kabuslar üzerimde yine dertlerimle ben başbaşayım gözlerin cağırmıyor sözlerin avutmuyor kadere küsmüş gönlüm yapayanlızsın söyle bana sensizlik neden bu kadar zor günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor senle dolu günlerimi kalbime gömdüm içimde kalan sevgi seni düşlüyor sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor vurdun gittin insafsız hiçmi için YANMIYOR..
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:27
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 260 izlenme - 2 yıl önce Yarası Saklım (1995) - TEMPA TÜM ELEKTRİKLİ
Sensiz Kaldım - Piyano Versiyonu 02:22
Sensiz Kaldım - Piyano Versiyonu 326 izlenme - 3 yıl önce Sensiz Kaldım - Piyano Versiyonu
Suat Suna - Sensiz Kaldım 05:48
Suat Suna - Sensiz Kaldım 144 izlenme - 2 yıl önce Suat Suna -Sensiz Kaldım Yükleyen-Mustafa Özdemir
Suat Suna - Sensiz Kaldım 05:43
Suat Suna - Sensiz Kaldım 118 izlenme - 2 yıl önce Suat Suna - Sensiz Kaldım
Serseri Aşık - Sensiz Kaldım 02:40
Serseri Aşık - Sensiz Kaldım 87 izlenme - 3 yıl önce Serseri Aşık - Sensiz Kaldım
Bengü - Sensiz Kaldım 04:04
Bengü - Sensiz Kaldım 2.875 izlenme - 4 yıl önce
Bengü - Sensiz Kaldım 04:03
Bengü - Sensiz Kaldım 279 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Taktik Çıkış Tarihi: 26.06.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir kere sevdim seni, çektin gittin Hem bana hem kendine eziyet ettin... Anlatılmaz bir duygu bu Neden Allahım? Bu aşk içimde oldu olalı Yarım kaldım... Sensiz kaldım her anımda halime acıyorum Anlamı olmayan bütün aşklarda Hep bizi yaşıyorum... Bilmeden sevdim seni, pişman ettin Hem bana hem kendine eziyet ettin... Anlatılmaz bir duygu bu Neden Allahım? Bu aşk içimde oldu olalı Yarım kaldım... Sensiz kaldım her anımda halime acıyorum Anlamı olmayan bütün aşklarda Hep bizi yaşıyorum...
SENSiZ COK YANLIZ KALDIM 03:48
SENSiZ COK YANLIZ KALDIM 6.105 izlenme - 7 yıl önce MAVi KIYAMET
Yine Sensiz Kaldım Ben 01:36
Yine Sensiz Kaldım Ben 1.603 izlenme - 3 yıl önce Yine Sensiz Kaldım Ben
Hülya Avşar Sensiz Kaldım 05:28
Hülya Avşar Sensiz Kaldım 1.210 izlenme - 3 yıl önce Hülya Avşar Sensiz Kaldım -
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:27
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 638 izlenme - 2 yıl önce Yarası Saklım (1995) - TEMPA TÜM ELEKTRİKLİ geceler karanlık kabuslar üzerimde yine dertlerimle ben başbaşayım gözlerin cağırmıyor sözlerin avutmuyor kadere küsmüş gönlüm yapayanlızsın söyle bana sensizlik neden bu kadar zor günlerim çekilmiyor yaşamak çok zor senle dolu günlerimi kalbime gömdüm içimde kalan sevgi seni düşlüyor sensiz kaldım inan ki dünyama gün doğmuyor günahım neydi tanrım hasretin çekilmiyor yüzünü görmeden acılarım tükenmiyor vurdun gittin insafsız hiçmi için YANMIYOR..
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 05:27
Hülya Avşar - Sensiz Kaldım 137 izlenme - 2 yıl önce Sensiz Kaldım (Hülya Avşar)