Hoşgeldiniz!

seri katiller

Afrikadaki Seri Katiller 45:50
Afrikadaki Seri Katiller 214 izlenme - 10 ay önce ALLAHIN (C,C) BİZE VERDİĞİ DOĞA HAYATININ GÜZELLİĞİNİN BİR PARÇASI HAYVANLAR ALEMİ http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK +GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE ----------------------------------
TÜRKİYEDEKİ SERİ KATİLLER BÖLÜM 1 01:51
TÜRKİYEDEKİ SERİ KATİLLER BÖLÜM 1 11 izlenme - 2 hafta önce TÜRKİYEDEKİ SERİ KATİLLE bilgileri aldığım sitenin linki http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/38845-yasam-turkiye-nin-seri-katilleri/ videonun devamı gelicektir https://www.youtube.com/channel/UCiUuHDrmUg3UysFFj4mdLCQ yotube kanalımıda takip ederseniz çok iyi olur kendinize çok iyi bakın iyi günler
En Kötü Kadın Seri Katiller 03:32
En Kötü Kadın Seri Katiller 102 izlenme - 5 ay önce bu videoda seri kadın katilleri izleyeceksiniz.tam 10 seri katilin neler yaptıklarını yazılı bir şekilde göreceksiniz. korku filmi tadında bir videodur. bilginiz olsun.
Kadın Seri Katiller ile Erkek Seri Katiller Arasındaki 11 Fark 02:16
Kadın Seri Katiller ile Erkek Seri Katiller Arasındaki 11 Fark 7 izlenme - 4 ay önce VİDEO KANALIMIZ : https://www.youtube.com/user/cobanefsane The Washington Post'un yaptığı araştırmanın sonuçları. Katillerin kişilik analizleri yapılıp benzer ve farklı yönler ortaya konmuş. Dünyada bilinen 200 civarı kadın seri katil olduğu belirtiliyor. Erkek sayısı bunun yaklaşık 15 katı kadar.
Seri Katil Mezarlıkta Avlanıyor(Türkiye) 02:01
Seri Katil Mezarlıkta Avlanıyor(Türkiye) 29 izlenme - 4 ay önce Seri Katil Mezarlıkta Avlanıyor.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM’deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu farkeden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve “Scan Etmek” adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncu oyununda bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli. Doksanlar dizisinin Alper’inin 1.86 boyunda ve 40 kilo olduğunu, açık bir tene ve kahverengi gözlere sahip olduğunu da belirtelim.
Trabzonspor Basınından Hekemlere Sert Tepki: Seri Katiller 01:42
Trabzonspor Basınından Hekemlere Sert Tepki: Seri Katiller 9 izlenme - 2 ay önce Son 3 maçından da mağlubiyetle ayrılan Trabzonspor'da yerel basın "Seri katiller! Önce Cüneyt Çakır sonra Süleyman Abay 6 puanımızı gasp etti." manşetini attı.
Seri Katiller https://www.youtube.com/watch?v=cyPnw2T0gQ8 00:32
Seri Katiller https://www.youtube.com/watch?v=cyPnw2T0gQ8 23 izlenme - 6 ay önce Videonun devamını izlemek için tıklayın arkadaşlar; https://www.youtube.com/watch?v=cyPnw2T0gQ8 Uyarı: Dikkat korku öğeleri içerir. 18 yaşından küçüklerin izlemesi sakıncalıdır. Videomuzda izleyeceğiniz bir çok seri katil aslında bizlere yabancı değil. Bir çok korku filmi onlardan esinlenerek çekildi. Kuzuların Sessizliği, Testere Teksas Katliamı ve daha niceleri. İşte size bu filmlere konu olmuş, kurbanlarına akıl almaz, kan donduran yöntemler uygulayan 5 seri katilin hikayesi. İyi seyirler. Seri katil, anormal kişisel bozukluklar sonucu, 30 günden daha uzun bir zaman diliminde ve arada bekleme dönemleri de olacak şekilde 3 veya daha fazla insanı öldüren kişidir. Wikipedia.
Seri Katiller - Floransa Canavarı  (Türkçe Belgesel HD) 40:35
Seri Katiller - Floransa Canavarı (Türkçe Belgesel HD) 75 izlenme - 8 ay önce Soluk soluğa izleyeceğiniz muhteşem bir belgesel serisi daha. Discovery Televizyonu tarafından hazırlanan Seri Katiller belgesel serisinin bu bölümünde Floransa Canavarı 'nı izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/user/belgesel... türkçe belgesel, hd belgesel, türkçe hd belgesel, seri katiller, seri katiller belgesel, Seri Katiller - Floransa Canavarı, Discovery Channel belgesel, türkçe dublaj belgesel, polisiye belgesel, gangaster belgeselleri İtalya'nın Floransa kentinde 20 yıl boyunca çözülemeyen korkunç olaylar zincirini belgesel haline getiren Discovery channel'in 20 yıl boyunca süren bu gizemin sırlarını ortaya çıkarıyor.
AFRİKADAKİ SERİ KATİLLER BELGESEL (Dünyanın En Vahşi Hayvanları) 45:50
AFRİKADAKİ SERİ KATİLLER BELGESEL (Dünyanın En Vahşi Hayvanları) 2.092 izlenme - 9 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayın! izlesene.com/maykop
İşlediği Cinayetlerle Psikopatlara Taş Çıkartacak Çocuk Katiller 05:44
İşlediği Cinayetlerle Psikopatlara Taş Çıkartacak Çocuk Katiller 55 izlenme - 5 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 çocuk katiller ile ilgili aramalar çocuk katilleri çocuk seri katiller katiller güncel haberler yamyam katiller seri katiller çocuk seri katiller ile ilgili aramalar katil bebek serisi seri katiller oyunu en ünlü seri katiller türk seri katiller seri katiller belgeseli seri katiller 2 seri katiller filmi adnan çolak türk seri katiller çocuk katilleri ile ilgili aramalar bebek katilleri çocuk cinayetleri çocuk katiller ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Kill The Bad Guy 1 - Psikopat 06:04
Kill The Bad Guy 1 - Psikopat 27 izlenme - 1 yıl önce İleride Seri Katil Olmak İsteyenlerin Oyanayacağı Bir Oyun Killthebadguy :d
Ünlü Seri Katiller Tarafından Yapılmış 10 Ürkütücü Tablo 02:22
Ünlü Seri Katiller Tarafından Yapılmış 10 Ürkütücü Tablo 2 izlenme - 4 ay önce VİDEO KANALIMIZ : https://www.youtube.com/user/cobanefsane Seri katillerin de sanatçı yönlerinin olduğunu gösteren eserler. Aralarında Manson ve Gacy'nin tabloları da var. Bazıları içlerindeki şiddeti tablolarına da yansıtmış. Bir kısmı ise daha aydınlık şeyler çizmişler.
Ünlü Seri Katiller Tarafından Yapılmış 10 Ürkütücü Tablo 01:29
Ünlü Seri Katiller Tarafından Yapılmış 10 Ürkütücü Tablo 27 izlenme - 4 ay önce
seri katil 00:50
seri katil 1.478 izlenme - 6 yıl önce
en ünlü serii katiller 06:11
en ünlü serii katiller 1.435 izlenme - 6 yıl önce en ünlü seri katillerin hayatlarından kesitler ve resimleri
Dünyanın En Büyük 5 Psikopatı 02:00
Dünyanın En Büyük 5 Psikopatı 406 izlenme - 3 ay önce Dünyanın en büyük 5 psikopatı işte bunlar. Dünyanın en ünlü seri katilleri ve işledikleri suçlar. Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edin Facebook Hesabım: https://goo.gl/kpY46d Facebook Sayfam: https://goo.gl/kiFWWh İnstagram Hesabım: https://goo.gl/U0QujQ Twitter Hesabım: https://goo.gl/moLvK8 Evdeki Oyuncu Kanalım: https://goo.gl/z9Cn42 Bilgi kasam kanalımda, dünyanın en ilginç bilgileri, enteresan, tuhaf, sıra dışı, akıl almaz konuları ve en önemlisi kaliteli görüntülü videolar ile buradayım. Seslendirmeleri kendim yapıyorum. Profesyonel değilim tabi ki. Fakat kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum.
İşlediği Cinayetlerle Psikopatlara Taş Çıkartacak Çocuk Katiller 05:44
İşlediği Cinayetlerle Psikopatlara Taş Çıkartacak Çocuk Katiller 241 izlenme - 9 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDu... çocuk katiller ile ilgili aramalar çocuk katilleri çocuk seri katiller katiller güncel haberler yamyam katiller seri katiller çocuk seri katiller ile ilgili aramalar katil bebek serisi seri katiller oyunu en ünlü seri katiller türk seri katiller seri katiller belgeseli seri katiller 2 seri katiller filmi adnan çolak türk seri katiller çocuk katilleri ile ilgili aramalar bebek katilleri çocuk cinayetleri çocuk katiller ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Seri Katil Nedir? 04:30
Seri Katil Nedir? 4 izlenme - 3 gün önce Pancar Tarlası Sunar. Videolarımızın devamı için kanalımıza Abone olmayı unutmayınız. Kevin MacLeod sanatçısının Come Play with Me adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1400042 Sanatçı: http://incompetech.com/ Seri katil , aynı şekilde ve aynı yöntemlerle 30 günden daha uzun bir zaman diliminde üç ve üçten fazla cinayet işleyen kişilere denir. Her çok sayıda cinayet işleyen seri katil olarak adlandırılamaz.Örneğin ani bir cinnet geçirerek önüne geleni öldüren bir kişi seri katil değildir. Seri katil, ne yapacagini onceden bilen, buyuk ihtimalle seri katil olmayi isteyen ve bundan yogun bir haz alan insandir. Seri katiller ,durdurulana,ölene veya misyonunu tamamlayana kadar öldürmeye devam ederler,ancak her cinayetlerinden sonra bir sakinlesme donemine girerler. Bu bekleme dönemleri kimi katile gore birkac gun, kimine gore de bir kaç yil olabilir. Bu kişilerde karakter ve kişilik bozukluğunun bulunduğu söylenir. Tarihçi kriminolojistler tarih boyunca birçok kendine has seri katil olayının olduğunu ancak bunların doğru bir şekilde kaydedilmediklerini düşünmektedirler. Bazı kaynaklar kurtadam ve vampir hikâyelerinin kaynağının ortaçağda yaşamış ve zamanla efsaneleşmiş seri katillerden esinlenildiğini vurgulamaktadırlar.Tarihte seri katil olarak adlandırılan ilk kişiler Gilles dö Rais ve Elizabeth Bathory’dir.15.ci yüzyılda Avrupa'nın en varlıklı kişilerinden olan Gilles de Rais, köylü çocukları, özellikle de genç erkekleri, çevre köylerden toplayıp şatosuna davet ediyor ve daha sonra cinsel tacizde bulunuyor ve öldürüyordu. Tahmini kurban sayısının 140 ile 800 arasında olduğu tahmin edilmektedir.Macar aristokrat Elizabeth Báthory ise 1610 yılında tutuklanıncaya kadar 650'ye yakın kız çocuğuna ve genç kadına işkence edip öldürmüş ve gençlik iksiri olarak gördüğü kanlarıyla banyo yapmıştır. Tüm zamanların en meşhur seri katili olarak ise 1888 yılında Londra’da 20 hayat kadınını vahşice öldüren karındeşen jack’tir. Karındeşen Jack Kurbanlarını önce boğazlayarak etkisiz hale getiriyor daha sonra da boğazını kulaklarına kadar kesiyordu.
Dünyanın En Şeker Seri Katili 04:13
Dünyanın En Şeker Seri Katili 21 izlenme - 3 ay önce Seri katiller serimize devam ediyoruz. Dünyanın en şeker seri katili Dean Corll'un hikayesi görenleri şaşkına çeviriyor. Her akşam saat 21:00'da YouNow üzerinde canlı yayın yapıyorum. YouNow Canlı Yayın Linki https://goo.gl/RzuFWb Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın Abone ol: http://goo.gl/swRNWI Oyun Kanalım: https://goo.gl/z9Cn42 Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edin Facebook Hesabım: https://goo.gl/kpY46d Facebook Sayfam: https://goo.gl/kiFWWh İnstagram Hesabım: https://goo.gl/U0QujQ Twitter Hesabım: https://goo.gl/moLvK8 1939 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Indiana eyaletinde dünyaya geldi. 11 Yaşındayken ailesi boşanmış ve annesiyle birlikte Teksas’a taşınmıştı. Okul hayatında başarılıydı, fakat çeşitli kalp rahatsızlıkları geçiren depresif bir çocuktu. Annesi ikinci evliliğini de yapmış fakat boşanmıştı. Annesi ile açtıkları şeker dükkanı bir şeker fabrikasına dönüşmüştü. Dean yoksul çocuklara ve öksüzlere yaptığı yardım kampanyalarıyla hem de kendisinin reklamını yapmış, basın tarafından “Şeker Adam” olarak nitelendirilmiştir. Bu dönemde kısa süreliğine orduya katılan Dean, eşcinsel eğilimleri olduğu gerekçesiyle ordudan uzaklaştırıldı. Fabrikasının başına döndüğünde çocuklara yardımlarda bulunmaya devam etti. Hakkında bir kaç cinsel istismar suçlaması yapılmış özellikle erkek çocuklara ilgi duyduğu iddiaları günden güne yayılmıştı. Bir kaç erkek çocuğun ailelerinin şikayetleri üzerine sorgulanmış ancak serbest bırakılmıştı. İşlerin kötüye gitmesinden dolayı 1968'de şeker fabrikasını kapatmış, annesinin üçüncü evliliği yapması üzerine ailesinden kopmuş ve eğitim aldığı elektrik mühendisliği mesleğini icra etmeye başlamıştı. Dean Corll, 8 Ağustos 1973'te 18 yaşındaki Elmer Wayne Henley tarafından öldürülmüştür. Dean'in işlediği korkunç cinayetler, onu öldüren Elmer Wayne'ın polisi arayıp onu öldürdüğünü itiraf etmesiyle gün yüzüne çıkmış, Dean yargılanamadan ölmüştür. Sonradan Dean ile suç ortaklığı yaptığı ortaya çıkan Wayne'ın ifadelerine göre birlikte düzenledikleri çocuk partileri ve işkence seansları için Dean'e getirdiği her çocuk başına 200 dolar aldığını itiraf etmiştir. Sadistik cinsel eğilimler gösteren Dean, küçük çocukları bağlayıp onlara işkenceler yaptıktan sonra tecavüz ediyor ve öldürüyordu. Bir gün düzenledikleri bir uyuşturucu partisinde diğer çocuklar gibi kendisini bağlamaya çalışan Dean'e öfkelenen Wayne aynı akıbete uğrayacağını düşünerek Dean'i 22 kalibrelik tabancayla öldürmüştü. 6 cinayetten suçlu bulunan Wayne'de ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştır. 27 çocuğun katili olan "Şeker Adam" lakaplı Dean Corll'un, öldürüldükten sonra ortaya çıkan korkunç seri cinayetleri bir çok korku filmine esin kaynağı olmuştur. Kevin MacLeod sanatçısının Artifact - The Dark Contenent adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/ "Hitman" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Bilgi kasam kanalımda, dünyanın en ilginç bilgileri, enteresan, tuhaf, sıra dışı, akıl almaz konuları ve en önemlisi kaliteli görüntülü videolar ile buradayım. Seslendirmeleri kendim yapıyorum. Profesyonel değilim tabi ki. Fakat kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum.
Dünya'nın En Psikopat 10 Seri Katili 09:22
Dünya'nın En Psikopat 10 Seri Katili 119 izlenme - 8 ay önce Dünya'nın En Psikopat 10 Seri Katilinin yer aldığı bol kanlı bir videoyla beraberiz. Yazılanların tamamı 0 gerçektir. Bu listeye girebilecek daha birçok katil olduğunu ve hepsinin mide kaldırmaz vukuatlarını tek tek okuduğumu belirtmek isterim:) Videoyu kesintisiz izleyebilmeniz için elimden geleni yaptım, yazıları rahat okumanız için her seri katile 35 saniye ayırdım, ama kimi arkadaşlar yine de zorlanabilirler. Videoyu durdurarak veya açıklama kısmından diledikleri kişiye tıklayarak rahatça izleyip okumaya devam edebilirler. Yorumla, öneri, düzeltme ve şikayetlerinizi belirtirseniz sevinirim. İyi seyirler. Listede yer alan seri katiller ve başladıkları dakikalar şu şekilde: 10. Andrei Romanovich Chikatilo - 0:09 9. Pedro Alonso Lopez - 1:00 8. Edmund Kemper - 1:49 7. Yavuz Yapıcıoğlu - 2:45 6. Henry Howard Holmes - 3:34 5. Carl Panzram - 4:27 4. Fritz Haarmann - 5:18 3. Edward Gein - 6:08 2. Theodore Robert Bundy - 7:00 1. Albert Fish - 7:49 Kaynaklar: Youtube, wikipedia, korkusitesi.com, yahoo groups Müzik: 1) John Introduces Himself - Teknoaxe (CC) 2) Mary Returns from the Dead - Teknoaxe (CC) Efekt: RavenProDesign Youtube Channel http://www.youtube.com/RavenProDesign 1 şey hakkında 10 şey Diğer videolar için abone olmayı unutmayın: www.facebook.com/eniyi10s www.twitter.com/eniyi10s İlgili aramalar: seri katiller seri katilli filmler seri katillerin hayatı seri katiller arşivi seri katiller belgeseli seri katiller kitabı seri katiller listesi seri katiller filmi seri katilli korku filmleri seri katiller 2 seri katil sözleri seri katil filmleri izle seri katil izle seri katil belgeselleri seri katil belgeseli seri katil biyografileri seri katil carl panzram seri katil cinayetleri seri katiller ve cinayetleri seri katil ed gein seri katil filmleri seri katil hayatları seri katil hannibal seri katil izle seri katil isimleri seri katil itirafları seri katil jeffrey dahmer seri katil kitapları seri katil konulu filmler seri katil kitap seri katil listesi seri katil lakapları seri katiller seri katil lopez seri katil filmleri listesi seri katil neden öldürür seri katil nickleri seri katil olayları seri katil psikolojisi seri katil psikoloji seri katil profilleri seri katil carl panzram seri katil romanları seri katil resmi seri katil replikleri seri katil ted bundy izle seri katil vikipedi seri katil video seri katil videoları seri katiller ve hayatları seri katiller ve hikayeleri seri katiller ve hayat hikayeleri seri katiller ve cinayetleri seri katiller ve sözleri seri katiller video seri katil yavuz yapıcıoğlu seri katil zeka seri katil zekası en çok insan öldüren seri katil en acımasız seri katiller yamyam seri katiller cannibalist pedofil nekrofil amerikalı seri katiller rus seri katiller alman seri katiller türk seri katiller seri katillerin özellikleri seri katiller youtube insan öldürme rekoru
The Following Trailer 03:50
The Following Trailer 6 izlenme - 7 ay önce Çok ünlü bir seri katil olan Joe Carrol, hücresinden kaçarak diğer seri katillerle iletişime geçebileceği bir ağ kurar. FBI, eski ajan Ryan Hardy'yi davaya danışmanlık yapması için göreve çağırır. 9 yıl önce Carrol'u yakalayan, onun içini dışını bilen Ajan Hardy, artık dokuz yıl önceki çevikliğine sahip değildir. Hardy'nin davası onu hem fiziksel hem de zihinsel olarak yaralamıştır. Bir ekiple beraber çalışmak zorunda kalan Hardy, uzun süre önce mesleği bırakması sebebiyle ekip tarafından çok saygı görmez. Ancak katil Carrol'ın kurduğu ağı ortaya çıkardıktan sonra, ekibe kendini kanıtlayan Hardy, Carrol'ın kaçışının gayet planlı olduğu gerçeği ile yüzleşir. Artık tek bir kişinin değil, adeta bir katiller ordusunun peşindedir. Ne yapıp edip, Carrol'ı tekrar deliğe tıkması gerek Hardy, bir yandan da onunla ilgili bir kitap yazmayı hayal eder.
İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili 07:31
İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili 516 izlenme - 5 ay önce İzlemenizi İstediğim Diğer Videom: https://www.youtube.com/watch?v=vXZq-... ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicen... TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet http://www.youtube.com/user/mrruhicen... "İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili" videosunun metni aşağıdaki gibidir: Edmund Kemper Meşhur Sözü: "Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğümde bir tarafım onunla flört etmeyi, onunla iyi vakit geçirmeyi, diğer tarafımsa kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür". 2.06 metrelik boyu ve 150 kg ağırlığı ile seri katiller içerisinde en devasa olanıdır. Henüz 15 yaşındayken nasıl bir his olduğunu merak ettiği için babaannesini ve dedesini öldürdü. Daha sonra otostop çeken üniversiteli kızların kafalarını keserek cansız bedenlerine tecavüz etmeye başladı. Öldürmeden duramıyordu, annesi uyurken çekiçle kafasına hızlıca vurdu ve suratını bir dart tahtası olarak kullandı. Bu vahşeti sonlandırmak için kendisini ihbar eden Edmun Kemper'ın zeka seviyesi çok yüksektir ve röportajlarında şaşılacak derecede mantıklı konuşur. John Wayne Gacy (Paylaço Katil) Söz: Disneyland’da görüşürüz Evli ve çocukları olan John Gacy, zeki bir iş adamıydı ve hobi olarak palyaçoluk yapıyordu. Oysa hiç kimsenin bilmediği bazı gerçekler vardı. Palyaçoluk yaparken kandırdığı erkekleri evinin bodrumuna davet ediyor, ve onları çeşitli bahanelerle bağladıktan sonra tecavüz edip yavaş-yavaş boğarak öldürüyordu. Kurbanlarını vahşice katlederken kulaklarına ölümle alakalı dehşet verici cümleler fısıldardı. Evinin altından 27 tane erkek cesedi çıkmıştır ve 1980 yılında zehirli bir iğneyle idam edilmiştir. Albert Fish "Daima başkalarına acı vermeyi arzuladım. Başkalarının bana verdiği acıyı da. Acı veren her şeyden hoşlanıyordum". Yaşlılığı ve konuşma tarzı nedeniyle ilk bakışta güvenilir biri olduğu sanılan Albert Fish, aslında insanlık tarihinin en sapkın ve şeytani psikopatıydı. Gözüne kestirdiği çocukların ailelerinin güvenini kazanıyor ve bu çocukları torunuyla tanıştırma bahanesiyle evine götürüp büyük bir şehvetle tecavüz ediyordu. Fakat onun için asıl eğlence bu çocukları öldürdükten sonra başlıyordu. Kurbanlarının etlerinin yumuşaması için onları demir ve sopa gibi aletlerle dövüyor ve vücutlarını özenle parçalıyordu. Sonra da yemeyi sevdiği bölümleri; patates, soğan ve havuç gibi sebzeler eşliğinde pişirip günlerce yiyordu. Bazen kurbanlarının kanlarını da içiyor ve gözlerini oyarak burun ve kulaklarını kesmeyi ihmal etmiyordu. Bir kurbanının ailesine kızlarını nasıl öldürüp yediğiyle alakalı hastalıklı bir mektup yazınca yakalandı ve elektrikle idam edilmeden önceki son sözü şöyleydi; "Hiç tatmadığım bu büyük zevki tatmaktan mutlu olacağım". Edward Gein Kendisine hep katı davranan annesi ölünce sapıttı. Annesini tekrar diriltebilmek için anatomi bilimini inceledi ve mezarlıklardan çaldığı cesetler üzerinde deneyler yaptı. Başarısız olunca annesinin yaşında bir kadının derisini yüzmeye karar verdi ve arada sırada kadınlığa özenerek bu deriyi annesinin eski elbiseleriyle birlikte giymeye başladı. Şüphelenen polisler Edward'ın evinde; insan derisi ile kaplanmış sandalyeler, kafatasından yapılmış çorba kaseleri, özenle kesilmiş kadın cinsel organları ve giyerek kendisini kadın gibi hissettiği insan derisinden bir elbise buldular. Jeffrey Dahmer Araştırmacı bir psikopattı ve kurbanlarına tuhaf maddeler enjekte ederek onları zombiye dönüştürmek istiyordu. Çoğu kez kafataslarını delip beyinlerine hidroklorik asit veya tuzruhu enjekte etmiş ve dayanılmaz acılar çektirmişti. Erkek kurbanlarını öldürdükten sonra ölü halleriyle cinsel ilişkiye giriyor ve cesetlerini baştanbaşa yarıp inceledikten sonra parçaları asit dolu kaplarda eriterek sıvı hale getirip tuvalete boşaltıyordu. Bir keresinde ilaçla uyuşturduğu Konerak isimli bir erkek, çıplak da olsa kaçmayı başarmış ve polis çağırmıştı. Fakat iyi bir konuşmacı olan Dahmer, Konerak'ın eşcinsel sevgilisi olduğunu ve tartışma yaşadıklarını söyleyerek ...polisleri ikna etmiş ve polisler gidince Konerak'ı parçalayarak öldürmüş ve kafatasını anı olarak saklamıştı. Her hafta 1 kişi katleden Dahmer, yakalandıktan sonra 1994'te diğer mahkumlar tarafından süpürgeyle dövülerek öldürüldü.
İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili 07:31
İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili 19 izlenme - 1 ay önce İzlemenizi İstediğim Diğer Videom: https://www.youtube.com/watch?v=vXZq-... ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicen... TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet http://www.youtube.com/user/mrruhicen... "İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili" videosunun metni aşağıdaki gibidir: Edmund Kemper Meşhur Sözü: "Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğümde bir tarafım onunla flört etmeyi, onunla iyi vakit geçirmeyi, diğer tarafımsa kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür". 2.06 metrelik boyu ve 150 kg ağırlığı ile seri katiller içerisinde en devasa olanıdır. Henüz 15 yaşındayken nasıl bir his olduğunu merak ettiği için babaannesini ve dedesini öldürdü. Daha sonra otostop çeken üniversiteli kızların kafalarını keserek cansız bedenlerine tecavüz etmeye başladı. Öldürmeden duramıyordu, annesi uyurken çekiçle kafasına hızlıca vurdu ve suratını bir dart tahtası olarak kullandı. Bu vahşeti sonlandırmak için kendisini ihbar eden Edmun Kemper'ın zeka seviyesi çok yüksektir ve röportajlarında şaşılacak derecede mantıklı konuşur. John Wayne Gacy (Paylaço Katil) Söz: Disneyland’da görüşürüz Evli ve çocukları olan John Gacy, zeki bir iş adamıydı ve hobi olarak palyaçoluk yapıyordu. Oysa hiç kimsenin bilmediği bazı gerçekler vardı. Palyaçoluk yaparken kandırdığı erkekleri evinin bodrumuna davet ediyor, ve onları çeşitli bahanelerle bağladıktan sonra tecavüz edip yavaş-yavaş boğarak öldürüyordu. Kurbanlarını vahşice katlederken kulaklarına ölümle alakalı dehşet verici cümleler fısıldardı. Evinin altından 27 tane erkek cesedi çıkmıştır ve 1980 yılında zehirli bir iğneyle idam edilmiştir. Albert Fish "Daima başkalarına acı vermeyi arzuladım. Başkalarının bana verdiği acıyı da. Acı veren her şeyden hoşlanıyordum". Yaşlılığı ve konuşma tarzı nedeniyle ilk bakışta güvenilir biri olduğu sanılan Albert Fish, aslında insanlık tarihinin en sapkın ve şeytani psikopatıydı. Gözüne kestirdiği çocukların ailelerinin güvenini kazanıyor ve bu çocukları torunuyla tanıştırma bahanesiyle evine götürüp büyük bir şehvetle tecavüz ediyordu. Fakat onun için asıl eğlence bu çocukları öldürdükten sonra başlıyordu. Kurbanlarının etlerinin yumuşaması için onları demir ve sopa gibi aletlerle dövüyor ve vücutlarını özenle parçalıyordu. Sonra da yemeyi sevdiği bölümleri; patates, soğan ve havuç gibi sebzeler eşliğinde pişirip günlerce yiyordu. Bazen kurbanlarının kanlarını da içiyor ve gözlerini oyarak burun ve kulaklarını kesmeyi ihmal etmiyordu. Bir kurbanının ailesine kızlarını nasıl öldürüp yediğiyle alakalı hastalıklı bir mektup yazınca yakalandı ve elektrikle idam edilmeden önceki son sözü şöyleydi; "Hiç tatmadığım bu büyük zevki tatmaktan mutlu olacağım". Edward Gein Kendisine hep katı davranan annesi ölünce sapıttı. Annesini tekrar diriltebilmek için anatomi bilimini inceledi ve mezarlıklardan çaldığı cesetler üzerinde deneyler yaptı. Başarısız olunca annesinin yaşında bir kadının derisini yüzmeye karar verdi ve arada sırada kadınlığa özenerek bu deriyi annesinin eski elbiseleriyle birlikte giymeye başladı. Şüphelenen polisler Edward'ın evinde; insan derisi ile kaplanmış sandalyeler, kafatasından yapılmış çorba kaseleri, özenle kesilmiş kadın cinsel organları ve giyerek kendisini kadın gibi hissettiği insan derisinden bir elbise buldular. Jeffrey Dahmer Araştırmacı bir psikopattı ve kurbanlarına tuhaf maddeler enjekte ederek onları zombiye dönüştürmek istiyordu. Çoğu kez kafataslarını delip beyinlerine hidroklorik asit veya tuzruhu enjekte etmiş ve dayanılmaz acılar çektirmişti. Erkek kurbanlarını öldürdükten sonra ölü halleriyle cinsel ilişkiye giriyor ve cesetlerini baştanbaşa yarıp inceledikten sonra parçaları asit dolu kaplarda eriterek sıvı hale getirip tuvalete boşaltıyordu. Bir keresinde ilaçla uyuşturduğu Konerak isimli bir erkek, çıplak da olsa kaçmayı başarmış ve polis çağırmıştı. Fakat iyi bir konuşmacı olan Dahmer, Konerak'ın eşcinsel sevgilisi olduğunu ve tartışma yaşadıklarını söyleyerek ...polisleri ikna etmiş ve polisler gidince Konerak'ı parçalayarak öldürmüş ve kafatasını anı olarak saklamıştı. Her hafta 1 kişi katleden Dahmer, yakalandıktan sonra 1994'te diğer mahkumlar tarafından süpürgeyle dövülerek öldürüldü.
İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili 07:31
İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili 80 izlenme - 8 ay önce İzlemenizi İstediğim Diğer Videom: https://www.youtube.com/watch?v=vXZq-... ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicen... TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet http://www.youtube.com/user/mrruhicen... "İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili" videosunun metni aşağıdaki gibidir: Edmund Kemper Meşhur Sözü: "Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğümde bir tarafım onunla flört etmeyi, onunla iyi vakit geçirmeyi, diğer tarafımsa kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür". 2.06 metrelik boyu ve 150 kg ağırlığı ile seri katiller içerisinde en devasa olanıdır. Henüz 15 yaşındayken nasıl bir his olduğunu merak ettiği için babaannesini ve dedesini öldürdü. Daha sonra otostop çeken üniversiteli kızların kafalarını keserek cansız bedenlerine tecavüz etmeye başladı. Öldürmeden duramıyordu, annesi uyurken çekiçle kafasına hızlıca vurdu ve suratını bir dart tahtası olarak kullandı. Bu vahşeti sonlandırmak için kendisini ihbar eden Edmun Kemper'ın zeka seviyesi çok yüksektir ve röportajlarında şaşılacak derecede mantıklı konuşur. John Wayne Gacy (Paylaço Katil) Söz: Disneyland’da görüşürüz Evli ve çocukları olan John Gacy, zeki bir iş adamıydı ve hobi olarak palyaçoluk yapıyordu. Oysa hiç kimsenin bilmediği bazı gerçekler vardı. Palyaçoluk yaparken kandırdığı erkekleri evinin bodrumuna davet ediyor, ve onları çeşitli bahanelerle bağladıktan sonra tecavüz edip yavaş-yavaş boğarak öldürüyordu. Kurbanlarını vahşice katlederken kulaklarına ölümle alakalı dehşet verici cümleler fısıldardı. Evinin altından 27 tane erkek cesedi çıkmıştır ve 1980 yılında zehirli bir iğneyle idam edilmiştir. Albert Fish "Daima başkalarına acı vermeyi arzuladım. Başkalarının bana verdiği acıyı da. Acı veren her şeyden hoşlanıyordum". Yaşlılığı ve konuşma tarzı nedeniyle ilk bakışta güvenilir biri olduğu sanılan Albert Fish, aslında insanlık tarihinin en sapkın ve şeytani psikopatıydı. Gözüne kestirdiği çocukların ailelerinin güvenini kazanıyor ve bu çocukları torunuyla tanıştırma bahanesiyle evine götürüp büyük bir şehvetle tecavüz ediyordu. Fakat onun için asıl eğlence bu çocukları öldürdükten sonra başlıyordu. Kurbanlarının etlerinin yumuşaması için onları demir ve sopa gibi aletlerle dövüyor ve vücutlarını özenle parçalıyordu. Sonra da yemeyi sevdiği bölümleri; patates, soğan ve havuç gibi sebzeler eşliğinde pişirip günlerce yiyordu. Bazen kurbanlarının kanlarını da içiyor ve gözlerini oyarak burun ve kulaklarını kesmeyi ihmal etmiyordu. Bir kurbanının ailesine kızlarını nasıl öldürüp yediğiyle alakalı hastalıklı bir mektup yazınca yakalandı ve elektrikle idam edilmeden önceki son sözü şöyleydi; "Hiç tatmadığım bu büyük zevki tatmaktan mutlu olacağım". Edward Gein Kendisine hep katı davranan annesi ölünce sapıttı. Annesini tekrar diriltebilmek için anatomi bilimini inceledi ve mezarlıklardan çaldığı cesetler üzerinde deneyler yaptı. Başarısız olunca annesinin yaşında bir kadının derisini yüzmeye karar verdi ve arada sırada kadınlığa özenerek bu deriyi annesinin eski elbiseleriyle birlikte giymeye başladı. Şüphelenen polisler Edward'ın evinde; insan derisi ile kaplanmış sandalyeler, kafatasından yapılmış çorba kaseleri, özenle kesilmiş kadın cinsel organları ve giyerek kendisini kadın gibi hissettiği insan derisinden bir elbise buldular. Jeffrey Dahmer Araştırmacı bir psikopattı ve kurbanlarına tuhaf maddeler enjekte ederek onları zombiye dönüştürmek istiyordu. Çoğu kez kafataslarını delip beyinlerine hidroklorik asit veya tuzruhu enjekte etmiş ve dayanılmaz acılar çektirmişti. Erkek kurbanlarını öldürdükten sonra ölü halleriyle cinsel ilişkiye giriyor ve cesetlerini baştanbaşa yarıp inceledikten sonra parçaları asit dolu kaplarda eriterek sıvı hale getirip tuvalete boşaltıyordu. Bir keresinde ilaçla uyuşturduğu Konerak isimli bir erkek, çıplak da olsa kaçmayı başarmış ve polis çağırmıştı. Fakat iyi bir konuşmacı olan Dahmer, Konerak'ın eşcinsel sevgilisi olduğunu ve tartışma yaşadıklarını söyleyerek ...polisleri ikna etmiş ve polisler gidince Konerak'ı parçalayarak öldürmüş ve kafatasını anı olarak saklamıştı. Her hafta 1 kişi katleden Dahmer, yakalandıktan sonra 1994'te diğer mahkumlar tarafından süpürgeyle dövülerek öldürüldü.
İnsanlık Tarihinin En Şeytani 6 Seri Katili 07:31
İnsanlık Tarihinin En Şeytani 6 Seri Katili 97 izlenme - 11 ay önce İzlemenizi İstediğim Diğer Videom: http://www.youtube.com/watch?v=xhRfGI... ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicen... TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet http://www.youtube.com/user/mrruhicen... "İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili" videosunun metni aşağıdaki gibidir: Edmund Kemper Meşhur Sözü: "Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğümde bir tarafım onunla flört etmeyi, onunla iyi vakit geçirmeyi, diğer tarafımsa kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür". 2.06 metrelik boyu ve 150 kg ağırlığı ile seri katiller içerisinde en devasa olanıdır. Henüz 15 yaşındayken nasıl bir his olduğunu merak ettiği için babaannesini ve dedesini öldürdü. Daha sonra otostop çeken üniversiteli kızların kafalarını keserek cansız bedenlerine tecavüz etmeye başladı. Öldürmeden duramıyordu, annesi uyurken çekiçle kafasına hızlıca vurdu ve suratını bir dart tahtası olarak kullandı. Bu vahşeti sonlandırmak için kendisini ihbar eden Edmun Kemper'ın zeka seviyesi çok yüksektir ve röportajlarında şaşılacak derecede mantıklı konuşur. John Wayne Gacy (Paylaço Katil) Söz: Disneyland’da görüşürüz Evli ve çocukları olan John Gacy, zeki bir iş adamıydı ve hobi olarak palyaçoluk yapıyordu. Oysa hiç kimsenin bilmediği bazı gerçekler vardı. Palyaçoluk yaparken kandırdığı erkekleri evinin bodrumuna davet ediyor, ve onları çeşitli bahanelerle bağladıktan sonra tecavüz edip yavaş-yavaş boğarak öldürüyordu. Kurbanlarını vahşice katlederken kulaklarına ölümle alakalı dehşet verici cümleler fısıldardı. Evinin altından 27 tane erkek cesedi çıkmıştır ve 1980 yılında zehirli bir iğneyle idam edilmiştir. Albert Fish "Daima başkalarına acı vermeyi arzuladım. Başkalarının bana verdiği acıyı da. Acı veren her şeyden hoşlanıyordum". Yaşlılığı ve konuşma tarzı nedeniyle ilk bakışta güvenilir biri olduğu sanılan Albert Fish, aslında insanlık tarihinin en sapkın ve şeytani psikopatıydı. Gözüne kestirdiği çocukların ailelerinin güvenini kazanıyor ve bu çocukları torunuyla tanıştırma bahanesiyle evine götürüp büyük bir şehvetle tecavüz ediyordu. Fakat onun için asıl eğlence bu çocukları öldürdükten sonra başlıyordu. Kurbanlarının etlerinin yumuşaması için onları demir ve sopa gibi aletlerle dövüyor ve vücutlarını özenle parçalıyordu. Sonra da yemeyi sevdiği bölümleri; patates, soğan ve havuç gibi sebzeler eşliğinde pişirip günlerce yiyordu. Bazen kurbanlarının kanlarını da içiyor ve gözlerini oyarak burun ve kulaklarını kesmeyi ihmal etmiyordu. Bir kurbanının ailesine kızlarını nasıl öldürüp yediğiyle alakalı hastalıklı bir mektup yazınca yakalandı ve elektrikle idam edilmeden önceki son sözü şöyleydi; "Hiç tatmadığım bu büyük zevki tatmaktan mutlu olacağım". Edward Gein Kendisine hep katı davranan annesi ölünce sapıttı. Annesini tekrar diriltebilmek için anatomi bilimini inceledi ve mezarlıklardan çaldığı cesetler üzerinde deneyler yaptı. Başarısız olunca annesinin yaşında bir kadının derisini yüzmeye karar verdi ve arada sırada kadınlığa özenerek bu deriyi annesinin eski elbiseleriyle birlikte giymeye başladı. Şüphelenen polisler Edward'ın evinde; insan derisi ile kaplanmış sandalyeler, kafatasından yapılmış çorba kaseleri, özenle kesilmiş kadın cinsel organları ve giyerek kendisini kadın gibi hissettiği insan derisinden bir elbise buldular. Jeffrey Dahmer Araştırmacı bir psikopattı ve kurbanlarına tuhaf maddeler enjekte ederek onları zombiye dönüştürmek istiyordu. Çoğu kez kafataslarını delip beyinlerine hidroklorik asit veya tuzruhu enjekte etmiş ve dayanılmaz acılar çektirmişti. Erkek kurbanlarını öldürdükten sonra ölü halleriyle cinsel ilişkiye giriyor ve cesetlerini baştanbaşa yarıp inceledikten sonra parçaları asit dolu kaplarda eriterek sıvı hale getirip tuvalete boşaltıyordu. Bir keresinde ilaçla uyuşturduğu Konerak isimli bir erkek, çıplak da olsa kaçmayı başarmış ve polis çağırmıştı. Fakat iyi bir konuşmacı olan Dahmer, Konerak'ın eşcinsel sevgilisi olduğunu ve tartışma yaşadıklarını söyleyerek ...polisleri ikna etmiş ve polisler gidince Konerak'ı parçalayarak öldürmüş ve kafatasını anı olarak saklamıştı. Her hafta 1 kişi katleden Dahmer, yakalandıktan sonra 1994'te diğer mahkumlar tarafından süpürgeyle dövülerek öldürüldü.
İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili 07:31
İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili 39 izlenme - 5 ay önce İzlemenizi İstediğim Diğer Videom: https://www.youtube.com/watch?v=vXZq-... ÜCRETSİZ ABONE OLUN: http://www.youtube.com/user/mrruhicen... TAKİP EDİN: https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet http://www.youtube.com/user/mrruhicen... "İnsanlık Tarihinin En ŞEYTANİ 6 Seri Katili" videosunun metni aşağıdaki gibidir: Edmund Kemper Meşhur Sözü: "Sokakta yürüyen güzel bir kız gördüğümde bir tarafım onunla flört etmeyi, onunla iyi vakit geçirmeyi, diğer tarafımsa kazığa geçirilmiş kafasının nasıl duracağını düşünür". 2.06 metrelik boyu ve 150 kg ağırlığı ile seri katiller içerisinde en devasa olanıdır. Henüz 15 yaşındayken nasıl bir his olduğunu merak ettiği için babaannesini ve dedesini öldürdü. Daha sonra otostop çeken üniversiteli kızların kafalarını keserek cansız bedenlerine tecavüz etmeye başladı. Öldürmeden duramıyordu, annesi uyurken çekiçle kafasına hızlıca vurdu ve suratını bir dart tahtası olarak kullandı. Bu vahşeti sonlandırmak için kendisini ihbar eden Edmun Kemper'ın zeka seviyesi çok yüksektir ve röportajlarında şaşılacak derecede mantıklı konuşur. John Wayne Gacy (Paylaço Katil) Söz: Disneyland’da görüşürüz Evli ve çocukları olan John Gacy, zeki bir iş adamıydı ve hobi olarak palyaçoluk yapıyordu. Oysa hiç kimsenin bilmediği bazı gerçekler vardı. Palyaçoluk yaparken kandırdığı erkekleri evinin bodrumuna davet ediyor, ve onları çeşitli bahanelerle bağladıktan sonra tecavüz edip yavaş-yavaş boğarak öldürüyordu. Kurbanlarını vahşice katlederken kulaklarına ölümle alakalı dehşet verici cümleler fısıldardı. Evinin altından 27 tane erkek cesedi çıkmıştır ve 1980 yılında zehirli bir iğneyle idam edilmiştir. Albert Fish "Daima başkalarına acı vermeyi arzuladım. Başkalarının bana verdiği acıyı da. Acı veren her şeyden hoşlanıyordum". Yaşlılığı ve konuşma tarzı nedeniyle ilk bakışta güvenilir biri olduğu sanılan Albert Fish, aslında insanlık tarihinin en sapkın ve şeytani psikopatıydı. Gözüne kestirdiği çocukların ailelerinin güvenini kazanıyor ve bu çocukları torunuyla tanıştırma bahanesiyle evine götürüp büyük bir şehvetle tecavüz ediyordu. Fakat onun için asıl eğlence bu çocukları öldürdükten sonra başlıyordu. Kurbanlarının etlerinin yumuşaması için onları demir ve sopa gibi aletlerle dövüyor ve vücutlarını özenle parçalıyordu. Sonra da yemeyi sevdiği bölümleri; patates, soğan ve havuç gibi sebzeler eşliğinde pişirip günlerce yiyordu. Bazen kurbanlarının kanlarını da içiyor ve gözlerini oyarak burun ve kulaklarını kesmeyi ihmal etmiyordu. Bir kurbanının ailesine kızlarını nasıl öldürüp yediğiyle alakalı hastalıklı bir mektup yazınca yakalandı ve elektrikle idam edilmeden önceki son sözü şöyleydi; "Hiç tatmadığım bu büyük zevki tatmaktan mutlu olacağım". Edward Gein Kendisine hep katı davranan annesi ölünce sapıttı. Annesini tekrar diriltebilmek için anatomi bilimini inceledi ve mezarlıklardan çaldığı cesetler üzerinde deneyler yaptı. Başarısız olunca annesinin yaşında bir kadının derisini yüzmeye karar verdi ve arada sırada kadınlığa özenerek bu deriyi annesinin eski elbiseleriyle birlikte giymeye başladı. Şüphelenen polisler Edward'ın evinde; insan derisi ile kaplanmış sandalyeler, kafatasından yapılmış çorba kaseleri, özenle kesilmiş kadın cinsel organları ve giyerek kendisini kadın gibi hissettiği insan derisinden bir elbise buldular. Jeffrey Dahmer Araştırmacı bir psikopattı ve kurbanlarına tuhaf maddeler enjekte ederek onları zombiye dönüştürmek istiyordu. Çoğu kez kafataslarını delip beyinlerine hidroklorik asit veya tuzruhu enjekte etmiş ve dayanılmaz acılar çektirmişti. Erkek kurbanlarını öldürdükten sonra ölü halleriyle cinsel ilişkiye giriyor ve cesetlerini baştanbaşa yarıp inceledikten sonra parçaları asit dolu kaplarda eriterek sıvı hale getirip tuvalete boşaltıyordu. Bir keresinde ilaçla uyuşturduğu Konerak isimli bir erkek, çıplak da olsa kaçmayı başarmış ve polis çağırmıştı. Fakat iyi bir konuşmacı olan Dahmer, Konerak'ın eşcinsel sevgilisi olduğunu ve tartışma yaşadıklarını söyleyerek ...polisleri ikna etmiş ve polisler gidince Konerak'ı parçalayarak öldürmüş ve kafatasını anı olarak saklamıştı. Her hafta 1 kişi katleden Dahmer, yakalandıktan sonra 1994'te diğer mahkumlar tarafından süpürgeyle dövülerek öldürüldü.
killer killer fragmanı 1 00:47
killer killer fragmanı 1 77 izlenme - 4 yıl önce terk edilmiş bir binada çok tehlikeli seri katiller yaşamaktadır.bebek bakıcısı olan ponpon kız terk edilmiş binada yaşayan seri katilleri avlamaya başlar.
kalifornia 02:31
kalifornia 1.036 izlenme - 5 yıl önce üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci ve sevgilisi ülkeyi arabayla gezerek seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdikleri mekanları gezmektir.yolda rastladıkları early grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi adele bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. seri katil araştırması yapan çift gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.
kalifornia fragmanı 2 00:31
kalifornia fragmanı 2 90 izlenme - 4 yıl önce üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci ve sevgilisi ülkeyi arabayla gezerek seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdikleri mekanları gezmektir.yolda rastladıkları early grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi adele bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. seri katil araştırması yapan çift gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.
forgiveness fragmanı 3 02:06
forgiveness fragmanı 3 29 izlenme - 4 yıl önce bazen birisini affetmek bir kişinin şimdiye kadar yapabildiği en sert şeydir. bazıları sevecenliğin en soylu kişi olduğunu der. sen aileni öldüren bir katili affedebilir miydin? insanların çoğu o soruya evet diyemez.bu belgeli özellikler ölüm cezasi konulu bir hikayeyi anlatıyor.aile üyeleri seri halinde katiller ve katiller tarafından öldürülen ailelerle kişisel görüşmeleri tartışır.