Hoşgeldiniz!

sevgi videoları

Roya Gizli Sevgi 03:51
Roya Gizli Sevgi 226 izlenme - 2 yıl önce Azeri Kadın Roya Seviyoruz Seni
Futbolda Sevgi Dolu Anlar 09:11
Futbolda Sevgi Dolu Anlar 68 izlenme - 9 ay önce Futbolun parayla yönetilmeye başlandığı, holiganizme sürüklendiği bu zamanlarda herşeyin para ve şiddet olmadığını gösteren güzel bir çalışma...
aşk videoları 02:51
aşk videoları 55.303 izlenme - 6 yıl önce aşkı anlatan en güzel video
Falcao'yu Ağlatan Sevgi! 05:11
Falcao'yu Ağlatan Sevgi! 38 izlenme - 2 yıl önce Yaşadığı sakatlık sebebiyle uzun süreden beri sahalardan uzak kalan Kolombiyalı golcü Radamel Falcao, genç hayranının kendisine olan sevgisi ve sözleri sonrası gözyaşlarına hakim olamadı.
Sevgi Arsızı Scottish Fold Samur 01:31
Sevgi Arsızı Scottish Fold Samur 16.012 izlenme - 1 yıl önce Bu minik yavruya ilgi gösterin artık, yeter.. daha fazla kedi videosu için www.izlesene.com/pellcat kanalını takip edin, abone olun ve sosyal medyada paylaşın
Erdoğan'a, Mescidi Nebevi'de Sevgi Gösterisi 00:53
Erdoğan'a, Mescidi Nebevi'de Sevgi Gösterisi 80 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Mescidi Nebevi ziyareti sırasında sevgi gösterileriyle karşılanmıştı. O görüntüleri kaydeden amatör bir kameraman çektiği sevgi selini basınla paylaştı.
Karşılıksız Sevgi İşte Budur 00:21
Karşılıksız Sevgi İşte Budur 326 izlenme - 4 ay önce Karşılıksız Sevgi İşte Budur Atın sahibine hiç çekinmeden dizine yatması görenleri hayrete düşürdü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sanalika Sevgi Apartmanından Kurtulma Hilesi 01:44
Sanalika Sevgi Apartmanından Kurtulma Hilesi 227 izlenme - 3 yıl önce Sanalika Sevgi Apartmanından Kurulma Hilesi İyi Seyirler İyi Eğlenceler..
Sevgi Köprüsü 01:10
Sevgi Köprüsü "Aşk Kilitleri"ni Taşıyamadı 34 izlenme - 6 ay önce Avustralya'nın Melbourne kentini ikiye ayıran Yarra nehri üzerindeki asma köprünün korkuluklarında çelik tellere asılan "aşk kilitleri", köprü için tehlike oluşturduğu gerekçesi ile belediye tarafından sökülecek. "Sevgi köprüsü" olarak da bilinen köprüden geçenler, yaklaşık üç yıldır dilek tutup köprünün korkuluklarındaki çelik tellere üzerinde çeşitli notlar bulunan asma kilitleri asıyor. İlk kilidi kimin ne zaman ve ne maksatla astığı kesin olarak bilinmiyor ancak köprünün çelik tellerine asılan farklı ebatlardaki asma kilitlerin sayısı 20 bini geçince Melbourne Belediyesi dilek tutanları üzecek bir açıklama yaptı. Belediye Başkanı Robert Doyle, asma kilitlerin ağırlığı yüzünden köprüdeki sarkmanın önlenmesi için kilitlerin kesilerek kaldırılacağını bildirdi. Ancak kesilecek kilitlerin nasıl değerlendirileceği konusunda henüz bir karara varamayan belediye, halka çağrıda bulundu ve kilitlerin değerlendirilmesi konusunda öneride bulunmalarını istedi. Kilitlerin kesilmesi kararını üzüntü ile karşıladığını ifade eden Avustralyalılardan Megan Halden, AA muhabirine duygularını anlatırken, "Kilitlerin kesilmesi bence çok üzücü. Çok kalp kırılacak" dedi. Avustralyalıların dilek tutulup kilit astığı köprünün zamanla Paris'teki "sevgililer köprüsü" olarak da anılan, binlerce kilidin bulunduğu Pont de l'Archeveche'ye benzemesi bekleniyordu. Köprü korkuluklarındaki çelik tellere takılan kilitlerin belediye tarafından gelecek hafta temizlenmesi bekleniyor.
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 03:52
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 2.725 izlenme - 2 yıl önce İki (2013) - GNL MENAJERLİK SES
Rusya'da Aile, Sevgi Ve Sadakat Günü 03:05
Rusya'da Aile, Sevgi Ve Sadakat Günü 10 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da Aile, Sevgi Ve Sadakat Günü
sinan temel videoları 04:27
sinan temel videoları 108 izlenme - 6 yıl önce bu video mu isleyin izlemden geçmeyin
Irem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 03:13
Irem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 1.420 izlenme - 2 yıl önce Geceleri paylaşır düşlerle, Bir çözümü yok ki bunun. Yanlışa düşer çıkmazlara, Bir dönüşü yok ki bunun. Sevgi olsun, taştan olsun, Ama benimle olsun. Çile çeken aşkın mapusun da, Bir kaçışı yok ki bunun. Koşmayı seviyor aşkın yollarına, Kendini yormayıp. bıktırmadan. Her acıyı çekip alışa alışa, Aşkı öğreniyor. Sevmeyi seviyor diyorum ya sana, Kalpleri kırmayıp, aldatmadan. Farklı dünyalar tanıya tanıya, Doğrusunu arıyor. Yar bana bakmasa da, Yar benim olmasa da, Heyecan duymayı seviyor bu gönlüm, Bir sonuç almasa da.
Rusya'da Aile, Sevgi Ve Sadakat Günü 03:06
Rusya'da Aile, Sevgi Ve Sadakat Günü 10 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da 8 Temmuz "Aile, Sevgi Ve Sadakat Günü" Düzenlenen Etkinliklerle Kutlandı.
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 03:52
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 1.016 izlenme - 2 yıl önce Geceleri Paylaşır Düşlerle Bir Çözümü Yok Ki Bunun yanlışa Düşer Çıkmazlara Dönüşü Yok Ki Bunun sevgi Olsun Da Taştan Olsun Ama Benimle Olsun çile Çeker Aşkın Mapusunda Kaçışı Yok Ki Bunun koşmayı Seviyor Aşkın Yıllarına kendini Yormayıp Bıktırmadan her Acıyı Çekip Alış Alışa Aşkı Öğreniyor sevmeyi Seviyor Diyorum Ya Sana kalpleri Kırmayıp Aldatmadan farklı Dünyalar Tanıya Tanıya Doğrusunu Arıyor yar Bana Bakmasa Da, Yar Benim Olmasa Da heyecan Duymayı Seviyor Bu Gönlüm bir Sonuç Almasa Da, Yar Bana Bakmasa Da yar Benim Olmasa Da heyecan Duymayı Seviyor Bu Gönlüm bir Sonuç Almasa Da
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 03:52
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 64 izlenme - 2 yıl önce İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun
en güzel videoları face sayfamızda bulabilirsiniz 04:42
en güzel videoları face sayfamızda bulabilirsiniz 34.042 izlenme - 5 yıl önce https//www.facebook.com/pages/zaman-tünelinin-hatıra-rafları/189786111057764?skwall
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 03:13
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 161 izlenme - 2 yıl önce Sözleri: Geceleri paylaşır düşlerle, Bir çözümü yok ki bunun. Yanlışa düşer çıkmazlara, Bir dönüşü yok ki bunun. Sevgi olsun, taştan olsun, Ama benimle olsun. Çile çeken aşkın mapusun da, Bir kaçışı yok ki bunun. Koşmayı seviyor aşkın yollarına, Kendini yormayıp. bıktırmadan. Her acıyı çekip alışa alışa, Aşkı öğreniyor. Sevmeyi seviyor diyorum ya sana, Kalpleri kırmayıp, aldatmadan. Farklı dünyalar tanıya tanıya, Doğrusunu arıyor. Yar bana bakmasa da, Yar benim olmasa da, Heyecan duymayı seviyor bu gönlüm, Bir sonuç almasa da.
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 03:52
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 59 izlenme - 2 yıl önce Geceleri Paylaşır Düşlerle, irem-dericibir Çözümü Yok Ki Bunun. yanlışa Düşer Çıkmazlara, bir Dönüşü Yok Ki Bunun. sevgi Olsun, Taştan Olsun, ama Benimle Olsun. çile Çeken Aşkın Mapusun Da, bir Kaçışı Yok Ki Bunun. koşmayı Seviyor Aşkın Yollarına, kendini Yormayıp. Bıktırmadan. her Acıyı Çekip Alışa Alışa, aşkı Öğreniyor. sevmeyi Seviyor Diyorum Ya Sana, kalpleri Kırmayıp, Aldatmadan. farklı Dünyalar Tanıya Tanıya, doğrusunu Arıyor. yar Bana Bakmasa Da, yar Benim Olmasa Da, heyecan Duymayı Seviyor Bu Gönlüm, bir Sonuç Almasa Da.
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 03:52
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun 86 izlenme - 1 yıl önce Söz - Müzik: Hüseyin Boncuk Düzenleme: Mustafa Ceceli Mix: Mustafa Ceceli Klip Yönetmeni: Müfit Samık İki - Gnl (2013)
Ali İsmail Korkmaz'ın Ailesine Fenerbahçelilerden Sevgi Gösterisi 01:42
Ali İsmail Korkmaz'ın Ailesine Fenerbahçelilerden Sevgi Gösterisi 250 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Fenerbahçe'nin bugün Kasımpaşa , Gezi Parkı protestoları sırasında Eskişehir'de hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ın ailesi de tribünde izledi. Maçın bitiminin ardından Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz, babası Şahap Korkmaz, ağabeyi Gürkan Korkmaz tribünden ayrılırken, taraftarların sevgi gösterileriyle uğurlandı. Bazı taraftarlar Emel Korkmaz'ın elini öperek, 'Annemizsin sen bizim' dediler. Bir taraftar da ağlayan anneye 'Ağlama, ağlama, gurur duy' diye seslendi. 'Taraftarlar Korkmaz ailesi staddan ayrılırken, Ali İsmail Korkmaz için bestelenen marşı söylerken, Emel Korkmaz da taraftarlara eşlik etti. Aile kendilerine sevgi gösterisinde bulunan Fenerbahçeli taraftarlara el sallayarak tribünden ayrıldı. Bir taraftarın kamerasına yansıyan ve sosyal medyada paylaşılan görüntülerde aile üyelerinin duygusal anlar yaşadıkları da görüldü.
Kedi Yavrusuyla Sevgi Yumağı Olan Ördek Yavruları 01:21
Kedi Yavrusuyla Sevgi Yumağı Olan Ördek Yavruları 267 izlenme - 10 ay önce Ördek yavrularının yuvasını ziyaret eden ve yavru ördeklerin sevimli saldırısına uğraya sevimli yavru kedi.
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun ( 03:52
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun ( 119 izlenme - 2 yıl önce İrem Derici Sevgi Olsun Taştan Olsun
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun ( 03:52
İrem Derici - Sevgi Olsun Taştan Olsun ( 68 izlenme - 2 yıl önce İki (2013) - Gnl Menajerlik Ses
Geyik ve Rakunun Sevgi Dolu Dostluğu 01:16
Geyik ve Rakunun Sevgi Dolu Dostluğu 39 izlenme - 6 ay önce Geyik ve Rakunun Sevgi Dolu Dostluğu Yavru ceylan ile rakunun bir kümeste birlikte görüntüleri kameralara böyle yansıdı. Geyik_______________________: Geyik, geyikgiller (Latince: Cervidae) familyasında geviş getiren otçul memeli hayvanların ortak adıdır. Çift toynaklılar takımında bulunan akraba familyalardaki benzer hayvanlar da genel olarak geyik diye adlandırılmaktadır. Rakun_____________________: Rakun (Procyon), rakungiller (Procyonidae) familyasından memeli hayvan cinsi. Rakun'un yurdu su yollarının, göllerin ve bataklıkların çevresidir. Geceleri buralarda su kıyılarına dadanan başka hayvanları avlar. İnce parmaklı rakun iyi bir yüzücüdür. Yüzerken balık, kerevit, kurbağa, semender ve midye gibi avları yakalar. Fakat bu hayvan, yumurta, kuş, böcek, sıçan ve sürünen herhangi bir yaratıkla da aynı iştahla karnını doyurur. Mevsiminde cevize, meyvelere, özellikle çilek ve böğürtlene bayılır. Mısırlar olgunlaştığı zaman, mısır tarlaları da rakun'un gece baskınına uğrar. Rakun'un, yiyeceği eti önce suya batırması âdeti ilgi çekicidir. Bundan ötürü kendisine «yıkayıcı» (lotor) adı yakıştırılmıştır. Et parçası ne kadar temiz olursa olsun, onu o yakınlardaki bir suya iyice batırıp yıkamadan yemez.
hazar nedir amatör videoları 02:42
hazar nedir amatör videoları 1.286 izlenme - 6 yıl önce sevgi
İrem Derici Sevgi Olsun Tastan Olsun 03:52
İrem Derici Sevgi Olsun Tastan Olsun 1.263 izlenme - 2 yıl önce İrem Derici Sevgi Olsun Tastan Olsun
 Dünyalar güzeli Sevgi Yılmaz'ın dramı 02:40
Dünyalar güzeli Sevgi Yılmaz'ın dramı 2.730 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’da, 5 yaşında olan bir kız çocuğu, gelişim bozukluğu nedeniyle 1.5 yaşında görünüyor. Minik çocuk akranları ile oyun oynayamazken, aile maddi durumları el vermediği için kızlarını tedavi ettiremiyor.Bağlar ilçesine bağlı Dörtyol semtinde oturan Yılmaz ailesinin 5 yaşındaki kızları Sevgi Yılmaz, gelişim bozukluğu nedeniyle 1.5 yaşındaki bir çocuğun boyu ile aynı boyda. Doğarken bacaklarında çıkık oluşan ve 6 ay alçıda kalan minik Sevgi’nin 2 bacağı da dışa doğru eğik durumda. Yaşıtları ile oyun oynamadığı için içinde burukluk oluşan minik Sevgi’nin ailesi ise çocuklarını tedavi ettiremediği için büyük üzüntü yaşıyor. Sevgi’nin babası Akif Yılmaz (34), kızının doğduğu zaman ayağının yerinden çıktığını söyledi. Çocuklarını doktora götürdüklerini ve 6 ay bacaklarının alçıda olduğunu dile getiren baba Yılmaz, “Kızım 6-7 aylık bir tedaviden sonra şimdi yürüyebiliyor, yalnız ayağında dışa doğru çıkık oluştu. Bu nedenle bir ortopediste gidip, iyi bir tedavi görmesi lazım. Bir de kızımın gelişme sorunu var. Adana’ya birkaç kez götürdük, ama tedaviden sonuç alabilmemiz için Ankara Hacettepe Üniversitesi’ne götürmemiz gerektiği söylendi. Ben de diyabet hastasıyım, durumum elverişli değil, maddi durumumuz da yok, ben çalışmıyorum. Yardım olursa Hacettepe’ye götürüp iyi bir kontrolden geçirmek istiyorum. Yetkililerden yardım bekliyorum” dedi. Anne Sümeyye Yılmaz (26), kızının 5 yaşında olmasına rağmen çok küçük göründüğünü, durumun kendisini çok üzdüğünü belirtti. Anne Yılmaz, “Onu haftada 2 kere fizik tedaviye götürüyorum. Kızıma ayakkabı yapılmasını söyledi doktorlar, ancak durumumuz olmadığı için ayakkabı bile yaptıramadık. Kızımın bu durumda olması nedeniyle çok üzülüyorum. Eşimde çalışmıyor, diyabet hastasıdır. Bir kızım daha var o da 10 yaşında. Durumumuz çok kötü yetkililerden yardım bekliyoruz” diye konuştu
Aşk Ama İzleyin Manyak Süper 07:46
Aşk Ama İzleyin Manyak Süper 1.992.460 izlenme - 9 yıl önce Of Of Of Of
Anıtkabir'de sevgi seli - ANKARA 03:09
Anıtkabir'de sevgi seli - ANKARA 3 izlenme - 2 yıl önce