Hoşgeldiniz!

şevkat tepe

Şefkat Tepe Yeni Dizi 00:49
Şefkat Tepe Yeni Dizi 44.806 izlenme - 5 yıl önce Samanyolu TV’nin büyük merakla beklenen dizisi Şefkat Tepe, 25 Ekim Cumartesi günü büyük buluşmaya hazırlanıyor. Ortadoğu’da yaşanan kavgayı ve Türkiye’yi sinsice bölmeyi amaçlayan terör örgütlerine karşı yapılan zorlu mücadeleyi ekrana taşıyan Sungurlar, yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösteriliyor.
Şefkat Tepe Kamera Arkası 01:23
Şefkat Tepe Kamera Arkası 34.388 izlenme - 3 yıl önce Şefkat Tepe Kamera Arkası Kordon Leyla Lazoglu Aslı aslıhan Güner Ertugrul Şakar Emrah Girgin Merve Akaydın
Kordon Celil Ağırı Affetmiyor! 00:41
Kordon Celil Ağırı Affetmiyor! 15.639 izlenme - 3 yıl önce Kordon Celil Agiri affetmiyor!
Kordon Celil Mors Alfabesiyle Serdar Komutana Haber Veriyor! 02:52
Kordon Celil Mors Alfabesiyle Serdar Komutana Haber Veriyor! 9.065 izlenme - 3 yıl önce Kordon Celil Mors Alfabesiyle Serdar Komutana Haber Veriyor!
Stv'den Bir Efekt Vakası Daha! 00:27
Stv'den Bir Efekt Vakası Daha! 3.721 izlenme - 3 yıl önce Daha Önce Efekt Eklemeyi Unutan Stv Bu Hatayı Tekrarladı. 0:19 Saniyede Ateş Açan Kızın Silahından Ses Seda Çıkmıyor.
Erdoğan'dan Hz. Muhammed sahnesine sert çıkış 03:22
Erdoğan'dan Hz. Muhammed sahnesine sert çıkış 648 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan Hz. Muhammed sahnesine sert çıkış Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan, Hz. Muhammed STV'de yayınlanan Şefkat Tepe dizisine tepki gösteri.
Gülümse Anne.... 04:30
Gülümse Anne.... 7.246 izlenme - 1 yıl önce Askerlerimiz İçindir & Şevkat Tepe Dizisinden Fotograflar Alınmıştır.
Sungurlar Dizisi | Genel Fragman 00:23
Sungurlar Dizisi | Genel Fragman 5.336 izlenme - 1 yıl önce Sungurlar dizisi oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Şevkat tepe dizisi oyuncu kadrosu ile benzer olan sungurlar dizisi oyuncu kadrosuna bakıldığında "Acaba Şefkat Tepe devam etmeyecek mi?" sorusunu gündeme getirdi. Samanyolu Televizyonu bu diziden çok iyi derecede reklam geliri elde etse de dizi hükumet tarafından mimlenmiş durumda. Başbakan Erdoğan'ın bile miting meydanlarında ağzına doladığı Şefkat Tepe'nin adının değiştirilerek en azından kalitesiyle seyircilerin gözünde aynı kalmak istediği düşünülüyor. Televizyon ya da dizi ekibinden henüz resmi bir açıklama yapılmazken, dizi takipçileri, konunun aslını astarını merak ediyor. Sungurlar dizisi oyuncu kadrosunda tanıdık isimler de var bunların başında: Mert Kılıç Serdar Üstğemen Aslıhan Güner Leyla Sabri Özmener Şiyar Ertuğrul Şakar Celil Astsubay Hüseyin Erkanlı Astsubay Şefik Serkan Bilgili Memiş Mehmet Korhan Fırat Nişancı Asker Şahin