Hoşgeldiniz!

sihirbazlık numarası

Sihirbazlık 01:14
Sihirbazlık 424 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar Bu Videoda Sihirbazlığın Numarası
2 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası 03:11
2 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası 817 izlenme - 5 ay önce Bu videoda 2 basit ama eğlenceli sihirbazlık numarası gösteriyoruz. İlki, burunda ip kaybetme, ikincisi ise kurşun kalemi elastiki hale getirme. Tabii sonra da her zaman olduğu gibi numaraların sırrını açıklıyoruz. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
İnanılmaz Sihirbazlık Numarası 00:06
İnanılmaz Sihirbazlık Numarası 366 izlenme - 4 ay önce 13.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "İnanılmaz Sihirbazlık Numarası" başlıklı videoyu izleyin.
Sihirbazlık Numarası 2 01:06
Sihirbazlık Numarası 2 298 izlenme - 7 ay önce
Sihirbazlık Numarası 2 01:06
Sihirbazlık Numarası 2 85 izlenme - 7 ay önce 01.05.2015 günü ı love you kanalına yüklediğim "Sihirbazlık Numarası 2" başlıklı videoyu izleyin.
Kağıt Yok Etme Numarası 01:15
Kağıt Yok Etme Numarası 152 izlenme - 1 yıl önce arkadaşlar kameram da ses ağır za sı olduğu için sesiz yaptım. şimdi ağıt numarasnı nasıl yaptığımı öğrenmek için kağıt numarası öğreni aç. şimdi hadi izleyin ve öğrenin . izlenme sayısı nı 1000 olursa bana üye olabilir ve video la rımın geleceğinden haberdar olursunuz . hatta komik video gösterme video lar gönderme video larımı yapa bilirim. en azından elimden geleni yapacağım. teşekkür ler. .
Melih'ten Şaşırtıcı Bir Sihirbazlık Numarası 02:31
Melih'ten Şaşırtıcı Bir Sihirbazlık Numarası 36 izlenme - 1 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bu kez Melih'in elinde cam bir kutu ve içinde de büyük bir zar var. Önce numarasını yapıp bizleri şaşırtıyor, sonra da her zaman olduğu gibi nasıl yaptığını açıklıyor. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Melih'ten Şaşırtıcı Bir Sihirbazlık Numarası 02:31
Melih'ten Şaşırtıcı Bir Sihirbazlık Numarası 16 izlenme - 1 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bu kez Melih'in elinde cam bir kutu ve içinde de büyük bir zar var. Önce numarasını yapıp bizleri şaşırtıyor, sonra da her zaman olduğu gibi nasıl yaptığını açıklıyor. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
üst değiştirme numarası 00:34
üst değiştirme numarası 805 izlenme - 4 yıl önce
sihirbazlık numarası 02:10
sihirbazlık numarası 16.180 izlenme - 6 yıl önce sihirbazlık numarası
iPhone ile Yapabileceğiniz Sihirbazlık Numarası 03:16
iPhone ile Yapabileceğiniz Sihirbazlık Numarası 488 izlenme - 2 hafta önce Bu videoda iPhone sahiplerinin yapabileceği bir sihirbazlık numarası gösteriyoruz. Melih'in kullandığı uygulama ücretli ancak indirmek isterseniz tam şurada: https://itunes.apple.com/tr/app/magic-eye/id427371578 Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 17 01:20
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 17 598 izlenme - 1 yıl önce çok kolay sihirbazlık gösterisi....
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 18 01:00
Ahmet İle Sihirbazlık Dersi 18 408 izlenme - 1 yıl önce Yeni videomu gördünüz mü?
Sihirbazlık Numarası Yapılınca Çocuk Şaşırıyor 00:38
Sihirbazlık Numarası Yapılınca Çocuk Şaşırıyor 86 izlenme - 9 ay önce Babası çocuğunu eğlendirmek için sihirbazlık numarası yapıyor.
Şimdiye Kadarki En İyi Sihirbazlık Numarası 00:47
Şimdiye Kadarki En İyi Sihirbazlık Numarası 257 izlenme - 9 ay önce Şimdiye kadarki en iyi sihirbazlık numarası :) böyle sihirbazlık numarası yok sevgiliye yapılan şaka izleyenleri çok güldürdü.kız için kötü oldu ama
sihirbazlık 00:36
sihirbazlık 4.019 izlenme - 6 yıl önce
Yanmayan Dolar Numarası 02:30
Yanmayan Dolar Numarası 635 izlenme - 11 ay önce Bu videoda dolar yakıyorum ama yaptığım bir numaradan dolayı yanmıyor. Acaba neden? Cevabı videomuzda. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Para Oraya Nasıl Girdi? - Sihirbazlık Numarası 03:06
Para Oraya Nasıl Girdi? - Sihirbazlık Numarası 39.926 izlenme - 12 ay önce Bu videoda yeni bir sihirbazlık videosu gösteriyorum ve tabii sonra da sırrını açıklıyorum. Bu illüzyonu yapabilmek için ihtiyacınız olan bir madeni para, bir kavanoz, bir deste iskambil kağıdı ve bir de... Onu da videoda görün. :) YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Şaşırtıcı Sihirli Kitap Numarası - Sihirbazlık Okulu 04:04
Şaşırtıcı Sihirli Kitap Numarası - Sihirbazlık Okulu 508 izlenme - 1 hafta önce Fırat'ın ilk sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Fırat'ın elinde sihirli bir kitap var. Hem Tuğçe'yi tabii hem de izleyenleri şaşırtacak bir numara yapıyor. Sonra da numarayı nasıl yaptığını açıklayarak sırrını açığa vuruyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
2 Tane Basit Sihirbazlık Numarası  00:37
2 Tane Basit Sihirbazlık Numarası 345 izlenme - 5 ay önce Basit belki ama eğlenceli oluyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Sihirbazın İlginç Yüzük Uçurma Numarası 02:12
Sihirbazın İlginç Yüzük Uçurma Numarası 3.040 izlenme - 3 yıl önce Sihirbazın İlginç Yüzük Uçurma Numarası
Sihirbazlık Ve İlziyon Para Kaybetme Numarası 01:01
Sihirbazlık Ve İlziyon Para Kaybetme Numarası 1.804 izlenme - 2 yıl önce Sihirbazlık Ve İlziyon Para Kaybetme Numarası
Peceteli Basit Ama İlginç Sihirbazlık Numarası 04:53
Peceteli Basit Ama İlginç Sihirbazlık Numarası 41 izlenme - 3 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bu kez Cem, peçete kullanarak bir numara yapıyor. Sonra da her zaman olduğu gibi bu ilginç numarayı nasıl yaptığımızı açıklıyoruz. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Cem Bunları Nasıl Ezberleyebildi? - Sihirbazlık Numarası 05:35
Cem Bunları Nasıl Ezberleyebildi? - Sihirbazlık Numarası 442 izlenme - 4 hafta önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bu kez Cem iskambil destesindeki kağıtları ezberlediğini iddia ediyor. Önce numarayı yapıyor, sonra da her zaman olduğu gibi sırrını açıklıyor. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Havada Asılı Duran Bardak - Sihirbazlık Numarası CEZALI 02:18
Havada Asılı Duran Bardak - Sihirbazlık Numarası CEZALI 25 izlenme - 2 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bir sürahiden suyu bardağa döküyoruz. Bir de bakıyoruz ki bardak havada asılı duruyor! Her zaman olduğu gibi önce numaramızı yapıyoruz. Sonra da bu ilginç sihirbazlık numarasının sırrını açıklıyoruz. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Haftalık Vlog Sihirbazlık Numarası Bölüm 3 03:26
Haftalık Vlog Sihirbazlık Numarası Bölüm 3 275 izlenme - 2 yıl önce Haftalık Vlog Sihirbazlık Numarası Bölüm 3
Havada Asılı Duran Bardak - Sihirbazlık Numarası 02:18
Havada Asılı Duran Bardak - Sihirbazlık Numarası 78 izlenme - 1 ay önce Yeni bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Bir sürahiden suyu bardağa döküyoruz. Bir de bakıyoruz ki bardak havada asılı duruyor! Her zaman olduğu gibi önce numaramızı yapıyoruz. Sonra da bu ilginç sihirbazlık numarasının sırrını açıklıyoruz. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Bardaktaki Su Nereye Gitti? - Sihirbazlık Numarası 06:35
Bardaktaki Su Nereye Gitti? - Sihirbazlık Numarası 108 izlenme - 3 ay önce İlginç bir sihirbazlık numarası ile karşınızdayız. Cem gözümüzün önünde 1 bardak suyu yok ediyor. Tabii sonra da her zaman olduğu gibi numaranın sırrını açıklıyor. Hilesi basit ama yapıldığında bir o kadar etkileyici bir sihizbalık numarası! Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Vurararak Kart Bulma Numarası - Sihirbazlık Okulu 03:44
Vurararak Kart Bulma Numarası - Sihirbazlık Okulu 67 izlenme - 4 ay önce Bu videoda yine ilginç bir sihirbazlık numarası öğreniyoruz. Melih bir kart seçiyor. Cem, Melih'in eline vuruyor. Melih'in elinde sadece seçtiği iskambil kağıdı kalıyor. Cem önce numarayı yapıyor, sonra da bu şaşırtıcı illüzyon numarasının sırrını açıklıyor. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Kıvanç ve Burak'ın Sihirbazlık Numarasının Açıklaması 01:10
Kıvanç ve Burak'ın Sihirbazlık Numarasının Açıklaması 409 izlenme - 9 ay önce Merhaba; Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında isimlerini duyurmayı başaran bu iki sihirbaz arkadaşımızın final gecesi gösterisinde madeni paralar ile bir dizi gösteriler yaptılar. Tabi, Prestige filmini izleyen bilir. Biz gösteriyi izlerken aldanmak isteriz. Sihirbazın bizi aldatmasını isteriz, bu yüzden şaşırırız ve bundan zevk alırız. Ancak ben hiç bu gözle bakamadım bu olaylara. O madeni para numaraları serisinden bir tanesini Digiturk Plus'ım ile yavaş çekimde sizlere açıklayayım dedim. Adamlar evliya değiller ya olmayan piyanoyu kutunun içinde var edecek. Ama kendilerini çok geliştirmişler, izlerken keyif aldım her bölümlerinde. Ancak her şeyin bi açıklaması var. İşte bunun gibi. İyi seyirler...