Hoşgeldiniz!

şişme kadın

Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 01:34
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 25.238 izlenme - 1 yıl önce Evet efenim yine Japonlar yine bir çılgınlık diyelim. Videodaki abimiz belki de dünyanın sayılı koleksiyonlarından birine sahiptir bence. Gerçek kadınlar aldatabilir felan demiş abimiz neyse biz kendisine mutluluklar diliyoruz küçük özel dünyasında...
Şişme Kadın Taşıyan Kargocunun Dramı 01:25
Şişme Kadın Taşıyan Kargocunun Dramı 47.476 izlenme - 3 yıl önce Şişme bebeği şişirip taşımak nasıl bir mantıktır ya :)
Adnan Oktar'ın Programındaki Şişme Kadın 00:19
Adnan Oktar'ın Programındaki Şişme Kadın 19.153 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın mutant kızlarından sadece bir tanesi bu bağyan, şunu söylemek isterim ki normalde kızlar bizlerde kıpırdamalara yol açardı,
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 02:30
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 317 izlenme - 7 ay önce Bir seks oyuncağı firması, ne kadar dayanıklı olduklarını göstermek için uzaya şişme kadın gönderiyorlar. Missy aşırı sıcaklıklara ve radyasyon dayanıklı olarak, 100.000 feet yüksekliğe kadar bozulmadan kalıyor. 102.000 feet hızla dünyaya geri düşmeye başlıyor. Yeniden girişte dünyanın atmosferinde bebeğimiz parçalanıp Nevada çölünde bir yerlerde kayboluyor.
Samsun'daki Şişme Kadın Kurtarma Operasyonu 02:11
Samsun'daki Şişme Kadın Kurtarma Operasyonu 1.050 izlenme - 9 ay önce Samasun'daki şişme kadın kurtarma operasyonunun ABD'deki Türk televizyonundaki Cenk Uygur yorumları ile yankılarını izleyeceğiz.
Tombul Kadının Şişme Kaydırak Kazası 00:30
Tombul Kadının Şişme Kaydırak Kazası 1.107 izlenme - 2 yıl önce Tombul Kadının Şişme Kaydırak Kazası 14.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Tombul Kadının Şişme Kaydırak Kazası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şişme Kadınla Aşk Yaşayan Adam 05:24
Şişme Kadınla Aşk Yaşayan Adam 505 izlenme - 11 ay önce Şişme kadınla yaşadığı aşkı film yapan adamın dramı. Bir yeşilçam hezeyanı.
15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 00:50
15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 2.924 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Bağlı Sevgi Evleri'nde Kalan 15 Yaşındaki Bir Çocuğun Şişme Kadın Alıp Yurttaki Arkadaşlarına 5 Liraya Ku...
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 02:30
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 14.221 izlenme - 2 yıl önce Bir seks oyuncağı firması, ne kadar dayanıklı olduklarını göstermek için uzaya şişme kadın gönderiyorlar.
Şişme Bebekle Karısını Aldatan Adam 04:14
Şişme Bebekle Karısını Aldatan Adam 2.063 izlenme - 3 ay önce Adam sex shop katy perry alıp eve götürüyor.karısını eve çağıran adam katy perry`ye sakso çekerken yakalanıyor.bakalım kadının tepkisi nasıl olmuş görelim iyi seyirler.sex shop satın alma muhabetini izlemek istemeyen 02:51 den başlayabilir.
Bomba Sanılan Paketten Şişme Kadın Çıkması 00:27
Bomba Sanılan Paketten Şişme Kadın Çıkması 1.311 izlenme - 3 yıl önce Maltepe'de vatandaşların ihbarı üzerine polis ekiplerinin incelediği çöp kutusundaki şüpheli paketten şişme kadın ve cinsel ürünler çıktı.
Uzaya Çıkan İlk Şişme Kadın 02:30
Uzaya Çıkan İlk Şişme Kadın 2.259 izlenme - 2 yıl önce Bir seks oyuncağı firması, ne kadar dayanıklı olduklarını göstermek için uzaya şişme kadın gönderdiler. Gerçekten de dedikleri kadar varmış.
 15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 00:50
15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 847 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan 15 yaşındaki bir çocuğun şişme kadın alıp yurttaki arkadaşlarına 5 liraya kullandırtmış.
Dünyaca Ünlü Sporcu Şişme Kadınla! 00:13
Dünyaca Ünlü Sporcu Şişme Kadınla! 496 izlenme - 1 yıl önce Neredeyse tüm dünyanın tanıdğı sporcu, otel odasının penceresi ve havuzunda şişme kadınla yakalandı.
Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu 01:25
Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu 5.798 izlenme - 1 yıl önce Çin'de bir müşteriye şişme kadın teslimatı yapmak için yola çıkan kargo elemanı ecel terleri döktü. Acaba kargo şirketi ürünü neden bir kutuya ya da ambalaja koymadı.
alman reklamı şişme kadın )!! 00:25
alman reklamı şişme kadın )!! 42.941 izlenme - 7 yıl önce alman reklamı şişme kadın )!!
15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 00:50
15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 865 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan 15 yaşındaki bir çocuğun şişme kadın alıp yurttaki arkadaşlarına 5 liraya kullandırtmış. Bu çocuk, Geleceğin Girişimcisimi yoksa pezevenkimi olacak bunu ilerleyen yıllarda hep görecez millet Bence bir Nevi Krizi fırsata çevirmiş eleman.
15 Yaşında Çocuk - Şişme Kadın Pazarlamak 00:50
15 Yaşında Çocuk - Şişme Kadın Pazarlamak 9.600 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan 15 yaşındaki bir çocuğun şişme kadın alıp yurttaki arkadaşlarına 5 liraya kullandırtmış.
1/1 Ölçekli Şişme Manken 06:08
1/1 Ölçekli Şişme Manken 1.667 izlenme - 3 ay önce Sitedeki bilmem kaça bilmem kaç ölçekli videolardan bence en önemli olanı bu tank, araba, uçak, helikopter derken 1/1 ölçekli kadın olmazsa olmazdı, izliyoruz.
Bomba Sanılan Paketten Şişme Bebek Çıkması 00:27
Bomba Sanılan Paketten Şişme Bebek Çıkması 408 izlenme - 1 yıl önce Maltepe’de vatandaşların ihbarı üzerine polis ekiplerinin incelediği çöp kutusundaki şüpheli paketten şişme kadın ve cinsel ürünler çıktı.
Cansız Manken Hastası Everard Cunion 01:22
Cansız Manken Hastası Everard Cunion 3.200 izlenme - 12 ay önce Bundan 9 yıl önce cansız mankenlerle yaşamaya başlayıp 9 yılda 9 cansız manken sevgili değiştirip en sonuncusuyla nikah masasına oturan 55 yaşındaki Everard, ülkemizde olmasa da dünya basınının yakından tanıdığı bir isim. Kendisi şu ana kadar bir çok haber,inceleme hatta doktora tezine konu oldu. National Geographic bu özel durumu hakkında bir belgesel bile çekti. Kısaca Everard sıradan bir insan değil , oldukça uçlarda... İlgili Haber Linki : http://www.haberturk.com/dunya/haber/723745-sisme-kadin-telli-duvakli-gelin-oldu
Dünya Samsunu Konuşuyor 02:11
Dünya Samsunu Konuşuyor 471 izlenme - 3 yıl önce Samasun'daki şişme kadın kurtarma operasyonunun ABD'deki Türk televizyonundaki Cenk Uygur yorumları ile yankılarını izleyeceğiz.
ideal kadın 00:31
ideal kadın 46.468 izlenme - 8 yıl önce ideal bir bayan böyle olmalı:):):):) bayanlar lütfen kızmayınnn
pardon filmi-şişme bebek 02:56
pardon filmi-şişme bebek 65.903 izlenme - 6 yıl önce pardon filminde unutamadığımız işte o sahne :))
Hızını Alamayan Kadın 00:22
Hızını Alamayan Kadın 6.494 izlenme - 11 ay önce Kendi hazırladıkları kaydırakta kayarak şişme havuza dalmayı planlayan kadın ufak bir hesap hatasıyla havuzu tutturamıyor.
Şarkı Söylerken Seke Seke Stüdyoyu Terk Eden Kadın 00:27
Şarkı Söylerken Seke Seke Stüdyoyu Terk Eden Kadın 238 izlenme - 10 ay önce Canlı yayında romantizmin doruklarına ulaşırken yolda tökezleyen ablamızın ibret dolu videosunu izliyoruz.. Neyse ki stüdyonun tasarımında yer alan şişme muzlar ablamızı olası kalça kırıklarından korumuş..
 Brezilya'nın Seksi Futbolcuları 01:49
Brezilya'nın Seksi Futbolcuları 230 izlenme - 10 ay önce Futboluyla ünlü Brezilya'da bu kez çok farklı bir futbol maçı oynandı. Şişme bir futbol sahasında zemin köpükle dolduldu ve bikinili kızlar maç yaptı.
Dünya Samsun'u Konuşuyor! 02:11
Dünya Samsun'u Konuşuyor! 549 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da denizde şişme kadın görüp kurtarma ekibi çağıran vatandaşlar ABD'deki The Young Turks programına konu oldu.
Japonlar Yapay Sevgili Üretti 02:13
Japonlar Yapay Sevgili Üretti 3.658 izlenme - 1 yıl önce Japonya'da bir ileri teknoloji firması yalnız erkeklere hakiki bir kız arkadaşı aratmayacak kadar gerçeğe yakın 'kız arkadaş' yani şişme kadın üretti.
Beyin Yakan 12 Resimli Bilgi 03:34
Beyin Yakan 12 Resimli Bilgi 66 izlenme - 4 ay önce Bu videoda yine oha diyeceğiniz, birbirinden ilginç fotoğraflı bilgileri derledik. Hepsinin olmasa da bazılarının beynininizi yakacağına eminiz! Bu gördüğünüz dünyanın en pahalı mücevheri. İsmi: Kıyaslanamaz. Değeri tam 55 milyon dolar. Yani bizim paramızla 150 milyon liraya yakın. Bu uçuk rakamın nedeni ucunda gördüğünüz yumurta büyüklüğündeki elmas. Altın Dev adı verilen 407 karatlık elmas 30 yıl önce Kongo’da çıkarıldı. Bu kızın ismi Tippi. Şu an 25 yaşında. Annesiyle babası belgeselci olduğu için bir Afrika ülkesi olan Namibya’da doğmuş ve 10 yaşına kadar bir kabilenin içinde büyümüş. Bu dönemde çocukların yanısıra vahşi hayvanlarla da yakın arkadaş olmuş. Tippi Fransa’ya döndükten sonra bu eşsiz deneyimlerini hem “Benim Afrika Kitabım” adıyla kitaplaştırdı, hem de belgesel haline getirdi. Böylece biz de olağandışı çocukluğunu öğrenmiş olduk. Doğa dostundan sonra sırada bir doğa düşmanı var. Bu kadın Amerikalı bir televizyoncu. Hobisi avcılık. Avladığı hayvanların fotoğraflarını twitter’da paylaşınca ünlü oldu. Koyduğu her fotoğraftan sonra yoğun tepki alıyordu. Fakat en son, öldürdüğü bir aslanla fotoğrafını yayınlayınca kıyamet koptu. Ancak hakkında toplanan on binlerce imza, twitter hesabını kapatması dışında işe yaramadı. Öldürdüğü hayvanları hala kendi web sitesinde yayınlamaya devam ediyor. Amerikalı bir firma balmumumdan mumlar üretiyor. Ekranda gördüğünüz 80 saat süreyle yanabilen bir mum. Bu mumum ise tam 144 saat kesintisiz yanma özelliği var. Önceki resimli bilgi videolarımızdan birinde size güneş yanığı dövmesinden bahsetmiştik. Bu da aynı yöntemle yapılmış. Ama bu artık sıradan bir dövme değil, bildiğiniz sanat eseri olmuş. Daha önce hiç siyah domates gördünüz mü? Rusya’da yetiştirilen bu domates türü diğer ülkelerde de yaygınlaşmaya başladı. Dışı gibi içi de siyah olan domatesin tadı ise normal domatesten farklı değil. Bunlar Fas’ın meşhur ağaca tırmanan keçileri. Ağacın yapraklarını bu şekilde yiyorlar. Aslına bakarsanız keramet keçilerden çok ağaçta. Argan ağacının meyvelerine keçiler bayılıyor ve ağacın dal yapısı da tırmanmaya müsait. Keçiler zamanla tırmanmayı öğrenince günlerini bu şekilde geçirmeye başlamışlar. Şu an ekranda dünyanın en pahalı peynirini görüyorsunuz. Kilosu bizim paramızla 3000 lira. Bu peynirin özelliği Balkan eşeklerinin sütünden yapılması. Pahalı bir peynir, çünkü süt verebilen dişi balkan eşeği çok az var. Haliyle üretilen peynirler de yüksek fiyattan alıcı buluyor. Bu bir araba sticker’ı. Arabanın arka tarafına yapıştırıyorsunuz ve tabii arkanızdan gelenlerin irkilmesini sağlıyorsunuz. Bu adamlar koca tankı nasıl taşıyabilir? Çok kolay, çünkü bu aslında şişme bir tank. İkinci Dünya Savaşı’nda Amerikalılar Hollywood çalışanlarından bir tabur kurdu. “Hayalet Ordu” adı verilen taburun amacı, sahte silahlar yaparak Almanları yanıltmaktı. Naziler uzaktan baktığında tam teçhizatlı bir ordu görüyordu ama aslında silahlar ve tanklar yapma, askerler ise oyuncuydu. Bu bir yağmur kurbağası. Dünyadaki en tuhaf görünüme sahip kurbağalardan biri olsa gerek. Yağmur kurbağasanın birçok alt türü var ve hepsi de birbirinden acayip. Sevimli mi yoksa korkutucu mu olduklarına artık siz karar verin. Bu adamlar, “kurtadam sendromu” denen bir hormonel bozukluktan dolayı böyleler. Tıpta Hiper-trikoz adı verilen bu rahatsızlık, vücuttaki kılların aşırı büyümesine neden oluyor. İlginç olansa bu hastalık doğuştan olduğu gibi bazı insanlarda sonradan da gelişebiliyor. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap