Hoşgeldiniz!

şive

Şive Komedisi 01:45
Şive Komedisi 743 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde absürd komedi tutmadığından, şive komedisi yapmaya karar verdik.
Kişiye Göre şive değişmesi 00:15
Kişiye Göre şive değişmesi 343 izlenme - 8 ay önce Kişiye Göre şive değişmesi - yeni vine
Batesmotelpro - Şive Komedisi 01:45
Batesmotelpro - Şive Komedisi 127 izlenme - 10 ay önce Batesmotelpro absürd komedinin sevilmeyen bir tür olduğunu anlamışlar ve ucuz basit şive komedisi yapmaya karar vermişler.
Şive farkları 01:58
Şive farkları 1.516 izlenme - 7 yıl önce Şiveler
aksaray şive 01:15
aksaray şive 922 izlenme - 5 yıl önce aksaray ın şivesi
yöresel şive 03:10
yöresel şive 687 izlenme - 5 yıl önce kırıkkale il ankaranın arası_-_-uzun hava
muhteşem Şive 04:44
muhteşem Şive 658 izlenme - 6 yıl önce muhteşem Şive
yöresel şive 03:10
yöresel şive 439 izlenme - 5 yıl önce kırıkkale ile ankaranın arası
Türkçe Şive Testi - Bol Kahkaha 10:14
Türkçe Şive Testi - Bol Kahkaha 55 izlenme - 12 ay önce Konuyu zaten anlatıyorlar izleyelim, görelim. Ülkemizde şivelerin ne kadar çok çeşitliği olduğunu bir kez daha anımsayacağız.
Mevzu Varsa Hemen Şive Değiştiren Erkekler 00:06
Mevzu Varsa Hemen Şive Değiştiren Erkekler 119 izlenme - 6 ay önce Mevzu Varsa Hemen Şive Değiştiren Erkekler - yeni vine
Mevzu Varsa Hemen Şive Değiştiren Erkekler 00:06
Mevzu Varsa Hemen Şive Değiştiren Erkekler 53 izlenme - 6 ay önce Sitemizde ülkemizde çekilen en son ve en güzel vine videoları rahat bir şekilde hemde HD kalitesinde izleyebilirsiniz
Tolga Çandar - Şive Çilesi 03:34
Tolga Çandar - Şive Çilesi 87 izlenme - 2 ay önce İnşaat mühendisi ve aynı zamanda Türk Halk Müziği sanatçısı olan Tolga Çandar, Ege'li olması sebebiyle Ege bölgesinin sempatik şivesiyle konuşmaktadır, üniversite yıllarında şivesi yüzünden yaşadığı bir anısını eğlenceli şekilde izleyenlerle paylaşıyor...
karapınar yöresel şive 02:19
karapınar yöresel şive 865 izlenme - 5 yıl önce www.mekeboyu.net
Mişer Ft Yüksek Doz - Diyarmerika 03:08
Mişer Ft Yüksek Doz - Diyarmerika 65 izlenme - 3 ay önce Ğeyri Style ve Bura diyarbakır gibi parçalarıyla tanınan diyarbakırlı rapçiden eminem'in müziği üzerine diyarbakır şivesiyle söylenmiş bir rap parçası.
Sivas Şivesiyle Hamam Hikayesi 03:43
Sivas Şivesiyle Hamam Hikayesi 82 izlenme - 1 yıl önce Hasan Keşkek isimli abimiz zamanında büyüklerinin yanında dinlediği konuşmaların taklidini yaparken gülmekten kırıp geçiriyor, iyi seyirler.
Konya Ağzıyla Telefon İşletmesi 02:40
Konya Ağzıyla Telefon İşletmesi 7 izlenme - 3 ay önce Konyalı bir abimizden kendisini Turkcellden aradığı iddia eden bir ablamızla yaptığı muhabbet. Güldürmüştür.
Laz Spiker -  Trabzonspor & Aston Villa 01:47
Laz Spiker - Trabzonspor & Aston Villa 41 izlenme - 3 ay önce Daha önce caminin çay ocağını şikayet eden laz hocayı canlandıran meçhul sesin Trabzon Spor - Aston Villa maçını anlatışı.
Dayının Gülümseten Ege Şivesi 01:58
Dayının Gülümseten Ege Şivesi 13.870 izlenme - 2 yıl önce Dayının Gülümseten Ege Şivesi
Gümüşhane Şivesiyle Konuşan Zenci 00:53
Gümüşhane Şivesiyle Konuşan Zenci 86 izlenme - 9 ay önce Zenci, Gümüşhane Şivesi ile Konuşursa Çöçelik Getir Baa Han neydisiniz. Kikiriik Komik Konuşmalar... Karadeniz şivesi
Kastamonu Şivesi İle ÖSS (YGS) Soruları 04:24
Kastamonu Şivesi İle ÖSS (YGS) Soruları 174 izlenme - 9 ay önce Kastamonulu arkadaşın biri eski adı ile ÖSS olan soruları Kastamonu yöresi şivesi ile sorup eğlenceli bir görüntü ortaya çıkmıştır.
Ronaldo Yozgat Şivesiyle Konuşursa Ne Olur - Komik Dublaj 00:55
Ronaldo Yozgat Şivesiyle Konuşursa Ne Olur - Komik Dublaj 244 izlenme - 1 yıl önce Ronaldo yozgat şivesiyle konuşursa ne olur - komik dublaj
Egeli Kadın Sinirlenirse 00:58
Egeli Kadın Sinirlenirse 7.098 izlenme - 2 yıl önce Egeli Kadın Sinirlenirse
Arvad Yog Ahil Yog 10:18
Arvad Yog Ahil Yog 1.579 izlenme - 2 yıl önce Şahinbey Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Çeled Uşaglar, tiyatro grubunun Antep Ağzı ile yazılan 'Arvad Yog Ahıl Yog' oyunu ücretsiz olarak sahneledi. Şahinbey Kültür Merkezinde sahnelenen ve Orhan Uslu'nun yazıp yönettiği, Şahinbey Belediye Başkan Vekili Cuma Güzel ve Başkan Yardımcısı Birol Ülger'inde izlediği oyuna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Oyun boyunca vatandaşların gülme krizine girdiği gösteri iki perde halinde sahnelendi. Çeled Uşaglar Tiyatro grubu yazar ve yönetmeni Orhan Uslu, Antep şivesinin yaşatılması ve yeni nesillere aktarılması için uzun yıllardır çalışmalar yürüttüklerini belirterek, 4,5 yıldır ekibimizle birlikte gösterilerimizi yapıyoruz ve vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Bizler Gaziantep'te sanatın ve tiyatronun büyük bir eksikliğinin olduğunu hissettik. Bu noktada elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu oyunumuzun 7'nci tekrarı olmasına rağmen kapalı gişe oynuyor. Sağolsun Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu bizlere destek vererek, oyunumuzu halka açık oynamamızı sağladı. Bu oyunlarımızda kültürümüzü sanatla harmanlayıp halkımıza sunuyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz."dedi. Oyun sonunda uzun süre vatandaşların ayakta alkışladığı Çeled Uşaglar tiyatro grubu adına yönetmen Orhan Usluya Şahinbey Belediye Başkan Vekili Cuma Güzel buket takdim etti.
Bene Gardeşini Gösterdiler Ablasını Gaktıla 04:28
Bene Gardeşini Gösterdiler Ablasını Gaktıla 254 izlenme - 6 ay önce Egemin gözünü seveyim televizyonlarda gördüğünüz çakma ege dizilerine şivelerine aldanmayın izlerseniz yürü gari ibram ve hadi gari cumhur'u izleyin bu adamlar gerçek ege şivesiyle konuşuyorlar ve filmler de gayet eğlenceli tavsiye ederim.Bu videoda da ana karakterlerden ibramın komik şivesiyle karşı karşıyayız altyazı ekleme konusunda kararsız kaldım anlayamadığınız yerler olursa yardımcı oluruz gari voyn :)
Bu Sınav Soruları Sosyal Medyayı Yıktı 03:17
Bu Sınav Soruları Sosyal Medyayı Yıktı 120 izlenme - 10 ay önce Kastamonu’da internetten yayın yapan bir televizyon tarafından Kastamonu şivesiyle hazırlanan sınav soruları, sosyal paylaşım sitelerinde yoğun ilgi görüyor.
Canlı Yayında Ağzına Geleni Söyledi 01:31
Canlı Yayında Ağzına Geleni Söyledi 18 izlenme - 7 ay önce Amcam Çıkmış Haberlere Oldukça Sinirli Bir Şekilde Güzel Şivesi İle Ver Yansın Ediyor, Ama Kime ? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
02karabela meymanlı rap bomba rap bomba şive 03:14
02karabela meymanlı rap bomba rap bomba şive 314 izlenme - 5 yıl önce adıyaman style 02 recordz
Denizli Şivesiyle Komutvermek (Knight Online PK İçerir) 02:57
Denizli Şivesiyle Komutvermek (Knight Online PK İçerir) 554 izlenme - 10 ay önce Sitede sanırsam hatrı sayılır bir kitlenin uzun süre oynadığı her oynadığı gün aklına geldiğinde ise nalet ettiği efsane oyun knight ve onun paha biçilemez(cidden) CZ ortamı, normal bir video tek farkımız videodaki kişinin denizli şivesi ile verdiği komutlar..İyi seyirler.
Hindistanda İnternet Cafe Açmak (Urfa Şivesi) 01:56
Hindistanda İnternet Cafe Açmak (Urfa Şivesi) 770 izlenme - 2 yıl önce Urfa Şivesi ( Mehlenin Uşakları )
Girdiği İddaa Sonucu Balıklıgöl'e Atlayan Adam 00:39
Girdiği İddaa Sonucu Balıklıgöl'e Atlayan Adam 96 izlenme - 10 ay önce Arkadaşlarıyla sıkı bir pazarlık sonucunda 70 TL karşılığında balıklıgöle atlayan adamı izliyoruz efenim. Not: Urfa şivesi içerir.