Hoşgeldiniz!

şok haber

uzman erbaşlara şokk haber 12:17
uzman erbaşlara şokk haber 1.654 izlenme - 5 yıl önce kendi istekerli iele ayrılan uzman erbaşlar açıktan atama yolu ile başvurdukları kurumdan olur yazıları devlet personel başkanlığına gönderildi ortlama 1000 kişi 32 üniversieteye ve bazı kurumlara olumsuz yazısı gönderilmiş..
Haber Sırasında Yaşananlar Şok Etti 00:21
Haber Sırasında Yaşananlar Şok Etti 49 izlenme - 3 yıl önce Haber anlatımı sırasında yaşananlar izleyicileri şok etti.
Kışlaçay Köyün de Şok Haber? 04:25
Kışlaçay Köyün de Şok Haber? 52 izlenme - 4 yıl önce Dedelerinin Cezasını Onlar Çekiyorlar
Sözcü'ye Şok 00:29
Sözcü'ye Şok 40 izlenme - 2 yıl önce Sözcü'ye Şok
Bomba Kurbanlarının Ailelerine Şok (FOX HABER) 02:10
Bomba Kurbanlarının Ailelerine Şok (FOX HABER) 79 izlenme - 3 yıl önce Bomba Kurbanlarının Ailelerine Şok (FOX HABER)
Selahattin Demirtaş'a Şok Tepki 00:12
Selahattin Demirtaş'a Şok Tepki 43 izlenme - 4 ay önce Mimarlar Odası ve Halkevleri'ni ziyaret eden Selahattin Demirtaş'a bir vatandaş tepki gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güney Afrika'da Şok Görüntüler 00:27
Güney Afrika'da Şok Görüntüler 376 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da Şok Görüntüler
 Haber Yaparken Haber Oldu 00:39
Haber Yaparken Haber Oldu 167 izlenme - 2 yıl önce ABD’nin New Jersey eyaletinde haber yapan FOX TV muhabiri Steve Keeley, bu sırada yoldan geçen kar temizleme aracının püskürttüğü karların altında kaldı. ABD’de etkili olan kar yağışları ve soğuk hava sonrası New Jersey’de haber yapan muhabir Steve Keeley canlı yayın sırasında büyük bir şok yaşadı. Yayında kar yağışından ve yapılan temizleme çalışmalarından bahseden Keeley, daha sonra ise bölgede daha fazla kar temizleme aracı olması gerektiğini söyledi. Birkaç dakika sonraysa bölgeye birçok kar temizleme aracı gelmeye başladı. İlk 2 aracın püskürttüğü kardan etkilenmeyen Keeley 3. aracın püskürttüğü karlar sonrasıysa neye uğradığını şaşırdı. Gelen karlar sonrası kamera bembeyaz olurken Keeley ise yayına kaldığı yerden devam etti.
Kamyoncudan Kılıçdaroğlu’na Şok Sözler 00:25
Kamyoncudan Kılıçdaroğlu’na Şok Sözler 1.261 izlenme - 10 ay önce Bursa’da bir kamyoncu, esnafı ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sitem etti.
Merdiven Boyamaya Şok Ceza 00:47
Merdiven Boyamaya Şok Ceza 15 izlenme - 2 yıl önce İzmit'te Hafta Başında Başlayan Ve Zaman Zaman Polisin Müdahalesine Rağmen Bazı Bölgelerdeki Merdivenlerin 5 Kez Boyanıp Belediyece Tekrar Griye Boyama Mücadelesi Devam Ederken, Bu Kez Zabıta Para Cezasını Devreye Soktu
Kırşehirin Kalesinde Şok Yangın 03:31
Kırşehirin Kalesinde Şok Yangın 50 izlenme - 2 yıl önce Kırşehir Kalesinde Şok Yangın. Yangını Çıkartanlar Polis Tarafından Yakalandı. Videoyu Yapanlar Ve Sunanlar. Mehmet Ali Artuk İbrahim Köktürk Furkan Ayoş :))...
Bank Asyaya Şok 00:37
Bank Asyaya Şok 6 izlenme - 10 ay önce Sermaye Piyasaları Kurulu, kira sertifikası ihracı için onay vermedi. "Daha fazla video için ve güncel haberlerden , yeni yüklenen diğer içeriklerden anında haberdar olmak için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz…"
şok şok şok haber atv haber çekim yapıyor 00:45
şok şok şok haber atv haber çekim yapıyor 190 izlenme - 4 yıl önce ...... şo kşok şok
Ahtapot Dünyayı Şok Etti! 00:46
Ahtapot Dünyayı Şok Etti! 219 izlenme - 2 yıl önce Sualtındayken bir kavanoza koyulup kapağı sıkıca kapatılan ahtapotun yaptığı şeyi görenler gözlerine inanamadı!
Mısır'daki Katliamın Şok Görüntüsü! 01:04
Mısır'daki Katliamın Şok Görüntüsü! 340 izlenme - 2 yıl önce Mısır'daki Katliamın Şok Görüntüsü!
Katilden Mahkemede Şok Hareket! 01:30
Katilden Mahkemede Şok Hareket! 29 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Ohio eyaletinde 2012 yılının Şubat ayında bir lisede 3 öğrenciyi öldüren ve üç kişiyi yaralayan katil zanlısı TJ Lane (18), müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Mario Draghi'ye Şok Protesto 00:37
Mario Draghi'ye Şok Protesto 29 izlenme - 7 ay önce Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'ye basın toplantısı sırasında saldırı gerçekleştirdi. Draghi konuşurken bir kadın elinde bulunan konfetileri Draghi'nin yüzüne attı. Saldırgan kısa sürede etkisiz hale getirildi. Nisan ayı faiz kararını açıkladıktan sonra basın toplantısı düzenleyen ECB Başkanı Mario Draghi'ye, basın toplantısı sırasında bir kadın konfeti fırlattı. Fırlatılan konfeti sonrasında basın toplantısına bir süre ara verildi. Draghi, “ECB'nin tahvil alım programı ayarlamalar yapılabilecek kadar esnek. ECB'nin para politikası alanında attığı adımların etkili olduğuna dair açık kanıtlar var. Para politikası alanında atılan adımların tam olarak uygulanmasına odaklanacağız” dedi. ECB Başkanı, “Ekonomik toparlanmanın kapsamının ve gücünün kademeli olarak artmasını bekliyoruz.Euro'nun seviyesi hakkında konuşmak için erken” diye devam etti. Draghi, "ECB mevduat faizini değiştirmeyecek" dedi ve Yunanistan'ın ECB üzerindeki etkisine yönelik konuştu. Draghi, "ECB'nin Yunanistan'daki riskleri 110 milyar Euro" diye devam etti.
Ersun Yanal’ın Şok Tapesi 01:05
Ersun Yanal’ın Şok Tapesi 27 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’a ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı ortaya çıktı. Kayıtta Yanal olduğu ileri sürülen kayıtta küfür dolu sert açıklamalar bulunuyor. Yanal’ın kayıtta, "Ben buraya Fenerbahçe ile gelmedim, Fenerbahçe’yle de gitmek istemiyorum.” dediği duyuluyor.
Aziz Yıldırım’a Şok Suçlama 03:56
Aziz Yıldırım’a Şok Suçlama 39 izlenme - 10 ay önce Genç Fenerbahçeliler grubu lideri Sefa Kalya, biletlerin Passolig’e verilmesine rağmen, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tarafından toplu şekilde alınıp, kendi çevresine bedava dağıttığını söyledi.
Bakan'a Anıtkabir'de Şok Protesto 01:09
Bakan'a Anıtkabir'de Şok Protesto 57 izlenme - 3 yıl önce Avcı İle Çeşitli İllerden Gelen 66 Öğrenci Ellerinde Türk Bayraklarıyla Aslanlı Yol'dan Geçerek Atatürk'ün Mozolesine Çıktı.
Arınç'tan Şok Karar 01:05
Arınç'tan Şok Karar 41 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ABD'nin başkenti Washington'daki temasları kapsamında, düşünce kuruluşu Carnegie Endowment for International Peace'te "Türkiye'nin Demokratikleşme Süreci: Başarılar ve Zorluklar" konulu konferans verdi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 1,5 sene sonra siyaseti bırakacağını söyledi
Profesörlere Şok Soru 01:27
Profesörlere Şok Soru 65 izlenme - 3 yıl önce Habertürk'te Türkiye'nin Nabzı programında ÖSYM'nin çeşitli sınavlarındaki kopya skandalları konuşuldu. Didem Arslan Yılmaz'ın "Hiç kopya çektiniz mi?" sorusu üzerine ünlü profesörler bakın ne yanıt verdi...
Star Haber Ekibinin Kazazedelere Yardımı (1994) 01:59
Star Haber Ekibinin Kazazedelere Yardımı (1994) 8 izlenme - 3 ay önce Takla atmış bir araç, yaralı insanlar ve telaşın ayyuka çıkmış korkunç hali.
Aziz Yıldırımdan Şok Sözler(zuhaha) 00:15
Aziz Yıldırımdan Şok Sözler(zuhaha) 8.721 izlenme - 9 yıl önce Çok şeyine sokmayın...
Nagehan Alçı'ya Şok Protesto 01:40
Nagehan Alçı'ya Şok Protesto 467 izlenme - 2 yıl önce Fatih Belediyesi'nin düzenlediği sempozyuma katılan Nagehan Alçı ülkücüler tarafından protesto edildi. Fatih'te düzenlenilen Ali Emiri Kültür merkezi Türkiye Gündemi konulu konferansa katılan Nagehan Alçı uğradığı protestoyla büyük bir şok yaşadı. Salonun boş olması dikkat çekerken, gelenlerin çoğunun da protestocu olduğu anlaşıldı. "Ölürüm Türkiyem" şarkısıyla protestoya başlayan ülkücüler, "Türkiye Türk'tür Türk kalacak", "Ya İstiklal Ya ölüm Ya Allah Bismillah Allahu ekber" sloganları atarak salondan ayrıldı.
Akilleri Şok Eden Sözler 12:01
Akilleri Şok Eden Sözler 69 izlenme - 2 yıl önce Bu toplantı 21 Mayıs 2013 Salı günü akşamı , giderleri akp hükümeti tarafından bizim vergilerimizle karşılanan "Akiller " gurubunun 7 yıldızlı Mardan Palace Hotel ANTALYA adresinde yaptıkları bir toplantıdır. Toplantı yerini ve şeklini onlar belirlemişlerdir. Heyet ,TOBB Başkanı M. Rıfat HİSARCIKLIOĞLU başkanlığında Kadir İNANIR, Lale MANSUR, Şükrü KARATEPE, Nihal BENGİSU KARACA, Tarık ÇELENK, Öztürk TÜRKDOĞAN, Hüseyin YAYMAN, Muhsin KIZILKAYA ve organizasyon ekibinden oluşmaktadır. HİSARCIKLIOĞLU sağlık nedeniyle bu toplantıda bulunmamış diğer heyet üyeleri salonda hazır bulunmuşlardır. NE OLDUĞU HAKKINDA KİMSENİN HİÇBİR ŞEY BİLMEDİĞİ SÜRECE DESTEK VERENLER , BİLMELİDİRLERKİ: BOŞ KAĞIDIN ALTINA İMZA ATMAKTADIRLAR. ÜZERİ DOLDURULDUĞUNDA ÇOK PİŞMAN OLACAKLARDIR. Selam , sevgi ve saygılarımla... Fevzi KÜÇÜKKAHVECİ
AZİZ YILDIRIMIN ŞOK GÖRÜNTÜLERİ 00:36
AZİZ YILDIRIMIN ŞOK GÖRÜNTÜLERİ 6 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
FİKRET ORMAN'DAN ŞOK TEZAHÜRAT 00:35
FİKRET ORMAN'DAN ŞOK TEZAHÜRAT 2 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
TRABZONSPOR'UN HOCASINA ŞOK SÖZLER 02:02
TRABZONSPOR'UN HOCASINA ŞOK SÖZLER 1 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Maden Ocağında Şok Eylem 02:42
Maden Ocağında Şok Eylem 183 izlenme - 2 yıl önce Maden ocağında şok eylem Maden ocağında şok eylem