Hoşgeldiniz!

sokak dövüşü

Mahalle Kavgasına Yarı Çıplak Gelen Grup 01:30
Mahalle Kavgasına Yarı Çıplak Gelen Grup 8.672 izlenme - 1 gün önce Önceden kavga için yer belirten iki grup ıssız bir sokakta buluşurlar. Bir grup kıyafetle diğer grup üstsüz olarak kavga yerine gelirler. Maksat kavga sırasında kendi elemanlarına vurmamak. Her şey hazırsa kavga başlasın...
Sokak Dövüşü 02:17
Sokak Dövüşü 271.594 izlenme - 9 yıl önce Bu adamın karşısına çıkmak için manyak olmak lazım.
Sokak Dövüşü 00:52
Sokak Dövüşü 131.304 izlenme - 9 yıl önce Tel örgüler arkasında amansızca bir kavga.
Sokak Dövüşü Part 1 00:45
Sokak Dövüşü Part 1 1.475 izlenme - 1 yıl önce
Sokak Dövüşü Yapan Ayılar 06:25
Sokak Dövüşü Yapan Ayılar 870 izlenme - 1 yıl önce Acıkıp şehre inen iki ayı sokakta karşılaşınca acıktıklarını unutup kavgaya tutuşuyorlar. Sokak ortasında dövüşen ayıları izliyoruz.
Sokak Dövüşü (Thug Life) 00:23
Sokak Dövüşü (Thug Life) 5.896 izlenme - 8 ay önce Atarlı siyahi abinin yediği tıfıl gibi görünen arkadaşımızdan yediği muhteşem dayak. Çok daha fazlası için kanalımıza hemen abone olun: http://www.izlesene.com/thuglife
Çöp Adam Sokak Dövüşü 01:31
Çöp Adam Sokak Dövüşü 279 izlenme - 10 ay önce Çöp adam sokak dövüşü oyunumuzda Single Player seçeneğini seçerek giriş yapabilir ve istediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile seçtiğiniz karakteri hareket ettirebilir ve W,A,S,D,E tuşları ile dövüşebilir ve boşluk tuşu ile özel gücünüzü kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/copadamsokakdovusu.htm
Sokak Dövüşü Teknikleri Street Fighter 05:52
Sokak Dövüşü Teknikleri Street Fighter 19.550 izlenme - 3 yıl önce Sokak Dövüşü Teknikleri Street Fighter
Amerikan Filmi Ayarında Sokak Dövüşü 02:36
Amerikan Filmi Ayarında Sokak Dövüşü 1.741 izlenme - 1 yıl önce Aslında hulk'a dönüşmeli, sırnaşık velet-kontra yumruk, çelimsiz-dalga geçme türü dayak dövüş videolarını gönderdim ama bu bu tarz videoları göndermezdim hiç, fakat bu video benim gibi Amerikalıların da çok hoşuna gitmiş olmalı ki günün en çok izlenileni olmuş Amerika'da. Gerçekten videoda film havası esiyor, yarı aydınlık sokak, dalaşan elemanlar, madafaka bir kavga, asıl eleman için dövüşen arkadaşlar, hemen ardından gelen polisler ve hızlıca dağılan kalabalık. güzeldi tosduuum. bu videoyu izleyip de tüm sokak kavgalarını göndermeyecem söz.
Türk Gençlerinden Sokak Dövüşü Turnuvası 01:50
Türk Gençlerinden Sokak Dövüşü Turnuvası 760 izlenme - 9 ay önce Maltepe'nin zirvesinde Nil Sokak gençliği yine çılgınlık peşinde. Bu çılgın çocuklar kendi aralarında amatör dövüş sahnesi çekmişler, amatör bir dövüş sahnesine göre üst düzey ve gerçekçi olmuş. İzleyin..
Sokak Dövüşü Teknikleri Street Fighter 05:52
Sokak Dövüşü Teknikleri Street Fighter 3.423 izlenme - 3 yıl önce Sokak Dövüşü Teknikleri Street Fighter
Amerikan Filmi Ayarında Sokak Dövüşü 02:36
Amerikan Filmi Ayarında Sokak Dövüşü 1.158 izlenme - 1 yıl önce Aslında hulk'a dönüşmeli, sırnaşık velet-kontra yumruk, çelimsiz-dalga geçme türü dayak dövüş videolarını gönderdim ama bu bu tarz videoları göndermezdim hiç, fakat bu video benim gibi Amerikalıların da çok hoşuna gitmiş olmalı ki günün en çok izlenileni olmuş Amerika'da. Gerçekten videoda film havası esiyor, yarı aydınlık sokak, dalaşan elemanlar, madafaka bir kavga, asıl eleman için dövüşen arkadaşlar, hemen ardından gelen polisler ve hızlıca dağılan kalabalık. güzeldi tosduuum. bu videoyu izleyip de tüm sokak kavgalarını göndermeyecem söz.
sokak dövüşü 01:03
sokak dövüşü 133.879 izlenme - 7 yıl önce
 Amerikan Filmi Ayarında Sokak Dövüşü 02:36
Amerikan Filmi Ayarında Sokak Dövüşü 689 izlenme - 1 yıl önce Aslında hulk'a dönüşmeli, sırnaşık velet-kontra yumruk, çelimsiz-dalga geçme türü dayak dövüş videolarını gönderdim ama bu bu tarz videoları göndermezdim hiç, fakat bu video benim gibi Amerikalıların da çok hoşuna gitmiş olmalı ki günün en çok izlenileni olmuş Amerika'da. Gerçekten videoda film havası esiyor, yarı aydınlık sokak, dalaşan elemanlar, madafaka bir kavga, asıl eleman için dövüşen arkadaşlar, hemen ardından gelen polisler ve hızlıca dağılan kalabalık. güzeldi tosduuum. bu videoyu izleyip de tüm sokak kavgalarını göndermeyecem söz.
sokak dövüşü 00:22
sokak dövüşü 61.704 izlenme - 9 yıl önce bunlarda birazcık nefis yok yaa.bir adama dört kişi gidilirmi yazıktır insafffffff
sokak dövüşü 01:34
sokak dövüşü 28.055 izlenme - 5 yıl önce muhammed çakır vs nurullah yuvanç
sokak dövüşü 01:46
sokak dövüşü 38.505 izlenme - 8 yıl önce telef oldular
sokak dövüşü 01:27
sokak dövüşü 33.438 izlenme - 8 yıl önce
sokak dövüşü 00:45
sokak dövüşü 16.541 izlenme - 4 yıl önce mustafa ile hızır dövüşüyor
sokak dövüşü 00:55
sokak dövüşü 24.332 izlenme - 7 yıl önce
sokak dövüşü 04:18
sokak dövüşü 15.822 izlenme - 7 yıl önce tam bir sokak kavgası
sokak dövüşü 02:33
sokak dövüşü 16.395 izlenme - 8 yıl önce çok komik mutlaka izleyin
SOKAK DÖVÜŞÜ [Street Fighter] w/Wolvoroth 22:21
SOKAK DÖVÜŞÜ [Street Fighter] w/Wolvoroth 64 izlenme - 2 ay önce Oyunları orijinal oynayın! - https://oyunhesabi.com Paypal'dan bağış yapmak için: http://bit.ly/batup _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : http://adf.ly/tttQa Twitter : http://adf.ly/tttzT _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Çöp Adam Mekanı - Sokak Dövüşü  / aRdaa / 00:10
Çöp Adam Mekanı - Sokak Dövüşü / aRdaa / 296 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/animasyontime
Almanya'da Türk Çetesinin Düzenlediği Sokak Dövüşü 04:56
Almanya'da Türk Çetesinin Düzenlediği Sokak Dövüşü 1.140 izlenme - 12 ay önce KÖNIGSRASSE çetesinin yetiştirdiği elemanlar kendi aralarında bir dövüş organizasyonu ayarlamış. Diğer adı Massaka olan çeteyi bir çok kişide tanır artık dağılmış olsalar bile Murdoc ve Monstar hala rap kariyerlerine devam etmektedirler.
Almanya'da Türk Çetesinin Düzenlediği Sokak Dövüşü 04:56
Almanya'da Türk Çetesinin Düzenlediği Sokak Dövüşü 1.275 izlenme - 1 yıl önce KÖNIGSRASSE çetesinin yetiştirdiği elemanlar kendi aralarında bir dövüş organizasyonu ayarlamış. Diğer adı Massaka olan çeteyi bir çok kişide tanır artık dağılmış olsalar bile Murdoc ve Monstar hala rap kariyerlerine devam etmektedirler.
Sokak Dövüşü ve Kayda Değer Nakavtlar 05:40
Sokak Dövüşü ve Kayda Değer Nakavtlar 155 izlenme - 9 ay önce Harika bir derleme.(Bunu özellikle yadım,admin benzerleri var dersen kulağını çınlatırım,çoğu yok). Sokak dövüşlerinde artistlerin nasıl rezil olduklarının arşiv görüntüleri. 01:30' a özel alkış.
2015 Yılının En İyi Sokak Dövüşleri 15:56
2015 Yılının En İyi Sokak Dövüşleri 550 izlenme - 4 ay önce Site ahalisi olarak dövüş videolarına bayılıyoruz. Bu video 15 dakika boyunca bir terapi etkisi yapacaktır. Bazı anlarda kendinizi bir amrikan filmi içinde hissedebilirsiniz.
Sokak Dövüşü Teknikleri 2 - Street Fighter 03:59
Sokak Dövüşü Teknikleri 2 - Street Fighter 928 izlenme - 10 ay önce Evet arkadaşlar rastgele rastladığım bu video benim hoşuma gitti ve kendini savunamayanlar veya savunmayı öğrenmek istiyenler için huzurunuza sunmak isterim. Velakin bu teknikleri en profesyonel şekilde öğrenseniz de Türk milleti olarak kavga da biz (bazıları)sevgiliye sarılır gibi saldırır veya saldırmaya başlar yinede pek sanmıyorum bu tekniklerin işe yarıyacağını ama mesafenizi koruyarak karşılık verirseniz az çok etkili oluyor tehlikeli yanı fazla abanmamak yoksa adam hastanelik olur ve bu arada dövüşürken yanınızda açı ölçer her daim bulunsun ..
Kimbo Slice'in Polise Karşı Kaybetiği Ölümüne Dövüş (+18) 13:15
Kimbo Slice'in Polise Karşı Kaybetiği Ölümüne Dövüş (+18) 821 izlenme - 7 ay önce Kimbo Slice'in Sean Gannon isimli polisle 10 dakikalık kıran kırana mücadele sonrasında mağlup olduğu tek dövüş. Kimbo Slice'i bilenler bilir ancak bilmeyenler şuraya bakabilirler; https://eksisozluk.com/kimbo-slice--1645272 Not: Video, Youtube'dan 'Dövüş Klübü' isimli kullanıcıdan alıntılanmıştır.