Hoşgeldiniz!

son yolculuk

Suat Sayın - Son Yolculuk 05:29
Suat Sayın - Son Yolculuk 804 izlenme - 4 yıl önce
Nuran Yakarlar - Son Yolculuk 03:25
Nuran Yakarlar - Son Yolculuk 9 izlenme - 8 ay önce Albüm: Son Yolculuk - Nuran Yakarlar (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1970) Çıkış Tarihi: 1970
son  yolculuk 02:38
son yolculuk 73 izlenme - 5 yıl önce
10 Kasım Son Yolculuk 08:36
10 Kasım Son Yolculuk 2.338 izlenme - 2 yıl önce Türk Tarih Kurumu, Atatürk'ün 75. Ölüm Yıldönümünde "10 Kasım-son Yolculuk" Adıyla Bir Video Hazırladı..
Kozmik Takvimin Son Anlarında Yolculuk 04:43
Kozmik Takvimin Son Anlarında Yolculuk 114 izlenme - 9 ay önce "Cosmos: A Space-Time Odyssey" belgeselinin ilk bölümünde, Kozmik takvimde yolculuğa çıkıyoruz.
Barış Akarsu ( Son Yolculuk ) 08:08
Barış Akarsu ( Son Yolculuk ) 32 izlenme - 1 yıl önce Barış-akarsu-son-yolculuk-veda-ölüm-kapalı-ruhum-anne-baba-aile-sevenler-başarı-terbiye-saygı-sevgi-barış-akarsu
Üstada Son Yolculuk 01:06
Üstada Son Yolculuk 23 izlenme - 3 yıl önce üstada son yolculuk
Üstada Son Yolculuk 01:10
Üstada Son Yolculuk 16 izlenme - 3 yıl önce Üstada Son Yolculuk
Son Yolculuk - Mustafa Kemal Atatürk'ün Son Günleri 09:44
Son Yolculuk - Mustafa Kemal Atatürk'ün Son Günleri 2.615 izlenme - 4 hafta önce Türk Tarih Kurumu 'un belgesel tadında çektiği, Mustafa Kemal Atatürk'ün son saatlerinde neler yaşadığını anlatan bir belgesel.
PES DEDİRTEN YOLCULUK 01:16
PES DEDİRTEN YOLCULUK 13 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Güneye Yolculuk Fragman 01:49
Güneye Yolculuk Fragman 3 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Can Atilla - Kervan Ve Son Yolculuk 06:02
Can Atilla - Kervan Ve Son Yolculuk 183 izlenme - 4 yıl önce
Lezzete Yolculuk ile Denizli’de son gün! 03:14
Lezzete Yolculuk ile Denizli’de son gün! 114.142 izlenme - 10 ay önce Lezzete Yolculuğun Denizli’deki son gününde; Pamukkale, Antik şehir gibi dünyaca ünlü doğal güzelliklerini ziyaret edip, bizi evinde ağırlayan Figen hanımla Denizli’nin meşhur lezzetlerini pişirdik. Yöresel tatlarla dolu soframıza ve bu keyifli güne siz de eşlik etmek için videomuzu izlemeyi unutmayın!
Tüzmen - Yolculuk Rüzgara (1996) 03:50
Tüzmen - Yolculuk Rüzgara (1996) 4 izlenme - 7 ay önce 1996 yılının şubat ayında Son Rüya şarkısıyla çıkış yapmış,daha sonradan 1998 yılında Eurovision'a katılmaya hak kazanmış ve Unutamazsın şarkısıyla ülkemizi temsil etmiş Tüzmen'in ilk albümünde bulunan söz ve müziği Cenk Eroğlu'na ait Yolculuk Rüzgara şarkısının klibidir. İyi nostaljiler.
Nazmiye Demirel Son Yolculuğuna Uğurlandı 03:52
Nazmiye Demirel Son Yolculuğuna Uğurlandı 80 izlenme - 2 yıl önce Nazmiye Demirel Son Yolculuğuna Uğurlandı
son yolculuk 02:10
son yolculuk 1.891 izlenme - 7 yıl önce son yolculuktu beraber çıktıkları ve birdaha ikisinden biri güneşin doğşunu göremeyecekti. işte o deli aşık sevdiği kızı yaşatmayı başardı ben böyle sevgilere saygı duyarım. ( afilliprens )
son yolculuk 00:49
son yolculuk 588 izlenme - 5 yıl önce 26 nisan 2011 günü babamız şerafettin güler vefat etti.
son yolculuk 06:40
son yolculuk 401 izlenme - 8 yıl önce ölümünün 11.yılında rahmetle aniyoruz.mekanın cennet olsun.
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 05:42
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 30 izlenme - 1 ay önce Karaciğer kanserine yenik düşen usta tiyatrocu Levent Kırca, son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılan Kırca'nın eski eşi Oya Başar'ın ayakta durmakta güçlük çektiği ve gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. Ünlü oyuncu için Levent Afet Yolal Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve sanat dünyasının tanınmış isimleri de katıldı. Oldukça bitkin olduğu gözlenen Kırca’nın eski eşi Oya Başar ise, sık sık gözyaşlarına boğuldu. Levent Kırca’nın çocukları ve sevenlerinin de tabutuna sarılarak gözyaşı döktüğü görüldü. Kırca’nın çocukları daha sonra cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Tören istemeyen Kırca’nın cenazesi öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Cemal aslan son yolculuk 03:28
Cemal aslan son yolculuk 116 izlenme - 3 yıl önce Cemal aslan son yolculuk
Nilüfer'le Yeşilçam'a Yolculuk 04:14
Nilüfer'le Yeşilçam'a Yolculuk 61 izlenme - 9 ay önce Nilüfer'in en romantik şarkıları eşliğinde Yeşilçam'ın en romantik 30 filmine nostaljik ve tematik bir yolculuk yapmak, Yeşilçam'a saygı duruşunda bulunmak amacıyla yapılmış bir kliptir. Tematiktir çünkü şarkılar "bekleyiş"le başlar, "kavuşma"yla devam eder ve "ayrılık"la biter. Filmlerden alınan sahneler de bu temalara göre seçilmiştir. En eskisi 1962 yapımı ACI HAYAT, en yenisi 2010 yapımı İNCİR REÇELİ olan bu 30 film, Türk Sineması'nın toplamda 48 yıllık, yani nerdeyse yarım asırlık romantik film geleneğini de temsil etmektedir. Son dönemde çekilen Türk Filmleri'ne yer verilmesinin nedeni, Yeni Türk Sineması'nın anlatım dili ve konuları her ne kadar günümüze aitse de aslında Yeşilçam'ın romantizminden, nostaljisinden ve melankolisinden önemli ölçüde nasibini almışlardır. O açıdan Yeşilçam'a pek uzak durmazlar. O yüzden klibin tamamı "Yeşilçam" diye isimlendirildi.
Contra Zamanda Yolculuk 02:04
Contra Zamanda Yolculuk 539 izlenme - 2 yıl önce Sözleri : Buralara geldiğim yer gelecek Bu da gelecekten sesleniş aslında bizim için sene 2047 Çünkü Temel Reis, Biggie, Bex, Orking, ben ve Ömer Seyfettin Yeni bir sigara keşfettik, İçip 2012'ye geldik. Velhasılı kelam hacı bizden hayli geridesiniz Ve hepiniz o paylaşım sitelerine hapis ama protestsiniz. Aferim, Dinledim hepinizi rhymlar bok gibi, Flexler güzel ama siz hala daridi daridi daridesiniz.. Biz bir siz bir, bizde racon kafa sample Tavuk itinayla kesilir hep envai çeşit boklar yada hadi, Ben bir siz bir, Siz hepiniz ben tek başla Ama bu benim topum oynatmam seni Oynayamaz toplar sike takmam. Basarım deparı soldan Yakınımda koşan o rakibin bekine bi koyarım omuzu Olurum o küçük Hakan Cont Al pacino değil Filipescu silahı su tabancası Çıkan AK-47'deki mermi yerine (hık) balgam. Buralara geldiğim yer geçmiş Bu da geçmişten sesleniş Aslında bizim için sene 85 Ernesto, Hitler Bex Orking ben ve Ömer Seyfettin Grandmasta'yı keşfettik, dinleyip geleceğe geldik. Politika aynı, gelgelelim o sol bezmiş. Çok rahatsınız, idam yada darbe yerine bol teftiş Son tespit geleceğinizi boş verip hoş gelip beş gidip Boş geçmiş bişeyleri kıraathanede kof gençlik Yaş yetmiş gibi iş bitmiş Ahlak sükut etmiş Dünya borcunu halk orçunu Mark facebooku keşfetmiş E hadi mahfoluşunu seyret Kahroluşunu destekleriz elbet Ki diyebilirsin bana ne büyük çelişki seninkisi hey cont Ama cont ne bi akon ne de hey corç versene borç Hakan o osama o sakal o sakat o saddam Vallaki yazar tarihi baştan Ve olaki yapamadı bekleriz hepinizi intiharına.
10 Kasım Son Yolculuk Mustafa Kemal Atatürkün Son Günleri 09:44
10 Kasım Son Yolculuk Mustafa Kemal Atatürkün Son Günleri 44 izlenme - 11 ay önce TTK ( Türk Tarih Kurumu ) Atatürk'ün yaşamının son günlerini anlatan güzel bir film
Tuncel Kurtiz Son Yolculuğuna Uğurlandı! 04:09
Tuncel Kurtiz Son Yolculuğuna Uğurlandı! 157 izlenme - 2 yıl önce Tuncel Kurtiz Son Yolculuğuna Uğurlandı!
Barış Manço'nun Son Yolculuğu 01:40
Barış Manço'nun Son Yolculuğu 643 izlenme - 2 yıl önce Barış Manço, 1 Ocak 1943'de İsmail Hakkı Bey ile Rikkat Uyanık Hanım'ın ikinci oğulları olarak dünyaya geldi. 1959 yılının Nisan başında Galatasaray Lisesi konferans salonunda ilk resmi konserini verdi. Daha önceleri kendi kendine gitar çalmayı öğrenen Barış Manço'ya, Klasik Türk Müziği öğretmeni olan annesi Rikkat Uyanık Hanım, piyano dersleri verdi. 1962 yılında Grafson şirketinden arka arkaya ilk üç 45'liğini çıkardı. Bu üç 45'liğin arasında dönemin meşhur twist şarkılarının dışında "Çıt Çıt Çedene" isimli bir türkü ve "Dream Girl" isminde kendisine ait bir şarkı yer alıyordu. 1963 yılında Güzel Sanatlar Akademisi'nde okumak icin Liege şehrine gitti. 1964 yılında ünlü fransiz komedyen Henri Salvador'un şirketinden 4 parçadan oluşan bir EP çıkardı. Bu dönemde Paris'in meşhur Olympia müzikholünde arkasında Franck Pourcel orkestrası ve Swingle Singers le beraber sahneye çıkan ilk Türk oldu. 1966'dan 1969'a kadar Les Mistigris ve Kaygısızlar isimli gruplarla daha çok psikodelik tınılara serpiştirdiği doğu müziğiyle kendine özgü bir sound yarattı. 1969 yılında 4 ayrı ülkeden gelen müzisyenlerle "Dağlar Dağlar" isimli parçasını kaydetti. 1970 yılının sonlarına doğru Moğollar'la kısa bir süreliğine birleştikten sonra 1971 yılının sonlarına doğru ölümüne dek kendisine eşlik edecek olan Kurtalan Ekspres grubunu kurdu. Daha önce Sayan firması tarafından izinsiz olarak çıkarılan "Dünden Bugüne" isimli LP'yi saymazsak 1975 yılında ilk gerçek LP'sini hazırladı. Albümde Türkiye'nin ilk rock operalarından "Baykoca Destanı", Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını konu alan "2023" gibi parçalar yer aldı. 1976 yılında CBS isimli firma ile anlaşma sağladı. Büyük bir bölümü George Hayes Orkestrası'yla kaydedilen "Baris Mancho" (aynı yıl Türkiye'de "Nick The Chopper" olarak piyasa çıktı) isimli albüm 1976 yılında, ilk önce Belçika ve Hollanda'da, daha sonra Fransa, Fas, Fildişi Sahilleri gibi ülkelerde piyasaya çıktı. 1979 yılında yaşadığı hastalıklar ve sorunlar sonrasında "Yeni Bir Gün" isimli albümü çıkaran Barış Manço, "Sarı Çizmeli Mehmet Ağa", "Gesi Bağları", "Aynalı Kemer" gibi parçalarıyla sükse yaptı. Bu albümle başlayan başarı süreci, 1981 yılında "Sözüm Meclisten Dışarı", 1983 yılında "Estağfurullah Ne Haddimize" albümüleriyle sürüp gitti. 1988 yılında "Çocuk ve aileye yönelik eğitici ve eğlendirici bir dünya belgeseli" olmayı hedefleyen "Barış Manço ile 7'den 77'ye" isimli programı TRT için hazırlamaya başladı. 1991 yılında devlet sanatçısı olan Barış Manço, aynı yıl bir konser için gittiği Japonya'da 16 şehri kapsayan bir turne yaptı ve 2 tane albüm çıkardı. 31 Aralık 1999'da hayata gözlerini yumdu.
Contra - Zamanda Yolculuk 03:02
Contra - Zamanda Yolculuk 1.485 izlenme - 10 ay önce Şarkı Sözleri Buralara geldiğim yer gelecek Bu da gelecekten sesleniş aslında bizim için sene 2047 Çünkü Temel Reis, Biggie, Bex, Orking, ben ve Ömer Seyfettin Yeni bir sigara keşfettik, İçip 2012'ye geldik. Velhasılı kelam hacı bizden hayli geridesiniz Ve hepiniz o paylaşım sitelerine hapis ama protestsiniz. Aferim, Dinledim hepinizi rhymlar bok gibi, Flexler güzel ama siz hala daridi daridi daridesiniz.. Biz bir siz bir, bizde racon kafa sample Tavuk itinayla kesilir hep envai çeşit boklar yada hadi, Ben bir siz bir, Siz hepiniz ben tek başla Ama bu benim topum oynatmam seni Oynayamaz toplar sike takmam. Basarım deparı soldan Yakınımda koşan o rakibin bekine bi koyarım omuzu Olurum o küçük Hakan Cont Al pacino değil Filipescu silahı su tabancası Çıkan AK-47'deki mermi yerine (hık) balgam. Buralara geldiğim yer geçmiş Bu da geçmişten sesleniş Aslında bizim için sene 85 Ernesto, Hitler Bex Orking ben ve Ömer Seyfettin Grandmasta'yı keşfettik, dinleyip geleceğe geldik. Politika aynı, gelgelelim o sol bezmiş. Çok rahatsınız, idam yada darbe yerine bol teftiş Son tespit geleceğinizi boş verip hoş gelip beş gidip Boş geçmiş bişeyleri kıraathanede kof gençlik Yaş yetmiş gibi iş bitmiş Ahlak sükut etmiş Dünya borcunu halk orçunu Mark facebooku keşfetmiş E hadi mahfoluşunu seyret Kahroluşunu destekleriz elbet Ki diyebilirsin bana ne büyük çelişki seninkisi hey cont Ama cont ne bi akon ne de hey corç versene borç Hakan o osama o sakal o sakat o saddam Vallaki yazar tarihi baştan Ve olaki yapamadı bekleriz hepinizi intiharına. Vazgeçtim iptal.
GUNEYE YOLCULUK CUMARTESİ 15:15'TE TVEM'DE 00:35
GUNEYE YOLCULUK CUMARTESİ 15:15'TE TVEM'DE 4 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Contra - Zamanda Yolculuk 03:02
Contra - Zamanda Yolculuk 62 izlenme - 1 yıl önce Contra - Zamanda Yolculuk (Video Klip) Yonetmen: Kaan Sarma Şarkı Sözleri (lyrics): Buralara geldiğim yer gelecek Bu da gelecekten sesleniş aslında bizim için sene 2047 Çünkü Temel Reis, Biggie, Bex, Orking, ben ve Ömer Seyfettin Yeni bir sigara keşfettik, İçip 2012'ye geldik. Velhasılı kelam hacı bizden hayli geridesiniz Ve hepiniz o paylaşım sitelerine hapis ama protestsiniz. Aferim, Dinledim hepinizi rhymlar bok gibi, Flexler güzel ama siz hala daridi daridi daridesiniz.. Biz bir siz bir, bizde racon kafa sample Tavuk itinayla kesilir hep envai çeşit boklar yada hadi, Ben bir siz bir, Siz hepiniz ben tek başla Ama bu benim topum oynatmam seni Oynayamaz toplar sike takmam. Basarım deparı soldan Yakınımda koşan o rakibin bekine bi koyarım omuzu Olurum o küçük Hakan Cont Al pacino değil Filipescu silahı su tabancası Çıkan AK-47'deki mermi yerine (hık) balgam. Buralara geldiğim yer geçmiş Bu da geçmişten sesleniş Aslında bizim için sene 85 Ernesto, Hitler Bex Orking ben ve Ömer Seyfettin Grandmasta'yı keşfettik, dinleyip geleceğe geldik. Politika aynı, gelgelelim o sol bezmiş. Çok rahatsınız, idam yada darbe yerine bol teftiş Son tespit geleceğinizi boş verip hoş gelip beş gidip Boş geçmiş bişeyleri kıraathanede kof gençlik Yaş yetmiş gibi iş bitmiş Ahlak sükut etmiş Dünya borcunu halk orçunu Mark facebooku keşfetmiş E hadi mahfoluşunu seyret Kahroluşunu destekleriz elbet Ki diyebilirsin bana ne büyük çelişki seninkisi hey cont Ama cont ne bi akon ne de hey corç versene borç Hakan o osama o sakal o sakat o saddam Vallaki yazar tarihi baştan Ve olaki yapamadı bekleriz hepinizi intiharına. Vazgeçtim iptal.
Son Osmanlılar Belgeseli - Meçhule Yolculuk 3 31:13
Son Osmanlılar Belgeseli - Meçhule Yolculuk 3 8 izlenme - 3 ay önce Kadın, erkek ve çocuk, 155 kişiydiler... Osmanlı hanedanı bu 155 kişiden ibaretti ve 1924 Mart'ında, hepsi Türkiye dışına çıkartıldı... Ellerine ikişer bin İngiliz lirası ve bir yıllık ama dönüşü olmayan pasaport verildi. Mal varlıkları tasfiye edildi... Türkiye'ye girmeleri ve transit geçmeleri yasaklandı... Artık ne vatanları, ne de gelirleri vardı... Macera dolu bir sürgün yaşadılar... Geçinebilmek için, her türlü işte çalıştılar... Kimisi mezar bekçiliği yaptı, kimisi kapı-kapı dolaşıp sabun sattı... Yabancı zindanlarda can verenleri oldu... Kimisi de başka hanedanların mensuplarıyla evlenip yeniden asalet unvanı aldı... Sürgün, hanedanın kadın mensupları için 28, erkekleri için 50 yıl devam etti. 1974'te, ailenin tamamının Türkiye'ye dönebilmesine izin verildi. Bir kısmı döndü, bir kısmı yıllardır yaşadığı ülkelerde kaldı. Ortadoğu'ya ve Avrupa'nın bir bölümüne yüzlerce yıl boyunca hükmetmiş bir aileden bugüne kalanların öyküsü...
Son Osmanlılar Belgeseli - Meçhule Yolculuk 2 33:35
Son Osmanlılar Belgeseli - Meçhule Yolculuk 2 4 izlenme - 3 ay önce Osmanlı hanedanlığından kalan son 155 kişi.Ellerine ikişer bin İngiliz lirası ve bir yıllık ama dönüşü olmayan pasaport verildi.Geçinebilmek için, her türlü işte çalıştılar.Kimisi mezar bekçiliği yaptı, kimisi kapı-kapı dolaşıp sabun sattı.Yabancı zindanlarda can verenleri oldu...Kimisi de başka hanedanların mensuplarıyla evlenip yeniden asalet unvanı aldı.Sürgün kadın hanedan üyeleri için 28 erkekler için 50 yıl sürdü.(Belgeselin 2. Bölümü)