Hoşgeldiniz!

soyunan

Canı sıkıldıkça soyunan spiker 00:46
Canı sıkıldıkça soyunan spiker 1.305.209 izlenme - 3 yıl önce Canı sıkıldıkça soyunan spiker
Soyunan Güzele Büyük Bakış 01:05
Soyunan Güzele Büyük Bakış 424.362 izlenme - 3 yıl önce Soyunan Güzele Büyük Bakış
Sinirlenince Soyunan Spiker! 01:24
Sinirlenince Soyunan Spiker! 250.488 izlenme - 3 yıl önce İspanyol oyuncu Sonia Monroy, bir TV programında sinirlenince masaya çıkıp soyundu. Yeter ki sinirlensin, sonrası ortaya ilginç görüntüler çıktı..
Asansörde Soyunan Kız 01:22
Asansörde Soyunan Kız 24.934 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
Atletizme Soyunan Sumocular 00:18
Atletizme Soyunan Sumocular 190 izlenme - 1 ay önce Japonya'nın başkenti Tokyo'da 3 Suma güreşçisinin yaptığı 50 metrelik koşu, ilginç görüntülere sahne oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yakalanınca Soyunan Hırsız Kadın 01:17
Yakalanınca Soyunan Hırsız Kadın 1.133 izlenme - 12 ay önce Bağcılar'da bir iş yerinden 500tl çalan kadın kaçarken iş yeri sahibi yakaladıktan sonra kurtulmak için yaptığı numara görenlerin ağzını sulandırıp iştahını kabarttı
Meksika Meclisinde Soyunan Miletvekili 01:12
Meksika Meclisinde Soyunan Miletvekili 1.070 izlenme - 2 yıl önce Meksika Kongresi, 1938'deki kamulaştırmadan beri yapılan en büyük değişiklikle ülkenin petrol ve gaz sektörünün özel teşebbüse açılması planlarını onayladı. ...
Saniyede Soyunan Adam 00:20
Saniyede Soyunan Adam 736 izlenme - 2 yıl önce Saniyede Soyunan Adam
Soyunan Kadın Adamı Delirtti! 00:16
Soyunan Kadın Adamı Delirtti! 14.792 izlenme - 4 yıl önce soyunan kadın adamı delirtti!
Ronaldo İçin Canlı Yayında Soyunan Sunucu 01:34
Ronaldo İçin Canlı Yayında Soyunan Sunucu 65.332 izlenme - 7 ay önce "Venezuella'da bir tv kanalında görev yapan Yuvi Pallares, kanalın yeni yayın politikası sayesinde spor haberlerini sunmaya başladı. Daha önce erkek dergilere soyunan ve seksi dansları ile bilinen Yuri Palleres kanalın reytinglerini tavan yaptırdı. Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo hakkında bir haber sunan Palleres, haberi anlatmaya devam ederken soyunmaya başladı. Portekizli yıldızın Daniella Chavez ile yeni bir ilişkiye başladığı haberini anlatan seksi sunucunun görüntüsü haberin önüne geçti." (alıntı)
Hastalarını Tedavi Ederken Soyunan Doktor 02:14
Hastalarını Tedavi Ederken Soyunan Doktor 8.972 izlenme - 2 yıl önce Hastalarini Soyunarak Tedavi Eden Doktorun Videosu, Bu Görmeye Pek Alışık Olmadığımız Bir Durum Olsa Gerek
Sokakta Soyunan Çıtır 02:30
Sokakta Soyunan Çıtır 6.450 izlenme - 10 ay önce Sokakta Soyunan Çıtır
Dünyanın En Hızlı Soyunan Adamı 00:20
Dünyanın En Hızlı Soyunan Adamı 24.717 izlenme - 8 yıl önce ahh su jabonlar yok mu :d
Webcamde Soyunan Kız Babasına Yakalandı 01:10
Webcamde Soyunan Kız Babasına Yakalandı 2.116 izlenme - 12 ay önce Web Cam da Babasına Yakalanan Kız MSN WebCam'da CHAT Yaparken babasına yakalanan ERGEN kız
El Cezire Kanalında Soyunan Femen 01:26
El Cezire Kanalında Soyunan Femen 77 izlenme - 2 ay önce Katar'dan yayın yapan El Cezire televizyon kanalı milyonlarca seyircisini şoke eden bir röportaj yayınladı. Eylemleri sırasında soyunmalarıyla ünlenen Ukrayna'nın Femen feminist örgütünden İnna Şevçenko, spikerden gelen "Kadınlar açılmalı mı? Kapanmalı mı" sorusuna üzerindeki tişörtü çıkartarak çıplak göğüsleriyle yanıt verdi.
Sokakta Soyunan Çıtır 02:30
Sokakta Soyunan Çıtır 1.320 izlenme - 10 ay önce Sokakta Soyunan Çıtır
 Yakalanınca Soyunan Hırsız Kadın 01:17
Yakalanınca Soyunan Hırsız Kadın 738 izlenme - 1 yıl önce Bağcılar'da bir iş yerinden 500tl çalan kadın kaçarken iş yeri sahibi yakaladıktan sonra kurtulmak için yaptığı numara görenlerin ağzını sulandırıp iştahını kabarttı
Buz Hokeyi Maçında Anlamsızca Soyunan Kadın Taraftar! 00:45
Buz Hokeyi Maçında Anlamsızca Soyunan Kadın Taraftar! 9.157 izlenme - 1 ay önce Buz hokeyi maç öncesinde tribünleri ısıtmak için can sıkıntısından soyunan bayan taraftar on binlerin önünde iç çamaşırı ile kaldı.
Soyunan Genç Kız Kameraları Fark Edince 02:10
Soyunan Genç Kız Kameraları Fark Edince 6.298 izlenme - 7 ay önce Soyunan Genç Kız Kameraları Fark Edince Soyunmaya başlayan genç kız, banyodaki gizli kameraları fark edince bakın ne yapıyor.
Maymunun Karşısında Soyunan Kadın Tepki Topladı 00:24
Maymunun Karşısında Soyunan Kadın Tepki Topladı 344 izlenme - 6 ay önce Tepki ölçmek amacıyla renkli iç çamaşırını maymuna gösteren genç kadının görüntüleri hayvanseverleri kızdırdı.
Hem Duran Hem Soyunan Kadın Eylemci 03:30
Hem Duran Hem Soyunan Kadın Eylemci 932 izlenme - 2 yıl önce Hem Duran Hem Soyunan Kadın Eylemci
Evlilik Teklifi Yaparken Aniden Soyunan Adam 01:31
Evlilik Teklifi Yaparken Aniden Soyunan Adam 166 izlenme - 9 ay önce Evlilik teklifi için sürpriz yapacağını söyleyerek şakazelerden video çekmelerini isteyen adam, duygusal konuşmasını yaparken bir anda müziği açıp soyunmaya başlayınca bakın nasıl şaşırtıcı ve komik görüntülere sebep oldu.
soyunan kızlar :)) 02:03
soyunan kızlar :)) 74.379 izlenme - 6 yıl önce borsa düştükçe soyunan kızlar
Fransa Tur Atladı Diye Çırılçıplak Soyunan Sunucu 00:26
Fransa Tur Atladı Diye Çırılçıplak Soyunan Sunucu 669 izlenme - 10 ay önce Uzaktan olsa da ablamız sözünü tutmuş. Fransız sunucu Doria Tillier, ülkesinin Ukrayna'yı eleyerek Dünya Kupası'na katılmaya hak kazanması halinde hava durumunu çıplak olarak sunacağı sözünü vermişti. Fransa’nın rövanş maçını 3-0 kazanarak Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanmasının ardından herkes güzel sunucunun sözünü yerine getirip getirmeyeceğini merak ediyordu..
Sırtına Kadar Soyunan Kadın | Timurtaş Hoca 05:51
Sırtına Kadar Soyunan Kadın | Timurtaş Hoca 22 izlenme - 7 ay önce
Sevgilisi İçin Kat Kat Soyunan Adam 00:19
Sevgilisi İçin Kat Kat Soyunan Adam 36 izlenme - 7 ay önce İddaa nın düzünlediği rakipbul türkiye halısaha ligindeki karşılaşmada gol atan arkadaş attığı golü sevgilisine armağan ediyor ama bunun için biraz uğraşıyor.
Niran Ünsal: Ne Kadar Soyunan Varsa 05:14
Niran Ünsal: Ne Kadar Soyunan Varsa 85 izlenme - 11 ay önce Şarkıcı Niran Ünsal son zamanlarda kendisini hedef alan saldırılara cevap verdi. "Türkiye'de ne kadar soyunan varsa ödül alıyor. Ülkemizde algı operasyonları her daim vardı ve halende var bunun en yakın takipçisiyim. Sanat ve estetiği anlayabilirim ama sanat da pornografi asla." diye açıklama yapan şarkıcı Niran Ünsal, müzik piyasasında da bir çeteleşmenin olduğunu iddia etti. İşte Ünsal'ın konuyla ilgili olarak yaptığı açıklama: "Medya patronları müzik yapım şirketleri ciddi bir çeteleşme var. Bu illegal çeteleşmenin ciddi anlamda hükümet tarafından bu işe el konulması gerekiyor. Her bir meslek birliğinin yıllık geliri minimum 7 trilyon. Bir genel sekreter 25 milyar maaş alıyordu Mesam'da bir dönem. İnanılmaz yolsuzluklar hala sonuçlanmayı bekleyen davalar var. " Niran Ünsal bu açıklamaları A Haber’de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre programında yaptı.
Rte İle İlgili Haberi Anlatırken Soyunan Sunucu 00:53
Rte İle İlgili Haberi Anlatırken Soyunan Sunucu 3.256 izlenme - 12 ay önce Naked News denen olayda Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili haberi sunarken sunucunun soyunması. Bunlar ahlaka aykırı, bunlarrr, biiizz. Cehape zihniyeti, çapulcu zihniyetiii, sütyeni çıkartışına da göreydikkk!!1
Yoldan Geçenleri Durdurup Soyunan Kadın Şakası (+18) 01:37
Yoldan Geçenleri Durdurup Soyunan Kadın Şakası (+18) 1.355 izlenme - 10 ay önce Bu bir kamera şakasıdır, kadına para vermişlerdir, videonun nick'im ile alakası yoktur sadece eğlence amaçlı paylaşılmıştır, üyeler bu videoyu izlerken çok eğlenecektir.(nokta)
Restoranda Soyunup Ortalığı Birbirine Kattı 00:42
Restoranda Soyunup Ortalığı Birbirine Kattı 1.629 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın St. Petersburg kentinde fast food restoranına dalan bir kadın bilinmeyen bir nedenle aniden öfkeye kapılıp önce külotuna kadar soyundu. Daha sonra lokantanın mutfağına dalan kadın bağırıp çağırarak eline geçen mutfak gereçlerini sağa sola savurdu.