Hoşgeldiniz!

soyunma

Soyunma 01:55
Soyunma 1.825.954 izlenme - 3 yıl önce Soyunma
Davutoğlu ve Çipras Soyunma Odasına indi 02:13
Davutoğlu ve Çipras Soyunma Odasına indi 5.355 izlenme - 2 hafta önce ürkiye ile Yunanistan arasında oynanan hazırlık maçını birlikte izleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, karşılaşma sonunda soyunma odalarına inerek iki takım oyuncularını tebrik etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Türkiye ile Yunanistan arasında oynanan hazırlık karşılaşmasını birlikte izledi. Karşılaşmanın ardından İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, iki başbakana üzerilerinde isimlerinin yazıl olduğu formaları hediye etti.
Canı sıkıldıkça soyunan spiker 00:46
Canı sıkıldıkça soyunan spiker 1.305.449 izlenme - 3 yıl önce Canı sıkıldıkça soyunan spiker
Asansörde Soyunma 01:55
Asansörde Soyunma 9.822 izlenme - 2 yıl önce Asansörde Soyunma şakası, seksi anlar, sevişecekler mi?
Seksi Hatunların Soyunma Odası 01:30
Seksi Hatunların Soyunma Odası 111.965 izlenme - 2 yıl önce Seksi Hatunların Soyunma Odası
Bayan Futbolcuların Soyunma Odaları 01:30
Bayan Futbolcuların Soyunma Odaları 71.118 izlenme - 1 yıl önce Bayan Futbolcuların Soyunma Odaları
Soyunma Cezalı Poker 01:21
Soyunma Cezalı Poker 3.550 izlenme - 2 hafta önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Sevda Demirel Soyunma Kabininde 00:28
Sevda Demirel Soyunma Kabininde 218.269 izlenme - 8 yıl önce Sevda Demirel Soyunma Kabininde
plajda soyunma kabini düşerse 01:01
plajda soyunma kabini düşerse 40.011 izlenme - 5 yıl önce plajda soyunma kabini düşerse
Sanal Soyunma Kabini 01:13
Sanal Soyunma Kabini 15.867 izlenme - 4 yıl önce Özel alışveriş sitelerinin (Neden özel alışveriş sitesi diyorlar onu da anlamış değilim) artmasıyla beraber özellikle giyim sektörüne farklı bir dinamizim geldi ki.. devamı ve daha fazlası için Dijivideo
Soyunma Odasında Müthiş Deneme 00:52
Soyunma Odasında Müthiş Deneme 648 izlenme - 6 ay önce Soyunma odasında müthiş deneme.
Soyunma Odasında Takım Oyunu 00:13
Soyunma Odasında Takım Oyunu 158 izlenme - 9 ay önce Elemanlar eskiden bizim de sıkça yaptığımız şeylerden birini denemek istiyor ama sevinç fazla abartılmış. Zaten fake gibi sanki sonu.
Merkel'den Soyunma Odası Selfie'si 00:34
Merkel'den Soyunma Odası Selfie'si 156 izlenme - 1 yıl önce Almanya Başbakanı Merkel, Portekiz'e karşı alınan galibiyetin ardından Alman Milli Takımını soyunma odasında ziyaret etti.
Stoch Soyunma Odasında Coştu! 06:59
Stoch Soyunma Odasında Coştu! 68 izlenme - 8 ay önce Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Lüksemburg'u sahasında 3-0 mağlup eden Slovakya'da futbolcula maç sonrası soyunma odasında kendilerinden geçtiler. Aralarında Miroslav Stoch'un da bulunduğu futbolcular tezahüratları ile soyunma odasını inletti.
Juventus Soyunma Odası Yıkıldı! 00:30
Juventus Soyunma Odası Yıkıldı! 47 izlenme - 7 ay önce Şampiyonlar Ligi yarı finalinde Real Madrid'i eleyerek adını finale yazdıran Juventus'ta soyunma odasında büyük sevinç yaşandı.
Soyunma Kabini Kamera Şakası 01:18
Soyunma Kabini Kamera Şakası 29.764 izlenme - 1 yıl önce Alışveriş mağazasında erkek müşteriyi şaşkına çeviren muhteşem şaka ))
Soyunma Kabini Süprizi 1 01:18
Soyunma Kabini Süprizi 1 22.783 izlenme - 2 yıl önce Soyunma Kabini Süprizi 1
Çiğdem Erken - Soyunma 04:34
Çiğdem Erken - Soyunma 278 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Kız Kafası Şarkı Sözleri(lyrics): Bir kadın son gecesinde Bir çocuk ilk hecesinde Bir aşkın ilk günlerinde (Bir aşkın son günlerinde) Bir mektup son cümlesinde (Bir oyun ilk sahnesinde) Üzülme, yorulma Ben yaptım sen durulma Güzel günler de gördün Dön bak onlara Darılma, kırılma Boş laf de sen aldırma Büyük yeminler ettin Boş ver onlara Bir gün pişmanlıklar doğarsa Kalbin kalbimle çarparsa Durma aklında yollarım varsa Birden gözlerin dolarsa Son bir şansın varsa Soyunma aşksız yataklarda Yalnızlığa soyunma Şarkı Sözleri (lyrics): Bir kadın son gecesinde Bir çocuk ilk hecesinde Bir aşkın ilk günlerinde (Bir aşkın son günlerinde) Bir mektup son cümlesinde (Bir oyun ilk sahnesinde) Üzülme, yorulma Ben yaptım sen durulma Güzel günler de gördün Dön bak onlara Darılma, kırılma Boş laf de sen aldırma Büyük yeminler ettin Boş ver onlara Bir gün pişmanlıklar doğarsa Kalbin kalbimle çarparsa Durma aklında yollarım varsa Birden gözlerin dolarsa Son bir şansın varsa Soyunma aşksız yataklarda Yalnızlığa soyunma
Çiğdem Erken - Soyunma 04:34
Çiğdem Erken - Soyunma 1.288 izlenme - 4 yıl önce
Çiğdem Erken - Soyunma 04:35
Çiğdem Erken - Soyunma 67 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Kız Kafası Çıkış Tarihi: 31.05.2011 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Bir kadın son gecesinde Bir çocuk ilk hecesinde Bir aşkın ilk günlerinde (Bir aşkın son günlerinde) Bir mektup son cümlesinde (Bir oyun ilk sahnesinde) Üzülme, yorulma Ben yaptım sen durulma Güzel günler de gördün Dön bak onlara Darılma, kırılma Boş laf de sen aldırma Büyük yeminler ettin Boş ver onlara Bir gün pişmanlıklar doğarsa Kalbin kalbimle çarparsa Durma aklında yollarım varsa Birden gözlerin dolarsa Son bir şansın varsa Soyunma aşksız yataklarda Yalnızlığa soyunma
Soyunma Kabininde Fare Şakası 02:04
Soyunma Kabininde Fare Şakası 4.131 izlenme - 1 yıl önce Bir giyim mağazasında soyunma kabinine girenlere fare şakası yapılırsa. İşte yaşananlar...
Soyunma Kabini Süprizi 2 01:40
Soyunma Kabini Süprizi 2 4.373 izlenme - 2 yıl önce Soyunma Kabini Süprizi 2
Kamera Şakası Soyunma Kabini 01:35
Kamera Şakası Soyunma Kabini 9.412 izlenme - 5 yıl önce Soyunma kabininde acımasız şaka =)
Soyunma Kabini Süprizi 3 01:10
Soyunma Kabini Süprizi 3 2.428 izlenme - 2 yıl önce Soyunma Kabini Süprizi 3
Soyunma Kabini Süprizi 5 01:35
Soyunma Kabini Süprizi 5 1.081 izlenme - 2 yıl önce Soyunma Kabini Süprizi 5
Sahnede Soyunma (Arkadaşım Hoşgeldin) 02:31
Sahnede Soyunma (Arkadaşım Hoşgeldin) 498 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşım Hoşgeldin 19.Bölüm - Sahnede Soyunma Yönetmen, Arkadaşım'ın sahnede üstünü değiştirmesini isteyince, çarşaflı önlem alındı
Dünyanın En Hızlı Soyunan Adamı 00:20
Dünyanın En Hızlı Soyunan Adamı 24.717 izlenme - 8 yıl önce ahh su jabonlar yok mu :d
Soyunma Odasında Kızların Zafer Dansı 02:40
Soyunma Odasında Kızların Zafer Dansı 358 izlenme - 2 ay önce Filenin Sultanları Hollanda’nın ardından Sırbistan’a da 3-0 yenilince madalya hedefini gerçekleştiremedi ve CEV Avrupa Şampiyonası’nı dördüncü tamamladı. Karşılaşma sonrası Sırbistan soyunma odasında büyük sevinç yaşandı.
Asansörde Soyunma Şakası 01:55
Asansörde Soyunma Şakası 5.405 izlenme - 1 yıl önce Asansöre binen abimiz karşısındaki bayanın kendi için soyunduğunu zannediyor ama gerçek aslındabaşkadır. Spoilera gerek yok izleyelim.
Ersun Yanal'ın Soyunma Odasına Gidişi 00:06
Ersun Yanal'ın Soyunma Odasına Gidişi 1.822 izlenme - 2 yıl önce Statta çıkan olaylardan sonra Ersun Yanal'ın soyunma odasına koşarak gitmesi sosyal medyayı salladı.