Hoşgeldiniz!

suriye

Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 00:22
Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 1.438.100 izlenme - 6 ay önce Suriye'de, tankın kendisini yada içinde bulundugu binada yer alan diğer teröristleri gördüğünden haberi olmayan arkadaş tankı kameraya alıyor. Ama tankın kendisine kötü bir sürprizi var.
Suriye 00:38
Suriye 2.789 izlenme - 3 yıl önce Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed’in Şam’da kıldığı bayram namazında imamdan önce selam vermesi, sosyal paylaşım sitelerinde günün en çok konuşulan haberi oldu. Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed’in Şam’da kıldığı bayram namazında imamdan önce selam vermesi, sosyal paylaşım sitelerinde günün en çok konuşulan haberi oldu. Suriye televizyonunun canlı yayınla verdiği bayram namazı sırasında Esed'ın, imamdan önce selam vermesi kameralara yansıdı. Görüntüleri Esed karşıtı haberleriyle bilinen El Arabiya televizyonu yayınlandı. Esed son olarak 4 Temmuz'da Suriye parlamentosuna hitap ederken kamuoyunun karşısına çıkmıştı.
SURİYE 01:26
SURİYE 1.190 izlenme - 3 yıl önce SURİYE
Suriye 05:10
Suriye 384 izlenme - 4 yıl önce Suriye
SURİYE 03:33
SURİYE 186 izlenme - 3 yıl önce SURİYE
RTE'nin Paris Saldısı Öncesi Uyarması 02:05
RTE'nin Paris Saldısı Öncesi Uyarması 8.087 izlenme - 2 hafta önce 13 kasımda pariste düzenlenen terör saldırılarından 2 gün önce ileri görüşlü liderimiz Recep Tayyip Erdoğan terör örgütlerini ‘iyi ve kötü’ diye ayıran ülkeleri net sözlerle uyararak, “Suriye ateşine odun taşıyan herkes çok yakında kendini aynı ateşin içinde bulmaktan kurtulamayacaktır. Bu, samimiyetle ifade edilmiş dostça bir ikazdır” demişti.
Ağlıyor Surıye Irak Ağlıyo 02:22
Ağlıyor Surıye Irak Ağlıyo 85 izlenme - 11 ay önce
Suriye Hamsterı 00:31
Suriye Hamsterı 708 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Suriye Komandoları 00:37
Suriye Komandoları 1.027 izlenme - 1 yıl önce Dosta güven düşmana korku veren Suriye komandolarının akıl almaz başarılı eğitimlerinden bir kesit. Lütfen sonuna kadar izleyiniz.
Suriye Polisi 00:09
Suriye Polisi 303 izlenme - 7 ay önce Bir bayram günü resmi geçit törenine katılan Suriye Motorsikletli polis timlerinin insanı dehşete düşüren harika gösterisi. Özgüven ve çelikleşmiş iradenin hoyratça dışavurumu
Suriye Satrancı 01:04:43
Suriye Satrancı 14 izlenme - 7 ay önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Suriye Başbakan Yardımcısı Cemil: 01:17
Suriye Başbakan Yardımcısı Cemil: 96 izlenme - 2 yıl önce Suriye Başbakan Yardımcısı Kadri Cemil iç savaşın kördüğüm haline geldiğini söyledi. İngiliz The Guardian gazetesine konuşan Cemil'e göre gelinen noktada ne Esad yönetimi birliklerinin ne de Özgür Suriye Ordusu'nun kesin askeri üstünlük kurma imkanı bulunmuyor. Cemil'e göre tek çözüm, ateşkes ilan edilerek siyasi temasların kurulması. Kimyasal silahlar krizinin çözümü için BM Güvenlik Konseyi'nin beş daimi üyesi arasında New York'ta görüşmeler devam ediyor. ABD Dışişleri Bakanı John Kerry "harekete geçmeye hazır olmalıyız" dedi: "Şimdi test zamanı geliyor. Güvenlik Konseyi harekete geçmeye hazır olmalı. Suriye'deki kimyasal silahlardan kurtulabilmemiz için, uluslararası kamuoyunun ayağa kalkıp sesini en sert şekilde yükseltmesi hayati önem taşıyor." Suriye'deki kimyasal silahların imhasını kabul eden Rusya programa uyulmaması durumunda Güvenlik Konseyi'nin askeri müdahale kararı almasına onay vermiyor. Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ise Fransa'nın Özgür Suriye Ordusu'na kontrollü bir şekilde silah yardımı yapacağını duyurdu. Esad rejimine verdiği destek bilinen İran tarafından da bir açıklama geldi. Yeni seçilen Devlet Başkanı Hasan Ruhanı taraflar arasında diyaloğu kolaylaştırmaya hazır olduklarını ifade etti.
TSK'nın Rus Uçağını Düşürdüğü An 00:40
TSK'nın Rus Uçağını Düşürdüğü An 7.096 izlenme - 4 gün önce Türkiye, Türkmenleri bombalayan RUS uçağını düşürdü. Uçağın düştüğü sırada pilotlar paraşütle atlayarak kurtuldu. Uçağın düşürülmesinin ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı'ndan bilgi aldı. Cumhurbaşkanlığı düşürülen uçağın Rusya'ya ait olduğunu açıkladı. Düşürülen uçağın iki pilotu paraşütle atladı. Pilotlardan birinin Türkmenlerin elinde olduğu iddia edilirken diğer pilottan henüz haber yok.
Allah Suriye Ya Beşşar 04:05
Allah Suriye Ya Beşşar 23.678 izlenme - 3 yıl önce Ya Beşşar
Suriye Kına Gecesi 01:50
Suriye Kına Gecesi 3.014 izlenme - 5 ay önce Arapça oyun havaları kına gecesi hareketlli müzikler
Moskova'daki Türkiye Büyükelçiliğini Yumurta Yağmuruna Tutan Ruslar 00:34
Moskova'daki Türkiye Büyükelçiliğini Yumurta Yağmuruna Tutan Ruslar 3.746 izlenme - 2 gün önce Dün Suriye sınırında, bir Rus uçağının Türk jetleri tarafından düşürülmesi ardından bugün yaklaşık iki bin kişilik bir grup, Moskova'daki Türkiye Büyükelçiliği önünde bir protesto eylemi düzenledi. Binaya taş, yumurta ve boya fırlatan gruba polis müdahale etmezken binada hafif hasar meydana geldi. Bu görüntüler, protesto eylemi sırasında elçiliğin içinden çekildi. Savaş çıkarsa bizde kontraya geçip bütün adanayı rusyaya taşımalıyız bence.
Suriye Sınırında Uçak Düştü 00:39
Suriye Sınırında Uçak Düştü 10 izlenme - 4 gün önce Suriye sınırında Türkmen Dağı yakınlarında bir savaş uçağı düştü. Düşen savaş uçağının kime ait olduğu henüz bilinmiyor. Uçağın Türkmen Dağı yakınlarına düştüğü belirtiliyor. Habertürk muhabiri Murat Karataş'ın bölgeden bildirdiği bilgiler şöyle, "Sabah saatlerinde Türkmen bölgesi ile ilgili haber hazırlıklarımızı sürdürürken bir anda gökyüzünde savaş uçağı belirdi. Gözler yeni bir bombalama olup olmayacağına dair uçağa döndüğünde uçağın bir alev topuna döndüğünü ve hızla aşağı indiğini gördük." Pilotların paraşütle atladığı iddia ediliyor. Bölgedeki kaynaklar Sınır ihlali yapan uçağı Türk jetlerinin düşürdüğünü söyledi. Türkiye, Rus savaş uçaklarının Suriye’de Türkmen bölgesine yaptığı bombardımanın ardından Rusya’ya nota vererek, “Sınır güvenliğimiz fiilen ihlal edilirse angajman kurallarımızı uygularız” uyarısı yapmıştı.
Suriye Savaşında Görülen Ufo'lar 01:38
Suriye Savaşında Görülen Ufo'lar 343 izlenme - 9 ay önce Herkesin isyan ettiği bu anlamsız savaşa uzaylılarda tepkisini bu şekilde göstermişler. Dileklerimiz bu savaşın bir an önce sona ermesi.
TSK Suriye Uçağını Düşürdü 01:11
TSK Suriye Uçağını Düşürdü 661 izlenme - 2 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri, sınır ihlali yaptığı gerekçesiyle bir Suriye savaş uçağını düşürdü. Uçak, Hatay'ın Yayladağı İlçesi'nin karşısında bulunan ve iç sav...
Diğer Yönüyle Suriye Halkı 05:17
Diğer Yönüyle Suriye Halkı 50 izlenme - 2 ay önce Suriye'nin Jaraman kentinde Özgür Suriye Ordusuna mensup militanlar bir cenaze töreni esnasında saldırıyor. Aslında benim olaydan ziyade dikkatimi çeken halkın verdiği tepkiler,medyanın bize gösterdiğinden ziyade burada elinde keleşle tekbir getiren intikam naraları atan militanlar yok savaşın bir an önce bitmesini istediği masum siviller var ve işin bir kötü tarafı daha Suriye halkı bizim hakkımızda artık pek güzel şeyler düşünmüyor..
Angry Birds Suriye 00:35
Angry Birds Suriye 1.040 izlenme - 3 yıl önce Angry Birds'ün yeni oyunu olmaya aday Angry Birds: Suriye
Halep'teki Suriye Muhalifleri 01:02
Halep'teki Suriye Muhalifleri 227 izlenme - 12 ay önce Çok fazla araştırmadım nedir ne değildir diye ancak görmemiz gerekir diye düşünüyorum. Halep'te olduğu konusunda bir iddia var.
Suriye Sınırında Toz Bulutu 00:39
Suriye Sınırında Toz Bulutu 113 izlenme - 1 yıl önce Suriye sınırındaki Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde toz bulutu etkili oluyor. Sabah saatlerinden itibaren güneyden esen rüzgarla Suriye üzerinden gelen toz bulutu, Suruç ilçesi ve kent merkezinde etkili oldu. Suruç ilçesinin karşısında, terör örgütü IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasında çatışmaların yaşandığı Suriye'nin Kobani (Ayn el Arap) bölgesi de toz bulutu altında kaldı. Hayatı olumsuz etkileyen toz bulutu, zaman zaman sınırda görevli askeri araçların görüş mesafesini azaltıyor. Meteoroloji yetkilileri, toz bulutunun akşam saatlerinde yağışla kısmen dağılmasının beklendiğini kaydetti. -
SURİYE ILE SAVAŞ HALİNDEYİZ 02:00
SURİYE ILE SAVAŞ HALİNDEYİZ 8 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Suriye Tezkeresini Meclis Onayladı 00:22
Suriye Tezkeresini Meclis Onayladı 17 izlenme - 12 ay önce Suriye’deki son duruma ilişkin Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yabancı ülkelere gönderilmesi için hükümete verdiği yetki süresinin 1 yıl uzatılmasını öngören Başbakanlık tezkeresi TBMM Genel Kurulu’nda kabul edildi. Meclis Genel Kurulu’nda Başbakanlık tezkeresi görüşüldü. Milletvekilleri tezkere üzerinde görüşlerini beyan etti. Milletvekillerinin konuşmalarının ardından tezkere bir kez daha okundu. Tezkerenin okunduğu sırada muhalefet sıralarından bazı vekiller masaya vurarak protesto etti. Daha sonra tezkerenin okunmasına geçildi. Tezkere okunduktan sonra oylamaya geçildi. Oylamada salt çoğunluk elde edildiği için tezkere kabul edildi.
Suriye Ordusu Lübnan'a Girdi 02:22
Suriye Ordusu Lübnan'a Girdi 610 izlenme - 4 yıl önce Suriye Ordusu Lübnan'a Girdi
Yakın Tarihte Suriye 07:13
Yakın Tarihte Suriye 53 izlenme - 1 yıl önce Suriye, toprakları üzerinden çeşitli medeniyet ve kültürlerin geçtiği ve pek çok istilaların, hadiselerin meydana geldiği, eski ve kritik bir mevkiye sahiptir. Ülkeye ilk yerleşenler Hazret-i Nuh'un oğlu Şam'dan türeyen ve Sami dilini konuşan Samilerdir. Müslümanların Suriye'ye hakim olmasına kadar bölge Amoritler, Fenikeliler, İbraniler, Hititler, Persler, Makedonyalı İskender, Roma ve Bizans imparatorlukları idaresinde kaldı.
Cumhurbaşkanı Suriye Ziyareti 07:47
Cumhurbaşkanı Suriye Ziyareti 335 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gülün 15-17 Mayıs 2009 tarihlerinde Suriyeye gerçekleştirdiği resmî ziyarete eşi Hayrünnisa Gül de katıldı. Suriye Devlet Başkanı Beşa...
Suriye Pkk'sına Büyük Darbe 01:31
Suriye Pkk'sına Büyük Darbe 414 izlenme - 3 yıl önce Suriye Pkk'sına Büyük Darbe
Anonymous Suriye Açıklaması 04:30
Anonymous Suriye Açıklaması 87 izlenme - 12 ay önce Neredeyse tüm medya organlarının Suriye'de yaşananlarla ilgili emperyalizmin sözcülüğüne soyunduğu ve yalan haber üretme yarışına girdiği şu günlerde gerçekleri buradan dinleyelim.