Hoşgeldiniz!

tamam mıyız

Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? Film Müziği) 02:54
Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? Film Müziği) 1.105.898 izlenme - 2 yıl önce Çağan Irmak'ın 29 Kasım'da vizyona girecek olan ve başrollerinde Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Gürkan Uygun ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı "Tamam Mıyız?" filmi için ünlü sanatçı Sıla'nın yaptığı şarkı.
Tamam Mıyız? 01:44
Tamam Mıyız? 107.305 izlenme - 2 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği filmin resmi fragmanı. Birbirine tutunarak, en zor zamanlarını atlatmaya çalışan iki arkadaşın Temmuz ve İhsan’ın, annelerin, babaların ve aşıkların duygusal ve eğlenceli hikayesi.
Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? Film Soundtrack) 02:54
Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? Film Soundtrack) 893 izlenme - 2 yıl önce Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? Film Soundtrack)
Sıla - Tamam Mıyız 03:11
Sıla - Tamam Mıyız 12.271 izlenme - 2 yıl önce Sıla - Tamam Mıyız (Yeni Ay) 2014
Sıla - Tamam Mıyız? 02:54
Sıla - Tamam Mıyız? 1.284 izlenme - 2 yıl önce Sıla - Tamam Mıyız? Tamam mıyız artık, Tanışıyormuyuz yaraşıyormuyuz Zamana yalanmıyız İkimiz bi toz dumanmıyız Karışıyormuyuz hayata Yaz bi kenara Bu aralar şanslıyız Dört köşe kaplıyız Aaahh aaahhh Az bile az Geç bile kaldık Nerden dönsen kar Esasmıyız ibrişim kuşakmıyız Düğümmüyüz rastgele acarmıyız Ne olsa aşarmıyız Arkadaşmıyız seninle Yaz bi kenara Bu aralar şanslıyız Dört köşe kaplıyız Aaahh aaahhh Az bile az Geç bile kaldık Nerden dönsen kar Yaz bi kenara Bu aralar şanslıyız Dört köşe kaplıyız Aaahh aaahhh Az bile az Geç bile kaldık Nerden dönsen kar Nerden dönsen kar...
Sıla - Tamam Mıyız 03:13
Sıla - Tamam Mıyız 625 izlenme - 1 yıl önce Sıla - Tamam Mıyız__@__xclas_________
Sıla - Tamam Mıyız 02:54
Sıla - Tamam Mıyız 582 izlenme - 2 yıl önce Facebook https://www.facebook.com/firathuypage Twitter :https://twitter.com/FIRATHUY Youtube : http://www.youtube.com/FIRATHUY İnstagram : http://instagram.com/firathuy tumblr: http://firathuy.tumblr.com/ ask.fm : http://ask.fm/FIRATHUY
Tamam Mıyız? Fragmanı 01:51
Tamam Mıyız? Fragmanı 19.961 izlenme - 2 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği filmin resmi fragmanı.
Tamam Mıyız? Kamera Arkası 03:10
Tamam Mıyız? Kamera Arkası 688 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen Çağan Irmak'ın Tamam Mıyız? filminin kamera arkası görüntüleri..
Tamam Mıyız? Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? Fragmanı 461 izlenme - 2 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu.
Tamam Mıyız? Fragmanı 01:44
Tamam Mıyız? Fragmanı 233 izlenme - 2 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu.
Tamam Mıyız Vizyona Giriyor 01:48
Tamam Mıyız Vizyona Giriyor 273 izlenme - 2 yıl önce Dram filmlerinin ünlü yönetmeni Çağan Irmak’ın 2 senelik aradan sonra çektiği "Tamam mıyız?" filminin fragmanı yayınlandı.
Tamam Mıyız Instagram Spotu 00:15
Tamam Mıyız Instagram Spotu 130 izlenme - 2 yıl önce Tamam Mıyız filminin Instagram Spotu. Birbirine tutunarak, en zor zamanlarını atlatmaya çalışan iki arkadaşın Temmuz ve İhsan’ın, annelerin, babaların ve aşıkların duygusal ve eğlenceli hikayesi.
Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? film soundtrack) 02:54
Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? film soundtrack) 238 izlenme - 2 yıl önce Çağan Irmak'ın 29 Kasım'da vizyona girecek olan ve başrollerinde Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Gürkan Uygun ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı "Tamam Mıyız?" filmi için ünlü sanatçı Sıla'nın yaptığı şarkı.
Sıla - Tamam Mıyız 03:11
Sıla - Tamam Mıyız 4.700 izlenme - 2 yıl önce Sıla - Yeni Ay (2014) Yeni Albüm Sıla - Yabancı Sıla - Vaziyetler Sıla - Yeter Sıla - Reverans Sıla - Sevgili Kaybım Sıla - Merhabalar Sıla - Doldur Sıla - Hediye Sıla - Saki Sıla - Tamam Mıyız Sıla - Yabanci (Bedük Versiyon)
Tamam mıyız? Fragman 01:51
Tamam mıyız? Fragman 72.591 izlenme - 2 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda!
Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? Film Soundtrack) 03:05
Sıla - Tamam Mıyız? (Tamam Mıyız? Film Soundtrack) 3.066 izlenme - 2 yıl önce Çağan Irmak'ın 29 Kasım'da vizyona girecek olan ve başrollerinde Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Gürkan Uygun ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığ...
Sıla Tamam Mıyız ? 02:54
Sıla Tamam Mıyız ? 333 izlenme - 2 yıl önce Tamam Mıyız Artık, tanışıyormuyuz Yaraşıyormuyuz zamana Yalanmıyız ikimiz Bi Toz Dumanmıyız karışıyormuyuz Hayata yaz Bi Kenara bu Aralar Şanslıyız dört Köşe Kaplıyız aaahh Aaahhh az Bile Az geç Bile Kaldık nerden Dönsen Kar esasmıyız İbrişim Kuşakmıyız düğümmüyüz Rastgele Acarmıyız ne Olsa Aşarmıyız arkadaşmıyız Seninle yaz Bi Kenara bu Aralar Şanslıyız dört Köşe Kaplıyız aaahh Aaahhh az Bile Az geç Bile Kaldık nerden Dönsen Kar yaz Bi Kenara bu Aralar Şanslıyız dört Köşe Kaplıyız aaahh Aaahhh az Bile Az geç Bile Kaldık nerden Dönsen Kar nerden Dönsen Kar
Aytekin Ataş - Söylenmemiş (Tamam Mıyız?) 03:03
Aytekin Ataş - Söylenmemiş (Tamam Mıyız?) 27.586 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı 'Tamam Mıyız?' filminin sözleri Çağan Irmak'a ait olan ve Aytekin Ataş tarafından bestelenip söylenen 'Söylenmemiş' isimli şarkısı.
Tamam Mıyız? - Film Fragmanı 01:51
Tamam Mıyız? - Film Fragmanı 222 izlenme - 2 yıl önce Tamam Mıyız filminin Instagram Spotu. Birbirine tutunarak, en zor zamanlarını atlatmaya çalışan iki arkadaşın Temmuz ve İhsan’ın, annelerin, babaların ve aşıkların duygusal ve eğlenceli hikayesi
Sıla - Tamam Mıyız? (2013) Yepyeni 02:54
Sıla - Tamam Mıyız? (2013) Yepyeni 11.369 izlenme - 2 yıl önce Sıla - Tamam Mıyız? (2013) Yepyeni
Tamam Mıyız? Kamera Arkası Görüntüleri 03:58
Tamam Mıyız? Kamera Arkası Görüntüleri 662 izlenme - 2 yıl önce Birbirine tutunarak, en zor zamanlarını atlatmaya çalışan iki arkadaşın Temmuz ve İhsan’ın, annelerin, babaların ve aşıkların duygusal ve eğlenceli hikayesi.
Sıla - Tamam Mıyız? (Film Soundtrack) 02:54
Sıla - Tamam Mıyız? (Film Soundtrack) 216 izlenme - 2 yıl önce Çağan Irmak'ın 29 Kasım'da vizyona girecek olan ve başrollerinde Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Gürkan Uygun ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı "Tamam Mıyız?" filmi için ünlü sanatçı Sıla'nın yaptığı şarkı.
Sıla - Tamam Mıyız? (Film Soundtrack) 02:54
Sıla - Tamam Mıyız? (Film Soundtrack) 266 izlenme - 2 yıl önce Tamam Mıyız?" filmi için ünlü sanatçı Sıla'nın yaptığı şarkı.
 Sıla - Tamam Mıyız? (Film Soundtrack) 02:54
Sıla - Tamam Mıyız? (Film Soundtrack) 572 izlenme - 2 yıl önce Ünlü sanatçı SILA'nın Tamam Mıyız? için bestelediği muhteşem şarkıyı mutlaka dinleyin.
Tamam Mıyız? (2013) Film Fragmanı 01:51
Tamam Mıyız? (2013) Film Fragmanı 267 izlenme - 2 yıl önce Babam ve Oğlum, Issız Adam, Dedemin İnsanları gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak'ın, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği "Tamam Mıyız?" filmi 29 Kasım'da sinemalarda! Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi isimlerin rol aldığı filmin fragmanı sinemalardan önce sosyal medyada izleyicinin beğenisine sunuldu.
Tamam mıyız Filmi Gala Görüntüleri 09:15
Tamam mıyız Filmi Gala Görüntüleri 402 izlenme - 2 yıl önce Tamam mıyız Filmi Gala Görüntüleri | Cumartesi Sürprizi
Sıla Tamam mıyız ? 02:54
Sıla Tamam mıyız ? 82 izlenme - 10 ay önce Yükledigim Tüm Videolar Tanıtım Amaclıdır Lütfen Albümlerin ORJİNAL'i Alıp Sevdiginiz Sanatcılara Destek Olup Emeklerine Saygı Gösterelim ... https://www.facebook.com/Musicdonalds
Aytekin Ataş - Söylenmemiş (Tamam Mıyız? Film Müziği) 03:03
Aytekin Ataş - Söylenmemiş (Tamam Mıyız? Film Müziği) 2.768 izlenme - 2 yıl önce Yapımını TAFF Pictures'ın, senarist ve yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı "Tamam Mıyız?" filminin söz ve müziği Aytekin Ataş'a ait olan ve onun tarafından seslendirilen "Söylenmemiş" isimli şarkısı.
 Tamam Mıyız Filmi 2. Fragman 01:44
Tamam Mıyız Filmi 2. Fragman 46.689 izlenme - 2 yıl önce Babam ve Oğlum’, ‘Issız Adam’, ‘Dedemin İnsanları’ gibi filmleriyle büyük ilgi toplayan Çağan Irmak, senaristliği ve yönetmenliğini üstlendiği ‘Tamam Mıyız?’ filmi ile iki yıl aradan sonra yeniden sinemaseverlerle buluşacak. Filmin yapımcılığını ise Tims Productions üstleniyor. Galata ve Taksim’de çekilen filmde Deniz Celiloğlu, Aras Bulut İynemli, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun gibi başarılı oyuncular rol alıyor. Çağan Irmak’ın özgün diliyle anlattığı “Tamam Mıyız?” Birbirine tutunarak, en zor zamanlarını atlatmaya çalışan iki arkadaşın Temmuz ve İhsan’ın, annelerin, babaların ve aşıkların duygusal ve eğlenceli hikayesi.