Hoşgeldiniz!

tank

Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 00:22
Mermiyi Görmek (Tank Atışı) 1.437.936 izlenme - 6 ay önce Suriye'de, tankın kendisini yada içinde bulundugu binada yer alan diğer teröristleri gördüğünden haberi olmayan arkadaş tankı kameraya alıyor. Ama tankın kendisine kötü bir sürprizi var.
Tank 00:57
Tank 29.490 izlenme - 9 yıl önce Savaş tanklarından görüntüler.
Tank 00:41
Tank 367 izlenme - 3 yıl önce tank
Minik Gerçek Tank 01:35
Minik Gerçek Tank 252 izlenme - 2 yıl önce Bire bir küçültülmüş gerçek tank.
Tank Hile 01:24
Tank Hile 2.413 izlenme - 3 yıl önce Tank ın bana kurduğu komplo ve hileli şekilde labirente çıkışı dokunulmaz lord madalyası ile karşımızda daha neyin peşindesin ?
Tank Kazaları 04:50
Tank Kazaları 896 izlenme - 1 yıl önce Tank Kazaları "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Doraemon Tank 01:00
Doraemon Tank 184 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/doraemontank.htm Doraemon gelecekten gelen garip bir robot kedidir. Konuşabilen ve cebinde harika aygıtlar taşıyan bu kedimiz oyunumuzda tanka binerek düşman ranklarını ve askerlerini etkisiz hale getirmesinde ona yardımcı olmalıyız. Bunun için W,A,S,D tuşlarını kullanarak tankı kontrol edebilir ve boşluk tuşu ile ateş edebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Süper Tank 01:47
Süper Tank 16 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/supertank.htm Mini tankların bulunduğu süper tank oyununda yapmanız gereken diğer savaş tanklarını vurarak bölümleri geçmektir. İlk etaptan oyuna başlayarak rakip savaş tanklarını imha etmelisiniz. Bunun için yön ya da W,a,s,d tuşlarını kullanarak tankınızın kontrolünü sağlamalı mouse ile ise hedeflere nişan alıp atış işlemini gerçekleştirmelisiniz. Parçaladığınız kolonlar içersinden çıkan itemleri toplamayı unutmayın. Bölümlerde yer alan tüm tankları yok ederek levelleri atlayın. İyi eğlenceler..
Tank Savaşları 03:08
Tank Savaşları 28 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/tanksavaslari.htm Tank savaşları oyununu iki kişilik oynayarak rakip olan tankı yok etmeye çalışacaksınız. Oyuna başladıktan sonra tankları kontrol etmeniz için W,a,s,d ve yön tuşlarını kullanacaksınız. Bunun dışında atak yapabilmeniz için soldaki tank F ve G, sağdaki tank ise klavyede bulunan End ve Pagedown tuşları ile saldırılarını gerçekleştirecektir. İyi olan kazansın. İyi şanslar dileriz..
Askeri Tank 06:05
Askeri Tank 30 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/askeritank.htm Askeri tank oyunu senin zırhlı aracının içinde cepheye gidip tanklara ateş emri vermenle birlikte tam kuvvet başlayacak. Sığınakları, depoları, araçları hava bombardımancıları ortadan kadır ve düşmanın radarını sabote ederek bu çok yıkıcı düşman ortamında savaşı kazanmaya yardımcı olmalısın. Aksiyon dolu bu süper oyunda hepinize iyi oyunlar..
Modern Tank 01:56
Modern Tank 8 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/moderntank.htm Bildiğiniz atari oyunlarındaki tank oyunun modern hali ile karşınızdayız. Tanklar daha modern ve daha gelişmiş olup amaç yine aynı kendi bölgenizi savunmak. 2 kişi oynayabileceğiniz oyunumuzda isterseniz tek kişide oynayabilirsiniz. W,A,S,D tuşları ile tankın birini kontrol ederken X tuşu ile ateş edebilirsiniz. Diğer tankı ise yön tuşları ile kontrol ederken boşluk tuşu işe ateş edebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Yeşil Tank 05:10
Yeşil Tank 7 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/yesiltank.htm Yeşil tankın verilen görevleri tamamlayabilmesi için yedi günü vardır. Görev ise karşısına çıkan tüm düşman araçlarını yok etmek. Oyunun kontrolü oldukça basit. Yapmanız gereken mouse ile tankı yönlendirerek yaşam enerjisini yüksek tutmak. Bunun için yok ettiğiniz araçlardan çıkan itemleri toplamalısınız. Daha sonra boşluk tuşuna basarak tankınızı daha zırlı, daha hızlı ve daha çok silahla kuşandırın. Bol şanslar..
Nano Tank 01:21
Nano Tank 9 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/nanotank.htm Bilim adamlarının uzun yıllar üzerinde çalıştığı NanoTank artık hazır. Boyutu küçük ama mariftleri çok büyük olan bu tankı kullanmak için şanslı kişi siz seçildiniz. NanoTank ile yıldızları toplayıp boru içerisinden geçmelisiniz. Aşamadığınız bir engel ile karşılaştığınızda gitmek istediğiniz yönün aksi yönüne ateş ederek kendinizi havaya zıplatabilir ve bu sayede engelleri kolaylıkla aşabilirsiniz. İyi Oyunlar..
Zırhlı Tank 10:30
Zırhlı Tank 10 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/zirhlitank.htm Oyundaki zırhlı ve güçlü makinen ile tanklara karşı bir şavaş başlıyor. Düşman tanklarının seni yok etmemesi için onlara ateş etmeli ve yaşam enerjini koruyarak oyuna devam etmelisin. Kontrol için w,a,s,d tuşlarını kullanırken ateş etmek için mouseni tıklat. Kazandığın paralar sayesinde tankını güçlendir. Satın aldığın mayınları bırakmak için boşluk tuşunu kullanabilirsin. İyi oyunlar..
Tank Araba 01:38
Tank Araba 12 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/tankaraba.htm Sürüş kabiliyetinizi ölçmek için tasarlanmış bu oyunda tank arabanız ile yollarda drift keyfini yaşayın. Yön tuşları ile aracınızın kontrolünü sağlayabilir, boşluk tuşu ile gerektiğinde el freni çekerek yan kaydırabilirsiniz. İyi oyunlar.. Not: Oyunu sorunsuz oynayabilmeniz için unity web player eklentiniz bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Tank Atak 02:06
Tank Atak 36 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/tankatak.htm Tank atak oyunumuzda tank birliğini kontrol ederek savaşı yönetmeye çalışacağız. Yön tuşları ile tankın kontrolünü sağlayarak belirlenen yerlere tankları yerleştirmeliyiz. Fakat size verilen süre içerisinde tüm tankları yerleştirmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Saulosi Tank 01:19
Saulosi Tank 167 izlenme - 2 yıl önce Saulosi
Tank Palet 02:59
Tank Palet 121 izlenme - 1 yıl önce Tank Palet
Zorro Tank 10:00
Zorro Tank 18 izlenme - 1 yıl önce arkadaşlar bildiğiniz gibi hızlı yapı kapışmaları cok duzenlenen bir yarışmadır kapışmak isteyenler lutfen abene olup bana meşaj gonderebilirlerse sevinirim... video yu kaydetmek 25 dk surdu lutfen emeğe saygı...
Swat Tank 02:14
Swat Tank 9 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/swattank.htm Tank oyunları arşivimize bir yenisi daha eklendi! Oyunda duran hedeflere füze fırlatarak imha edilmesini sağlayın. Kontrol için mouseyi kullanın. Hedeflere doğru nişan alarak başarılı olabilirsiniz. İyi oyunlar..
Tropikal Tank 00:25
Tropikal Tank 84 izlenme - 2 yıl önce Yapay Bitkilerle Kurulmuş Akvaryum
Askeri Tank 06:05
Askeri Tank 143 izlenme - 3 yıl önce
Bitkili Tank 01:34
Bitkili Tank 107 izlenme - 3 yıl önce Parvula Ekildi.
Tank Tasarımı 01:18
Tank Tasarımı 51 izlenme - 1 yıl önce Özkan Coşkun Tasarımı
Zırhlı Tank 10:30
Zırhlı Tank 63 izlenme - 3 yıl önce
Tank Araba
Tank Araba 50 izlenme - 3 yıl önce
Tank Savaşları 03:08
Tank Savaşları 39 izlenme - 3 yıl önce
Nano Tank 01:21
Nano Tank 38 izlenme - 3 yıl önce
Swat Tank 02:14
Swat Tank 27 izlenme - 3 yıl önce
Yeşil Tank 05:10
Yeşil Tank 19 izlenme - 3 yıl önce