Hoşgeldiniz!

taş devri

Taş Devri 04:50
Taş Devri 5.189 izlenme - 8 yıl önce
TAŞ DEVRİ 00:36
TAŞ DEVRİ 1.696 izlenme - 5 yıl önce TAŞ DEVRİ - Jenerik
Taş Devri(animasyon) 04:50
Taş Devri(animasyon) 5.116 izlenme - 8 yıl önce
Taş Devri Jenerik 00:37
Taş Devri Jenerik 2.690 izlenme - 1 yıl önce Taş Devri Jeneriği :)
Taş Devri Jenerik 00:37
Taş Devri Jenerik 140 izlenme - 5 ay önce Taş Devri Jeneriği :)
Taş Devri Boyama 00:57
Taş Devri Boyama 332 izlenme - 2 yıl önce Http://www.sadeceoyunlar.com/tas-devri-boyama.html
Taş Devri Yarışı 02:28
Taş Devri Yarışı 26 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/tasdevriyarisi.htm, http://www.youtube.com/watch?v=Kb21NAhp570 Taş devri çizgi kahramanlarından olan Fred çakmaktaş, arabası ile zorlu yollara meydan okuyor. Fred çakmaktaşın arabasını kontrol etmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Kaza yapmadan oyunu tamamlamayabilirseniz diğer etaplarda da oyuna devam edebileceksiniz. İyi eğlenceler dileriz..
Taş Devri Yarışı 02:28
Taş Devri Yarışı 216 izlenme - 3 yıl önce
Taş Devri Jenerik Müziği! 00:35
Taş Devri Jenerik Müziği! 479 izlenme - 5 ay önce Taş Devri Jenerik Müziği! - Çizgi Film ____________________________________________________________ En Yeni Videolar İçin Abone Olabilirsin; www.izlesene.com/kadirbaykal ____________________________________________________________
Taş Devri - Çizgi Film 25:37
Taş Devri - Çizgi Film 140.064 izlenme - 3 yıl önce Taş Devri (The Flintstones), ABD kaynaklı televizyon için yapılmış bir çizgi film dizisidir. Karakterler: Fred Çakmaktaş - Asıl karakter Wilma Çakmaktaş -Fred'in karısı Çakıl Çakmaktaş Çakmaktaşların Kızı Dino - Çakmaktaşların köpek gibi havlayan evcil dinozoru Bebek Puss - Çakmaktaşların keskin dişli kedisi. İnci Slaghoople - Vilma'nın annesi. Tex Sertkaya - Fred'in eniştesi. Jemina Sertkaya - Fred'in halası Moloztaşlar[değiştir | kaynağı değiştir] Barni Moloztaş - Fred'in en yakın arkadaşı ve komşusu. Beti Moloztaş (kızlık adı Elizabeth Jean McBricker) - Barni'nin karısı. Bambam Moloztaş - Moloztaşların çocugu güçlü bir bebek. Hoppi - Moloztaşların kanguru/dinozor karışımı ev hayvanı.
Taş Devri (Kapanış Jeneriği) 00:44
Taş Devri (Kapanış Jeneriği) 242 izlenme - 7 ay önce Hanna Barbara'nın unutulmaz çizgifilmlerinden biri. Jetgiller'in ''kuzeni'' olan bu çizgifilm Jetgillerin tam tersine adı üstünde taş devrinde geçmekteydi. Bir bölümünde Jetgiller zaman makinası ile taş devrine dönüp bizim Çakmaktaş ve Moloztaş ailesine konuk oluyorlardı. Araçların ayaklarla ilerlemesi, Mamut çöp öğütme makinası, Ağaçkakan plak, Dinazor dozerler, Taş kalıptan gazeteler, bowling gecelerinde Fred'in kendine özel atış stilleri ve ''Ya Ba Da Ba Du'' şeklinde nida'sı, çizgifilmin bana göre en güzel ve orjinal yanlarından sadece bir kaçı. Fred ve kankası Barnie'nin maceralarını anlatan çizgifilm!!! Özlüyorum... ve işte istek üzerine Taş Devri'nin ünlü Dinazor Kaburgalı kapanış sahnesi.
Taş Devri (The Flintstones) 00:38
Taş Devri (The Flintstones) 64 izlenme - 7 ay önce Hanna Barbara'nın unutulmaz çizgifilmlerinden biri. Jetgiller'in ''kuzeni'' olan bu çizgifilm Jetgillerin tam tersine adı üstünde taş devrinde geçmekteydi. Bir bölümünde Jetgiller zaman makinası ile taş devrine dönüp bizim Çakmaktaş ve Moloztaş ailesine konuk oluyorlardı.A raçların ayaklarla ilerlemesi, Mamut çöp öğütme makinası, Ağaçkakan plak, Dinazor dozerler, Taş kalıptan gazeteler, bowling gecelerinde Fred'in kendine özel atış stilleri ve ''Ya Ba Da Ba Du'' şeklinde nida'sı, çizgifilmin bana göre en güzel ve orjinal yanlarından sadece bir kaçı. Fred ve kankası Barnie'nin maceralarını anlatan çizgifilm!!! Özlüyorum...
Devir Kazanma Devri 02:04
Devir Kazanma Devri 21.490 izlenme - 2 yıl önce En taş otomobili de en taş tableti de biz hediye ediyoruz! Dahası için hadi tıkla. http://bit.ly/devirkazanmadevri
Taş Devri 97. Bölüm 25:17
Taş Devri 97. Bölüm 15.049 izlenme - 3 yıl önce Taş Devri 97. Bölüm
İlhan İrem - Taş Devri 03:06
İlhan İrem - Taş Devri 493 izlenme - 4 yıl önce
Taş Devri 98. Bölüm 25:12
Taş Devri 98. Bölüm 2.090 izlenme - 3 yıl önce Taş Devri 98. Bölüm
Taş Devri 99. Bölüm 24:50
Taş Devri 99. Bölüm 1.315 izlenme - 3 yıl önce Taş Devri 99. Bölüm
Taş Devrinden Kalma Spor Salonu 01:53
Taş Devrinden Kalma Spor Salonu 60 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'da Sokak Sporu
Taş Devri Çizgi Filminin Müziği 00:43
Taş Devri Çizgi Filminin Müziği 14.723 izlenme - 11 ay önce En sevdiğiniz çizgi filmlerden Taş Devri'nin müziğini dinliyoruz.Keyifli deyirler. Taş Devri (Özgün adı: The Flintstones), ABD kaynaklı televizyon için yapılmış bir çizgi film dizisi. Yapımcısı Hanna-Barbera Productions'dır. 1950 yıllarında serbest olarak sitkomu The Honeymooners sunuculuğunda yayına başladı, Taş Devri 1960 - |1966 yılları arasında Amerikan 'prime time'da altı sezon boyunca ABC kanalında gösterildi.
Taş Devri Çizgi Filmi Müzikleri 12:24
Taş Devri Çizgi Filmi Müzikleri 66 izlenme - 3 ay önce Taş devri çizgi filminin başında sonunda ortasında çalan müziklerdir. Çizgi film müziklerinin devamı gelecektir, keyifli dinlemeler.
Taş Devri Çizgi Filmi Gibi 00:16
Taş Devri Çizgi Filmi Gibi 135 izlenme - 2 yıl önce Taş Devri Çizgi Filmi Gibi 30.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Taş Devri Çizgi Filmi Gibi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taş Devri Gün Yüzüne Çıkarılıyor 01:06
Taş Devri Gün Yüzüne Çıkarılıyor 216 izlenme - 3 yıl önce Taş Devri Gün Yüzüne Çıkarılıyor
Taş Devrinde Fotoğraf Çekimi 00:17
Taş Devrinde Fotoğraf Çekimi 1.769 izlenme - 2 yıl önce Tarihte Çekilen İlk Fotoğraf :)
Taş Devri Erotik Parodisi - Fragman 02:20
Taş Devri Erotik Parodisi - Fragman 2.229 izlenme - 2 ay önce Çocukluğumuzun kahramanlarının cinsel hayatını hiç merak ettiniz mi (O kadar sapık değilsinizdir diye umuyorum) o zaman bu parodi tam size göre.
Taş Devri Araba Park Et Oyunu Nasıl Oynanır 02:18
Taş Devri Araba Park Et Oyunu Nasıl Oynanır 41 izlenme - 1 yıl önce Oyunumuzda taş devri dediğimiz zamanlarda araba park etmek için yayalara ve dinozorlara dikkat et, ayrıca yolun çizgilerini aşıp yan taraflara çarpma yoksa başarısız olursun. Arabayı park etmek için Yön tuşlarını kullanın.
Serdar Kılıç - Taş Devri Bölümü 58:32
Serdar Kılıç - Taş Devri Bölümü 19 izlenme - 3 ay önce Serdar Kılıç'ın eski çağlarda insanların yaşayış biçimlerinden bahsettiği bahsederken de yine içimizi ısıtacak öğütler verdiği 58 dakikalık Taş Devri bölümü. Serdar abimizin girişte okuduğu şiir: Eğer, yeniden başlayabilseydim yaşamaya, İkincisinde, daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım. Neşeli olurdum, ilkinde olmadığım kadar, Çok az şeyi Ciddiyetle yapardım. Temizlik sorun bile olmazdı asla. Daha çok riske girerdim. Seyahat ederdim daha fazla. Daha çok güneş doğuşu izler, Daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim. Görmediğim bir çok yere giderdim. Dondurma yerdim doyasıya ve daha az bezelye. Gerçek sorunlarım olurdu hayali olanların yerine. Yaşamın her anını gerçek ve verimli kılan insanlardandım ben. Yeniden başlayabilseydim eğer, yalnız mutlu anlarım olurdu. Farkında mısınız bilmem. Yaşam budur zaten. Anlar, sadece anlar. Siz de anı yaşayın. Hiçbir yere yanında termometre, su, şemsiye ve paraşüt almadan, Gitmeyen insanlardandım ben. Yeniden başlayabilseydim eğer, hiçbir şey taşımazdım. Eğer yeniden başlayabilseydim, İlkbaharda pabuçlarımı fırlatır atardım. Ve sonbahar bitene kadar yürürdüm çıplak ayaklarla. Bilinmeyen yollar keşfeder, güneşin tadına varır, Çocuklarla oynardım, bir şansım olsaydı eğer. Ama işte 85'indeyim ve biliyorum... ÖLÜYORUM..
Taş Devri - Bebek Bakma Oyunları 01:56
Taş Devri - Bebek Bakma Oyunları 109 izlenme - 1 yıl önce Taş Devri bebek oyunu ile 3 aynı rakamı bileceksiniz http://www.oyunlaryeri.com/tas-devri-bebek.html
Taş Devri Çizgi Filmi Şarkısı 00:38
Taş Devri Çizgi Filmi Şarkısı 15.493 izlenme - 11 ay önce Fred Çakmaktaş, Barnie Moloztaş karakterlerinin yer aldığı Taş Devri çizgi filmi şarkısının sözleri: Flintstones. Meet the Flintstones. They're the modern stone age family. From the town of Bedrock, They're a page right out of history. Let's ride with the family down the street. Through the courtesy of Fred's two feet. When you're with the Flintstones Have a yabba dabba doo time. A dabba doo time. We'll have a gay old time.
taş devri 05:14
taş devri 2.531 izlenme - 6 yıl önce osman beyhan
taş devri 04:50
taş devri 1.958 izlenme - 7 yıl önce harika bir komedi animasyonu