Hoşgeldiniz!

tayvan

Tayvan Meclisinde Kavga 01:10
Tayvan Meclisinde Kavga 1.705 izlenme - 4 ay önce 3 Temmuz 1996 tarihli,Tayvan Meclisinde milletvekillerinin arasında geçen efsane kavgadır. İyi izlemeler.
Tayvan Tarzı Geleceğe Dönüş 00:35
Tayvan Tarzı Geleceğe Dönüş 70 izlenme - 2 hafta önce Tayvan otobanında yol alan aracın arkasından alev alması ve dumanların arasından yok olması akıllara 'Geleceğe Dönüş' film sahnelerini getirdi.
Tayvan Metroda Bıçaklı Dehşet 00:40
Tayvan Metroda Bıçaklı Dehşet 140 izlenme - 3 ay önce Tayvanlı bir genç iki eli bıçaklı metroya girip sağa sola sallıyor. 4 kişi hayatını keybetmiş 25 kişi de yaralanmış. Birde '' küçüklüğümden beri büyük bir şey yapmak istiyordum '' demiş. Bizde olsa elini sallayacak boşluk bulamazsın bu nedenle güvendeyiz.
Tayvan Usulü Hızlı Tren 00:50
Tayvan Usulü Hızlı Tren 1.095 izlenme - 3 yıl önce Tayvan usulü hızlı tren hiç durmadan yolcu alıyor.
Tayvan Sokak Lezzetleri 01:30
Tayvan Sokak Lezzetleri 25 izlenme - 3 ay önce Eveet.. Bir sokak lezzetleri videosu ile yine karşınızdayım. Youtube da elma salyangozlarını araştırırken Tayvan da yapılan salyangoz ızgara videosuna geldim. Nasıl olduğunu bende anlamadım.. Videoda beni en çok cezbeden şey ise salyangozu ızgara ettikten sonra vijjtt diye sıyırıp çıkarması.. Kabuklarını da satıyorlar sanırım. Valla güzel iş. Yiyecek olsanız yarın dezgah açarım. İzliyoruz efenim.
Tayvan Televizyonunda İstiklal Marşı Okunması 01:38
Tayvan Televizyonunda İstiklal Marşı Okunması 3.303 izlenme - 4 hafta önce Tayvan televizyonu Türkiye Cumhuriyet Bayramını kutlamayı unutmamış efendim. Görüntüler eşliğinde de İstiklal Marşımızı çalmışlar. Teşekkür ederiz ne diyelim! İzleyelim..
Tayvan 2014'ü Coşkulu Karşıladı 04:54
Tayvan 2014'ü Coşkulu Karşıladı 202 izlenme - 2 yıl önce Tayvan, başkent Taipei'de düzenlenen yeni yıl kutlamalarıyla 2014'ü coşkuyla karşıladı.
Tayvan Televizyonunda İstiklal Marşı 01:37
Tayvan Televizyonunda İstiklal Marşı 2 izlenme - 4 hafta önce Tayvan Televizyonunda İstiklal Marşı
Geleceğe Dönüş - Tayvan Stili 00:45
Geleceğe Dönüş - Tayvan Stili 7 izlenme - 2 hafta önce Nedenmi Geleceğe Dönüş diceksiniz görüntülerde arabayı göreceksiniz araba birden turboya bağlıyo ateşler çıkarıyo 3,5 saniye geçiyo araba yok.
Tayvan Meclisi Sınıf Başkanlığı Seçimleri 00:41
Tayvan Meclisi Sınıf Başkanlığı Seçimleri 81 izlenme - 1 yıl önce Görüntüleri izlediğiniz yer bir lise felan değil, olay da sınıf başkanlığı seçimi felan hiç değil. Tayvan meclisinde konu nükleer santral olunca ortalık şenlik yerine dönmüş, yumruk yumruğa dalmışlar birbirlerine vekiller...
Taipei, Görülmesi Gereken Yerler Tayvan 05:17
Taipei, Görülmesi Gereken Yerler Tayvan 78 izlenme - 12 ay önce Taipei is the capital of the Republic of China (Taiwan). Situated at the northern tip of Taiwan, Taipei is located on the Tamsui Riv...
 Tayvan Metroda Bıçaklı Dehşet 00:40
Tayvan Metroda Bıçaklı Dehşet 31 izlenme - 2 yıl önce Tayvanlı bir genç iki eli bıçaklı metroya girip sağa sola sallıyor. 4 kişi hayatını keybetmiş 25 kişi de yaralanmış. Birde '' küçüklüğümden beri büyük bir şey yapmak istiyordum '' demiş. Bizde olsa elini sallayacak boşluk bulamazsın bu nedenle güvendeyiz.
Geleceğe Dönüş - Tayvan 00:35
Geleceğe Dönüş - Tayvan 4 izlenme - 2 hafta önce Nedenmi Geleceğe Dönüş diceksiniz görüntülerde arabayı göreceksiniz araba birden turboya bağlıyo ateşler çıkarıyo 3,5 saniye geçiyo araba yok.
Tayvan Tayyip Animasyonu Bölüm 2 01:55
Tayvan Tayyip Animasyonu Bölüm 2 1.057 izlenme - 2 yıl önce
Tayvan Balıklarını Tattık - Efsane Tepkiler 03:09
Tayvan Balıklarını Tattık - Efsane Tepkiler 81 izlenme - 1 ay önce Yeni bir tatma videosuyla karşınızdayız. Ekip arkadaşlarımız Tayvan'dan getirttiğimiz balıkları tattı. Konu Uzakdoğu olunca neler olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Bu videoda da gelenek değişmedi. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Tayvan Balıklarını Tattık - Efsane Tepkiler 03:09
Tayvan Balıklarını Tattık - Efsane Tepkiler 6 izlenme - 2 ay önce Yeni bir tatma videosuyla karşınızdayız. Ekip arkadaşlarımız Tayvan'dan getirttiğimiz balıkları tattı. Konu Uzakdoğu olunca neler olduğunu gayet iyi biliyorsunuz. Bu videoda da gelenek değişmedi. OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Dev Kayadan Ucuz Kurtulmak - Tayvan 00:58
Dev Kayadan Ucuz Kurtulmak - Tayvan 17 izlenme - 12 ay önce Bir araç kamerası vakıası daha sevgili alkışçılar. Bu sefer Tayvan'da, otomobil kayanın altında kalmaktan son anda kurtuluyor. Kaya dedim ise apartman büyüklüğünde. Geçen hafta Ülkeyi ve Güney Çin Denizi civarını vuran tayfun, ülkede şiddetli toprak kaymalarına ve heyelanlara sebep oldu. Tayfundan kaçan arana, heyelandan ve o dev kayadan, ön kısmına hafif hasarla kurtuldu. Arkadaki araba kamerası da olayı çekmiş. Gebe arka arabanın şoförü üşenmemiş, öndeki arabadaki diğer hasarı da çekmiş. Beyaz arabanın şoförü ve yolcularına sadaka dağıtmasını ve kurban kesmesini öneriyoruz.
 Tayvan tarzı 'Geleceğe Dönüş' 00:45
Tayvan tarzı 'Geleceğe Dönüş' 3 izlenme - 2 hafta önce Tayvan tarzı 'Geleceğe Dönüş'
İlginç Yaratık - Tayvan 00:34
İlginç Yaratık - Tayvan 32 izlenme - 6 ay önce Pembe diliyle uzaydan gelmiş gibi görünen, tayvan deniz limanı Penghu`de görülmüş.dünyada daha keşfedilmeyi bekleyen belkide miryarlarca canlı vardır.
Tayvan'da Kalkıştan Hemen Sonra Düşen Uçağın Görüntüleri 00:30
Tayvan'da Kalkıştan Hemen Sonra Düşen Uçağın Görüntüleri 240 izlenme - 10 ay önce TranAsia Havayolları'na ait iç hat seferi yapan bir yolcu uçağı, Tayvan'ın başkenti Taipei'den havalandıktan kısa bir süre sonra bir köprüye çarparak Keelung nehrine düştü. Yerel medya uçaktaki 58 kişiden en az 12'sinin öldüğünü duyurdu. Büyük kısmı su altında bulunan uçaktaki yolcuları kurtarma çalışmaları sürüyor.
Türkiye Genel Seçimleri - Tayvan (NDA) 01:37
Türkiye Genel Seçimleri - Tayvan (NDA) 6.469 izlenme - 6 ay önce Gezi parkı eylemlerinde yaptıkları animasyonlar çok konuşulan ve AKP'yi çok kızdıran Tayvan'lı animasyon şirketi NDA, gene durumu özetlemiş. Bunlar Türkiye'yi iyi tanıyor.
Tayvan Televizyonunda İstiklal Marşı Çalındı 01:37
Tayvan Televizyonunda İstiklal Marşı Çalındı 17 izlenme - 4 hafta önce Tayvan'da yayın yapan bir TV kanalı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı İstiklal Marşımıza yer vererek kutladı.
Murphy's Law of Love - Taiwan Drama 2015 Trailer HD 01:02
Murphy's Law of Love - Taiwan Drama 2015 Trailer HD 1.382 izlenme - 8 ay önce Murphy's Law of Love - 2015 Tayvan dizisidir. Dizinin başrollerini ise: Lee Chia Ying , Danson Tang ve Chien Jolin paylaşmaktadır.
Tayvan Uçağı Düştü : 40 Ölü 02:31
Tayvan Uçağı Düştü : 40 Ölü 22 izlenme - 1 yıl önce Tayvan uçağının düşmei sonucu 40'dan fazla kişi hayatını kaybetti...
Tayvan'da Yolcu Uçağı Düştü 00:24
Tayvan'da Yolcu Uçağı Düştü 295 izlenme - 10 ay önce Tayvan'da yolcu uçağı düştü! Tayvan'da bir yolcu uçağı iniş yaparken, Taipei nehri üzerine düştü. Tayvan'da TransAsia Havayolları'na ait iç hat seferi yapan bir yolcu uçağı, başkent Taipei'deki Songşan Havalimanı'ndan havalandıktan kısa bir süre sonra Keelung nehrine düştü. Yerel basın, en az 9 kişinin öldüğünü yazdı. GE 235 tipi uçak, çoğu Çinli turist, 2'si de çocuk olan 53 yolcu ve 5 mürettebatıyla havalandı. Zorunlu iniş yapmak için yan yatıp alçalmaya çalışırken ise otobanda giden bir aracı biçti ve nehre iniş yaptı.
Tayvan'da Keşfedildi Gizemli Yaratık 01:04
Tayvan'da Keşfedildi Gizemli Yaratık 97 izlenme - 6 ay önce Yeşil renkli gizemli deniz canlısı hortumlu solucanın Tayvan'da kaydedilen görüntüleri gerçekten çok ilginç. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Patlamayan Top 05:59
Patlamayan Top 34 izlenme - 1 yıl önce Aranızda "benim aklıma gelmişti" diyenleriniz vardır mutlaka, teknik olarak araştırmadım ama toplar tayvan'da üretilip internette 40 dolara satılıyormuş, birebir futbol topu ağırlığında ve boyutunda. altyazı eklemek istedim çok kaliteli olmadı ama olayı kavrayabiliyorsunuz, zaten "patlamayan top" yazıp google'da ararsanız birkaç haber bulabilirsiniz, ses kalitesi için kusura bakmayın, iyi seyirler
Tayvan'da Akılalmaz Motosiklet Trafiği 01:17
Tayvan'da Akılalmaz Motosiklet Trafiği 121 izlenme - 1 yıl önce Tayvan'da akılalmaz motosiklet trafiği - Tayvan'da motosiklet ve scooterlar trafikte çok fazla kullanılıyor. Ve işte trafiğin yoğun olduğu bir saatte kameralara yansıdı.
Aşırı Dolan Barajın Kapakları Bir Anda Açılırsa 01:51
Aşırı Dolan Barajın Kapakları Bir Anda Açılırsa 3 izlenme - 1 ay önce Tayvan'da gerçekleşen sel olayından sonra dolan barajın kapakları tamamen açıldı. Ortaya çıkan görüntü korkutucu türdendi.
Tayvan'da Film Gibi Kaçış 00:53
Tayvan'da Film Gibi Kaçış 11 izlenme - 4 ay önce Polisten kaçan şüpheli kaza yapınca yakayı ele verdi. Görüntüler Tayvan’dan. Trafiğin altını üstüne getiren bu motosikletli, polisten kaçan bir şüpheli.