Hoşgeldiniz!

teletabi

Teletabi Songül Abla 08:58
Teletabi Songül Abla 122 izlenme - 2 ay önce Kendisi bir medyumdur. Stesinden girip ücretlere baktım. Ücret tarifesi falan var.
Teletabilere Veda Zamanı 00:06
Teletabilere Veda Zamanı 282.422 izlenme - 2 yıl önce Yorumsuz :) En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Teletabi Kolbasti Yaparsa ;);)  TELETUBBiES 03:01
Teletabi Kolbasti Yaparsa ;);) TELETUBBiES 8.020 izlenme - 4 yıl önce
Aşkını Videoyla  Anlatmakta Sıkıntısı Olan Genç Teletabi 01:27
Aşkını Videoyla Anlatmakta Sıkıntısı Olan Genç Teletabi 297 izlenme - 1 yıl önce Bizim zamanımızda sokakta yapacak o kadar çok şeyimiz vardı ki varımız yoğumuz erkek arkadaşlarımızdı. Kızlar ile o yaşta yakınlık kurmayı aklımızın ucundan bile geçirmezdik. Sokaktan artan vaktimiz kalmıyordu çünkü. Hatta onları saçları çekilecek, gıcıklık yapılacak varlıklar olarak görüyorduk. Şimdi sokaklarda oynayan çocuk kalmayınca ve de her çocuğun cep telefonu ve interneti olunca ister istemez kızlarla bizim olduğumuzdan kat kat daha yakın oluyor. Fakat erken yaşta kıza yavşamanın ve kız arkadaş edinmenin çocuklar üzerinde ne kadar kötü bir karakter yarattığını bu video ile göreceğiz. Kıza şirin gözükmek için kızların hayran olduğu Justin Bieber tarzını hemen kendine uygulayan, kendisine "choq dadlu jojuqq yhaa" denmesi için konuşmasını bilerek peltekleştiren, kızların fotoğraf çekilirken duckface diye de bilinen dudak uzatma hareketini konuşma esnasında yapmayı alışkanlık haline getirmiş ve bize gelecek nesilin nasıl olacağı hakkında ipucu veren bir ergeni utanarak izleyeceksiniz.
Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon 01:51
Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon 106 izlenme - 2 ay önce Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Adana Merkez Patlıyor Herkes - Teletabi Versiyon Abone OLMAYI Unutmayın !
Melih Gökçek Şarkı Gönderiyor (Teletabi Edit) 00:54
Melih Gökçek Şarkı Gönderiyor (Teletabi Edit) 43 izlenme - 12 ay önce Angaranın çılgın çocuğu Melih Gökçek'in Teletabili versiyonunu geçmişe dönerek izliyoruz.
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 03:48
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 1.010 izlenme - 11 ay önce İki işssiz arkadaşımızın Londra sokaklarındaki eğlencesi. Avrupa başka arkadaş. Bizde olsa... deyip bitireceğim. Devamını siz getirin.
Sevimli Teletabiler 00:49
Sevimli Teletabiler 194 izlenme - 10 ay önce Her yaşın sefasını sürebilmek, kankalrınla beraber olmak ne güzel. Acaba biz de o yaşlarda bırak ip atlamayı, yürüyebilecek miyiz? bu kadar sağlıklı ve neşeli olabilecek miyiz?
Tombilibular (Çakma Teletabiler) 05:04
Tombilibular (Çakma Teletabiler) 158 izlenme - 2 ay önce Bir aralar kafada sünger etkisi yaratabilecek program teletabilerden sonra, trt'nin kendince teletabi yorumu. Başroldeki kahramanın adı Makapaka... Allah analı babalı büyütsün, pek şirinmiş.
teletubies - kolbastı ( teletabi  ) by iceshock 03:02
teletubies - kolbastı ( teletabi ) by iceshock 201.023 izlenme - 7 yıl önce teletubies - kolbastı oynuyor çok komik teletabi kolbastı oynuyor
apaçi teletabiler 00:48
apaçi teletabiler 26.942 izlenme - 5 yıl önce
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 00:19
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 491 izlenme - 11 ay önce Cücü, dünyayı bir kez daha kurtarmaya niyetlidir ve soluğu teletubby diyarında alır..
Teletabiler 04:17
Teletabiler 3.070 izlenme - 7 ay önce İsviçreli bilim adamları, yaptıkları bir araştırmaya göre çocuklar için hazırlandığı iddia edilen Teletabi'lerin en ağır cankilerin tedavisinde yüzden 85'e varan olumlu gelişmeler saptadıklarını açıkladılar. Cankiler, tedavi sonrası yaptıkları açıklamalarda, Teletabi'lerin en baba saf maldan daha şahane kafa yaptığını, sahte cenneti yıllardır yanlış kapılarda aramışız, ovırdozun kralı burdaymış dayı! gibi sözlerle vurguladılar.
Arkadaşlarla Gezerken Hissettiğim 00:20
Arkadaşlarla Gezerken Hissettiğim 3.046 izlenme - 10 ay önce Çoğu kişi arkadaşlarıyla toplandığında sanki kendisini gayet ciddi ağır takılan, bir karizması var zanneder halbuki dışardan görülen böyle de olabilir.
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 03:26
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 188 izlenme - 9 ay önce The Last Of Us oyunuyla ilgili Türkçe içerikli video bakınırken denk geldiğim Oğuz Sasi adlı bu arkadaş Sony'nin kendisine "exclusive" oyun yollamasına çok sevindiğinden midir yoksa normal hali bu olduğu için midir bilinmez garip garip hallere girmiş videoda... Kendini Komik Zanneden Genç'in sitede gürültü kirliliği yaptığı bu zor dönemlerde ibret alınması ve bu tarz videoların çekilmemesi hususunda etkili bir örnek...
Teletabilerden Korkunçlu Sanat Filmi Yapmak 04:10
Teletabilerden Korkunçlu Sanat Filmi Yapmak 23 izlenme - 3 ay önce Herkesin bildiği bu sevimlimsi varlıklar siyah-beyaz ve uygun müzik eşliğinde tamamen zıt bir tema oluşturuyor.
Gavur Vine vs Türk Vine 01:55
Gavur Vine vs Türk Vine 238 izlenme - 11 ay önce Gavurlarla Türkler arasındaki vine videolarından seçmece karar vermek size kaldı. Bakalım kim daha yaratıcı?
 Teletabiler - Biz 4 Kişiyiz Gardaş 01:20
Teletabiler - Biz 4 Kişiyiz Gardaş 2.970 izlenme - 1 yıl önce 90'ların sonlarından 2001'in Mayıs ayına kadar Atv'de her hafta sonu öğle vaktinde yarım saatlik yayınlanmış , çocukluğumuzun vazgeçilmez televizyon dizisi olan Teletabiler'in Biz 4 Kişiyiz Gardaş şarkısına yaptığı coverdır .
Teletabiler Işid Versiyon - Unexpected Jihad 00:54
Teletabiler Işid Versiyon - Unexpected Jihad 143 izlenme - 3 ay önce Teletabilerin isid'e uyarlanmış versiyonudur ,zannım tarafından dakikalarca kahkaha atılmış videodur.Bu arada Rip Bin Ladin demeden geçemicem.
teletubbies kolbastı oynarsa :))) 03:01
teletubbies kolbastı oynarsa :))) 103.620 izlenme - 7 yıl önce İzleyin beğenecek misiniz :)
TELETABİLERİ İŞİD ORDUSU BASTI :D 00:53
TELETABİLERİ İŞİD ORDUSU BASTI :D 212 izlenme - 8 ay önce TELETABİ MEKANINI İŞİN ORDUSU BASTI
Adnan Oktar'ın Stüdyoya Teşrifi - Gülen Yüzler 00:25
Adnan Oktar'ın Stüdyoya Teşrifi - Gülen Yüzler 36 izlenme - 11 ay önce Kızların bakışlarına dikkat ederseniz.. geldi yine tipini sevdiğim der gibi. En az bir Teletabi kadar sevinçle dolmuşlar!
Hidra - Kriz Gibi Geri Geldim 03:20
Hidra - Kriz Gibi Geri Geldim 597 izlenme - 10 ay önce Şarkı Sözleri (lyrics): Burası dünya değil benim gezegenim, egoların ezilebilir bu da işin ticareti. Rüya değil, seni saman alevine bile söndürebilirler için bir lanetin. Süryani gibi şarap içerim adım bir sanat eseri, bu boku içip firar edin. Düşman değil beni bu seviye size göre değil aga, bu arada sikeyim siyaseti. Üstad piç rapi hatim ediyorum ama, sen daha yeni yeni bitirdin ayeti. Süvari ordularını getir hadi, kesme de toparla bütün vilayeti. Rüya kim hangi totoş duydu ki, kulakta böyle bi ritim ziyafeti? Gün tarih yazma günüdür artık, içinde tutma ve tükür kitâbeni. Üstat değil daha bebe tabi tabi seni teletabi diyor, tabi şükür ki daha yeni Düz yaz şiirini demagoji bir stile, sarılarak sat ama düşük hikayeni. Düz bar diss ya da bok atalım hadi diyon ama, yıkamazsın büyük bir mabedi. Hüsran değil benim diğer adım ona göre, sen saldır yine büyür dirayetim. Hünkar kim, hadi piyasanın ateşini yakamadı biri bile düşüktü rağbeti. Gül kalbim bir gün duracağız ama şu an reddedemiyorum küçük bir daveti. Dünya kin dolu bana depoladı bunu, ona soka soka bunu çürüttüm aleti. Türkan değil la bu yeraltı mehteri, sövüyorum ama yok RTÜK şikayeti.
Hidra - Kriz Gibi Geldim (Holigan Albüm) 03:20
Hidra - Kriz Gibi Geldim (Holigan Albüm) 23.491 izlenme - 1 yıl önce HİDRA HOLİGAN ALBÜMÜNDEN PARÇALAR. Şarkı Sözleri (lyrics): Burası dünya değil benim gezegenim, egoların ezilebilir bu da işin ticareti. Rüya değil, seni saman alevine bile söndürebilirler için bir lanetin. Süryani gibi şarap içerim adım bir sanat eseri, bu boku içip firar edin. Düşman değil beni bu seviye size göre değil aga, bu arada sikeyim siyaseti. Üstad piç rapi hatim ediyorum ama, sen daha yeni yeni bitirdin ayeti. Süvari ordularını getir hadi, kesme de toparla bütün vilayeti. Rüya kim hangi totoş duydu ki, kulakta böyle bi ritim ziyafeti? Gün tarih yazma günüdür artık, içinde tutma ve tükür kitâbeni. Üstat değil daha bebe tabi tabi seni teletabi diyor, tabi şükür ki daha yeni Düz yaz şiirini demagoji bir stile, sarılarak sat ama düşük hikayeni. Düz bar diss ya da bok atalım hadi diyon ama, yıkamazsın büyük bir mabedi. Hüsran değil benim diğer adım ona göre, sen saldır yine büyür dirayetim. Hünkar kim, hadi piyasanın ateşini yakamadı biri bile düşüktü rağbeti. Gül kalbim bir gün duracağız ama şu an reddedemiyorum küçük bir daveti. Dünya kin dolu bana depoladı bunu, ona soka soka bunu çürüttüm aleti. Türkan değil la bu yeraltı mehteri, sövüyorum ama yok RTÜK şikayeti.
Adana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbiler 05:10
Adana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbiler 230 izlenme - 2 ay önce Adana Merkez Teletabi Herkes! adana adana adana merkez patlıyo herkes şekeri atan kopmalık açıyo son ses Adana MAdana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbilerAdana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbilerAdana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbilerAdana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbilerAdana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbilerAdana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbilerAdana Merkez Patlıyo Herkes /W TeletAbiler mugo valla digo sigaramız enfes boş kafayla yaptın lan ses kes x2 gamu armanı çöz bize bomba tekini torbacıya veririz sonra o işler öyle olmuyor usta tekrar yok isyan tetik vizyonda kalk kardeş üç beş bişe yapak rüyamda gördüm şu bankayı soyak gittiğimiz gibi direk paket olak nezarette yine mevzu çıkartak ....... adana çocuğu bu ayıktın güzelim mahkemeye gidip ifade verelim kafamız güzelken adliyeye girelim manitayı ayarla ben çok severim üç var beş var beş yok üç yok gören diyecek torbacıyı satın alıyok şeker diyosun kardeş hızlandırıyım seni bi kapak cigarayla patlatır beni ............... tetik tetik tetikçi diyo bana içimdeki hisler olum bak bu adam çok sizi dissler ben sahneye çıkardım evet böyle kişner yaptığın parçalar gözümde hiçler hemen şimdi cigara mevzusuna dönelim içiyorsak eğer susmayı tercih ederim kafamız güzelken mahkemeye girelim şekerin üstüne cigarayı ben çok severim kuş yemsiz, şeker cigarasız uçmaz patlıyanlar mevzu çıkarır susmaz bayılana kadar içerim hayatta kusmam böyle diyenleri çok gördük ustam sigara içmeyi bile bilmiyodun sen ne ara bonzaiye başladın brem he unutmadan söylüyom burda kullanmıyorum madde filan isyan tetik adana-seyhan 2015 yükselen sesler records yev yov