Hoşgeldiniz!

temel içgüdü

Temel İçgüdü 02:08
Temel İçgüdü 210.613 izlenme - 8 yıl önce Temel İçgüdü fragmanı
Turkish Temel İçgüdü 00:54
Turkish Temel İçgüdü 4.536 izlenme - 12 ay önce Temel iç güdü senaryosu Micheal Douglas a işlesede,yılların tecrübesi tampon uzmanı çapkın Hakan a işlemeyecektir.Türk polisi bıçağa karşı her zaman tetikte beklemektedir.
Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 02:00
Temel İçgüdü Sevişme Sahnesi (+18) 15.847 izlenme - 3 ay önce Bu filmi ilk izlediğimizde hangimizin ağzının suyu akmadı, hangimiz gözlerimizi daha fazla ayrıntı görebilmek için pörtlek pörtlek yapmadık? Televizyonlarda verildiğinde ya açık yerleri kapatacak reklam koyarlardı ekrana ya da toptan keserlerdi bu sahneleri. Az mı küfür etmiştik bu sansürcülere lan göz zevkimiz bozuluyor diye. Koymayın reklam falan özgürlük istiyoruz diye sokaklara çıkmadık mı tek yürek?
Temel İçgüdü 2 02:19
Temel İçgüdü 2 92.353 izlenme - 8 yıl önce Temel İçgüdü 2 fragmanı
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde ! 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde ! 29.085 izlenme - 2 yıl önce Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 01:42
Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) 235.828 izlenme - 2 yıl önce Temel İçgüdü 2 - En Kışkırtıcı Sahnesi (+18) Cinayet romanları yazarı Catherine Tramell, Londra’da yaşamaktadır. Futbolcu erkek arkadaşı bir araba kazasından ötürü suda boğularak öldüğünde, polis soruşturmalarının merkezi haline gelir. Tramell arabayı suya doğru sürmeden önce erkek arkadaşı halihazırda yüksek dozda uyuşturucudan ölmüştür zaten. Polis psikoanalisti olan Dr. Michael Glass, Tramell’i incelemek üzere çağırılır. Ancak doktor, bu manipulatif kadın tarafından baştan çıkartılır. Diğer yanda arkadaşı olan Roy Washburn, Tramell’in suçlu olduğundan emindir. Tramell, doktordan kendisine “risk bağımlılığı” konusunda terapide bulunmasını ister. Her terapiden sonra Glass, giderek bu kadının eğilimlerinden yana daha da şüphe ile dolar. Cinayetlerin sayısı arttıkça ve bu cinayet kurbanlarına Glass’ın eski eşi de dahil olunca, doktor, Tramell’in suçlu olduğunu ispat etmeyi bir saplantı haline getirir ki kanıtlar bunun tam aksini göstermektedir.
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 02:42
Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa 65.038 izlenme - 3 yıl önce Hilal Cebeci Temel İçgüdü Filminde Oynarsa
Sırbistan Başbakanına Temel İçgüdü Şakası Yapmak 01:36
Sırbistan Başbakanına Temel İçgüdü Şakası Yapmak 1.154 izlenme - 1 yıl önce Gazeteci kılığına giren bir manken, Sırbistan Başbakanı Ivica Dacic'le yapacağı röportajdan önce kuliste iç çamaşırını çıkardı. Mini etekli sunucu, röportaj sırasında ise aniden bacaklarını açarak, Sırp Başbakan'ı tuzağına düşürdü.
temel içgüdü şakası 01:47
temel içgüdü şakası 8.914 izlenme - 6 yıl önce temel içgüdü şakası
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 02:53
Türk İşi Temel İçgüdü - Fatma Toptaş 1.420 izlenme - 6 ay önce Önce Hilal Cebeci şimdide Recep İvedik'ten tanıdığımız Fatma Toptaş Sharon Stone özendi...Paul Verhoueven'ın çektiği Sharon Stone'un başrolünü oynadığı Temel İçgüdü filminin önemli bir sahnesi geçtiğimiz bölümde Hayat Devam Ediyor isimli dizide tekrar edildi.
temel içgüdü şakası! 01:47
temel içgüdü şakası! 40.948 izlenme - 6 yıl önce temel içgüdü kamera şakası!
panpiş 'temel içgüdü sahnesi' 02:41
panpiş 'temel içgüdü sahnesi' 3.859 izlenme - 4 yıl önce panpiş "temel iç güdü sahnesi"
Filmlerdeki Kadın Rollerini Erkekler Oynarsa 02:00
Filmlerdeki Kadın Rollerini Erkekler Oynarsa 73 izlenme - 6 ay önce Filmlerdeki kadın rollerini erkekler oynarsa nasıl olurdu diye bir video hazırlanmış bizede izlemek düşer.
temel İçgüdü'ye türk usulü sansür 00:19
temel İçgüdü'ye türk usulü sansür 147.727 izlenme - 6 yıl önce temel İçgüdü'ye türk usulü sansür
hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde 05:02
hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde 18.413 izlenme - 5 yıl önce hayrettin ve ferhat güzel temel içgüdü filminde oynarsa...
hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 02:42
hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 15.906 izlenme - 4 yıl önce hilal cebeci temel içgüdü filminde
hayrettin - hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 02:42
hayrettin - hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa 8.189 izlenme - 4 yıl önce hayrettin- hilal cebeci temel içgüdü filminde oynarsa
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 06:59
En Çok Durdurulan 10 Film Sahnesi 1.308 izlenme - 6 ay önce Fİlm izlerken en çok durdurulan 10 sahneyi derleyip toparlamışlar. Ortaya birbirinde ilginç görüntüler çıkmış. Özellikle 1 numarayı bilmeyen yoktur.
Ekonomi Programındaki Frikik Şaşırttı! 00:25
Ekonomi Programındaki Frikik Şaşırttı! 1.703 izlenme - 3 yıl önce Bloomberg'de kadın sunucunun verdiği frikik Temel İçgüdü filmini hatırlattı.
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 00:30
Ekonomi programındaki frikik şaşırttı! 14.248 izlenme - 3 yıl önce Bloomberg'de kadın sunucunun verdiği frikik Temel İçgüdü filmini hatırlattı.
basic ınstinct fragmanı 1 01:09
basic ınstinct fragmanı 1 10.976 izlenme - 4 yıl önce eski rock starı ve san fransisco gece kulübü sahibi johnny boz yatağında öldürülmüş olarak bulunur. dedektif nick curran cinayeti araştırmakla görevlendirilir. alkol ve uyuşturucu bağımlılığı konusunda sabıkası vardır. catherine tramell ise meşhur bir yazardır ve cinayet şekli kendi kitaplarından birinde anlattığı bir hikayeyle birebir aynıdır. polis 2 olasılık üzerinde yoğunlaşır. katil ya yazarın kendisidir ya da onun romanlarını yakından takip eden bir okuyucusu. nick'in eski sevgilisi olan
basic ınstinct 2 fragmanı 1 02:20
basic ınstinct 2 fragmanı 1 1.734 izlenme - 4 yıl önce çok satan cinayet romanı yazarı catherine tramell san francisco'dan londra'ya taşındıktan sonra yine kendini kanunun yanlış tarafında bulur.
Başbakana Temel İç Güdülü Şaka 01:05
Başbakana Temel İç Güdülü Şaka 346 izlenme - 2 yıl önce Sırbistan Başbakanı Ivica Dacic Temel İçgüdü Filminin O Ünlü Sahnesini Taklit Ederek Planlanan Bir Şakanın Kurbanı Oldu. Röportaj Vermeye Geldiği Stüdyoda Ka... Altunbaş-video
Erkek Vücudu Derebeyliklerden Oluşur - Cem Yılmaz 00:45
Erkek Vücudu Derebeyliklerden Oluşur - Cem Yılmaz 34 izlenme - 2 ay önce Cem Yılmaz için hani hep derler ya belden aşağı muhabbeti çok falan filan diye işte bu da onlardan biri. Belden aşağı ya da yukarı orası çok da önemli değil, eğleniyor muyuz? evet eğleniyoruz, o zaman ok...
sharon stone misilleme 00:46
sharon stone misilleme 13.231 izlenme - 6 yıl önce sharon stone, temel içgüdü filmindeki ünlü sahnesini herkes bilir bakın arkadaş sharon stone nasıl misilleme yapıyor diğer adamın bakışlarına dikkat
Yayına İç Çamaşırı Olmadan Çıkınca..! 01:58
Yayına İç Çamaşırı Olmadan Çıkınca..! 49.748 izlenme - 3 yıl önce BBC televizyonu sunucusu Sian Willams (47), canlı yayında bacak bacak üstüne atarken frikik verdi. İçine külot giymeyen Williams’ın görüntüleri kısa sürede Youtube’da 750 bin kişi tarafından izlendi. Temel İçgüdü filminde Sharon Stone’un iç çamaşırı giymediği sorgu sahnesindeki gibi frikik veren Williams “Bir anda boş bulundum. Böyle bir şey başıma geldiği için gerçekten çok üzgünüm. Gerçekten çok utanıyorum” dedi.
Yapışık Kardeşler - Fragman 02:15
Yapışık Kardeşler - Fragman 254.224 izlenme - 11 ay önce İlker Ayrık'ın yönetmenliği yaptığı film Yapışık Kardeşler fragmanı yayınlandı. Hakan Bulut ile yapışık kardeşi canlandıran İlker Ayrık bomba etkisi yaratacak bir film ile geliyor. Yapışık Kardeşler fragmanına Ivana Sert'in çarpıcı pozları damga vurdu. Sinema sitelerindeki en çok beklenen filmler kategorisinde en üst sıralarda olan yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler’in fragmanı merakla bekleniyordu. Fragmanda yer alan Sharon Stone’un ünlü Temel İçgüdü filmindeki erotik sahnesini anımsatan Ivana Sert'in görüntüleri, sosyal medyada ses getirdi. Halil Sezai İmam Oldu Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai filmde bir imamı canlandırıyor. İlk kez bir komedi filminde oynayan Halil Sezai bu filmde ne kadar iyi bir komedi oyuncusu olduğunu göstereceğe benziyor. Halil Sezai’nin minarede okuduğu ezanla başlayan fragman, ilk saniyeden son saniyeye kadar kahkahayla dopdolu. Türkiye’nin önde gelen oyuncularını bir araya getiren Yapışık Kardeşler’in fragmanı 30 Ocak’ta filmin gişe rekorları kıracağının sinyallerini veriyor. Yapışık Kardeşler 30 Ocak'ta Vizyonda Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı, senaryosunu M.Serdar Fırat ve Serhat Sarı’nın yazdığı filmde; İlker Ayrık, Hakan Bulut, Ivana Sert, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Halil Sezai, Fırat Tanış, Yasemin Çonka, Bülent Şakrak, M. Serdar Fırat, Barış Taşkın, Bülent Aksu, Cengiz Okuyucu, Şebnem Bamsey, Özge İnce, Eray Yasin Işık, Müjdat Gezen, Ateşböceği Ercan, Atilla Arcan, İlhan Daner, Mesut Süre, Fatmagül Fakı gibi dev bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Ekranların sevilen yüzü ve başarılı oyuncu İlker Ayrık’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve merakla beklenen komedi filmi ‘Yapışık Kardeşler’de, yaşadıkları köyde mutlu bir hayat süren yapışık kardeşler Halim’le Selim’in komedi ve aksiyon dolu maceraları anlatılıyor. Köyde hayırlı kısmetlerini bulamayan yapışık kardeşlerin hayatları İstanbul’a gelmeleriyle birlikte tamamen değişiyor. Mutlu bir aile kurmak isterken akla gelmedik maceraların içine sürükleniyorlar. Bu eğlenceli ve keyifli filmde İlker Ayrık’ın yapışık kardeşini, başarılı oyuncu Hakan Bulut, hayatlarını değiştiren Vahşi Cazibe karakterini ise Ivana Sert canlandırıyor.
pampiş hilal cebeci - çıplak 01:10
pampiş hilal cebeci - çıplak 57 izlenme - 9 saat önce Türk Pop müziğinin ek seksi sanatçılarınnın başlarında gelen verdiği frikik ve seksi pozlara sürekli gündeme gelen, göğüs ve popo kraliçesi Hilal Cebeci ablamızın nette bulduğum bir videosudur efendim. senden iyi yaparım havuzda dekolte ipe ipe popo elleme gamsız üzülürsün temel içgüdü azize seksi sahne küfürlü müzik dinle full albüm indir mp3
jagged edge fragmanı 1 00:31
jagged edge fragmanı 1 2.162 izlenme - 4 yıl önce temel içgüdü filminin senaryo yazarı joe ezsterhas'ın yine aynı temayı kullanarak yazdığı bir katil kim ? filmi. filmin hemen başında zengin işadamı jeff bridges'ın karısı vahşi bir şekilde öldürülür.tüm deliller zengin kocayı suçlu gösterirken girdiği tüm davaları kazanan dişli bir avukat olan teddy barnes glenn close bu adamın suçsuz olduğunu düşünür ve onu savunmaya başlar.ancak savcı adamın kendi karısını öldürdüğünden emin gibidir.nimdb 6.4
jagged edge 00:31
jagged edge 286 izlenme - 5 yıl önce temel içgüdü filminin senaryo yazarı joe ezsterhas'ın yine aynı temayı kullanarak yazdığı bir katil kim ? filmi. filmin hemen başında zengin işadamı jeff bridges'ın karısı vahşi bir şekilde öldürülür.tüm deliller zengin kocayı suçlu gösterirken girdiği tüm davaları kazanan dişli bir avukat olan teddy barnes glenn close bu adamın suçsuz olduğunu düşünür ve onu savunmaya başlar.ancak savcı adamın kendi karısını öldürdüğünden emin gibidir.nimdb 6.4