Hoşgeldiniz!

tır kazası

Tır Kazası 01:17
Tır Kazası 60.944 izlenme - 3 yıl önce tekelihabertv
Yok Böyle Tır Kazası 00:32
Yok Böyle Tır Kazası 105.679 izlenme - 3 yıl önce Yok Böyle Tır Kazası
Zincirleme Tır Kazası 00:36
Zincirleme Tır Kazası 23.994 izlenme - 2 yıl önce Otoyolda görülebilecek en nadir kazalardan biri. Tek bir kişinin hatası peş peşe kazaya sebep oldu.
Tır kazası 00:02
Tır kazası 35.980 izlenme - 9 yıl önce Çook feciii..!
TIR KAZASI VTR 01:17
TIR KAZASI VTR 2.271 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Uçan Tır 00:35
Uçan Tır 2.119 izlenme - 2 yıl önce Uçan Tır
TIR Otomobillerin Üzerine Devrildi 00:28
TIR Otomobillerin Üzerine Devrildi 6.234 izlenme - 2 ay önce Tayvan’da TIR’ın sağından geçmek isteyen otomobil, korkunç bir kazaya yol açtı. TIR’ın çarptığı araç kontrolden çıkarak yolun soluna geçerken, bir diğer otomobile çarptı. TIR ise bu otomobillerin üzerine devrildi. Feci kazada 4 kişi yaralandı. Yaralılardan 2’sinin durumunun ağır olduğu belirtildi.
Yanan Tır Dehşet Saçtı 01:34
Yanan Tır Dehşet Saçtı 974 izlenme - 4 ay önce
Metrobüs Durağındaki Tır Kazası Kamerada 00:27
Metrobüs Durağındaki Tır Kazası Kamerada 6.208 izlenme - 3 yıl önce Metrobüs Durağındaki Tır Kazası Kamerada
Ağrıda TIR kazası 00:48
Ağrıda TIR kazası 1.280 izlenme - 10 ay önce Doğubayazıt'ta TIR devrildi, karayolu kapandı. Film kuşakları, yabancı dizileri, belgeselleri, ülkesinin tarihi ve sosyal gerçekliğiyle barışık, onu daha fazla anlamaya ve anlatmaya çalışan kültür-sanat programları, değişen ve gelişen Anadolu'yu çok daha yakından izleyip ekrana taşıyan yapımları, Türkiye'nin siyasal gerçeklerini dünyadan ve çağın dilinden kopmayan bir anlayışla aktaran haber-tartışma programları, Türkiye’nin yeni televizyonu 360’ta! http://www.tv360.com.tr/ Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360kanalına abone olabilirsiniz...
Metrobüs Kazası Kamerada 00:23
Metrobüs Kazası Kamerada 402 izlenme - 3 yıl önce Küçükçekmece'de Metrobüs Yoluna Tırın Girme Anı Trafik Kameralarına Saniye Saniye Yansıdı. Görüntülerde D-100'de İlerleyen Tır Aniden Metrobüs Yoluna Giriyor. İlk Bariyeri Aşan Tır'ın Karşı Şeride Geçmesini Diğer Bariyerler Engelliyor. Bu Sırada Yolda Şans Eseri Metrobüs Olmaması Da Olası Facianın Önüne Geçiyor.
Aksaray'da Tır Kaza 03:36
Aksaray'da Tır Kaza 4.995 izlenme - 2 yıl önce Aksaray'da Tır Kaza
Tır Köprüden Böyle Uçtu 01:07
Tır Köprüden Böyle Uçtu 302 izlenme - 4 ay önce ABD'de bir TIR hızla ilerlerken üst geçitten uçtu ve yere çakıldı. Çakılmanın etkisiyle TIR yanmaya başladı. Sürücü ise yaşamını yitirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
En Korkunç 7 Tır Kazası 01:12
En Korkunç 7 Tır Kazası 11.791 izlenme - 1 yıl önce En korkunç 7 tır kazası Dünya çapında meydana gelen en korkunç 7 tır kazasını sizler için derledik.
Ateş Topu Çıkaran Tır Kazası 01:06
Ateş Topu Çıkaran Tır Kazası 5.088 izlenme - 1 yıl önce Yağmurlu havada kaygan zeminin sebep olduğu tır kazasında devasa ateş topu...
İlginç Tır Kazaları 09:20
İlginç Tır Kazaları 209 izlenme - 9 ay önce çok garip araba kazaları www.radyomunzur.com truck otoban yol acayip kamera 2013
Tır Dehşet Saçtı 00:28
Tır Dehşet Saçtı 590 izlenme - 1 yıl önce Görüntüden son derece süratli olduğu anlaşılan tır şoförünün yaya geçidi üzerinde karşıya geçmeye çalışan 6 kişiden 2'sine çarptığı anlar araç kamerasına böyle yansıdı.
Tır Arabaya Çok Kötü Çarptı 00:30
Tır Arabaya Çok Kötü Çarptı 3.536 izlenme - 1 yıl önce Rusyada Tırla Araba Çarpışması
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 00:32
Üç Band Yaparak Camdan Çıkmak 1.670 izlenme - 1 yıl önce Uzun araç kullanan tırçı abilerimiz bilir. Dönerken biraz virajı geniş almak lazım. Sarı tırı süren abimizde bunun farkında olarak. Virajı genişten alırken, arkadan gelen kamyoncu abimizin dokunmasıyla; Önce sağ cama carpıp, sonra sol camdan çıkıyor.
Kontrolünü Kaybeden Tır Zor Durdu 00:47
Kontrolünü Kaybeden Tır Zor Durdu 1.240 izlenme - 10 ay önce ABD’de kontrolü kaybeden bir tırın zikzaklar çizdikten sonra bariyerlere çarparak durması amatör kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.ABD’nin New Jersey eyaletinde meydana gelen olayda ilk olarak bir araç sürücüsünün önünde kaza yapmış bir tır görüldü. Görüntünün ilerleyen saniyelerindeyse araç sürücüsünün arkasından bir tırın zikzaklar çizerek geldiği dikkat çekti. Kontrolünü kaybeden tır durmak için büyük çaba sarf etmesine rağmen bariyerlere çarparak parçalanmaktan kurtulamadı.
Freni Boşalan Tır Dehşet Saçtı 00:43
Freni Boşalan Tır Dehşet Saçtı 837 izlenme - 10 ay önce Rusya’nın liman kenti Novorossisk’te freni boşalan bir TIR, kontrolden çıkınca kavşakta bekleyen araçların arasına daldı, feci kazada 2 kişi öldü.
tır kazası 00:13
tır kazası 13.661 izlenme - 7 yıl önce tır kazası
Yan Yatan TIR Nasıl Düzeltilir? 04:30
Yan Yatan TIR Nasıl Düzeltilir? 20.104 izlenme - 11 ay önce Yan Yatan TIR Nasıl Düzeltilir? Tonlarca ağırlıktaki yan yatan TIR'ın nasıl tekrar tekerleklerinin üstüne getirildiğini izliyoruz.
Bilinçsiz Tır Şöförü 01:15
Bilinçsiz Tır Şöförü 42 izlenme - 3 ay önce TIR'ı sağdan soldan biçtiler Rusya'da meydana gelen kazada 24 yaşındaki dikkatsiz TIR sürücüsü kırmızı ışığa aldırmadan tren yoluna çıkıyor ve bakın başına neler geliyor. Olayda TIR sürücüsü hayatını kaybederken trenler kullanılamaz hale geliyor.
Tır 6 Kişiyi Katletti! 00:35
Tır 6 Kişiyi Katletti! 1.422 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Araç İçi Kamerasından Film Gibi Tır Kazası 00:30
Araç İçi Kamerasından Film Gibi Tır Kazası 532 izlenme - 4 ay önce Araç İçi Kamerasından Film Gibi TIR Kazası Rusya'da devrilen bir TIR, otomobile metreler kala durdu, film sahnesini andıran o anlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adana Ceyhan da Zincirleme Tır Kazası 03:53
Adana Ceyhan da Zincirleme Tır Kazası 856 izlenme - 9 ay önce Ceyhan Yenimezarlık tarafında malın biri gres yaktığı için yoğun dumandan görüş mesafesi kayboluyor ve araçlar birbirine giriyor. Bir salağın yaptığı iş birçok kişinin hayatına ve yaralanmasına mal olmuş malesef.
TIR İki Aracı Da Biçti 00:32
TIR İki Aracı Da Biçti 314 izlenme - 5 ay önce TIR iki aracı da biçti, feci kazada 2 kişi öldü Rusya’da otobanda sollama yapan bir otomobil, kontrolden çıkınca, karşı istikametten gelen TIR’la çarpıştı. Korkunç kazaya, arkadan gelen otomobil de karıştı. İki aracın da paramparça olduğu kazada sollama yapan otomobildeki 2 kişi hayatını kaybederken, diğer araçtaki 2 kişi de yaralandı.
TIR Arabayı 500 Metre Sürükledi 01:00
TIR Arabayı 500 Metre Sürükledi 630 izlenme - 2 yıl önce Çin'de meydana gelen feci kaza kameralara böyle yansıdı, çarptığı arabayı farketmeyen TIR sürücüsü arabayı 500 metre sürükledi.