Hoşgeldiniz!

trafik

Peru'da Enteresan Trafik Lambası 00:11
Peru'da Enteresan Trafik Lambası 1.061.862 izlenme - 4 ay önce 10 sn. süre vermenin azlığından olsa gerek hızlı adımlarla karşıya geçmen gerektiğini hatırlatıyor kanımca. Keşke son 3 sn. kala topukları götüne vura vura gitse daha iyi olurdu ya neyse.
Bitlis Mobese Trafik Kazaları 01:36
Bitlis Mobese Trafik Kazaları 8.009 izlenme - 3 hafta önce Bitlis'te sürücü ve yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazalar, MOBESE kameraları tarafından görüntülendi. Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü, trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla, kimi zaman araç sürücülerinin, kimi zaman da yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazaların MOBESE görüntülerini basın mensuplarıyla paylaştı. Bitlis ve Tatvan ilçesinde meydana gelen birbirinden ilginç kazaların derlendiği görüntülerde kazaların çoğunlukla otomobil sürücü ve yayaların trafik kurallarını ihlali nedeniyle yaşandığı dikkat çekti. Meydana gelen kazaların ölümlü olmaması sevindirdi.
Kaza Yapan Otobüs Şoföründen Oscarlık Bayılma Numarası! 01:14
Kaza Yapan Otobüs Şoföründen Oscarlık Bayılma Numarası! 10.249 izlenme - 1 hafta önce İstanbul Beşiktaş'tan Karaköy'e doğru ilerleyen bir belediye otobüsü şoförü, önünde aniden fren yapan motosikleti son anda farketti. KAZA YAPAN ŞOFÖRDEN BAYILMA NUMARASI Motosiklete çarpmamak için direksiyonu kıran şoför, karşı şeride geçti, minibüse çarptı. Çarpma sonrası bayılma numarası yapan şoförün hareketleri kameralara yansıdı. Diğer yandan çarptığı VIP minibüsün şoförü ve içerisindeki 2 Kuveytli turist hayatını kaybetti.Kazayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.
TRAFİK 06:28
TRAFİK 2.011 izlenme - 7 yıl önce acı son
Trafik 02:43
Trafik 64 izlenme - 1 yıl önce Trafik...
Trafik 00:06
Trafik 59 izlenme - 2 yıl önce Trafik
Trafik 01:23
Trafik 67 izlenme - 3 yıl önce TRAFİK
Trafik 00:06
Trafik 42 izlenme - 3 yıl önce Trafik
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 00:49
Kararlı Şekilde Dayak Yiyen Sürücü 830.852 izlenme - 10 ay önce Abimiz ilk önce hafiften bir atar yapıyor çıkıyor felan, sonra bir güzel dayak yiyor, kalkıp kalkıp tekrar yiyor felan filan işte.
Trafik Kazası 00:27
Trafik Kazası 330.150 izlenme - 9 yıl önce Trafik Kazası (Kadına Araba Çarpıyor)
Trafik Canavarı 00:09
Trafik Canavarı 37.383 izlenme - 9 yıl önce Bu insafsız sürücü ne iyi ki bir kazaya sebep olmuyor.
TRAFİK KAZALARI 01:10
TRAFİK KAZALARI 1.595 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Trafik Işıkları 01:01
Trafik Işıkları 10.417 izlenme - 9 yıl önce
Trafik Kazaları 00:22
Trafik Kazaları 1.406 izlenme - 2 yıl önce Herkes Trafikte Bilinçli Olmalı
Trafik Cd1 59:05
Trafik Cd1 629 izlenme - 1 yıl önce Trafik Ve Çevre Eğitimi Ders Videoları trafik ve çevre bilgisi ders notları ile teorik ehliyet sınavından yüksek başarı elde edebilirsiniz.
Trafik Polisi 01:04
Trafik Polisi 119 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/trafikpolisi.htm,http://www.youtube.com/watch?v=riWwFioMtGE Trafik polisi oyununda yoldan geçmeye çalışan araçların kontrollü bir şekilde kazasız olarak geçiş yapmalarını sağlamalısınız. Oyunu başlattıktan sonra mouse kontrolü sayesinde araçların gidiş gelişlerini kontrol etmeli ve kazaya neden olmadan ilerlemeleri için dikkatli olmalısınız. İyi eğlenceler..
Trafik Kuralları 06:32
Trafik Kuralları 255 izlenme - 2 yıl önce trafik kurallarını öğrenelim
Tehlikeli Trafik 00:51
Tehlikeli Trafik 13 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/tehlikelitrafik.htm Şehirdeki riskli trafiğin düzenli bir şekilde ilerleyebilmesi için oyunun kontrolünü dikkatli bir şekilde sağlamalısınız. Otobüs dışındaki araçların üzerlerine mouse ile tık yaparak hızlanmaları için yardım etmiş oluyorsunuz. Hangi aracın hızlanması gerekip hangisinin yavaşlaması gerektiğine siz karar vereceksiniz. Araçları birbirleri ile çarpıştırmadan oyunda ilerlemeniz gerekiyor. İstenilen sayıda araba geçişini yaparak bölümleri atlayın. İyi şanslar..
Trafik Polisi 01:04
Trafik Polisi 345 izlenme - 3 yıl önce
Trafik Kazası 00:40
Trafik Kazası 228 izlenme - 2 yıl önce
Trafik Canavarı 02:59
Trafik Canavarı 426 izlenme - 3 yıl önce Trafik Canavarı
Trafik Kontrolü 01:23
Trafik Kontrolü 27 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/trafikkontrolu.htm, http://www.youtube.com/watch?v=EYPMktrvxoo Trafik kontrolü oyununda işlek bir otoyolun bozuk işaretlerini kontrol ederek o yolda kaza olmasını engellemeye çalışmalısınız. Otobanın önce bir caddesini daha sonra ise dör yol ağızlarındaki trafik akışına göre ışıkları kontrol etmelisiniz. İyi eğlenceler..
Trafik Kazası 00:30
Trafik Kazası 254 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da yaşanan bir trafik kazası bu kez ölüm getirmedi.
Trafik Magandası 02:05
Trafik Magandası 39 izlenme - 6 ay önce En güncel videolar için ve Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Trafik Yönet 01:43
Trafik Yönet 8 izlenme - 10 ay önce Şehrin işlek caddelerinde eksik trafik lambalarını, yol çizgilerini kısaca tüm trafiği yöneteceksiniz. Amaç araçlara kaza yaptırmadan başarlı bir şekilde görevi yerine getirmek. Mouse'unuzla ekranın sağında size verilen sınırlı nesneleri kullanarak yol üzerlerine yerleştirecek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/trafikyonet.htm
Trafik Polisii 01:27
Trafik Polisii 4 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/trafikpolisi.htm Trafik polisi oyununda yoldan geçmeye çalışan araçların kontrollü bir şekilde kazasız olarak geçiş yapmalarını sağlamalısınız. Oyunu başlattıktan sonra mouse kontrolü sayesinde araçların gidiş gelişlerini kontrol etmeli ve kazaya neden olmadan ilerlemeleri için dikkatli olmalısınız. İyi eğlenceler..
Tehlikeli Trafik 00:51
Tehlikeli Trafik 223 izlenme - 3 yıl önce
Hindistan'da Trafik 01:10
Hindistan'da Trafik 42 izlenme - 1 yıl önce Her şeyin birbirine girdiği bu kavşakta neler oluyor öyle ordan giriyorlar burdan giriyorlar yola insan nasıl yönlendirir kendini bu yollarda?
Trafik Kuralları 06:40
Trafik Kuralları 196 izlenme - 3 yıl önce Trafik Kuralları
Transformice Trafik 06:20
Transformice Trafik 33 izlenme - 2 yıl önce Beğenirsiniz İnş İyi Bir Video Oldu Pc Oyunlarına Geçicem Kulaklık Alınca Arkadaşlar Abone Olmayı Ve Beğenmeyi Unutmayın Sakın