Hoşgeldiniz!

trafik cezası

Karadenizli Trafik Cezası Yerse 02:18
Karadenizli Trafik Cezası Yerse 14 izlenme - 3 ay önce Espiyede 1500 TL ceza yiyen Sezayi abimiz bir şarkı ile tatlı dille yaşadıklarını anlatmış dinliyoruz efenim.
Yaya Cezası 00:51
Yaya Cezası 207 izlenme - 1 yıl önce
 Karadenizli Trafik Cezası Yerse 02:18
Karadenizli Trafik Cezası Yerse 178 izlenme - 1 yıl önce Espiyede 1500 TL ceza yiyen Sezayi abimiz bir şarkı ile tatlı dille yaşadıklarını anlatmış dinliyoruz efenim.
Rizeli Sürücülerin Trafik Polisine Tepkisi 01:00
Rizeli Sürücülerin Trafik Polisine Tepkisi 30 izlenme - 10 ay önce Rize’de aracı durdurulan bir gencin, aracını durduran polis memurunu tehdit etmesi memurun yakasındaki KAMERA tarafından saniye saniye kaydedildi. Memurun yakasındaki kamerayı fark etmeyen gencin rahat hareketlerinin yer aldığı görüntü basın mensupları ile paylaşıldı. Görüntüde gencin modifiyeli aracını durdurarak kendisine ceza kesen polis memuruna, “Peşime niye geliyorsun. Sana bir çözüm önereyim. Ya bu cezayı sen ödersin ya da şurada üniformanı çıkartırsın seninle kavga ederiz” dediği görüldü. Polis memurunun kendisine uzattığı ceza mektubunu geri fırlatan gencin “Yemin ediyorum senin peşini bırakmayacağım” şeklinde tehditler savurması saniye saniye görüntülendi.
 Karadenizli Trafik Cezası Yerse 02:18
Karadenizli Trafik Cezası Yerse 112 izlenme - 1 yıl önce Espiyede 1500 TL ceza yiyen Sezayi abimiz bir şarkı ile tatlı dille yaşadıklarını anlatmış dinliyoruz efenim.
Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse! 02:18
Karadenizli Adam Trafik Cezası Yerse! 510 izlenme - 1 yıl önce Trafik polisi tarafından çevrilen ve 1500 lira ceza kesilen Karadenizli adam almış kemençeyi eline doğaçlama bir türkü söylemiş.
Trafikte Makas Atana Hapis Cezası 01:34
Trafikte Makas Atana Hapis Cezası 1.153 izlenme - 1 yıl önce Emniyet Genel Müdürlüğü, trafikte "makas atma" olarak da bilinen kısa aralıklarla birçok kez şerit değiştirip vatandaşların can ve mal güvenliğini tehlikeye atan sürücülere, 2 yıla kadar hapis ve bin 400 lira para cezası verilmesini öngören yeni bir düzenleme hazırladı. Daha önce alkollü araç kullanma, hız ve emniyet kemeri ihlallerine verilen cezayı arttıran düzenlemeler hazırlayan Emniyet Genel Müdürlüğü, en fazla ölümlü kazaya yol açan ihlallerden biri olan "kısa aralıklarla birçok kez şerit değiştirmenin" cezasını ağırlaştırmak için harekete geçti. Karayolları Trafik Kanunu'nda değişiklik yapılmasını öngören düzenleme, İçişleri Bakanlığınca da uygun bulunursa Meclis'e sevk edilecek. 2 yıla kadar hapis, bin 400 lira ceza Düzenleme yasalaşırsa, Karayolları Trafik Kanunu'nun karayollarında trafiğin akışını düzenleyen 46. maddesi ve ilgili yönetmeliklerde yapılacak değişikliklerle, kurallara aykırı biçimde kısa aralıklarla birçok kez şerit değiştiren sürücülere, bin 400 lira para cezası verilecek. Düzenlemeyle trafikte "makas atarak" ilerleyen sürücüler hakkında ayrıca, vatandaşların can ve mal güvenliğini tehlikeye attıkları gerekçesiyle Türk Ceza Kanunu'nun (TCK) 179. maddesinden işlem yapılacak. Trafik güvenliğini tehlikeye atanlara verilecek cezaları belirleyen TCK 179'da "Kara, deniz, hava veya demiryolu ulaşım araçlarını kişilerin hayat, sağlık veya malvarlığı açısından tehlikeli olabilecek şekilde sevk ve idare eden kişi, iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır" hükmü yer alıyor. Kurallara aykırı biçimde kısa aralıklarla birçok kez şerit değiştirme ihlali de TCK 179 kapsamına alınacak ve sürücüler, bu maddeden yargılanacak. İhlal tespit edilecek Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Daire Başkanlığınca hazırlanan düzenlemenin ardından polis, trafikte "makas atan" sürücüleri tespit ettiği an, plakaya para cezası yazabilecek. Mahkemenin hapis cezası uygulayabilmesi için tek başına şikayet yeterli olmayacak. İhlalin ispatı için çevredeki MOBESE ya da güvenlik kameralarının çektiği görüntüler mahkemeye delil olarak sunulacak. Araçtaki yolcu veya çevredeki vatandaşların telefonla çektiği görüntüler de delil kabul edilecek. Ceza 2 yıldan az olduğu için sürücü cezaevine girmeyecek, hükmün açıklaması geri bırakılacak. Ancak 5 yıl içinde aynı suçu tekrar işlerse hapis cezası uygulanacak. Trafik Uygulama ve Denetleme Daire Başkanlığınca hazırlanan düzenlemeyle, trafikte kısa aralıklarla kontrolsüz biçimde şerit değiştiren sürücülerin yol açtığı kazaların azaltılması hedefleniyor.
Reusa 540 Bin Avro Trafik Cezası 00:22
Reusa 540 Bin Avro Trafik Cezası 33 izlenme - 11 ay önce Borussia Dortmund'un yıldız futbolcusu Marco Reus'a ehliyetsiz araç kullanmaktan 540 bin avro para cezası verildi.
Böyle Ceza Görülmedi 01:47
Böyle Ceza Görülmedi 13 izlenme - 1 yıl önce Otomobil sürücüsüne kasksızlık cezası Manisa'nın Turgutlu ilçesinde kasksız motosiklet sürücülerine yönelik olarak devam eden ve gün geçtikçe artan trafik uygulamasında ilginç bir olay meydana geldi.
Trakya'da Trafik Cezası Kesmek Zor İş 00:49
Trakya'da Trafik Cezası Kesmek Zor İş 12.191 izlenme - 2 yıl önce Trakya'da Trafik Cezası Kesmek Zor İş
Trafik Kontrolünde Hayatının En Güzel Hediyesini Alan Kız 01:27
Trafik Kontrolünde Hayatının En Güzel Hediyesini Alan Kız 227 izlenme - 11 ay önce Audra isimli kız trafik kontrolü için durdurulduğu sırada evrak kontrolü yapan polis memurunun ona uzattığı konser bileti ile şoke oluyor. İzliyoruz...
Trafik Cezası Yememek İçin İnanılma Değişen Adam 00:15
Trafik Cezası Yememek İçin İnanılma Değişen Adam 82 izlenme - 2 yıl önce Trafikte ceza yemek için sürücülerin dikkatli hareket ettiğini bilmekteyiz. Fakat bu adamdaki değişim insanı şaşırtıyor.
Yayalara Kırmızı Işık Cezası 01:05
Yayalara Kırmızı Işık Cezası 76 izlenme - 3 yıl önce Trafik polisleri bu kez yayaları denetledi. Kırmızı ışıkta geçene ceza kesildi.
Radardan Kurtulmanın Kolay Yolu 01:51
Radardan Kurtulmanın Kolay Yolu 717 izlenme - 1 yıl önce Radardan nasıl kurtulmanın kolay you Les lettres et chiffres ANTI RADAR arrive sur le marché Europé... Des auto collants pour les plaques de matricules sous forme de chiffres et lettres anti radar bientôt sur le marché européen, de quoi faire le bonheur de nombreux
Ceza Yemedi Ama Tokadı Yedi 00:26
Ceza Yemedi Ama Tokadı Yedi 265 izlenme - 8 ay önce Muğla’da güvenlik tedbiri alan polis ekiplerine şov yapan motosikletli sürücü, ceza değil ama tokat yedi.
Park Derdine Son Veren Kadın Sürücü 02:34
Park Derdine Son Veren Kadın Sürücü 156 izlenme - 3 yıl önce Park Derdine Son Veren Kadın Sürücü
Kalemin Yerini Unutan Polis - Kamera Şakası 01:39
Kalemin Yerini Unutan Polis - Kamera Şakası 146 izlenme - 3 yıl önce Polis Kalemin Yerini Unutursa
Park Cezası Ödememek için Alternatif Fikirler 00:17
Park Cezası Ödememek için Alternatif Fikirler 7 izlenme - 3 ay önce Cadde üstüne park edip 5 dakikada iş görürken aracımıza park cezası yazılmasını önleme amacıyla imal edilmiş tamirci dublör... Her aracın avadanlıklarında olması lazım
Park cezasını bozukluklarla ödedi 03:28
Park cezasını bozukluklarla ödedi 26 izlenme - 2 yıl önce Hak etmediği halde trafik cezası almak en kötü şeylerden biri olsa gerek. Avustralya'da bu durumdan şikayetçi olan bir adam bakın nasıl bir çözüm ile cezasını ödüyor.
Dünyanın En Dikkatsiz Kadın Sürücüsü 00:24
Dünyanın En Dikkatsiz Kadın Sürücüsü 1.148 izlenme - 1 yıl önce Kırmızı ışıkta yanındaki polisi farketmeyen kadın sürücü gaza basıp kırmızı ışık ihlali yapıyor. Bunun üzerine polis hemen harekete geçip kadın sürücüyü yakalıyor ve cezayı kesiyor.
oflu aliden fıkralar - kumar - trafik cezası 02:44
oflu aliden fıkralar - kumar - trafik cezası 1.302 izlenme - 5 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06.blogcu.com
Zeki Müren - Şoför Şarkısı ve Fenerbahçe 02:59
Zeki Müren - Şoför Şarkısı ve Fenerbahçe 167 izlenme - 7 ay önce Ünlü bir şarkıcı olan şoför, sevdiği fakir kız ve sosyeteden zengin bir kadın arasında geçen bir aşk öyküsünü anlatan 1958 yapımı altın kafes filminden güzel bir şarkı sondaki diyaloglarda ömre bedeldir. Oyuncular; Zeki Müren, Sezer Sezin, Münir Özkul, Nilüfer Aydan, Sadri Alışık, Atıf Kaptan, Müfit Kiper, Melahat İçli, Üftade Kimi, Nuri O. Ergün, Hayati Hamzaoğlu, Hasan Ceylan, Muammer Gözalan, Hüseyin Güler, Mehmet Ali Akpınar, Mahmure Handan, Erol Taş, Behzat Balkaya, Ertuğrul Bilda, Orhan Aykanat, Yetvart Yeretzyan, Hayati Şen, Küçük Ahmet, Dursune Şirin http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15876/zeki-muren-egzosumun-dumani-yoktur-yarin-imani
Trafik Güvenliğini Hiçe Sayan Magandanın Yakalanması 02:24
Trafik Güvenliğini Hiçe Sayan Magandanın Yakalanması 142 izlenme - 3 ay önce Önden çekişli Jetta ile trafikte saçma sapan hareketlerde bulunan sürücü Ünal Turan, yakalandı.13 - 14 yaşında ki binlerce takipçisinin gazıyla kendisini tuning ilahı sanan Ünal, yakalanınca gerçekle yüzleşmiş olacak ki pişman olmuş.Darısı Harun Taştan ve diğerlerine. Ünal Turan'ın ehliyetine el konuldu, 2 yıl hapis istemiyle adli işlemler başlatıldı , ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edildi , 600TL para cezası kesildi , araç trafikten men edildi. ilgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/241149/trafik-guvenligini-hice-sayan-jettaci
Bu Kez Yayalara Ceza Kesildi 03:54
Bu Kez Yayalara Ceza Kesildi 2.283 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da polis ekipleri, şehrin en işlek caddesinde yayalara yönelik kırmızı ışık uygulaması yaptı. Şık ihlali yapan yayalara para cezası kesildi.
Atatürk Çıkartmasını Kaldırmak İsteyen Polis 2 00:37
Atatürk Çıkartmasını Kaldırmak İsteyen Polis 2 273 izlenme - 1 yıl önce Yine sitemizde var olan videonun devamı niteliğinde. Bursa'nın Osmangazi İlçesi'nde, trafik polisi tarafından bir taksiye,kaputundaki Atatürk çıkartması nedeniyle 77 TL para cezası kesmiş.
Jettacı Ünal Turan Yakalanarak Gözaltına Alındı 06:40
Jettacı Ünal Turan Yakalanarak Gözaltına Alındı 2.487 izlenme - 10 ay önce Ünal Turan Yakalanarak Gözaltına Alındı - A Haber____@___xclas_____Ünal Turan'ın E-5'de yapmış olduğu makas atma görüntülerinden dolayı 1 haftadır Emniyet Müdürlüğü Ünal Turan'a arama kararı çıkartması sonucu , bu gün kendisini yakalayarak gözaltına aldı.Gayrettepe Trafik Şube Müdürlüğünden canlı yayın yapan A Haber olayı dakika dakika aktardı. Ünal Turan'ın ehliyetine el konuldu, 2 yıl hapis istemiyle adli işlemler başlatıldı , ruh ve sinir hastalıkları hastanesine sevk edildi , 600TL para cezası kesildi , araç trafikten men edildi. Trafik Güvenliğini Hiçe Sayan Jetta'cı
Parası Neyse Verelim İstedigimiz Gibi Gidelim 00:05
Parası Neyse Verelim İstedigimiz Gibi Gidelim 52 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7 Ana Haber Bülteninde Hız Cezası Hakkinda Halk Yoklamasına Takıldık
Rize'de 13 Yaşındaki Oğluna Araba Sürdürürken Yakalanan Baba 03:48
Rize'de 13 Yaşındaki Oğluna Araba Sürdürürken Yakalanan Baba 136 izlenme - 10 ay önce Rize adnan Menderes Bulvarı'nda çocuk yaşta sürücünün otomobil kullandığını fark eden trafik ekipleri, aracı durdurup 13 yaşında R.P.'nin yanında oturan babası Mustafa P.'ye, 'Aracını ehliyetsiz kişilere kullandırma' suçundan 1407 lira trafik cezası kesti.
Polisten Sürücülere Şaka Ceza 03:22
Polisten Sürücülere Şaka Ceza 91 izlenme - 3 yıl önce Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, sürücülerde duyarlılığın artması için çeşitli nedenlerle ''şaka'' olarak para cezası kesti.Cezanın şaka olduğunu öğrenen sürücüler, bir süre şaşkınlık yaşadı
işsiz vatandaş çıldırdı / tv5 haber merkezi 01:44
işsiz vatandaş çıldırdı / tv5 haber merkezi 355 izlenme - 5 yıl önce http//sionvadisi.net/04 mayıs 2011 / tv5 ana habertrafik cezası işsiz vatandaşı çıldırttı. motosikletini kaldırım kenarına parkeden sürücü vatandaşların gözleri önünde biranda aracının üzerine benzin dökerek yaktı. trafik cezası işsiz vatandaşı çıldırttı. işsiz ali şahinoğlu evine gelen 140 liralık trafik cezasına kızıp motosikletini çarşı merkezinde yaktı.çevredeki esnaflar hemen itfaiye ve polise haber verdi. olay yerine kısa sürede gelen itfaiye ekipleri motosikleti söndürmek isteyince şahino