Hoşgeldiniz!

trafik kazalar

KAzalar 00:49
KAzalar 46.763 izlenme - 9 yıl önce Trafik Kazaları , hatalar , kötü sonuçlar
Kazalar 03:23
Kazalar 2.557 izlenme - 2 yıl önce Kazalar
Kazalar Mobesede 02:34
Kazalar Mobesede 286 izlenme - 3 yıl önce Kazalar Mobesede
Rusya'daki Kazalar 02:47
Rusya'daki Kazalar 2.004 izlenme - 3 yıl önce Trafik kazalarıyla meşhur Rusya'dan görüntüler geliyor bilgisayarlarınıza...
Korkunç Kazalar Kamerada 00:57
Korkunç Kazalar Kamerada 885 izlenme - 12 ay önce Türkiye’nin dört bir yanındaki MOBESE kameralarına takılan kazalar, dikkatsizlik ve kural ihlallerinin acı neticelerini gözler önüne seriyor.
Korkunç Trafik Kazaları 04:03
Korkunç Trafik Kazaları 56.876 izlenme - 1 yıl önce Hız,dikkatsizlik ve kural tanımazlık bir araya gelince facia kaçınılmaz oluyor.Dünyanın dört bir yanında meydana gelen kazalar görenleri korkutuyor.İşte çoğu ölümle biten korkunç kazalar.
Mobeselere Yakalanan Kazalar 02:23
Mobeselere Yakalanan Kazalar 15.942 izlenme - 2 yıl önce Trafik kazaları kameralara böyle yansıdı
Korkunç Kazalar Kamerada 00:46
Korkunç Kazalar Kamerada 3.581 izlenme - 12 ay önce Erzurum’da değişik tarihlerde yayalara araçların çarpması sonucu meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına saniye saniye yansıdı. Trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım.
Korkunç Kazalar Kameralara Yansıdı 00:44
Korkunç Kazalar Kameralara Yansıdı 132 izlenme - 4 ay önce Adana’da meydana gelen trafik kazaları saniye saniye kameralara yansıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
İnanılmaz Kazalar (Dehşet Kazalar) 02:42
İnanılmaz Kazalar (Dehşet Kazalar) 7.555 izlenme - 1 yıl önce İnanılmaz kazalar (dehşet görüntüleri kazalar)
Yuh Dedirten Trafik Kazaları 04:28
Yuh Dedirten Trafik Kazaları 4.001 izlenme - 3 yıl önce Yuh Dedirten Trafik Kazaları
Feci Kazalar MOBESE'lere Yansıdı! 00:52
Feci Kazalar MOBESE'lere Yansıdı! 514 izlenme - 2 yıl önce Çorum'un Sungurlu ilçesinde meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameralarına yansıdı.
Acemi Sürücü Bu Olsa Gerek 00:33
Acemi Sürücü Bu Olsa Gerek 100 izlenme - 3 yıl önce Sarhoş yada acemi görüntülere bakılırsa.
Afyon'da Yaşanan Kazalar Kamerada 01:47
Afyon'da Yaşanan Kazalar Kamerada 349 izlenme - 5 ay önce Afyonkarahisar’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarını an be an yansırken, bir anlık dikkatsizliğin nelere mal olabileceği de gözler önüne serildi. Kentte Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğüne ait MOBESE güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler görenleri hayrete düşürdü. Kazaların an be an kameralara yansıdığı görüntülerde ilk kaza kent merkezindeki İmaret Cami önünde meydana geldi. Yolun sağ tarafından elektrikli bisiklet ile hızla ilerleyen bir sürücü önündeki otomobilin sağıdan geçmek isteyince, karşıdan karşıya geçmeye çalışırken otomobilin önünde geçen yayayı fark etmeyince hızla yayaya çarpıyor. Çarpmanın etkisi ile yere düşen ve otomobilin altına girmekten son anda kurtulan yayanın çevredekilerin yardımı ile düştüğü yerden kalkarak olayın şokunu atlatmaya çalışıyor. Bu sırada ona çarpan elektrikli bisiklet sürücüsünün ise aracını bırakarak hızla olay yerinden kaçtığı gözleniyor. Kameralara yansıyan bir başka görüntü ise bu defa kaza Yeşilyol Caddesi, Eski Kantar Kavşağında meydana geliyor. Yolun sağ tarafından gelen ve kavşaktan dönerek sol taraftaki yola girmek isteyen üzerinde 2 kişinin bulunduğu motosiklete bu defa yolun sol tarafından gelen bir otomobil çarpıyor. Çarpmanın etkisi ile motosiklet üzerinde bulunan 2 kişi yola savrulurken, ona çarpan otomobil sürücüsünün ise aracını durdurarak, otomobilden inip çarptığı kişilere yardıma koştuğu gözleniyor. CİP SÜRÜCÜSÜNDEN ÖRNEK DAVARANIŞ MOBESE kameralarına yansıyan en korkunç kaza ise Afyonkarahisar- İzmir karayolundaki Özdilek Kavşağında meydana geliyor. İzmir istikametinden gelen ve biranda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği malzeme yüklü TIR kontrolden çıkarak yol ortasındaki refüjde bulunan büyük yön tabelasına çarpıyor. Çarpmanın etkisi ile TIR’da bulunan malzemelerin yola savrulduğu gözlenirken, kazayı gören sürücülerin ise hemen TIR sürücüsünün yardımına koştuğu da gözleniyor. Kameralara yansıyan bir b
Feci Kazalar Kamerada 00:43
Feci Kazalar Kamerada 1.110 izlenme - 2 yıl önce Feci Kazalar Kamerada Türkiyenin Dört Bir Tarafındaki Trafik Kazaları Ve Asayiş Olayları, Mobese Kameraları Tarafından Kaydediliyor. Feci Kazalar Kamerada T...
Mobese'ye Yansıyan Feci Kazalar 01:12
Mobese'ye Yansıyan Feci Kazalar 92 izlenme - 6 ay önce Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, son günlerde MOBESE kameralara yansıyan trafik kazalarıyla ilgili görüntüleri paylaştı
Tokat'ta Mobese'ye Yansıyan Kazalar 04:24
Tokat'ta Mobese'ye Yansıyan Kazalar 133 izlenme - 3 yıl önce Tokat'ta Mobese'ye Yansıyan Kazalar
Akıl Almaz Trafik Kazaları Yuhh Diyeceksiniz 03:58
Akıl Almaz Trafik Kazaları Yuhh Diyeceksiniz 1.227 izlenme - 3 yıl önce Akıl Almaz Trafik Kazaları Yuhh Diyeceksiniz
Feci Kazalar MOBESE’de 01:08
Feci Kazalar MOBESE’de 7.887 izlenme - 10 ay önce Diyarbakır’da çeşitli tarihlerde meydana gelen 12 ayrı trafik kazası, MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
NASCAR kazalar 11:50
NASCAR kazalar 13 izlenme - 2 ay önce Nascar yarış kazaları top 15
Feci Kazalar Kamerada 00:31
Feci Kazalar Kamerada 5.245 izlenme - 10 ay önce Kars’ta son günlerde meydana gelen 9 ayrı trafik kazası, MOBESE kameralarına yansıdı.
Feci Kazalar Kamerada 00:47
Feci Kazalar Kamerada 3.201 izlenme - 8 ay önce Erzurum’da üniversite öğrencisi Mukadder Yasan’ın halk otobüsünün altında kalarak ölmesinin ardından kentteki MOBESE kameralarına yansıyan trafik kazaları ortaya çıktı.
Filmleri Aratmayan Kazalar 00:46
Filmleri Aratmayan Kazalar 901 izlenme - 1 yıl önce MOBESE kameralarına yansıyan kazalar polisiye filmlere taş çıkarıyor. Türkiye genelinde güvenlik için 24 saat kayıt yapan MOBESE kameralarına yansıyan kazalar film sahnelerini aratmıyor. Düzce Olimpiyat Kavşağı’nda meydana gelen kazada saniye saniye ihlalin nasıl gerçekleştiği görülürken, minibüs ile çarpışan otomobil bir anda alev topuna dönüyor. Sola dönmek isteyen servis aracı sürücüsü, bir anda karşısında otomobili görünce ne yapacağını şaşırıyor. Çarpışmanın etkisiyle devrilmekten son anda kurtulan minibüs savrulurken, sürücüsü trafik kuralını hiçe sayan otomobil ise çarpmanın etkisiyle alev topuna dönüyor. MOBESE kameraları sadece bu anı çekerken, araçtakilere ne olduğu bilinmiyor. Eskişehir ve Ankara çevre yollarında yaşanan kazalarda ise, kamyon sürücülerinin dikkatsizlikleri gözler önüne seriliyor. Eskişehir çevre yolundan normal seyir halinde olan otomobil, arkasından gelen kamyonun çarpması ile yol kenarındaki tarlaya uçuyor. Ankara’daki kazada ise yol kenarına park etmiş ve dörtlü flaşörlerini yakmış olan iki otomobil, arkalarından gelen kamyonun altına kalarak etrafa savruluyor. FİLM SAHNELERİNİ ARATMADI Erzincan’da yaşanan kaza ise film sahnelerini aratmadı. Bağkur Kavşağı’na hızla gelen otomobil sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybetti. Takla atan araç, kavşağı geçtikten sonra yine 4 lastiğinin üstünde durdu. BAZILARI KEDİ KADAR ŞANSLI DEĞİL Diyarbakır ve Bursa’da kazalarda ise sürücüler o kadar şanslı değildi. Diyarbakır’daki kazada kavşağa kontrolsüz gelen araç, hızla gelen kamyonete yandan çarptı. Çarpmanın etsiyle savrulan kamyonet devrilerek yolun ortasında durdu. Çarpan araç ise durmayarak olay yerinden uzaklaştı. Bursa’da yaşanan kazada, hızla kavşağın karşısına geçmeye çalışan otomobil sürücüsü, direksiyon hakimiyeti kaybederek yol kenarındaki bankete çarptı. Savrulan araç yol ortasında ters dönmüş vaziyette durdu. Uşak, Aydın, Sivas, Kastamonu, Manisa ve Sakarya illerinde yaşanan diğer kazalar ise trafik kurallarının nasıl hiçe sayıldığını, dikkatsizlik ve süratin yaşanan kazalarda önemli rol oynadığını gösterdi.
Feci Kazalar Kamerada 00:31
Feci Kazalar Kamerada 1.170 izlenme - 10 ay önce Kars’ta son günlerde meydana gelen 9 ayrı trafik kazası, MOBESE kameralarına yansıdı. O feci anları izliyoruz.
Korkunç Kazalar Kameralara Yansıdı 00:39
Korkunç Kazalar Kameralara Yansıdı 225 izlenme - 4 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Korkutan Kazalar Kamerada 00:43
Korkutan Kazalar Kamerada 440 izlenme - 11 ay önce Korkunç kazalar kameralara böyle yansıdı. Samsun’da meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Yılın son altı ayında yaşanan kazalarda, ışık ihlali, dikkatsizlik ve aşırı hız yine öne çıkan sebeplerdi. Kazaların, özellikle meydan ve kavşaklarda yoğunlaştığı görüldü.
Feci Kazalar Kamerada 01:13
Feci Kazalar Kamerada 192 izlenme - 5 ay önce Bursa ve Türkiye genelinde meydana gelen kazalarda sürücülerin dikkatsizliği MOBESE kameralarına yansıdı.
İlginç Kazalar Mobese Kayıtlarında 03:43
İlginç Kazalar Mobese Kayıtlarında 1.434 izlenme - 3 yıl önce Denizli'nin çeşitli yerlerine yerleştirilen MOBESE kameraları sayesinde kazaların nasıl meydana geldiği belirlenirken, Denizli'de birbirinden ilginç kazalar.
Feci Kazalar Kamerada 00:57
Feci Kazalar Kamerada 170 izlenme - 1 hafta önce Samsun’da meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Samsun kent merkezinde 2015 Ekim ayında meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından anbean kaydedildi. Kamera görüntülerinde kazaların daha çok aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu meydana geldiği gözlendi.
Feci Kazalar Kamerada 00:51
Feci Kazalar Kamerada 15.755 izlenme - 2 yıl önce Çorum'un Sungurlu ilçesinde meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameralarına yansıdı.