Hoşgeldiniz!

Trafik Kazaları

Bitlis Mobese Trafik Kazaları 01:36
Bitlis Mobese Trafik Kazaları 7.879 izlenme - 3 hafta önce Bitlis'te sürücü ve yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazalar, MOBESE kameraları tarafından görüntülendi. Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü, trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla, kimi zaman araç sürücülerinin, kimi zaman da yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazaların MOBESE görüntülerini basın mensuplarıyla paylaştı. Bitlis ve Tatvan ilçesinde meydana gelen birbirinden ilginç kazaların derlendiği görüntülerde kazaların çoğunlukla otomobil sürücü ve yayaların trafik kurallarını ihlali nedeniyle yaşandığı dikkat çekti. Meydana gelen kazaların ölümlü olmaması sevindirdi.
TRAFİK KAZALARI 01:10
TRAFİK KAZALARI 1.595 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Trafik Kazaları 00:22
Trafik Kazaları 1.406 izlenme - 2 yıl önce Herkes Trafikte Bilinçli Olmalı
Koenigsegg Regera’nın Transformers’a Dönüşme Anı 02:16
Koenigsegg Regera’nın Transformers’a Dönüşme Anı 3.855 izlenme - 1 hafta önce Koenigsegg ismini daha önce duymadıysanız çok bir şey kaçırmış sayılmazsınız. Zira İsveçli otomobil üreticisi, ulaşılması çok zor süper otomobillere imza atıyor. Firmanın Transformers’ı aratmayan en son canavarı Regera gibi. 1500 beygir gücünde hibrit bir motora sahip olan Koenigsegg Regera‘dan yalnızca 80 adet üretilecek. Yaklaşık 2 milyon dolardan alıcı bulması beklenen bu canavara ulaşmak gördüğünüz gibi epey zor. Ancak firmanın yayınladığı videolar sayesinde Regera’nın nasıl bir şeye benzediğini görebiliyoruz. Aynı anda kapıları, camları, spoiler ve kaputu açılan otomobil Transformers’ı aratmayan görüntüler sunuyor. Koenigsegg’in yayınladığı 15’er saniyelik videoları hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.
En Korkunç Trafik Kazaları 03:57
En Korkunç Trafik Kazaları 652.262 izlenme - 6 yıl önce Korkunç kazalardan bir kolaj videosu. Siz siz olun araba kullanırken emniyet kemeri takmayı ihmal etmeyin...
Korkunç Trafik Kazaları 04:03
Korkunç Trafik Kazaları 56.876 izlenme - 1 yıl önce Hız,dikkatsizlik ve kural tanımazlık bir araya gelince facia kaçınılmaz oluyor.Dünyanın dört bir yanında meydana gelen kazalar görenleri korkutuyor.İşte çoğu ölümle biten korkunç kazalar.
Isparta Mobese Trafik Kazaları 00:38
Isparta Mobese Trafik Kazaları 50.527 izlenme - 2 yıl önce Isparta’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Özellikle motosikletlerin yoğun olarak karıştığı kazalarda sürat ve dikkatsizlik unsurlarının öne çıktığı belirlendi. Kazaların ardından yaşanan şok kameralara yansırken, kazazedelerin yardımına ilk olarak çevredeki vatandaşların koştuğu görüldü. Görüntülere kazaların yanı sıra ilginç olaylar da takıldı. Trafikte birdirbir oynayan gençler ve iki aracın arasında seyahat eden şahsın görüntüleri de hem korkutan hem de güldüren detaylardandı.
Karabük Mobese Trafik Kazaları 00:46
Karabük Mobese Trafik Kazaları 47.235 izlenme - 2 yıl önce Karabük'te çeşitli tarihlerde meydana gelen kazalar Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu kameralarınca saniye saniye kaydedildi
Kadınların Komik Trafik Kazaları 03:43
Kadınların Komik Trafik Kazaları 46.744 izlenme - 2 yıl önce Kadınların şoförlüğüne kötü diyenlere hak verdirecek kadar kötü şoförlük yapan kadınlar.
 Denizli Mobese Trafik Kazaları 04:21
Denizli Mobese Trafik Kazaları 113.393 izlenme - 2 yıl önce Denizli’de meydana gelen kazalar MOBESE kameralarına yansıdı. Denizli’nin çeşitli yerlerine meydana gelen kazalar, bölgelerdeki MOBESE kameralarına yansıdı. Kazalarda sürücülerin dikkatsizliği ön plana çıkarken, aşırı hızdan dolayı da birçok kazanın meydana geldiği görüldü.Motosikletli sürücülerin araçlarla çarpışmasından sonra takla attığı görüntülerin de olduğu MOBESE kayıtlarında, kayganlaşan yolda kayan şoförlerin çaresizliği de yer aldı.
En Korkunç Trafik Kazaları 03:50
En Korkunç Trafik Kazaları 35.647 izlenme - 3 yıl önce İzleyin Çok Korkunç Ve Gizem Dolu Dakikalar Süper Kazalar
Ordu Mobese Trafik Kazaları 01:07
Ordu Mobese Trafik Kazaları 21.159 izlenme - 2 yıl önce ORDU’da kent merkezinde meydana gelen maddi hasarlı trafik kazaları mobese kameralarına yansıdı.
Antalya Mobese Trafik Kazaları 00:23
Antalya Mobese Trafik Kazaları 13.141 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Antalya Emniyet Müdürlüğü Antalya Kent Güvenlik Yönetim Sistemi(KGYS-MOBESE) kentin muhtelif yerlerinde son üç ayda meydana gelen trafik kazalarının görüntülerini basınla paylaştı. Meydana gelen kazaların 6’sının motosiklet ve bisiklet, 5 tanesinin ise otomobil ile kamyonet kazası olduğu görüldü. Kazalarda yayaların kırmızı ışıklara uymadığı, motosiklet sürücülerinin ise kask takmadığı gözlendi. Otomobil kazalarının ise aşırı hız, dikkatsizlik ve kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana geldiği görüldü. Otomobil kazalarının aşırı hız, kırmızı ışık ihlali sonucu meydana geldiği görülürken, freni boşalan bir kamyonetin ise önündeki otomobillere çarpmamak için bariyerlere çarptığı gözlendi. MOBESE’ye yansıyan kazalardan biri Konyaltı Sahili Akdeniz Bulvarı’nda meydana geldi. Yaya geçidinden geçen bir bisikletli, otomobilin çarpması sonucu havaya savrulurken, 75. Yıl Caddesi Sanayi Kavşağı’nda kırmızı ışıkta geçen bir motosikletli de bir otomobilin çarpması sonucu havaya savruldu. Kardeş Kentler Kavşağı’ndaki kazada ise yan yola girmek isteyen bir motosikletliye yine otomobile çarptı. Güllük Anafartalar Caddesi üzerindeki kazada da motosikletinin önünü kaldırarak hareket halinde olan bir sürücü, trafik işaretine çarpıp savruldu. Sürücü ve arkasında yolcu olarak bulunan kişiye şans eseri bir şey olmadı. Fahretin Altay Caddesi’nde de kavşağa aşırı süratli giren bir otomobil sürücüsü elektrikli bisikletiyle karşıya geçen kadının bisikletinin ön tekerleğine çarptı. Kazada kadın sürücü yere düşerken, elektrikli bisiklet hurdaya döndü. Sampi Kavşağı’nda ise kavşağa hızlı gelen sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çıktı. OTOMOBİLİN ALTINA GİRMEKTEN SON ANDA KURTULDU Mevlana Kavşağı’ndan Lara istikametine geçen bir motosiklet sürücüsü yolda düşerek, hareket halindeki otomobilin altına girmekten son anda kurtuldu.Yine Mevlana Kavşağı’nda yaya geçidinden koşarak karşıya geçmeye çalışan bir yaya, otomobil çarpması sonucu havaya savruldu. Opera Kavşağı’ndaki kazada ise aşırı süratli iki otomobil çarpışırken, Yeşilırmak Caddesi’ndeki kazada ışıkta bekleyen bir motosikletli aileye arkadan gelen otomobil süratle çarptı.
Antalya Mobese Trafik Kazaları 11:30
Antalya Mobese Trafik Kazaları 22.009 izlenme - 3 yıl önce Antalyadaki Mobese kameralarına takılan talihsiz trafik kazaları. Mobese Trafik Kazası, Güvenlik Kameralarına yansıyan trafik kazaları
Samsun Mobese Trafik Kazaları 00:49
Samsun Mobese Trafik Kazaları 12.674 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Adıyaman Mobese Trafik Kazaları 00:51
Adıyaman Mobese Trafik Kazaları 11.132 izlenme - 2 yıl önce Adıyaman'da trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından görüntülendi.
Bartın Mobese Trafik Kazaları 02:08
Bartın Mobese Trafik Kazaları 10.155 izlenme - 2 yıl önce Bartın'da meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameralarınca kaydedildi.
Kahramanmaraş Mobese Trafik Kazaları 03:40
Kahramanmaraş Mobese Trafik Kazaları 7.293 izlenme - 2 yıl önce Kahramanmaraş'ta, dikkatsiz ve aşırı hız yapan sürücülerin neden olduğu trafik kazaları, MOBESE kameraları tarafından kaydedildi.
Rize Mobese Trafik Kazaları 03:45
Rize Mobese Trafik Kazaları 10.246 izlenme - 3 yıl önce Rize'de çeşitli tarihlerde meydana gelen trafik kazaları Rize Emniyet Müdürlüğü'nün MOBESE kameraları tarafından kaydedildi.
Samsun Mobese Trafik Kazaları 00:32
Samsun Mobese Trafik Kazaları 5.500 izlenme - 2 yıl önce Samsun’da 2014 yılının ilk üç ayında toplamda 514 trafik kazası meydana gelirken, bu kazaların bir kısmı MOBESE kameralarına yansıdı. Samsun’da 2014 yılı Ocak, Şubat ve Mart aylarında il merkezi ve ilçelerde meydana gelen trafik kazalarına ilişkin, toplamda 514 trafik kazası meydana geldi. İl Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, ilk 3 ayda meydana gelen 5 ölümlü trafik kazasında 6 kişi hayatını kaybetti, 509 yaralanmalı kazada ise 828 kişi yaralandı. Bu kazaların bir kısmı ise MOBESE’ye yansıdı.
Trafik Kazası 00:40
Trafik Kazası 228 izlenme - 2 yıl önce
Sivas Mobese Trafik Kazaları 02:52
Sivas Mobese Trafik Kazaları 5.003 izlenme - 2 yıl önce Sivas’ta kentin birçok noktasında yer alan MOBESE kameralarına çok sayıda kaza anı yansıdı. Sivas’ın çeşitli noktalarında farklı tarihlerinde meydana gelen trafik kazaları saniye saniye kameralara yansıdı. 50’nci Yıl Kavşağı’nda karşıdan karşıya geçmekte olan yayaya motorlu bisiklet çarptı. Yere savrulan vatandaşın yardımına çevredekiler yetişti. Atatürk Caddesi’nde karşıdan karşıya geçmekte olan kadına süratli gelen bir araç çarptı. Talihsiz kadın, çarpmanın etkisiyle yola savruldu. Kent Meydanı’ndaki kazada ise, 3 kişi kaza yapan araçların altında kalmaktan son anda kurtuldu.Halifelik Kavşağı’nda seyyar satıcıya arkadan gelen aracın çarpması da MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.Toptancılar Sitesi Kavşağı’nda sürücülerin dikkatsizliği nedeniyle meydana gelen çok sayıda kaza kameralar tarafından kaydedildi.Kentin birçok yerinde meydana gelen trafik kazaları nedeniyle araçlarda hasar meydana geldi.
Sakarya Mobese Trafik Kazaları 02:06
Sakarya Mobese Trafik Kazaları 6.741 izlenme - 3 yıl önce Sakarya´da İki Yıl Önce 90 Farklı Noktaya Kurulan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (mobese) Kameraları, Sürücülerin, Dikkatsizlik, Kırmızı Işık İhlali Ve Aşırı Hız Yapmalarından Dolayı Yol Açtığı Trafik Kazalarını Kaydediyor.
Erzincan Mobese Trafik Kazaları 01:07
Erzincan Mobese Trafik Kazaları 4.776 izlenme - 2 yıl önce Erzincan şehir merkezinde MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen trafik kazalarında 3 kişi yaralandı. Erzincan Emniyet Müdürlüğü tarafından ağustos ayında kent merkezinde meydana gelen ve MOBESE’lerce kaydedilen trafik kazalarının görüntüleri basına dağıtıldı. Görüntülerde; Çevre Yolu Kavşağı’nda kontrolden çıkan bir otomobilin refüje çıkarak takla atması, Milli Eğitim Kavşağı’nda kontrolden çıkan bir otomobilin karşı şeride geçip aydınlatma direğine çarpması, Eski Terminal Kavşağı’nda motosikletle otomobilin çarpışması yer alıyor. Bağ-Kur, Ekşisu, Ergan Polis Meslek Yüksek Okulu ve TEDAŞ Kavşaklarında dikkatsiz ve kural tanımaz sürücülerin neden olduğu kazalar da saniye saniye görüntülenirken, 11 trafik kazasında 3 kişinin yaralandığı bildirildi.
Tokat Mobese Trafik Kazaları 03:57
Tokat Mobese Trafik Kazaları 5.680 izlenme - 2 yıl önce Tokat'ta MOBESE kameralarına yansıyan trafik kazasında otomobil sürücüsü çarpışmanın etkisiyle camdan yola savrularak yaralandı.
Bursa'da Zincirleme Trafik Kazaları 02:38
Bursa'da Zincirleme Trafik Kazaları 1.264 izlenme - 9 ay önce Bursa'da, yaklaşık 600 metre aralıkla iki ayrı noktada 100 civarında aracın karıştığı zincirleme trafik kazaları meydana geldi.
Kayseri Mobese Trafik Kazaları 00:43
Kayseri Mobese Trafik Kazaları 2.691 izlenme - 2 yıl önce Kayseri’de, dikkatsiz sürücülerin karıştığı kazalar, MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Kayseri’de şehrin en işlek yerlerine yerleştirilen MOBESE kameraları, dikkatsiz sürücülerin hataları sonrasında meydana gelen trafik kazalarını anı anına kaydetti. Erciyes Üniversitesi kavşağı, İstasyon Caddesi, Karayolları Kavşağı ve Terminal kavşağında meydana gelen kazalarda sürücülerin trafik ışıklarına uymaması ve geçiş üstünlüğüne riayet edilmemesi nedeniyle meydana gelen kazalar dikkat çekti.MOBESE kameraları tarafından kaydedilen kazalarda, yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi.
Van Mobese Trafik Kazaları 01:14
Van Mobese Trafik Kazaları 2.085 izlenme - 2 yıl önce Van şehir merkezinde 2013 yılının son iki ayında meydana gelen trafik kazaları, Van Akıllı Görüntüleme İzleme Sistemi (VAGİS) tarafından saniye saniye kaydedildi. Van Emniyet Müdürlüğü tarafından 2009 yılında hizmete sokulan ve şehrin değişik noktalarına yerleştirilen VAGİS kameraları, kazaları görüntülemeye devam ediyor. Kent trafiğinin yoğun olduğu tüm bölgelerde mevcut olan kameralar, başta trafik kazaları olmak üzere çeşitli olayları 24 saat kesintisiz kaydediyor. Bu görüntüler içerisinde yer alan yaya ve sürücü hatalarının neden olduğu trafik kazaları, bir anlık dikkatsizliğin ne denli kötü sonuçlara yol açabileceğini gözler önüne seriyor. Van’da 2013 yılının son aylarında meydana gelen 5 ayrı trafik kazası, kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerin ilkinde İkinisan Caddesi Yurt-Kur Kavşağı’nda otomobil ile kamyonet çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle araçlar ayrı ayrı tarafa sürüklenirken, sürücüler ise yara almadan kazayı atlattı. İkinci kaza ise Akköprü Caddesi’nde meydana geldi. Seyir halinde olan bir minibüs, orta refüjde bulunan elektrik direğine çarptı. Sürücü kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Üçüncü kaza ise İskele Caddesi Çem Petrol Kavşağı’nda meydana geldi. Kavşakta iki otomobil çarpıştı. Sürücüler kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Dördüncü kaza ise, Soydan kavşağı’nda meydana geldi. Hızlı gelen otomobil ilk önce orta refüjdeki ağaca çarptı, daha sonra da kameranın bulunduğu direğe çarptı. Kazada yaralanan olmadı. Cumhuriyet Caddesi’nde seyreden otomobil sürücüsü, direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjdeki ağaca çarptı. Sürücüler kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.
Yuh Dedirten Trafik Kazaları 04:28
Yuh Dedirten Trafik Kazaları 4.001 izlenme - 3 yıl önce Yuh Dedirten Trafik Kazaları
Buzlanan Yolda Trafik Kazaları 00:59
Buzlanan Yolda Trafik Kazaları 2.351 izlenme - 2 yıl önce Erzurum'da kar yağışının ardından buzlanan yolda meydana gelen trafik kazaları kameraya yansıdı.