Hoşgeldiniz!

türk marşı

Ceza - Türk Marşı 02:02
Ceza - Türk Marşı 302.831 izlenme - 3 yıl önce Rapçi Ceza bu müziği Türk Marşı'nı nasıl yorumlamış dinliyoruz.Ya bir öne gel ya bir geri git ya da bana bırak hadi bu nasıl bir beat, Bir gün kralsın, bir gün varsın, bir gün yoksun, bazen tok, Bu nasıl bir gün, bu yeni bir gün ve de bana neşe verebilecek bir gün, Her gün tekrar doğdum, bazen soğudum, kaçtım kendimden, Birden fazla yorucu olur, dertler artar sorunu bulun, Kimler çözmüş ki bu sorunu, bizler bulsak da bu soruyu, Göremiyoruz, çözemiyoruz, bir ileri iki geri yürüyoruz hep, Kimler gelmiş geçmiş sırlar var hep hiç çözülemeyen, Dünden kalmış ne var acaba, çok tebrikler bulup alana, Tam bir yap boz hayat acımaz, yoktur diyen bunu nasıl göremez, Tabi göremez, bakamadı hiç, kafasını çevirip o yere gömer hep, Birden fazla bundan varsa artık yandık hep, İnsanlar insanlıktan çıkmış bazen gördüm gerçekten, Sen yok zannetsen de gerçek böyle her yerde, Haykırsan, inletsen de asla duymaz hiç kimse, Hep anlatsan, zannetmem ben duysun kimse bir yerde, Peri beni nerelere götürüyor, veremedim ara bile, Bana bunu getiriyor, geri geri gidiyorum arada bir sıkılınca, Adım atamadım, ara tara hadi beni gelip al, Dere tepe koşuyorum ara sıra sıkılıp, elime de bir kalem alıp aşıyorum tepe dere, Deli gibi yürüyorum gece gece, kapa çene hadi bunu hece hece edip gelip al, Neyi bilemedik acaba ve neyi göremedik, adım atamadık, elimize de ne geçmiş, Nerelere gelemedik acaba ve nereleri göremedik ve yanına varamadık hiç, Biri bana desin hadi bunun sonu nerelere varır, Neyin sonu bunu bana soruyosun, ama derin düşünenin külü kalır geri meri, geri kalan erir, Değirmeni çevirmeli mi, hadi bunu bir de başa alıp okuyalım ya da bunu başa koyup okutalım bu ne fayda, Hele bir de yolu kesenlere bir yol açın, atı bile yarım adım ileride yürüyor, Kutu gibi dolu kafa beni deli ediyor ve sonu bile bile geri adım atamadığımız uçuruma gidiyorsak, Aman uzak olun geri durun yasak olan şeyler çok olur.
Mehter Marşı - Fetih Marşı 04:53
Mehter Marşı - Fetih Marşı 178.496 izlenme - 2 yıl önce Türk Dünyasının En İyi Müzikleri
Ceza - Türk Marşı 02:02
Ceza - Türk Marşı 43.275 izlenme - 3 yıl önce Ceza - Türk Marşı
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 04:48
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 853 izlenme - 4 yıl önce
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 06:18
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 279 izlenme - 4 yıl önce
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 03:28
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 168 izlenme - 4 yıl önce
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 02:41
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 131 izlenme - 4 yıl önce
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 03:30
Aydın Karlıbel - Türk Marşı 92 izlenme - 4 yıl önce
Ceza - Türk Marşı 02:02
Ceza - Türk Marşı 2.088 izlenme - 3 yıl önce Ceza - Türk Marşı
Ceza - Türk Marşı 02:02
Ceza - Türk Marşı 1.203 izlenme - 3 yıl önce Ceza - Türk Marşı
Ceza - Türk Marşı 02:02
Ceza - Türk Marşı 84 izlenme - 12 ay önce Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben Enver...Bugün de Sizlerle Yeypeni bir Video ile Karşınızdayım...Ceza - Türk Marşı...İyi Seyirler... Şarkı Sözleri: Bunu Yazamadık Be GARDAŞ (Yazamadık Bahane İzlenme Şahane)
Türk Milli Takım Marşı 02:21
Türk Milli Takım Marşı 95.838 izlenme - 7 yıl önce türk milli takımımıza başarılar dileriz.
Mozart'ın Gerçek Türk Marşı 07:12
Mozart'ın Gerçek Türk Marşı 922 izlenme - 11 ay önce Efendim bilenler bilir.Mozart'ın bir bestesi Türk Marşı(Rondo alla Turca)dir.Çok kereler bilerek yada bilmeyerek dinlemişsinizdir.Ama aslında bu beste bir gizem barındırmaktadır.Avusturyalı bir bestekar neden Türk Marşı yazsın? En sonun da tarih aydınlanıyor...Bir vatandaşımız üşenmemiş araştırmış ve gerçeği ortaya çıkarmış.İşte Türk Marşı üzerinde oynanan oyunlar.
Sovyet Tarzı Türk Marşı 01:32
Sovyet Tarzı Türk Marşı 49 izlenme - 3 ay önce Ekteki videomuz te 1985 senesine ait. Yani SSCB'de bir takım acayipliklerin vuku bulmaya başladığı, ama neler olduğunu tam da idrak edemediğimiz vakitler. Glasnost ve Perestroyka zuhur etti edecek; hafızalarımızda kafasındaki na kolum kadar doğum lekesiyle yer eden, adını hatırlayamadığımız sohbetlerde halen "kafasında şey vardı hani" diye andığımız Gorbaçov'un SBKP Genel Sekreteri olduğu sene... Sovyetler'in o eski Sovyetler olmaması, bazı iç gelişmelerle de Türk basınında yankı buluyor. Amerikan şirketlerinin Rus pazarına girdiğini okur oluyoruz. Oralarda da gençler Michael Jackson ve Madonna dinliyormuş artık, Batılı müziğe pek bir rağbet varmış, şaşırarak öğreniyoruz. İşte böyle zamanlar... Na işte elektronik müzik, Batılı kliplerde gördüğümüz kasıtlı absürdlükler falan da, herhalde tam da o vakit giriyor SSCB'ye... İzleyeceğiniz klip de böylesi bir klip. Mozart'ın meşhur "Rondo Alla Turca"sı, namı diğer "Türk Marşı", bir Sovyet elektronik müzik topluluğu tarafından icra olunuyor. Grup üyeleriyse klip boyu kah fes takıp kah smokin ve hatta pembe ceket giyerek, Sovyetlerin üsturuplu-soğuk memleket olduğu yönündeki fikri sabiti yerle yeksan eyliyor. Yüzlerinden düşen niye bin parça onu tam ben de bilmiyorum; memur maaşlarının zamanında yatmamış olması bir ihtimal. Evet, durum bu; iyi seyirler efendim.
Türk Yılmaz Marşı 01:39
Türk Yılmaz Marşı 26 izlenme - 3 ay önce 1. Dünya Savaşı ve İstiklal Harbinin önemli isimlerinden Kazım Karabekir Paşa'nın yazıp bestelediği, himaye ettiği yetim çocuklar tarafından çalınıp söylenen bu eser 1920'li yıllara ait bir taş plak imiş. Sitede bir arkaşımızın eklediği yeni bir versiyonu mevcut amma bu hali çok daha kıymetli hiç kuşkusuz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/141971/turk-yilmaz-marsi Marşın tam hali şu şekilde; Cihan-Harbi yangınından, bağrı yanık vatana Türk’ü boğmak maksadıyla, girdi düşman askeri Kan ve yangın başlamıştır; ırz namus kalmıyor Tehlikeye düştü vatan,yas içinde her yer Kahraman halk! Kalk silahlan! Ahd-ü peyman Tanrı’ya Vur! Ve haykır!: Türklük ölmez, türk de yılmaz, ileri… Çelik gibi kollu, tunçtan ayaklı Türk hiç yılar mı Türk hiç yılar mı? Türk yılmaz, Türk yılmaz! Cihan yıkılsa Türk yılmaz Göksü imanlı, temiz vicdanlı Türk hiç yılar mı, Türk hiç yılar mı? Türk yılmaz, Türk yılmaz! Cihan yıkılsa, Türk yılmaz! Düşmana salsa, tek bile kalsa Türk hiç yılar mı, Türk hiç yılar mı? Türk yılmaz, Türk yılmaz! Cihan yıkılsa, Türk yılmaz Ayrıca Kazım Paşa'nın kızı Timsal Karabekir'in anlatımıyla daha fazla bilgi için http://www.youtube.com/watch?v=YAqExh_rOdU
Ceza Türk Marşı 02:02
Ceza Türk Marşı 486 izlenme - 2 yıl önce Ceza Türk Marşı
Mozart'ın Gerçek Türk Marşı 07:12
Mozart'ın Gerçek Türk Marşı 218 izlenme - 1 yıl önce Efendim bilenler bilir.Mozart'ın bir bestesi Türk Marşı(Rondo alla Turca)dir.Çok kereler bilerek yada bilmeyerek dinlemişsinizdir.Ama aslında bu beste bir gizem barındırmaktadır.Avusturyalı bir bestekar neden Türk Marşı yazsın? En sonun da tarih aydınlanıyor...Bir vatandaşımız üşenmemiş araştırmış ve gerçeği ortaya çıkarmış.İşte Türk Marşı üzerinde oynanan oyunlar.
Mozartın Türk Marşı 39:48
Mozartın Türk Marşı 254 izlenme - 1 yıl önce Efendim Mozart Osmanlı Mehteranından Etkilenip Bu Marş Bestesini Yapmıştır. Günümüzde Cumhurbaşkanmlığı Davetlerinin Uanı Sıra Bir Çok Devlet Davetlerinde Bu Beste Kulankları Rahatlatmakdadır. Buyrun Keyifli Dinlemeler.
Türk Yılmaz Marşı 01:30
Türk Yılmaz Marşı 37 izlenme - 9 ay önce Tuzla'da bi okulun seslendirdiği ve internette daha kalitelisini bulamadığım, unutulmaya yüz tutmuş bir marş. Marşın sözlerini ve bestesini Kazım Karabekir Paşa yapmıştır. Kurtuluş döneminde ve Cumhuriyet yıllarının o muazzam Türklük bilincini aşılamak maksadıyla da kullanılmıştır. Osmanlı döneminde ise Suriye dahil olmak üzere bütün eğitim yuvalarında da bu marş bugünkü andımız gibi söylenegelmiştir. Aradan geçen yıllarda unutulmaya yüz tutan bu marşı alkışlarla yaşatalım.
THY Gökyüzünde Türk Marşı 02:04
THY Gökyüzünde Türk Marşı 37 izlenme - 7 ay önce Timelapse tekniği ile çekilmiş, HD izlerken kafanızı ekrana sokan, hipnotize edici mozart'ın Türk marşı ile bir seyir, arada sırada transformers kafası görebildiğiniz bir çalışma.
Ceza Türk Marşı 02:02
Ceza Türk Marşı 67 izlenme - 2 yıl önce ( Turkish March )
Türk Marşı Ceza 02:02
Türk Marşı Ceza 27 izlenme - 10 ay önce güzel şarkı umarım beğenirsiniz ....................................................................................................................................................................................................................................................................
Türk Marşı Ceza 02:02
Türk Marşı Ceza 15 izlenme - 7 ay önce
Ceza - Türk Marşı 02:02
Ceza - Türk Marşı 28.048 izlenme - 3 yıl önce Türk Marşı (Ceza) Ya bir öne gel ya bir geri git ya da bana bırak hadi bu nasıl bir beat, Bir gün kralsın, bir gün varsın, bir gün yoksun, bazen tok, Bu nasıl bir gün, bu yeni bir gün ve de bana neşe verebilecek bir gün, Her gün tekrar doğdum, bazen soğudum, kaçtım kendimden, Birden fazla yorucu olur, dertler artar sorunu bulun, Kimler çözmüş ki bu sorunu, bizler bulsak da bu soruyu, Göremiyoruz, çözemiyoruz, bir ileri iki geri yürüyoruz hep, Kimler gelmiş geçmiş sırlar var hep hiç çözülemeyen, Dünden kalmış ne var acaba, çok tebrikler bulup alana, Tam bir yap boz hayat acımaz, yoktur diyen bunu nasıl göremez, Tabi göremez, bakamadı hiç, kafasını çevirip o yere gömer hep, Birden fazla bundan varsa artık yandık hep, İnsanlar insanlıktan çıkmış bazen gördüm gerçekten, Sen yok zannetsen de gerçek böyle her yerde, Haykırsan, inletsen de asla duymaz hiç kimse, Hep anlatsan, zannetmem ben duysun kimse bir yerde, Peri beni nerelere götürüyor, veremedim ara bile, Bana bunu getiriyor, geri geri gidiyorum arada bir sıkılınca, Adım atamadım, ara tara hadi beni gelip al, Dere tepe koşuyorum ara sıra sıkılıp, elime de bir kalem alıp aşıyorum tepe dere, Deli gibi yürüyorum gece gece, kapa çene hadi bunu hece hece edip gelip al, Neyi bilemedik acaba ve neyi göremedik, adım atamadık, elimize de ne geçmiş, Nerelere gelemedik acaba ve nereleri göremedik ve yanına varamadık hiç, Biri bana desin hadi bunun sonu nerelere varır, Neyin sonu bunu bana soruyosun, ama derin düşünenin külü kalır geri meri, geri kalan erir, Değirmeni çevirmeli mi, hadi bunu bir de başa alıp okuyalım ya da bunu başa koyup okutalım bu ne fayda, Hele bir de yolu kesenlere bir yol açın, atı bile yarım adım ileride yürüyor, Kutu gibi dolu kafa beni deli ediyor ve sonu bile bile geri adım atamadığımız uçuruma gidiyorsak, Aman uzak olun geri durun yasak olan şeyler çok olur.
Ceza - Türk  Marşı 02:02
Ceza - Türk Marşı 80 izlenme - 2 yıl önce ...ceza - Türk Marşı
Ceza - Türk Marşı 00:40
Ceza - Türk Marşı 46 izlenme - 2 yıl önce
Atilla Yılmaz - Türk Federasyon Marşı 03:57
Atilla Yılmaz - Türk Federasyon Marşı 7.901 izlenme - 2 yıl önce aTf 28. Büyük Kurultayımız vesilesiyle Federasyonumuza armağan edilen bu güzel eserden dolayı değerli Sanatçımız Atilla Yılmaz'a teşekkür ediyorum. "TÜRK FEDERASYON MARŞI"
Ceza - Türk Marşı Turkish March 02:02
Ceza - Türk Marşı Turkish March 3.993 izlenme - 3 yıl önce Ceza - Türk Marşı Turkish March
Atilla Yılmaz - Türk Federasyon Marşı 03:57
Atilla Yılmaz - Türk Federasyon Marşı 9 izlenme - 11 ay önce ALBÜM : YÜRÜYÜN SATIN ALMA LİNKİ :http://www.dr.com.tr/Muzik/Yuruyun/Atilla-Yilmaz/Yerli-Albumler/Ozgun/urunno=0000000449957 DİJİTAL ALBÜM VE PARÇA SATIN ALMA LİNKİ :https://itunes.apple.com/tr/album/yuruyun/id872877587 YAPIM : NAZ MÜZİK YIL : 2013 TAKİP ETMEK İÇİN : https://www.youtube.com/user/AtillaYilmazTR FACEBOOK http://www.facebook.com/AtillaYilmazResmiSayfa TWİTTER http://twitter.com/Atillaylmaz WEB SİTESİ http://www.atillayilmaz.org YOUTUBE https://www.youtube.com/user/hikmetomur28 İNSTEGRAM http://instagram.com/atillaylmaz GOOGLEPLUS https://plus.google.com/u/1/ AtillaYılmazMüzikleri VİMEO https://vimeo.com/user14762414 YÜRÜYÜN HAYDİ MEYDANLARA ŞANLI MİLLETİM BAYRAĞI ELİNE ALIP DA YÜRÜ KORKU SAL KALBİNE HAİN ZİLLETİN NE MUTLU TÜRKÜM BEN DEYİP DE YÜRÜ ASLA DÜŞMANINA BOYUN EĞMEYEN KORKU ÖLÜM YILMAK NEDİR BİLMEYEN KAHRAMAN BİR IRKIN ÖDÜN VERMEYEN TORUNLARISIN SEN BİLİP DE YÜRÜ İHANET SABIRLA DENİYOR BİZİ DÖN BİR BAK ŞEREFLE DOLUDUR MAZİ ÖLÜRSEN ŞEHİTSİN KALIRSAN GAZİ CENK DÜĞÜNDÜR SANA GÜLÜP DE YÜRÜ ASLA DÜŞMANINA BOYUN EĞMEYEN KORKU ÖLÜM YILMAK NEDİR BİLMEYEN KAHRAMAN BİR IRKIN ÖDÜN VERMEYEN TORUNLARISIN SEN BİLİP DE YÜRÜ
Mehter Marşları Türk 02:11
Mehter Marşları Türk 2.046 izlenme - 2 yıl önce