Hoşgeldiniz!

türk mucit

Türk Mucit 00:51
Türk Mucit 15.169 izlenme - 4 yıl önce
Türk Mucit Niko 03:14
Türk Mucit Niko 2.698 izlenme - 10 ay önce Kendisini daha sonradan araştırmacı profesör ilan eden Niko'yu sevdiğimiz çalışması. Tamamen bir kaos ortamı hakim, niko okuduğu okul dahil söylediği hiçbir şeyden emin değil. "Niye olmaz siz söyleyin" antitezine diyecek yok ama...
Türk Mucit Sedat Özkan 01:00
Türk Mucit Sedat Özkan 3.203 izlenme - 3 yıl önce Türk Mucit Sedat Özkan
Türk Mucitin büşük Başarısı 00:49
Türk Mucitin büşük Başarısı 635 izlenme - 3 yıl önce Türk Mucitin büşük Başarısı
Türk Mucitten Görünmez Kumaş 05:00
Türk Mucitten Görünmez Kumaş 1.484 izlenme - 2 yıl önce Türk Mucitten Görünmez Kumaş
Sanal Yangın Cihazı - Türk Mucit 02:34
Sanal Yangın Cihazı - Türk Mucit 54 izlenme - 3 ay önce Bu icadımızda disko topunun ne kadar faydalı ve her eve ihtiyaç bir cihaz olduğunu göreceğiz, ayrıca ulan Mustafa bey sen yanlışlıkla disko topunu icat etmişsin birader, ama biraz geç kalmışsın, ve evet böcekler ilginç yaratıklar.
Robotürk 00:48
Robotürk 688 izlenme - 2 yıl önce Robotürk
Einstein'a Bile Kafa Tutan Türk Mucit 06:38
Einstein'a Bile Kafa Tutan Türk Mucit 76 izlenme - 3 hafta önce 5 saniyede 5000 km. mesafe kat edilebileceğini iddia eden Türk mucit, sosyal medyayı salladı. Amatör olarak çekilen görüntülerde kendisini mucit olarak tanımlayan adamın söyledikleri ve hareketleri herkesi şaşırtıyor. Fikirleri ile Einstein'a bile kafa tutan adam, bilime resmen meydan okuyor. Kendisinin yaptığını söylediği bir icadıyla 5 saniyede 5000 km. mesafe kat edilebileceğini söyleyen Türk mucit izleyenleri oldukça şaşırtıyor. Özel efektlerin de bulunduğu ilginç video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor
Türk Mucit Yarışması Finalisti Seyyar Merdiven 01:45
Türk Mucit Yarışması Finalisti Seyyar Merdiven 2.146 izlenme - 1 yıl önce İlk gördüğümde çok beğendiğim bu muciti sizle paylaşmak istedim. yaptığı icat gerçekten yüksek yerlere çıkmak için mükemmel. 2007 senesinden önce görenleriniz var mı bilmiyorum ama ben ilk kez gördüm. Saygılarımla efenim.
Türk Mucit İcadıyla Einstein'a Bile Kafa Tutuyor 06:45
Türk Mucit İcadıyla Einstein'a Bile Kafa Tutuyor 41 izlenme - 3 hafta önce Türk Mucit İcadıyla Einstein'a Bile Kafa Tutuyor
Türk Mucit Akıllı Priz İcat Etti 03:05
Türk Mucit Akıllı Priz İcat Etti 3.757 izlenme - 2 yıl önce Türk Mucit Akıllı Priz İcat Etti
Türk Mucit Fransızları Şaşkına Çevirdi! 04:07
Türk Mucit Fransızları Şaşkına Çevirdi! 2.114 izlenme - 3 yıl önce Paris'te yaşayan Türk mucit Bahri Cesur, çamaşır makinesi motorundan yaptığı elektrikli arabayla Fransızları şaşkına çevirdi.
Ülkemin Mucidi 65 Yaşında Helikopter Yaptı 03:37
Ülkemin Mucidi 65 Yaşında Helikopter Yaptı 1.067 izlenme - 3 yıl önce Çorumlu mucit, kanatları ahşap, gövdesi demirden tek kişilik helikopter yaptı.
Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit 04:05
Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit 1.301 izlenme - 3 yıl önce Fransızları şaşkına çeviren Türk mucit Çamaşır makinesi motoru, elektrik süpürgesi güç ünitesi ve akü ile çalışan araç. yaptı
Japon İşadamlarının Damadı Olmak İsteyen Mucit Türk 01:04
Japon İşadamlarının Damadı Olmak İsteyen Mucit Türk 95 izlenme - 3 ay önce Youtube'da eğer fake değil ise Kemal Beziroğlu ismiyle AKP'li bir vatandaş "Berkin Elvan' ve çevrecilere ölsün yaşasın Tayyip Erdoğan" sloganıyla videolar paylaşıyor. Bu da o videolardan biri.
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 00:43
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitleri 1.811 izlenme - 3 yıl önce Mucit Türkler'den ev yapımı bazuka
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitler 00:43
Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitler 686 izlenme - 2 yıl önce Soba Borusundan Bazuka Yapan Türk Mucitler
Hollanda'da Türk Mucit - Muammer Yıldız (Sonsuz Enerji) 09:58
Hollanda'da Türk Mucit - Muammer Yıldız (Sonsuz Enerji) 179 izlenme - 3 ay önce Emekli polis amiri Muammer Yıldız kendi icadı olan manyetik motoru Hollanda Delft Üniversitesinde tanıtıyor. Google a magnet motor yazdığımızda bir çok yabancı kaynakta Muammer Yıldız hakkında haberler çıkmaktadır.
Hasan Kum - Verkaç Şanzıman (Türk Mucit Yarışması) 00:45
Hasan Kum - Verkaç Şanzıman (Türk Mucit Yarışması) 784 izlenme - 7 ay önce Yeni internet fenomeni Hasan Kum dayımızın icatları yeni değil efenim. 2007 yılında Türk Mucit yarışmasında boy gösteren Hasan dayı yarışmada birinciliği son anda kaybetmiş. Verkaç şanzıman icadıyla da gönüllere taht kurmuş ve büyük ilgi toplamıştır. İzliyoruz...
Mucit Yılmaz - Türk İşi Uçan Daire 03:57
Mucit Yılmaz - Türk İşi Uçan Daire "TURP" 324 izlenme - 12 ay önce Hayatını; Dünyanın en ekonomik ve en hızlı uçan dairesini yapmaya adayan Mucit Yılmaz Abi' mizin, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği teknoloji harikası aracı.Alkışlarla ekibi olarak; bu çılgın projeyi senden izinsiz çalacak uyanıkları sürüm sürüm mahkemelerde süründürmeye yemin ettik Yılmaz Başgaaann!!!
Türklerin Mucit Ruhlu İnsanlar Olduğunun 19 Kanıtı 01:31
Türklerin Mucit Ruhlu İnsanlar Olduğunun 19 Kanıtı 204 izlenme - 2 yıl önce Türkler ve yaratıcılıkları
sahan türk mucit 08:43
sahan türk mucit 11.531 izlenme - 8 yıl önce diger sahan bölümleri tr.sevenload adresinde yüklü
Şahan 98 türk mucit 08:42
Şahan 98 türk mucit 2.485 izlenme - 7 yıl önce Şahan 98 - türk mucit )
nargile açmaca (türk mucit) 01:36
nargile açmaca (türk mucit) 1.914 izlenme - 7 yıl önce nargile açmak !!!
türk mucit niko 2 02:47
türk mucit niko 2 813 izlenme - 7 yıl önce türk mucit niko dünyayı kurtarıyor
Ford Arabadan Kıyma Makinesi Yapma (Türk Usulü Mucit) 00:37
Ford Arabadan Kıyma Makinesi Yapma (Türk Usulü Mucit) 636 izlenme - 9 ay önce Daha önce arabasını vinç yapan ,arabasının egzosuyla mangal yakan arkadaşlarımızla karşılaştık çok'da şaşırdık yok artık bile dedik.Bu sefer karşılaştığımız icat tam anlamıyla dudak uçuklatıcak cinsten.Abimiz manuel kıyma makinası ile et çekiyor yani etleri kıyma haline getiriyor. Yalnız tuhaf olan abimiz Türk usulü öyle bir icat yapmış ki makinayı manuel olmaktan çıkartmış.Kendisine bravo diyor alkışlarla yaşatıyoruz.
Türk Mucit, Bozuk Para Sayma Makinesi Yaptı 01:48
Türk Mucit, Bozuk Para Sayma Makinesi Yaptı 479 izlenme - 2 yıl önce Demir paraları sayabilen bir düzenek geliştiren Türk genci sayılan paraları bir ayakkabı kutusunda biriktiriyor. Öyle icatlar var ki sadece Türklere özgüdür. Baktığımızda kolaylıkla bunu yapsa yapsa bir Türk yapmıştır diyebilirsiniz. Videoda da bunun bir örneğine rastlıyoruz. Türk mucit bozuk para sayma makinesi yapmış. Düzeneğin eksik tarafları olsa da taslak olarak takdire şayan bir çalışma. Sayılan paraların düşme yerine ayakkabı kutusu koyması ise insanın aklına bilinçli mi yapılmış düşüncesini getiriyor.
65 Yaşında Helikopter Yaptı 03:37
65 Yaşında Helikopter Yaptı 1.201 izlenme - 3 yıl önce Çorumlu mucit, kanatları ahşap, gövdesi demirden tek kişilik helikopter yaptı.Sungurlu ilçesi Yeni Sanayi Sitesi'nde traktör ve otomobil yedek parça dükkanı olan sanat okulu mezunu 65 yaşındaki Ahmet Koca, Türkiye'de ve Sungurlu'da havadan buğday ilaçlamaya ihtiyaç olduğu için helikopter yapmak istedi ve işe koyuldu.
Galileo Asıl Şimdi Öldü - Trabzon Elemeleri (Türk Mucit) 05:13
Galileo Asıl Şimdi Öldü - Trabzon Elemeleri (Türk Mucit) 462 izlenme - 10 ay önce Yani uzun zamandır video eklerim, böylesini ne duydum ne gördüm. Öylesine kendimden geçtim ki camı açıp gökyüzüne uzun uzun baktım, bir sigara yaktım ve aşağıya tükürdüm, saniye tuttum, tükürüğün aşağıya inme süresi tam tamına 2 saniyeydi...Bu süreyi düşündüm...Akabinde bu videoyu buraya yükledim...İşte videonun içeriğide buna benzer bir şey. Ayrıca en sondaki laf sokmakla toplumsal mesaj arasındaki ince çizgiyi dikkatlice izleyelim.
Türk Mucit Yarışma Finalisti Murat Nural - Urfa Merdiveni 01:45
Türk Mucit Yarışma Finalisti Murat Nural - Urfa Merdiveni 391 izlenme - 7 ay önce İlk gördüğümde çok beğendiğim bu muciti sizle paylaşmak istedim. yaptığı icat gerçekten yüksek yerlere çıkmak için mükemmel. 2007 senesinden önce görenleriniz var mı bilmiyorum ama ben ilk kez gördüm. Saygılarımla efenim.