Hoşgeldiniz!

türkmenistan

türkmenistan 03:11
türkmenistan 6 yıl önce 11.369 izlenme türkmenistan
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Devlet Nişanı 09:37
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Devlet Nişanı 4 yıl önce 405 izlenme Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî ziyaret gerçeklestiren Türkmenistan Devlet Baskani Gurbangulu Berdimuhamedov’a Devlet Nisani takdim edildi. Cumhurbaskani Gül törende yaptigi konusmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin en
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Resmî Karşılama 03:26
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Resmî Karşılama 4 yıl önce 138 izlenme Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî ziyaret gerçeklestiren Türkmenistan Devlet Baskani Gurbangulu Berdimuhamedov’a Devlet Nisani takdim edildi. Cumhurbaskani Gül törende yaptigi konusmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin en
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Devlet Nişanı 09:37
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Devlet Nişanı 4 yıl önce 86 izlenme Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî ziyaret gerçeklestiren Türkmenistan Devlet Baskani Gurbangulu Berdimuhamedov’a Devlet Nisani takdim edildi. Cumhurbaskani Gül törende yaptigi konusmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin en
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Resmî Karşılama 03:26
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Resmî Karşılama 4 yıl önce 37 izlenme Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî ziyaret gerçeklestiren Türkmenistan Devlet Baskani Gurbangulu Berdimuhamedov’a Devlet Nisani takdim edildi. Cumhurbaskani Gül törende yaptigi konusmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin en
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ile Görüştü 00:22
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ile Görüştü 1 yıl önce 57 izlenme Atçılık Bayramı çerçevesinde düzenlenen yarışlarda Türkiye Cumhurbaşkanlığı Koşusu da gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Gül, yarışlar sürerken Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ile bir süre baş başa görüştü.
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ile Görüştü 00:22
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ile Görüştü 1 yıl önce 21 izlenme Atçılık Bayramı çerçevesinde düzenlenen yarışlarda Türkiye Cumhurbaşkanlığı Koşusu da gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Gül, yarışlar sürerken Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov ile bir süre baş başa görüştü.
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov’dan Cumhurbaşkanı Gül Onuruna Resmî Akşam Yemeği 09:37
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov’dan Cumhurbaşkanı Gül Onuruna Resmî Akşam Yemeği 2 yıl önce 48 izlenme Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov tarafından Oğuzhan Sarayı’nda onuruna verilen resmî akşam yemeğine katılan Cumhurbaşkanı Gül, iki ülke arasındaki emsalsiz ilişkilerin daha da gelişmesi için her iki ülkenin de iradesinin tam
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov’dan Cumhurbaşkanı Gül Onuruna Resmî Akşam Yemeği 09:37
Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov’dan Cumhurbaşkanı Gül Onuruna Resmî Akşam Yemeği 2 yıl önce 10 izlenme Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov tarafından Oğuzhan Sarayı’nda onuruna verilen resmî akşam yemeğine katılan Cumhurbaşkanı Gül, iki ülke arasındaki emsalsiz ilişkilerin daha da gelişmesi için her iki ülkenin de iradesinin tam
Türkmenistan 02:22
Türkmenistan 3 yıl önce 5.581 izlenme İş güvenlik
Türkmenistan 05:21
Türkmenistan 4 yıl önce 158 izlenme Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye ile Türkmenistan Cumhurbaşkanları arasında düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan üst düzey temaslar çerçevesinde Türkmenistan’a 30 Mayıs Pazartesi günü günübirlik çalışma ziyaretinde bulundu.
Türkmenistan 05:21
Türkmenistan 4 yıl önce 37 izlenme Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye ile Türkmenistan Cumhurbaşkanları arasında düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan üst düzey temaslar çerçevesinde Türkmenistan’a 30 Mayıs Pazartesi günü günübirlik çalışma ziyaretinde bulundu.
21. Türk Dünyası Şenlikleri Türkmenistan Grubu Gösterisi 02:57
21. Türk Dünyası Şenlikleri Türkmenistan Grubu Gösterisi 3 ay önce 778 izlenme Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi'nde düzenlenen 21. Türk Dünyası Şenlikleri Türkmenistan Grubu Gösterisidir .
Cumhurbaşkanı Gül’e, Türkmenistan İktisat ve Kamu Yönetimi Devlet Enstitüsünde Fahri Profesörlük Unv 17:04
Cumhurbaşkanı Gül’e, Türkmenistan İktisat ve Kamu Yönetimi Devlet Enstitüsünde Fahri Profesörlük Unv 2 yıl önce 100 izlenme Türkmenistan İktisat ve Kamu Yönetimi Devlet Enstitüsünde fahri profesörlük unvanı verilen Cumhurbaşkanı Gül, yaptığı konuşmada, “Ortak tarih ve kültürümüz, halklarımız arasındaki kadim bağların temelini oluşturmaktadır. Türkm
Cumhurbaşkanı Gül’e, Türkmenistan İktisat ve Kamu Yönetimi Devlet Enstitüsünde Fahri Profesörlük Unv 17:04
Cumhurbaşkanı Gül’e, Türkmenistan İktisat ve Kamu Yönetimi Devlet Enstitüsünde Fahri Profesörlük Unv 2 yıl önce 10 izlenme Türkmenistan İktisat ve Kamu Yönetimi Devlet Enstitüsünde fahri profesörlük unvanı verilen Cumhurbaşkanı Gül, yaptığı konuşmada, “Ortak tarih ve kültürümüz, halklarımız arasındaki kadim bağların temelini oluşturmaktadır. Türkm
Züleyha Kakayeva - Shikga-Shikga Bilerzik (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Türkmenistan) 02:56
Züleyha Kakayeva - Shikga-Shikga Bilerzik (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Türkmenistan) 9 ay önce 466 izlenme Züleyha Kakayeva - Shikga-Shikga bilerzik , Türkvizyon 2014 Türkmenistan.
Cumhurbaşkanı Gül Türkmenistan’da 01:06
Cumhurbaşkanı Gül Türkmenistan’da 2 yıl önce 61 izlenme Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov’un davetlisi olarak bir devlet ziyareti gerçekleştirmek üzere Türkmenistan’da bulunuyor.
Cumhurbaşkanı Gül Türkmenistan’da 01:06
Cumhurbaşkanı Gül Türkmenistan’da 2 yıl önce 34 izlenme Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov’un davetlisi olarak bir devlet ziyareti gerçekleştirmek üzere Türkmenistan’da bulunuyor.
Fransa Anayasa Konseyi Kararı: “Bu Karar Fransa’nın İtibarını Kurtardı” 03:08
Fransa Anayasa Konseyi Kararı: “Bu Karar Fransa’nın İtibarını Kurtardı” 4 yıl önce 33 izlenme Türkmenistan Parkı açılışının ardından gazetecilerin gündeme dair sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Gül, Fransa Anayasa Konseyi’nin 1915 olaylarıyla ilgili Ermeni iddialarının reddinin suç sayılmasına öngören yasayı iptal etmes
Türkmenistan-Başbaşa Görüşme 01:00
Türkmenistan-Başbaşa Görüşme 3 yıl önce 46 izlenme Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, 9-10 Ağustos tarihlerinde ülkemize özel bir ziyaret gerçekleştirdi.
Türkmenistan-İftar Yemeği 00:47
Türkmenistan-İftar Yemeği 3 yıl önce 36 izlenme Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, 9-10 Ağustos tarihlerinde ülkemize özel bir ziyaret gerçekleştirdi.
Türkmenistan-Karşılama 06:27
Türkmenistan-Karşılama 3 yıl önce 23 izlenme Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, 9-10 Ağustos tarihlerinde ülkemize özel bir ziyaret gerçekleştirdi.
Türkmenistan-Karşılama 06:27
Türkmenistan-Karşılama 3 yıl önce 19 izlenme Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, 9-10 Ağustos tarihlerinde ülkemize özel bir ziyaret gerçekleştirdi.
Türkmenistan-Başbaşa Görüşme 01:00
Türkmenistan-Başbaşa Görüşme 3 yıl önce 11 izlenme Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, 9-10 Ağustos tarihlerinde ülkemize özel bir ziyaret gerçekleştirdi.
Türkmenistan-İftar Yemeği 00:47
Türkmenistan-İftar Yemeği 3 yıl önce 11 izlenme Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbangulu Berdimuhamedov, 9-10 Ağustos tarihlerinde ülkemize özel bir ziyaret gerçekleştirdi.
Türkmenistan-Sergi 03:21
Türkmenistan-Sergi 4 yıl önce 60 izlenme Türkmenistan Devlet Baskani Gurbanguli Berdimuhamedov, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 28 Subat–1 Mart 2012 tarihlerinde ülkemize resmî ziyarette bulundu.
Türkmenistan-Berdimuhamedov'unBasın Açıklaması 08:22
Türkmenistan-Berdimuhamedov'unBasın Açıklaması 4 yıl önce 36 izlenme Türkmenistan Devlet Baskani Gurbanguli Berdimuhamedov, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 28 Subat–1 Mart 2012 tarihlerinde ülkemize resmî ziyarette bulundu.
Türkmenistan-Anlaşmalar 07:00
Türkmenistan-Anlaşmalar 4 yıl önce 23 izlenme Türkmenistan Devlet Baskani Gurbanguli Berdimuhamedov, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 28 Subat–1 Mart 2012 tarihlerinde ülkemize resmî ziyarette bulundu.
Türkmenistan-Boğaz Turu 02:24
Türkmenistan-Boğaz Turu 4 yıl önce 22 izlenme Türkmenistan Devlet Baskani Gurbanguli Berdimuhamedov, Cumhurbaskani Abdullah Gül’ün davetlisi olarak, 28 Subat–1 Mart 2012 tarihlerinde ülkemize resmî ziyarette bulundu.