Hoşgeldiniz!

türkmenistan

Türkmenistan 02:22
Türkmenistan 5.781 izlenme - 3 yıl önce İş güvenlik
Türkmenistan 05:21
Türkmenistan 182 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye ile Türkmenistan Cumhurbaşkanları arasında düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan üst düzey temaslar çerçevesinde Türkmenistan’a 30 Mayıs Pazartesi günü günübirlik çalışma ziyaretinde bulundu.
Türkmenistan 05:21
Türkmenistan 42 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye ile Türkmenistan Cumhurbaşkanları arasında düzenli olarak gerçekleştirilmekte olan üst düzey temaslar çerçevesinde Türkmenistan’a 30 Mayıs Pazartesi günü günübirlik çalışma ziyaretinde bulundu.
Türkmenistan Belgeseli - Banu Avar 45:44
Türkmenistan Belgeseli - Banu Avar 218 izlenme - 2 ay önce Arkadaş ne ülkeymiş yahu... Akşam tası toprağı toplayıp gidesim geldi Türmenistan'a... Gerçekleri ise gidip gören bilir! Geçen sene Türkmenistan'da 5-6 gün kalmam tüm gerçekleri görmemi sağladı. Kıssadan hisse; Ben gittim, siz gitmeyin kardeşlerim...
türkmenistan 03:11
türkmenistan 11.583 izlenme - 6 yıl önce türkmenistan
Göksel Baktagir - Türkmenistan 02:05
Göksel Baktagir - Türkmenistan 4.619 izlenme - 3 yıl önce
Göksel Baktagir - Türkmenistan 02:05
Göksel Baktagir - Türkmenistan 751 izlenme - 4 yıl önce
Türkmenistan Aşkabat Günleri 05:47
Türkmenistan Aşkabat Günleri 2.580 izlenme - 2 yıl önce Türkmenistan Aşkabat Günleri
Türkmenistan Cumhurbaşkanı Attan Düştü 04:09
Türkmenistan Cumhurbaşkanı Attan Düştü 2.432 izlenme - 3 yıl önce Türkmenistan Cumhurbaşkanı Attan Düştü Attan Düşen Türmenistan Cumhurbaşkanı Berdimuhammedov Ölümden Döndü.
Bir Türkmenistan Türküsü 03:41
Bir Türkmenistan Türküsü 29 izlenme - 3 ay önce Arapların bile bir birlik kurduğu ortak ordu oluşumuna gittiği şu zamanlarda bizim gibi tarihi başarılarla dolu asil milletin hala neyi beklediğini bunca büyük kültüre coğrafyaya rağmen hala neden bir birinden ayrı gayrı düşünüp söylediği anlaşılamamakta şu insanların Eskişehir ve Kayserideki insanlarımızdan ne farkı var allah aşkına
Türkmenistan Liderine Ağlıyor 08:17
Türkmenistan Liderine Ağlıyor 36 izlenme - 8 ay önce Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Gagauzya Özerk Cumhuriyeti Temsilcisi - İpekyolu Dergisi İmtiyaz Sahibi Seyfullah... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Türkmenistan Büyükelçisinden Güven Mektubu 00:45
Türkmenistan Büyükelçisinden Güven Mektubu 33 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkmenistan Büyükelçisi Ata Serdarov’u Çankaya Köşkü’nde kabul etti.
Türkmenistan Büyükelçisinden Güven Mektubu 00:45
Türkmenistan Büyükelçisinden Güven Mektubu 10 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkmenistan Büyükelçisi Ata Serdarov’u Çankaya Köşkü’nde kabul etti.
Ashgabat Geceleri 03:58
Ashgabat Geceleri 842 izlenme - 2 yıl önce Ashgabat Geceleri
 Türkmenistan Türk Sanatçılarıyla Coştu 02:27
Türkmenistan Türk Sanatçılarıyla Coştu 2.283 izlenme - 2 yıl önce Türk pop müziği sanatçıları; Mustafa Ceceli, Bengü ve Gülşen, Türkmenistan'da yılbaşı dolayısıyla konser verdi. İlk defa Türkmenistan'da hayranlarıyla buluşan sanatçılar sevilen şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Yılbaşı için Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’taki 10 bin seyirci kapasiteli Buz Köşkü’nde kurulan sahnede, Türk pop müziğinin usta sanatçıları Musfata Ceceli, Bengü ve Gülşen sevenleriyle buluştu. Türk sanatçılar, konser alanını dolduran binlerce kişiye keyifli anlar yaşattı. 2 saatten fazla süren konserde sanatçılar, seslendirdiği şarkılarıyla Buzlu Köşk’ü adeta salladı. Performansı ile izleyicilerden bol alkış alan Türk sanatçıların, şarkılarına izleyiciler de eşlik etti. Konserin başlamasına saatler kala Türkmen vatandaşları salonu doldurdu.Buzlu Köşk’ün tribünleri kısa sürede dolarken, biletlerin de kısa bir zaman diliminde satıldığı bildirildi. Son yıllarda Türkmenistan, Türk pop sanatçılarının en çok uğrak yeri oldu. Geçen sene yılbaşında megastar Tarkan konser vermişti. Bu sene Haziran ayında Mustafa Sandal, Murat Boz da 12 Aralık Tarafsızlık Bayramı dolayısıyla Türkmenistan’da konser vermişti.
Türkmenistan Vatandaşlarına Af 2015 02:35
Türkmenistan Vatandaşlarına Af 2015 301 izlenme - 11 ay önce Türkmenlere Af 2015 Yabancılara Af 2015 Murat Erşahin Türkmenlere Af Kaçak Kalan Yabancılara Af Özbekistan Vatandaşlarına Af Kırgız Vatandaşlarına Af
Türkmenistan Asya Olimpiyat Oyunlarına Hazırlanıyor
Türkmenistan Asya Olimpiyat Oyunlarına Hazırlanıyor 40 izlenme - 1 yıl önce 2017 Asya Salon ve Savaş Sanatları Oyunları'na doğru- Türkmenistan'ın evsahipliğinde düzenlenecek oyunlara Okyanusya ülkelerinin de katılabilmesi için Türkmenistan Hükümeti ile Asya Olimpiyat Konseyi ve Okyanusya Milli Olimpiyat Komiteleri arasında protokol imzalandı- Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov: "Okyanusya ülkelerinin de bu organizasyona katılması, bizim için son derece memnuniyet verici"- Okyanusya Milli Olimpiyat Komiteleri Başkanı Mitchell: "Kültür ve eğitim gibi pek çok konuda benzerliğimiz bulunan Asya ülkeleri ile Aşkabat 2017'ye katılmaktan memnuniyet duyuyoruz"AŞKABAT (AA) - Türkmenistan'ın evsahipliğinde 2017 yılında düzenlenecek 5. Asya Salon ve Savaş Sanatları Oyunları'na Okyanusya ülkelerinin de katılabilmesi için Türkmenistan Hükümeti ile Asya Olimpiyat Konseyi (OCA) ve Okyanusya Milli Olimpiyat Komiteleri (ONOC) arasında protokol imzalandı.
Türkmenistan Devlet Başkanı Attan Düştü 00:58
Türkmenistan Devlet Başkanı Attan Düştü 527 izlenme - 3 yıl önce Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov, 'at Bayramı' Etkinlikleri Çerçevesinde Düzenlenen Yarışta Attan Düştü.
3 Dakikada Türkmenistan 02:49
3 Dakikada Türkmenistan 88 izlenme - 9 ay önce Türkmenistan; kimileri için 7 Bağımsız Türk devletinden biri, kimileri için tek millet- iki devlet, kimileri için Aşkabat-Avaza-Türkmenbaşı, kimileri için Ahal Teke, kimileri için at-avrat-silah, kimileri için inşaat sektörü için pazar, kimileri için Sovyetler birliğidir. İşte bu kardeş soydaşlarımızın diyarına dair bir video...
Ayna Programı - Türkmenistan 1 59:21
Ayna Programı - Türkmenistan 1 4.272 izlenme - 2 yıl önce Ayna Programı - Türkmenistan 1
Türkiyede Yaşayan Yabancılar 07:23
Türkiyede Yaşayan Yabancılar 301 izlenme - 2 yıl önce Yabancılara Af 23 Nisan 2014
türkmenistan sayit 04:57
türkmenistan sayit 6.365 izlenme - 6 yıl önce türkiye hatırası.
türkmenistan  müzik 02:59
türkmenistan müzik 3.982 izlenme - 4 yıl önce "kararlı adım" filimıne bestelenmiş bir müzık .
türkmenistan hatırası 05:11
türkmenistan hatırası 3.246 izlenme - 6 yıl önce
Türkmenistan Devlet Başkanının Türklere Hakaret Etmesi 00:39
Türkmenistan Devlet Başkanının Türklere Hakaret Etmesi 14 izlenme - 3 ay önce Türkmenistan devlet başkanından Türklere hakaret Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov'un bir inşaat projesiyle ilgili olarak devlet memurlarını azarladığı görüntüleri ülkede olay oldu. Radio Free Europe/Radio Liberty'nin Türkmence servisinin Viyana merkezli Türkmen İnsan Hakları Girişimi'nden elde ettiği görüntülerde, Berdimuhammedov, elindeki sopayla rahatsız olduğu fotoğraflara işaret edip, çalışanlara "Fırça" atıyor. Projenin yürütücülüğünü yapan Türk şirketini de ağır bir dille eleştiren Berdimuhammedov, bu görüntülerinin sonunda Türkler için "Gözünüzün içine bakarak yalan söyler, arkanızdan tekmeyi basarlar" diyerek hakaret ediyor. İktidara geldikten sonra selefi Saparmurad Niyazov'un kaprisli ve kişisel yönetim anlayışını ve lider kültünü ortadan kaldırmak amacıyla bazı reform adımları atan Berdimuhammedov'un bu görüntüleri "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" yorumlarına da neden oldu.
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Devlet Nişanı 09:37
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Devlet Nişanı 423 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî ziyaret gerçeklestiren Türkmenistan Devlet Baskani Gurbangulu Berdimuhamedov’a Devlet Nisani takdim edildi. Cumhurbaskani Gül törende yaptigi konusmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin en yüksek nisani olan ‘Devlet Nisani’ni takdim etmekten seref duyuyorum. Söz konusu nisani dost ve kardes Türkmenistan’in devlet baskanina veriyor olmak, benim için ayri bir kivanç ve iftihar vesilesidir” dedi.
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Resmî Karşılama 03:26
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Resmî Karşılama 147 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî ziyaret gerçeklestiren Türkmenistan Devlet Baskani Gurbangulu Berdimuhamedov’a Devlet Nisani takdim edildi. Cumhurbaskani Gül törende yaptigi konusmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin en yüksek nisani olan ‘Devlet Nisani’ni takdim etmekten seref duyuyorum. Söz konusu nisani dost ve kardes Türkmenistan’in devlet baskanina veriyor olmak, benim için ayri bir kivanç ve iftihar vesilesidir” dedi.
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Devlet Nişanı 09:37
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Devlet Nişanı 88 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî ziyaret gerçeklestiren Türkmenistan Devlet Baskani Gurbangulu Berdimuhamedov’a Devlet Nisani takdim edildi. Cumhurbaskani Gül törende yaptigi konusmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin en yüksek nisani olan ‘Devlet Nisani’ni takdim etmekten seref duyuyorum. Söz konusu nisani dost ve kardes Türkmenistan’in devlet baskanina veriyor olmak, benim için ayri bir kivanç ve iftihar vesilesidir” dedi.
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Resmî Karşılama 03:26
Türkmenistan Devlet Baskani Berdimuhamedov’a Devlet Nisani-Resmî Karşılama 39 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak Türkiye’ye resmî ziyaret gerçeklestiren Türkmenistan Devlet Baskani Gurbangulu Berdimuhamedov’a Devlet Nisani takdim edildi. Cumhurbaskani Gül törende yaptigi konusmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin en yüksek nisani olan ‘Devlet Nisani’ni takdim etmekten seref duyuyorum. Söz konusu nisani dost ve kardes Türkmenistan’in devlet baskanina veriyor olmak, benim için ayri bir kivanç ve iftihar vesilesidir” dedi.
Erdoğan'ın Türk ve Türkmenistan Bayraklarını Yerde Bırakmaması 01:14
Erdoğan'ın Türk ve Türkmenistan Bayraklarını Yerde Bırakmaması 29 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Oğuzhan Sarayı'nda, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov tarafından resmi törenle karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, karşılama töreninde, yerdeki iki ülkenin bayrağını yerden alarak cebine koydu.