Hoşgeldiniz!

tuvalet şakası

Kopmayan Tuvalet Kağıdı Şakası 03:47
Kopmayan Tuvalet Kağıdı Şakası 16.026 izlenme - 2 ay önce İlginç bir kamera şakası şaka alanyada yapıldı şakayı eleman arkadaşına yapmış,iğrenç bir şaka ben gülmedim siz gülecekminiz
Tuvalet Şakası 02:09
Tuvalet Şakası 2.719 izlenme - 2 yıl önce Uzakdoğu ülkelerinin birinde yapılan bu korku dolu şaka bir anda sosyal medyada olay yarattı. Tuvalete giren insanlar çıktıklarında neye uğradıklarını şaşırıyorlar. Şaka zedelerin tek tesellisi şaka sonrası tuvalet arama ihtiyaçlarının olmayışı :))
Hangi Tuvalet 01:37
Hangi Tuvalet 882 izlenme - 3 yıl önce Hangi Tuvalet tuvalet şakası
Tuvalet Sulu Eşek Şakası 05:52
Tuvalet Sulu Eşek Şakası 912 izlenme - 9 ay önce Bu sefer Melih eşek şakasını dozunu kaçırdı ve Cem'e hakikaten de olmadık bir şaka yaptı. Ama videonun sonunda hem Cem hem de sizin için bir sürpriz var. :) Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Tuvalet Sulu Eşek Şakası 05:52
Tuvalet Sulu Eşek Şakası 106 izlenme - 4 ay önce Bu sefer Melih eşek şakasını dozunu kaçırdı ve Cem'e hakikaten de olmadık bir şaka yaptı. Ama videonun sonunda hem Cem hem de sizin için bir sürpriz var. :) Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Tuvalet Sulu Eşek Şakası 05:52
Tuvalet Sulu Eşek Şakası 134 izlenme - 7 ay önce Bu sefer Melih eşek şakasını dozunu kaçırdı ve Cem'e hakikaten de olmadık bir şaka yaptı. Ama videonun sonunda hem Cem hem de sizin için bir sürpriz var. :) Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Gazlı Tuvalet Kamera Şakası 01:31
Gazlı Tuvalet Kamera Şakası 1.045 izlenme - 5 yıl önce Gazlı Tuvalet Kamera Şakası
Evi Tuvalet Kağıdı Yağmuruna Tutmak 03:11
Evi Tuvalet Kağıdı Yağmuruna Tutmak 411 izlenme - 8 ay önce Evi Tuvalet Kağıdı Yağmuruna Tutmak Şakası Roman Atwood'un son şakası. Büyük bir malikaneyi bir kamyon tuvalet kağıdı ile kaplıyor.
En Acımasız Tuvalet Şakaları! 04:41
En Acımasız Tuvalet Şakaları! 687 izlenme - 1 yıl önce
tuvalet şakası 01:20
tuvalet şakası 13.600 izlenme - 6 yıl önce tuvalet içerikli çok güleceğiniz kamera şakası
tuvalet şakası 00:48
tuvalet şakası 4.775 izlenme - 6 yıl önce japon işi şaka
tuvalet Şakası 01:16
tuvalet Şakası 3.080 izlenme - 7 yıl önce adam tuvalete giriyor,çıktığında ise kendini bir toplantı salonunda buluyor.(akıllı değiller inanıyorlar)
tuvalet şakası 01:21
tuvalet şakası 669 izlenme - 6 yıl önce tiyatrocu aslı ailesi
Eylül'e Tuvalet  Sulu  Eşşek Şakası 02:58
Eylül'e Tuvalet Sulu Eşşek Şakası 63 izlenme - 5 ay önce
Bütün Evi Tuvalet Kağıdı Yağmuruna Tutma Şakası 02:51
Bütün Evi Tuvalet Kağıdı Yağmuruna Tutma Şakası 43 izlenme - 8 ay önce Roman Atwood'un son şakası. Büyük bir malikaneyi bir kamyon tuvalet kağıdı ile kaplıyor. İyi Seyirler...
Tuvalette Gözetleme Şakası 02:52
Tuvalette Gözetleme Şakası 350 izlenme - 1 yıl önce Cansız manken kafasıyla tuvalette yan kabini gözetleme şakası... Tepkilere yarılacaksınız.
Tuvalet Fırçalı Eşek Sakası 08:00
Tuvalet Fırçalı Eşek Sakası 48 izlenme - 4 ay önce Bu videoda Cem yine Melih'e eşek şakası yapıyor. Yarışma formatında başlayan videomuz Cem, Melih'in ağzına tuvalet fırçası sürünce eşek şakasına dönüşüyor. Fırçanın tuvaletten alındığını sanan Melih başta kafayı yiyor. Birbirlerinden her şeyi bekledikleri için Melih'in böyle düşünmesi normal tabii.
Tuvalette Bok Atma Şakası 02:00
Tuvalette Bok Atma Şakası 1.729 izlenme - 10 ay önce Geçenlerde yayınlanan bok sürmek konulu şakanın br benzeridir. burada da artık zaptedilemeyen bir götün feryat edişi söz konusudur
Tuvalet Fırçalı Eşek Sakası 08:00
Tuvalet Fırçalı Eşek Sakası 661 izlenme - 7 ay önce Bu videoda Cem yine Melih'e eşek şakası yapıyor. Yarışma formatında başlayan videomuz Cem, Melih'in ağzına tuvalet fırçası sürünce eşek şakasına dönüşüyor. Fırçanın tuvaletten alındığını sanan Melih başta kafayı yiyor. Birbirlerinden her şeyi bekledikleri için Melih'in böyle düşünmesi normal tabii. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Dünyanın En Korkunç Şakası 02:09
Dünyanın En Korkunç Şakası 641 izlenme - 10 ay önce Dünyanın En Korkunç Şakası http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK +GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE ---------------------------------- Dünyanın En Korkunç Şakası
taşınabilir tuvalet 01:35
taşınabilir tuvalet 1.838 izlenme - 6 yıl önce :)))
Burası Seks Tuvaleti Değil (Kamera Şakası) 01:24
Burası Seks Tuvaleti Değil (Kamera Şakası) 1.086 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar Tuvaletinde Sevişme Sesi Duyan Kadınlar Sesin Küçük Çocuklardan Geldiğini Görünce Ne Yapacaklarını Şaşırdılar
Asansörde Tuvaletini Yapan Adam Şakası 03:14
Asansörde Tuvaletini Yapan Adam Şakası 275 izlenme - 8 ay önce Kimse asansöre binince böyle bir durumla karşılaşmayı beklemiyordu. Asansörde tuvalet ihtiyacını gideren adam sizlerle.
Tuvaletten Kafa Çıkarsa 01:10
Tuvaletten Kafa Çıkarsa 200 izlenme - 3 yıl önce Tuvaletten Kafa Çıkarsa
tuvalet gezici 01:20
tuvalet gezici 1.233 izlenme - 6 yıl önce bu şakada yapılmazki
Tuvalet ile İlgili 3 Gıcık Eşek Şakası 04:02
Tuvalet ile İlgili 3 Gıcık Eşek Şakası 1.121 izlenme - 3 hafta önce Bu videoda arkadaşlarınızı sinir edeceğiniz 3 eşek şakası gösteriyoruz. Şakalarımız bu sefer tuvaletle ilgili. Bu şakaları yaptığınız kişilerin gıcık olacağını garanti ediyoruz. :) Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Tuvalet Kağıdına Biber Gazı Sıkıp Erkek Arkadaşı Süründürmek 04:27
Tuvalet Kağıdına Biber Gazı Sıkıp Erkek Arkadaşı Süründürmek 4.246 izlenme - 12 ay önce Daha önce kendisine şaka yapan sevgilisinden intikam almak isteyen genç kız bunu çok pis bir şekilde yapıyor. Tuvalet kağıdına biber gazı sıkıyor ve erkek arkadaşı tuvalete gidip onu kullanınca olanlar oluyor.
Asım Abi'ye Dev Şaka - Tuvalet 07:45
Asım Abi'ye Dev Şaka - Tuvalet 1.838 izlenme - 10 ay önce Türk kamera şakası tarihinin en bomba örneği.
Tuvalette Korkutan Goril Şakası 01:54
Tuvalette Korkutan Goril Şakası 3.561 izlenme - 8 ay önce Tuvalete girenler yerde duran muzlara önce anlam veremediler, daha sonra karşılarına çıkan gorille daha da şaşkına döndüler.
patlayan tuvalet:) 01:04
patlayan tuvalet:) 9.563 izlenme - 7 yıl önce patlayan tuvaleti karşısında gören şakazedeler bakın nasıl şaşırıyorlar...